Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Fri Jan 25, 2019 2:29 pm

    i ja sam tog misljenja da treba oportunisticki stati uz djilasa, a onda ga napadati kada bude vreme za to


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Jan 25, 2019 2:30 pm

    Летећи Полип wrote:Đilas je otac današnjeg medijskog mraka. Čovek koji je zabranio prodaju pivčuge posle deset. Čovek koji je nasilno raseljavao Cigane. Čovek koji je devedesetih prodavao semenke u Pragu, a sada  je pun ko brod. Čovek koji je već bio vođa opozicione stranke sa 67 poslanila, i vlašću u Beogradu u Vojvodini, a ostavio je sa devetnaes poslanika i vlašću nigde.

    Ko god je levo i levoga roda ne bi smeo ni da bude u istoj prostoriji sa njim, a da mu ne vikne da je isto govno ko i Vučić.

    Polip mi maznuo nalog, moderacijo reaguj
    boomer crook

    Posts : 36967
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Fri Jan 25, 2019 2:31 pm

    opozicija - Page 9 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Jan 25, 2019 2:33 pm

    Mr.Pink wrote:i ja sam tog misljenja da treba oportunisticki stati uz djilasa, a onda ga napadati kada bude vreme za to


    +1


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Jan 25, 2019 2:35 pm

    Creepy Uncle wrote:
    Летећи Полип wrote:Đilas je otac današnjeg medijskog mraka. Čovek koji je zabranio prodaju pivčuge posle deset. Čovek koji je nasilno raseljavao Cigane. Čovek koji je devedesetih prodavao semenke u Pragu, a sada  je pun ko brod. Čovek koji je već bio vođa opozicione stranke sa 67 poslanila, i vlašću u Beogradu u Vojvodini, a ostavio je sa devetnaes poslanika i vlašću nigde.

    Ko god je levo i levoga roda ne bi smeo ni da bude u istoj prostoriji sa njim, a da mu ne vikne da je isto govno ko i Vučić.

    Polip mi maznuo nalog, moderacijo reaguj

    Plus Bus Plus. Mislim, daleko od toga da ja podržavam M21 u ovom vikanju na Đilasa ili bilo kako drugačije, ja na Đilas-Jeremić proteste ne idem i zabole me baš za liberalske ucene ili za to što će neko misliti da sam beautiful soul. Izgradnja sopstvene infrastrukture i brušenje ideologije - to valjda treba da se radi konstantno, a ne samo subotom u 18h.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Fri Jan 25, 2019 2:37 pm

    sto kaze bruno, da ima misljenja malo vise, a malo manje ideologije, oni bi sa djilasom i u odnosu sa djilasom mogli da izgrade ozbiljnu pricu i poziciju


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 2:38 pm


    Gavrilo Petrovic
    January 22 at 4:34 AM ·
    gledao sam da što manje ispratim ovaj slučaj ali

    1. odeš đilasu na protest u kontekstu gde je on kao imućni karijerni političar izložen teroru vlasti koliko i ti ("krvave košulje", ako se sećate) i trolaš ga kad nema vlast i ne može ti uništi život nešto iz mase kao najsitnija jajara koja si, jer đitler je oličenje svega iskvarenog u ljudskoj prirodi (je l ga toliko mrzite što je spasao PKB?) - al zato nemojte fetišizovati vučića, ma on nebitan, samo lice bezličnog sistema, sutra će biti neko drugi tralala.

    2. đilas ispizdi pa ti - još u afektu, on se stvarno potrese, ZNAM ČOVEKA - ispsuje majku pedersku, šta li već (a ne properli progresivnom psovkom 'šupičkumaterinu', poštapalicom 70 odsto net feministkinja.) cue in đilasove goriletine: DEY THUK OHUR FLAAAAGS :'( jeej saćemo da se kurčimo na netu u čaršiji i spinovaćemo se u velike pravednike i tu će da se završi o ali čekajte čekajte čekajte draganjvučićević.gif

