Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Protesti

    ficfiric

    Posts : 34215
    Join date : 2012-02-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by ficfiric Mon Apr 17, 2017 11:24 am

    Gargantua wrote:pozdravljam pinkoinformerizaciju "javnog servisa", pošto ne može normalno onda daj bar ludo.

    +1
    Daj Djuku i Vucelica, da se ne foliramo sa zutim™ Bujketom


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Mon Apr 17, 2017 5:18 pm

    "Raduje me što su svi ljuti na RTS"
    Generalni direktor Radio-televizije Srbije Dragan Bujošević izjavio je, povodom kritika koje su upućene javnom servisu, da ga to raduje.



    "Raduje me što su svi ljuti na RTS", kratko je prokomentarisao Bujošević u izjavi za Sputnjik.

    Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin najavio je da će tražiti smenu rukovodstva Radio-televizije Srbije (RTS) i da će zatražiti podršku koalicionih partnera, jer, kako je rekao, čelnici javnog servisa očigledno više vode računa o tome šta će neko viknuti na protestima, nego o državnim interesima.

    Prema rečima Vulina, rukovodstvo javnog servisa "više ne polaže račune svojoj državi i više vodi brigu o tome šta će im neko viknuti na ulici".

    S druge strane, premijer Aleksandar Vučić rekao je da ga je takav zahtev nasmejao.

    "Svi žuti su ostali tamo, svi vedre i oblače, sve koje je postavljala Demokratska stranka... Dođe zabavno da gledate kako bi neko kad skupi 60 ljudi da ima pet minuta u Dnevniku... Kad to traži Vulin onda je to diktatura, a kada drugi to traže onda je to demokratski zahtev. Da li sam uvek bio srećan zbog onoga što radi RTS? Nisam. Ali postoje oni koji odlučuju o tome", rekao je Vučić.


    Last edited by Gargantua on Mon Apr 17, 2017 5:20 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2017 5:20 pm

    Ko odlučuje o tome? Vuletić?

    A super mu što ide u otvoreni obračun sa RTS-om. Nadam se da će nekome u nekom trenutku da pukne film.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18424
    Join date : 2014-12-12

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by beatakeshi Mon Apr 17, 2017 5:21 pm

    Kome?
    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Mon Apr 17, 2017 5:22 pm

    Angeli Merkel


    Protesti - Page 13 29297947
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2017 5:23 pm

    Ne znam tačno kome, ali mislim da je već svima na RTS-u prekipelo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Mon Apr 17, 2017 5:23 pm

    apdejtovao sam post.

    najbolje da "odlučuje" vuletić. Protesti - Page 13 1399639816 njemu (i generalno tim postavljenima po uo) se javi usmeno ili porukicom za koga da glasaju. njemu je mesečna plata isplata za kooperativnost/botovanje, tu se uloga završava. osim ako ne krene da "koči" a neće, što bi...

    vučić bi - za sada - da isposluje još poslušniji rts bez da se mnogo cima sa smenama i tumbanjem.
    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Mon Apr 17, 2017 5:27 pm

    William Murderface wrote:Ne znam tačno kome, ali mislim da je već svima na RTS-u prekipelo.

    bujketa boli q, on radi za platu i živi dobro, odrađuje što mora.

    nenad lj.s. je više u procepu, pritom, koliko čujem, sin mu je na protestima pa mu nije svejedno. većini novinara je jasno koliko je sati, ima par botova i par mid-level urednika koji su naučili kako da uređuju za vođin plezir. i to šljaka tako da av stalno nešto pizdi na njih.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2017 5:29 pm

    Gargantua wrote:apdejtovao sam post.

    najbolje da "odlučuje" vuletić. Protesti - Page 13 1399639816 njemu (i generalno tim postavljenima po uo) se javi usmeno ili porukicom za koga da glasaju. njemu je mesečna plata isplata za kooperativnost/botovanje, tu se uloga završava. osim ako ne krene da "koči" a neće, što bi...

    vučić bi - za sada - da isposluje još poslušniji rts bez da se mnogo cima sa smenama i tumbanjem.


