Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Ferenc Puskás Sat Jul 14, 2018 5:57 pm

    Kondo wrote:
    otto katz wrote:
    Nole istovremeno kad i njegovi hrvatski prijatelji? Kakav roman! Kakav trijunf dinarske rase! Pišite povijest iz početka.

    jedno 2 sata ranije...

    nikada nisam voleo djovaka, kao ni sam tenis uostalom, ali mislim da nikada nije bio ovako gotivan kao sada, iskuliran kao da je naduvan kao zver a istovremeno ispeglan nekom kosmičkom gudrom da kida

    realno pobediti ovakvog nadala je veliko čudo

    jbga oto sutra slave i srbi i hrvati, ne mere se tu ništa, neko je odlučio tako
    To je lijepo, to ja volim.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sotir Sat Jul 14, 2018 5:58 pm

    Eb ga, nisam dosad video tim u finalu koji se radovao kad je izgubio.

    PS ranije su imali super kadar na dodeli pehara, puste poraženi tim da prođe pehara i snimaju im face kad bace pogled.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 14, 2018 6:10 pm

    Opa, znaci Montekarljanin je imao srece sto se mec igrao iz dva dela.

    Nije mi samo jasno sta to znaci Srbima i kako se "mi" uklapa u Djokovicev uspeh u individualnom sportu gde se takmici otpad svetskih sportista, koji uzgred ni ne lice na sportiste.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Zuper Sun Jul 15, 2018 12:21 pm

    Klin se klinom izbija, Filipenko.
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by zvezda je zivot Sun Jul 15, 2018 1:16 pm

    srbofob joe na kraju tribine o finalu svetkog prvenstva pozeleo srecu novaku djokovicu lol izgleda da se na novaku dokazuje hrvatstvo


    _____
    ova zemlja to je to
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Agdw Hmlkh Sun Jul 15, 2018 2:29 pm

    haha, najgori je dzo. tacno smo ga pogodili sa procenom psiholoskog profila.


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Jul 15, 2018 7:08 pm

    Neka se Hrvati uteše titulom na Vimbldonu.
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by zvezda je zivot Sun Jul 15, 2018 8:45 pm



    _____
    ova zemlja to je to
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by darling Mon Jul 16, 2018 10:38 am

    naslovna kurira odlicno govori gde je u srbiji danas mesto tom ustasi s reketom Novak - četnik sa reketom - Page 34 1399639816

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 1555069_01-bgd_ff-s
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 16, 2018 10:45 am

    ima i drugih primera

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 POL_BG_1607_01_
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 16, 2018 10:47 am

    Inače, staljinisti i dalje na vlasti u Moskvi, tek sad vidim  Novak - četnik sa reketom - Page 34 2304934895

    "Fond narodne diplomatije"  Novak - četnik sa reketom - Page 34 3579118792
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Ferenc Puskás Mon Jul 16, 2018 10:59 am

    KinderLad wrote:Inače, staljinisti i dalje na vlasti u Moskvi, tek sad vidim  Novak - četnik sa reketom - Page 34 2304934895

    "Fond narodne diplomatije"  Novak - četnik sa reketom - Page 34 3579118792
    Da nisu to oni Ostapovi dijelovi ljevice što prave probleme?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    паће

    Posts : 40160
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Mon Jul 16, 2018 11:04 am

    otto katz wrote:
    KinderLad wrote:Inače, staljinisti i dalje na vlasti u Moskvi, tek sad vidim  Novak - četnik sa reketom - Page 34 2304934895

    "Fond narodne diplomatije"  Novak - četnik sa reketom - Page 34 3579118792
    Da nisu to oni Ostapovi dijelovi ljevice što prave probleme?