    3. pošto kontekst i spoljni svet ne postoje jer ti se baviš nekim plemenitim borbama tamo, i pošto nikad nisi ni kapiro to tvoje jajarsko kurčenje kao nešto što može nešto da napravi, i pošto ne do ti bog da ikad odlučuješ o bilo čijoj ljudskoj sudbini jer ćeš usrati motku stopedeset jebenih posto i napraviti jebeni holodomor, izvinjavam se, navodni holodomor, i pošto te zabole racku kako funkcioniše sns vlast 2019. jer si negde u 1919. i gledaš kako da odbraniš šta trocki piše u 'terorizmu i komunizmu', dođe vučko da te braaaaaani, jer mu taaaako lepo napadaš jedinog političkog protivnika od koga možda još nekad, sredom naveče, ima da se boji. oh taj đitler mladost vam je oduzeo buhu (jao samo tri dana da vidim milenijalce levičar-ke u slobinoj srbiji pa se više nikad neću frustrirati, majke mi... jebene). i kaže ti lepo, "ta deca". kako vas je prelepo instrumentalizovao, evo popušio bih mu sad. to mi je stvarno najcarskiji vučićev trik ove nedelje (među mnogima), kao i najzaslužniji epitet. "deca". jer:

    4. ti još jednom ispadneš vučkov korisni idiot, a došo si da šeeetaš protiv njega. al si zato tako rajčes! i tako si mu jebo kevu - uops! - i večeras ima da jebeš znajući da su efekti koje si postigao u društvenopolitičkoj zbilji za jedan podeok bliže promeni sveta i permanentnoj revoluciji svesti, duha, i materijalnih uslova. bravo. ali, stvarno. iz dubine duše, bravo. lav pajkić i miša vacić kad izađu da troluju neprijatelje mogu samo da sanjaju da pojebu sebe u dupe tako.

    izvinite ali tako delaju samo deca debili. izvinite što kažem deca.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Fri Jan 25, 2019 2:38 pm

    kako zajebati liberala


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 2:41 pm

    mislim smejem se stvarno, voleo bih da sam ovo napisao

    "lav pajkić i miša vacić kad izađu da troluju neprijatelje mogu samo da sanjaju da pojebu sebe u dupe tako"


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Jan 25, 2019 2:44 pm

    Kondo wrote:
    Gavrilo Petrovic
    January 22 at 4:34 AM ·
    gledao sam da što manje ispratim ovaj slučaj ali

    1. odeš đilasu na protest u kontekstu gde je on kao imućni karijerni političar izložen teroru vlasti koliko i ti ("krvave košulje", ako se sećate) i trolaš ga kad nema vlast i ne može ti uništi život nešto iz mase kao najsitnija jajara koja si, jer đitler je oličenje svega iskvarenog u ljudskoj prirodi (je l ga toliko mrzite što je spasao PKB?) - al zato nemojte fetišizovati vučića, ma on nebitan, samo lice bezličnog sistema, sutra će biti neko drugi tralala.

    2. đilas ispizdi pa ti - još u afektu, on se stvarno potrese, ZNAM ČOVEKA - ispsuje majku pedersku, šta li već (a ne properli progresivnom psovkom 'šupičkumaterinu', poštapalicom 70 odsto net feministkinja.) cue in đilasove goriletine: DEY THUK OHUR FLAAAAGS :'( jeej saćemo da se kurčimo na netu u čaršiji i spinovaćemo se u velike pravednike i tu će da se završi o ali čekajte čekajte čekajte draganjvučićević.gif

    3. pošto kontekst i spoljni svet ne postoje jer ti se baviš nekim plemenitim borbama tamo, i pošto nikad nisi ni kapiro to tvoje jajarsko kurčenje kao nešto što može nešto da napravi, i pošto ne do ti bog da ikad odlučuješ o bilo čijoj ljudskoj sudbini jer ćeš usrati motku stopedeset jebenih posto i napraviti jebeni holodomor, izvinjavam se, navodni holodomor, i pošto te zabole racku kako funkcioniše sns vlast 2019. jer si negde u 1919. i gledaš kako da odbraniš šta trocki piše u 'terorizmu i komunizmu', dođe vučko da te braaaaaani, jer mu taaaako lepo napadaš jedinog političkog protivnika od koga možda još nekad, sredom naveče, ima da se boji. oh taj đitler mladost vam je oduzeo buhu (jao samo tri dana da vidim milenijalce levičar-ke u slobinoj srbiji pa se više nikad neću frustrirati, majke mi... jebene). i kaže ti lepo, "ta deca". kako vas je prelepo instrumentalizovao, evo popušio bih mu sad. to mi je stvarno najcarskiji vučićev trik ove nedelje (među mnogima), kao i najzaslužniji epitet. "deca". jer:

    4. ti još jednom ispadneš vučkov korisni idiot, a došo si da šeeetaš protiv njega. al si zato tako rajčes! i tako si mu jebo kevu - uops! - i večeras ima da jebeš znajući da su efekti koje si postigao u društvenopolitičkoj zbilji za jedan podeok bliže promeni sveta i permanentnoj revoluciji svesti, duha, i materijalnih uslova. bravo. ali, stvarno. iz dubine duše, bravo. lav pajkić i miša vacić kad izađu da troluju neprijatelje mogu samo da sanjaju da pojebu sebe u dupe tako.

    izvinite ali tako delaju samo deca debili. izvinite što kažem deca.
    Samo oštro i bezveze!
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by disident Fri Jan 25, 2019 2:46 pm

    Lol, lik napisao status na fb, pomislio sam da je objavljeno najmanje u NINu zbog tih penzinerskih kritika bezveze i kreveljenje, dje je forma itd


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 2:47 pm

    heh vi pored zivog medenice troluje gavrila pa bravo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 2:48 pm

    plachkica wrote:meni se sviđa što su oni na ulici, i što su glasni (mogli bi biti malo manje glasni),
    da nije njih, protesti bi ličili da dverjansku porodičnu šetnju

    aaaa pa ti si se baš našetala kad si ovo zaključila

    ili previše visiš na boškovom tviteru


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Fri Jan 25, 2019 4:25 pm

    ficfiric wrote:Malopre Vesna Pesic trazila od Baneta Trifunovica da odmori malo od organizacije, posto nije dozvolio Djokici Jovanovicu da govori na protestu. On joj je odgovorio da je trac, pa je ona izbrisala tvit.

    Ima li istine u tome?

    Prvi put cujem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Fri Jan 25, 2019 4:29 pm

    Uzgred rečeno, niko da prokomentariše prisustvo Nikole aleksića na protestima.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Jan 25, 2019 4:40 pm

    Sto bi se komentarisalo?


    _____


    Uprava napolje!

    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4337
    Join date : 2016-09-29

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by nalog sa ženinog laptopa Fri Jan 25, 2019 5:02 pm

    opozicija - Page 9 124


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Jan 25, 2019 5:04 pm

    opozicija - Page 9 3137070404
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Fri Jan 25, 2019 5:05 pm

    opozicija - Page 9 3579118792
    Inače, ako je draamska nit srpskog političkog pozorišta ovo što Bruno piše, onda nas opet eto u 2000. samo je sada burleska u pitanju.
    kapetanm

    Posts : 5802
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kapetanm Fri Jan 25, 2019 5:15 pm

    Sramim se ali gradjanin ja ne znam ko ne Djokica a ko Nikola i sta i zasto treba da govore
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 5:30 pm

    djokici zabranjeto

    govori čika čeda, služba trlja ruke biće povišica sad kad replasiraju njegov dirty talk studenkinjama

    blast from past


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Fri Jan 25, 2019 5:34 pm

    Čupić?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 5:38 pm

    čeda čupić i ivošević
    a ovi napadaju đilasa


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Fri Jan 25, 2019 5:57 pm

    Farsa, burleska... kako ko voli da to nazove. 
    Ono kad si toliko mator da iste stvari za svog vakta vidiš u novom, a ofucanijem ruhu. 
    (Poslednja reč je moj omaž S.Antoniću)

    Kad krene Pink da blati Čupića hoće li opet biti "vrapci u prašini"? opozicija - Page 9 1233199462
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri Jan 25, 2019 6:03 pm

    totalno definicija blast from the past


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    opozicija - Page 9 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 3:44 am