Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Mon Jun 20, 2022 9:43 pm

    Detaljnije https://www.kurir.rs/vesti/politika/3957091/cedi-baba-iz-lajkovca-svecom-i-casom-namestila-zeludac-deda-s-tare-sredio-pluca-ekskluzivna-ispovest-lidera-ldp-o-bolesti


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jun 20, 2022 9:56 pm

    ....tvrdi da deda nije nadrilekar, da leči prirodom, tinkturama pročišćuje i sređuje organizam, a i veruje u medicinu, što je i sam uvideo jer ga je lično doveo u Beograd kod vrhunskog doktora, koji će mu operisati oči kako bi mogao da čita
    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jun 20, 2022 9:57 pm

    Joj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jun 20, 2022 10:01 pm

    Hronični bolesnik koga su prevaranti stavili u mašinu.
    Naravno i ovaj tekst je deo mašine, a verovatno i njegovo gostovanje u Kuriru.
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Mon Jun 20, 2022 10:07 pm

    Komsic mozda bude bivsi, pa cenim da pikira mesto Djovakovog savetnika


    _____


    Uprava napolje!

    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by kapetanm Mon Jun 20, 2022 10:08 pm

    100 e dnevno i nije mnogo, ne znam jel dedin materijal
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Filipenko Mon Jun 20, 2022 10:27 pm

    Sada kada vidi da nije sve u modernosti, hoce li svog lend rovera zameniti ladom nivom?
    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by disident Fri Jun 24, 2022 1:30 pm

    Ja sam Čedomiru Jovanoviću spasao život! Došao je kod mene jedva dišući, rekao je da misli da neće doživeti ni 1. jun, a sada je kao nov! Kako sam ga izlečio? Pa uranjao sam ga u vodu sa ljutim paprikama, uvijao ga u ledeno ćebe, mazao ricinusovim uljem, svakog dana sam ga klistirao, svakog dana je pio moje specijalno napravljene lekovite sokove.


    Milošević kaže da je Jovanović prošao krajnje neobičan tretman, koji mu je pomogao da potpuno ozdravi i ponovo stane na noge. Sagovornik Informera kaže da nije doktor, da nema fakultet, ali da primenjuje učenje o prirodnoj medicini'. Izgubljen čovek Prema Milutinovim rečima, Čedomir Jovanović je insistirao da što pre dođe jer se plašio da će umreti pre 1. juna?!



    Sagovornik lista objašnjava da je Jovanović tokom tretmana koji je trajao više od mesec dana prošao poseban 'program'.
    - Osnova tog programa jeste čišćenje organizma pijenjem sokova od voća i povrća. Revitalizacija organizma radi se određenim biljnim tinkturama, koje je Čeda pio. Prvo je prošao takozvani antiparazitski program. To je tinktura zelenog oraha u medicinskom petroleju. Kad zeleni orah prelazi iz mekog u čvrsto stanje, ima 50 puta više vitamina C od ribizle, a ribizla ima više tog vitamina i od limuna... Kada se zeleni orah stavi u medicinski petrolej, on iz njega apsorbuje C vitamin, jod i još neke minerale. To se zove 'Todikamp'i pije se 42 dana. Jovanoviću smo stavljali na pluća obloge od ricinusovog ulja kako bismo ih revitalizovali. Svakog dana je išao i na klistiranje, to je isto jako važno... - priča Milošević, dodajući da je sve ovo bilo samo deo tretmana:
    - Čeda je svakog dana imao toplu kupku. Voda je vrela, nekih 40 do 42 stepena. Smenjuju se dve kupke, u jednu se stavljaju tri mlevene ljute povrtarske biljke - čili paprika, đumbir, slačica, a druga kupka je od zelene gline sa lekovitim travama. Ljute biljke izazivaju cirkulaciju krvi, pa na površinu kože izbijaju toksini.
    Posle takve vrele kupke, nastavlja Milutin Milošević, Jovanovića su umotavali u ledeni čaršav. To je čaršav koji se prethodne večeri namoči vodom, iscedi i stavi u zamrzivač. Kada bi izašao iz vrele kupke, gde je voda bila 40 stepeni, Jovanović je ležao na tom čaršavu, zavijen kao mumija, od tabana do vrata. To je trajalo najmanje tri sata. Takvo uvijanje izaziva veštačku groznicu, povisi se telesna temperatura i kroz znoj se izbacuju toksini. Budući da se obilno znojio za vreme tretmana, na svakih 15 minuta morao je da pije čaj koji mu je dodavala medicinska sestra - prepričava Milošević, koji na kraju tvrdi da je Čedomir Jovanović 'sada kao nov, nikada bolje'.
    - Nakon 40 dana boravka ovde, Čeda je osvanuo kao nov. Zvao me je i rekao mi da sada može da vozi kola bez problema. Bio je u Beču, prošao Budimpeštu, išao je u Sarajevo, potom u Crnu Goru... Rekao sam mu da smanji malo, ali se on baš zalaufao da radi... - kaže Milošević.
    (Kurir.rs/Informer)