    Погледај фотку, чудотворна рука је десница.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 16, 2018 11:12 am

    otto katz wrote:
    KinderLad wrote:Inače, staljinisti i dalje na vlasti u Moskvi, tek sad vidim  Novak - četnik sa reketom - Page 34 2304934895

    "Fond narodne diplomatije"  Novak - četnik sa reketom - Page 34 3579118792
    Da nisu to oni Ostapovi dijelovi ljevice što prave probleme?

    Vazda  Novak - četnik sa reketom - Page 34 2304934895
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Ferenc Puskás Mon Jul 16, 2018 11:14 am

    Na ovoj naslovnoj Politike se na fotki iz Pariza vide kockice u uglu velikog ekrana. Jel to Kolinda fotobombardira Francuze?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 16, 2018 11:17 am

    Kvadratići  Novak - četnik sa reketom - Page 34 2304934895

    Ni politika nije mogla da je ukloni, pa sve da su vest ilustovali fotkom iz Džibutija  Novak - četnik sa reketom - Page 34 1399639816
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Mon Jul 16, 2018 11:38 am

    "Trockisti su odgovorni..."


    Živ je Koba, umro nije Novak - četnik sa reketom - Page 34 29297947
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Mon Jul 16, 2018 2:19 pm

    Potvrđeno da je dečko udaren mokrom čarapom u glavu.


    Posebno mi je zanimljiv ovaj deo:


     Novak se predstavlja kao vrlo hladan, ali je u suštini vrlo blaga duša. 



    Novak - četnik sa reketom - Page 34 3984128386
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by darling Mon Jul 16, 2018 6:46 pm

    KinderLad wrote:ima i drugih primera

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 POL_BG_1607_01_


    ja ne znam da iko cita politiku, osim vas par s foruma Novak - četnik sa reketom - Page 34 1399639816



    e filipenko, kliknula sam na taj link i javil mi se da moram da istrazim da l je novak djokovic narcista i koji tip. izgleda da nisam jedina na svetu. prvi link u guglu:

    https://www.menstennisforums.com/2-general-messages/116943-young-guns-narcissistic-sportsmen.html
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Tue Jul 17, 2018 10:53 pm

    Slojevita bespuća ustaške zbiljnosti!


    Novak - četnik sa reketom - Page 34 37244610_10217370114142319_1011124185826590720_o
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by darling Sat Jul 21, 2018 1:06 pm

    koji smarac.

    Draga porodico i prijatelji,
     
    Pišem ovu poruku između promene pelena i čitanja knjige o dinosaursima.
    Želeo bih da podelim sa svima vama kakav je bio osećaj tokom putovanja na kojem sam osvojio Vimbldon 2018. Pre svega, dozvolite mi da napišem da je dolazak mog sina na dodelu pehara na rukama moje supruge najdivniji osećaj koji sam imao na bilo kojem turniru koji sam osvojio u karijeri.
     
    Kada sam postao otac, jedan od mojih najvećih snova bio je da mi deca budu prisutna na tribinama dok igram. Da zajedno osvajamo trofeje. Taj san se ostvario pre nekoliko dana. Svi me pitaju da opišem osećaj. Rekao sam da je nezaboravan, poseban, ispunjavajući, divan, radostan. Ali najviše, on je magičan! Kada sam pomislio da taj osećaj ne može biti bolji, on je povikao 'tata, tata!". Tada sam se potpuno istopio. Obuzele su me emocije. Bila je to neverovatna radost i uživanje. Izuzetno sam ZAHVALAN što sam to osetio.

    Zamišljao sam i molio sam se da ću jednog dana osvojiti Grend Slem trofej pred svojim detetom. Srećom po mene, Tara odrasta i ne mogu da dočekam da me vidi kako radim isto što sam uradio i pred Stefanom. Sve moje (manje ili više) bilo je u vezi s tenisom dok nisam postao otac i suprug. Sve što sam radio imalo je cilj da uspem u tenisu. Kada sam postao otac i suprug, moj 'svet' se razvio. Nije se promenio, već je evoluirao u nešto divnije. Naravno, imam više odgovornosti, ali na kraju dana to otvara novu dimenziju vaše unutrašnje ljubavi i energije, za koju niste znali da postoji. A, najveći poklon koji dobijete od Boga je to pojačano osećanje saosećanja, empatije i posvećenosti svojoj deci. Ali nije sve odmah prošlo kada postanete otac. Potrebno je učenje i otvaranje da biste dostigli tu 'zlatnu ravnotežu' u životu, za kojom svi tragaju.