    Naravno, mislio sam, ko formalno odlučuje?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2017 5:30 pm

    Inače mislim da je vrlo glupa Vučićeva politika zameranja ljudima u različitim institucijama - RTS-u, vojsci, policiji. Jasno je da ih on sad drži u šaci, ali kad počne da se ljulja, mislim da će mu se to ozbiljno obiti o glavu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18424
    Join date : 2014-12-12

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by beatakeshi Mon Apr 17, 2017 5:34 pm

    Kad Čkonjevićka i Žika Seljak uzvrate udarac...
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2017 5:36 pm

    Protesti - Page 13 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Tue Apr 18, 2017 12:09 am

    samo u nakazi od drzave direktor tv moze biti zadovoljan jer mu je tv golo govno, a neki vlastodrzac jer se protiv njega protestuje.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Filipenko Tue Apr 18, 2017 3:08 am

    Protesti - Page 13 Stripformer_575_stripformer-2017-04-14
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by 1088 Tue Apr 18, 2017 1:06 pm

    hoće li se večeras pohodioci najveće svetkovine srpskog fudbala priključiti maršruti? pa da jednog dana kondo i ostap dodeljuju neku prigodnu plaketu za doprinos u svrgavanju diktatora.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Nino Quincampoix Tue Apr 18, 2017 1:09 pm

    ustajem oblačim trenerku i patike
    odlazim danas da podržim proteste
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8080
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Daï Djakman Faré Tue Apr 18, 2017 2:36 pm

    joj, da, zaboravio sam da je to danas. sta ciniti, kom se carstvu prikloniti ? Protesti - Page 13 1861198401


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Nino Quincampoix Tue Apr 18, 2017 2:39 pm

    Garavi su zreli za 0:3 u Mitićevoj rupi, ja to ne bih propustio.
    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Tue Apr 18, 2017 3:56 pm

    William Murderface wrote:
    Gargantua wrote:apdejtovao sam post.

    najbolje da "odlučuje" vuletić. Protesti - Page 13 1399639816 njemu (i generalno tim postavljenima po uo) se javi usmeno ili porukicom za koga da glasaju. njemu je mesečna plata isplata za kooperativnost/botovanje, tu se uloga završava. osim ako ne krene da "koči" a neće, što bi...

    vučić bi - za sada - da isposluje još poslušniji rts bez da se mnogo cima sa smenama i tumbanjem.


    Naravno, mislio sam, ko formalno odlučuje?

    Formalno UO, s tim da ne znam kakve su prethodne formalnosti, tteba li čija saglasnost itd.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Veletin Tue Apr 18, 2017 4:18 pm

    Protesti - Page 13 Hhhh10[/url]
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by паће Tue Apr 18, 2017 4:19 pm

    И шта ако се он изјасни да их не прихвата?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Veletin Tue Apr 18, 2017 4:27 pm

    On se izjašnjava dok još traje postupak razrešenja, možda ih razuveri.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Erős Pista Tue Apr 18, 2017 10:34 pm

    https://www.jacobinmag.com/2017/04/serbia-aleksandar-vucic-elections-protests-fraud/

    https://www.jacobinmag.com/2017/04/serbia-vucic-progressive-party-protests/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Filipenko Thu Apr 20, 2017 2:50 am

    Anonymous
    Guest

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Guest Thu Apr 20, 2017 2:08 pm

    Demonstranti Živkoviću: Isti ste


    Beograd -- Studenti u protestu odbili su poziv poslanika Zorana Živkovića da prate sednicu skupštinskog zasedanja sa balkona, javlja Tanjug.

    Kao obrazloženje za takvu odluku navedeno je da se njihove kritike koje iznose na okupljanjima odnose jednako na vlast, ali i na opoziciju.

    Poručuju i da ne veruju u deklarativnu podršku i traže jasna rešenja za ključne probleme koji se tiču životnog standarda svih građana, posebno materijalno najugroženijih.

    "Naša kritika nije upućena samo vladajućoj koaliciji, već je oštro uperena i ka opoziciji, koja umesto što pokušava da formalnim putem promeni odnos snaga među parlamentarnim strankama, treba da shvati da je mi ne posmatramo kao suštinski drugačiju u odnosu na vladajuću koaliciju, sve dok nas rezultatima ne ubedi u suprotno", navedeno je u saopštenju, dostavljenom s mejl adrese protivdiktatuere@gmail.com.

    Zahvalivši na tom, a unapred na svim sličnim predlozima, navode da u skupstini sede poslanici vlasti koje su građani, po njihovoj oceni, birali pod prinudom "posrednim i neposrednim ucenama".

    "Budući da sve postojeće stranke nemaju socijalnu bazu kojoj bi bile odgovorne za (ne)sprovođenje određene politike, diskusija u skupštini svodi se na retoričke veštine, te nema značajnijeg uticaja na to da li će ljudi u ovoj zemlji imati radna mesta, odnosno plate i penzije takve da ne moraju da strepe da li će svakog meseca spojiti kraj s krajem", navode.

    Stoga smatraju da su ulice jedino mesto sa kojeg šalju poruku nezadovoljstva zbog neizvesnosti i siromaštva u Srbiji.

    Ko je protivdiktatuere@gmail.com?

    Protesti - Page 13 Empty Re: Protesti

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 10:06 am