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 40137
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by паће Fri Jun 24, 2022 1:52 pm

    Све му верујем осим тог „да ради“.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2022 1:58 pm

    disident wrote:Pa uranjao sam ga u vodu sa ljutim paprikama, uvijao ga u ledeno ćebe, mazao ricinusovim uljem, svakog dana sam ga klistirao, svakog dana je pio moje specijalno napravljene lekovite sokove

    U, vrh, hocu i ja da budem nadri lekar kad napunim 80. Da mi dolaze Cede Jovanovici da ih potapam u govna bounce


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by disident Fri Jun 24, 2022 2:22 pm

    ficfiric wrote:
    disident wrote:Pa uranjao sam ga u vodu sa ljutim paprikama, uvijao ga u ledeno ćebe, mazao ricinusovim uljem, svakog dana sam ga klistirao, svakog dana je pio moje specijalno napravljene lekovite sokove

    U, vrh, hocu i ja da budem nadri lekar kad napunim 80. Da mi dolaze Cede Jovanovici da ih potapam u govna bounce
    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 3579118792
    Deda učio nadrilekarstvo u Gvantanamu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4330
    Join date : 2016-09-29

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by nalog sa ženinog laptopa Fri Jun 24, 2022 2:45 pm

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sotir Fri Jun 24, 2022 3:46 pm

    Нардвно да ће да пишу о неком деди надрилекару, уместо о скупој операцији у иностранству. 
    Ако је имао тежак проблем са плућима, могуће да је урадио трансплантацију.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by kondo Fri Jun 24, 2022 3:47 pm

    zašto pišeš skupa a misliš specijalna


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2022 3:48 pm

    Evo jos detalja https://informer.rs/vesti/drustvo/714126/kuca-zdravlja-dub-milovan-milosevic-ceda-jovanovic

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Klisti10


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2022 3:56 pm

    Hvala ti na ovoj divnoj slici, Fico


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by boomer crook Fri Jun 24, 2022 4:10 pm

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2022 4:23 pm

    nnc Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 1844795956 Samo zbog potpisa ispod nje


    _____


    Uprava napolje!

    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by kapetanm Fri Jun 24, 2022 5:41 pm

    Potprckuje ga pljosnati
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Tue Jun 28, 2022 9:07 pm

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Kurir_1210x940


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Tue Jun 28, 2022 9:22 pm

    A ima žicu za biznis, pa to ti je...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40137
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by паће Tue Jun 28, 2022 9:28 pm

    Чегбре, зар није било да никад не дилујеш оно што трошиш? Или само да не трошиш оно што дилујеш?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Tue Jun 28, 2022 9:41 pm

    Cousin Billy wrote:Hronični bolesnik koga su prevaranti stavili u mašinu.
    Naravno i ovaj tekst je deo mašine, a verovatno i njegovo gostovanje u Kuriru.
    +1
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Zus Tue Jun 28, 2022 10:40 pm

    King Midas.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sotir Tue Jun 28, 2022 11:18 pm

    Cousin Billy wrote:
    Cousin Billy wrote:Hronični bolesnik koga su prevaranti stavili u mašinu.
    Naravno i ovaj tekst je deo mašine, a verovatno i njegovo gostovanje u Kuriru.
    +1
    Можда бих и делио твоје мишљење да се није пре сешна код деде сликао у клиници у иностранству. 
    Пре мислим да је ово неко замазивање.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 29 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 11:06 pm