Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Za koga glasa Burundi

    Poll

    Za koga ćete glasati na predsedničkim izborima 02.04.2017.

    [ 1 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left2%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [2%] 
    [ 3 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left6%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [6%] 
    [ 35 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left65%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [65%] 
    [ 3 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left6%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [6%] 
    [ 1 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left2%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [2%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 5 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left9%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [9%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 6 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left10%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [10%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_left0%Za koga glasa Burundi - Page 5 Bar_right [0%] 

    Total Votes: 54
    Poll closed
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by No Country Wed Mar 08, 2017 1:50 am

    Гласао за негласање. Ово што каже Радагаст, и што се у принципу односи не све изборе, али овде има још једна ствар: заиста не бих могао да натерам себе да гласам за било кога са овог списка, чак и да живим у Србији. Јанковић јесте донекле деловао солидно и рационално, док није стао на луди камен... и одлучио да се кандидује. Сад му верујем мање него нпр. Јеремићу или Вучићу, за ове смрадове макар знам шта их покреће.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by beatakeshi Wed Mar 08, 2017 11:20 am

    Nije situacija za ne-glasanje. Nemam nikakvih iluzija o SJ (kao ni o političkoj sceni u celini), čini mi se da je on najmanje loš izbor. Vučić je neka vrsta Slobe/Mire, nego nema džebane.
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 11:50 am

    Jbt, ko glasa za Sunđera Boba osim Šuvara?
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 11:51 am

    Shy Jeremic voters
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8061
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 08, 2017 11:53 am

    veletin je bio pretty vocal about it. ne znam ko je treci.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 11:55 am

    Ja isto glasao za Jeremiju. Tako da, to je to, tu smo svi.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Erős Pista Wed Mar 08, 2017 12:12 pm

    Ongnonlou Dolo wrote:veletin je bio pretty vocal about it. ne znam ko je treci.

    A? Veletin je vise puta rekao da glasa za Jankovica. Nije nemoguce da se predomislio, ali onda je to nesto novo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8061
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 08, 2017 12:14 pm

    ok, mogucno da sam ja lud posto ostaje kondo


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 12:52 pm

    Kondo je rekao da će glasati za Jeremića, ali se posle predomislio i rekao da ipak neće glasati za Jankovića, pa je sad tu sve jasno.
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 1:01 pm

    eto, brojni kandidati opozicije povećavaju izlaznost. ko bi rekao da forum ima 30+ aktivnih članova.
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Erős Pista Wed Mar 08, 2017 1:04 pm

    Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792

    Radule i Beli izvukli apstinente!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 1:55 pm

    dve po meni najrazumnije opcije za ove izbore imaju najvise glasova
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Erős Pista Wed Mar 08, 2017 1:57 pm

    Nazalost, Burubdi nije Srbija... :zvezda:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7014
    Join date : 2014-11-07

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by zvezda je zivot Wed Mar 08, 2017 1:58 pm

    ko sem ove dvojice dijasporaca nece da glasa?


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by 1088 Wed Mar 08, 2017 2:39 pm

    William Murderface wrote:Nazalost, Burubdi nije Srbija... :zvezda:

    -38

    prošle predsedničke su odlučili listići beli (voždovac te želi), ove će masovni odziv burunđana!

    zvezdaje wrote:ko sem ove dvojice dijasporaca nece da glasa?
    najbolje se srbi bore
    kad ne glasaju iz dija spore
    Za koga glasa Burundi - Page 5 1861198401
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 2:44 pm

    poslacemo jankari telegram podrske ujeb-a
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by 1088 Wed Mar 08, 2017 2:53 pm

    Podršku popularnom Prangiji pružio je i militantno-antinacionalistički internet forum Vasin svet. Podsećamo, članovi ovog foruma sa svojim najbližim prijateljima i saradnicima (po sopstvenom priznanju) zajedno imaju više godina robije nego što je Aleksandar Vučić napravio kilometara puteva. Preživeli svedoci su drhtavim glasom govorili o kriminalnim aktivnostima tzv. Šabačkog klana (žene su bile umešane u poslove sa ilegalnim transportom peska, a muškarci su imali razvijen biznis krijumčarenja cigareta). Na ovom forumu se već mesecima prave staljinistički spiskovi za odstrel.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by plachkica Wed Mar 08, 2017 2:54 pm

    Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792 Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792 Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Erős Pista Wed Mar 08, 2017 2:54 pm

    Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792 Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792 Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by beatakeshi Wed Mar 08, 2017 2:57 pm

    Za koga glasa Burundi - Page 5 3137070404 Za koga glasa Burundi - Page 5 3137070404 Za koga glasa Burundi - Page 5 3137070404
    Anonymous
    Guest

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Guest Wed Mar 08, 2017 2:58 pm

    1088 wrote:Podršku popularnom Prangiji pružio je i militantno-antinacionalistički internet forum Vasin svet. Podsećamo, članovi ovog foruma sa svojim najbližim prijateljima i saradnicima (po sopstvenom priznanju) zajedno imaju više godina robije nego što je Aleksandar Vučić napravio kilometara puteva. Preživeli svedoci su drhtavim glasom govorili o kriminalnim aktivnostima tzv. Šabačkog klana (žene su bile umešane u poslove sa ilegalnim transportom peska, a muškarci su imali razvijen biznis krijumčarenja cigareta). Na ovom forumu se već mesecima prave staljinistički spiskovi za odstrel.

    sa merom si ovo srocio, moze da prodje i u informeru i u politici
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by паће Wed Mar 08, 2017 2:59 pm

    Али илегални транспорт песка, где се тога сети
    Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792 Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792 Za koga glasa Burundi - Page 5 3579118792


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Notorious Wed Mar 08, 2017 3:25 pm

    U kakvo sam ja leglo kriminala upala  Za koga glasa Burundi - Page 5 1090578128
    Mogu li da povučem glas za SJ, ne sviđa mi se autfit većine ljudi u spotu, a i pas je mogao da bude stilizovaniji? Imam još mnogo nadasve relevantnih kritika, ali mislim da je i ovo više nego dovoljno za revidiranje podrške.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by ontheotherhand Wed Mar 08, 2017 4:06 pm

    Za koga glasa Burundi - Page 5 1399639816
    Ko je referenca za pesak?
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by No Country Wed Mar 08, 2017 4:36 pm

    beatakeshi wrote:Nije situacija za ne-glasanje. Nemam nikakvih iluzija o SJ (kao ni o političkoj sceni u celini), čini mi se da je on najmanje loš izbor. Vučić je neka vrsta Slobe/Mire, nego nema džebane.
    Види, мисија госн. Прангије је била да буде "опозициони кандидат" (види истоимену тему), т.ј. да спасе шта се спасити да од те на буљуке разбијене дружине, те да постане гравитациони центар новог политичког отпора Вучићу и банди. Од тога нема ништа, него је баш на против у пуном дејству једна скурња а-ла-шећероски & инструкторка вожње, т.ј. тек након ових избора у Србији неће остати баш ништа од политички организоване опозиције, и паз' сада: управо у тренутку када та игранка постаје сасвим очигледна, баш тада је Саша Јанковић нашао да се коначно пресалдуми и ето пристане на то што га је "народ извикао".

    Ја се топло надам да је у питању вук-драшковић-sized сујета (и једнака количина политичке памети), јербо су ми сва друга објашњења много злокобнија.

    Za koga glasa Burundi - Page 5 Empty Re: Za koga glasa Burundi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 5:45 am