    Za mene je to bila ravnoteža između tenisaprioriteta porodice. Moja supruga je izuzetno pomagala i podržavala sve vreme od kada je rodila Stefana i Taru. Uvek je nalazila vreme da razgovaramo šta god da me je uznemiravalo i da mi pomogne da nađem način da osetim da dajem najbolje od sebe i kod kuće s decom i njom i na teniskom terenu.

    U 2017. godini, povreda desnog lakta bila je toliko ozbiljna da sam morao šest meseci da pauziram. Povreda je bila jedan problem, a drugi, veliki, bila je motivacija. Nisam imao problem da treniram i da uživam na teniskom terenu, ali imao sam mentalne prepreke kada je trebalo da se takmičim. Jednog dana ću 'dublje' otkriti s kakvim sam izazovima morao da se suočim i kako sam se osećao.
     
    Uvek sam poštovao ljude koji dele svoje najranjivije momente kao 'prelomne' tačke u nalaženju istinske snage koje inspiriše mnogo ljudi. Bio sam ranjiv toliko puta u poslednjih nekoliko godina. I dalje sam ranjiv. I nije me sramota zbog toga. Naprotiv, čini me iskrenijimprema sebi i drugima. Dozvoljava mi da se približim ljudima. Dopušta mi da 'duboko kopam' i da analiziram šta se zaista događa u meni. Kada to otkrijem, spreman sam da napravim strategiju da pređem taj problem i da nastavim kao snažnije, mudrije i srećnije ljudsko biće.
     
    U poslednje dve godine nisam bio strpljiv u očekivanjima od tenisa. Nisam bio mudar u pravljenju strategije. I sigurno nisam jasno slušao svoje telo dok mi je govorilo da nešto ozbiljno nije u redu s mojim laktom. Pokušavao sam da nađem rešenja na drugim mestima, a rešenje je uvek bilo u meni.
     
    Posle mnogo promena koje sam napravio s treninzima, reketom, članovima svog tima, nisam znao da li ću biti u stanju da se vratim na željeni nivo tenisa. Zapravo, jedan deo mene uvek veruje u moje kvalitete i sposobnosti, ali bilo je mnogo trenutaka sumnje, u kojima su stvari mogle da krenu u drugim pravcima.
     
    Srećom, imao sam podršku svih divnih snaga koje su me vodile u pravom smeru. U smeru koji je dobar za mene i koji će mi doneti mir i ravnotežu.
    Svestan sam truda i posvećenosti koju su mnogi ljudi uložili u mene u poslednjih nekoliko godina, da bih se vratio na nivo tenisa koji će mi doneti Grend Slem titulu.
     
    Voleo bih da proširim svoju najveću zahvalnost, poštovanje i ljubav na sve ljude koji su verovali u mene i koji su pomogli da osvojim još jedan trofej Vimbldona.
     
    Veoma sam blagosloven prolaskom kroz ovo neverovatno putovanje i podrškom mnogih ljudi širom sveta.
     
    Volim vas,
    volim tenis,
    volim život,
    Novak.
     
    P.S. Vimbldonska trava opet je imala sjajan ukus. Samo bih dodao malo avokada i bila bi savršena :-)
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jul 21, 2018 3:16 pm

    tja, klasican hoax, ovo je pisao filipenko. pravi djovak, onaj koji je pod testise servirao sve sto je mogao, od sharapove preko lady lee do deepike, priznao bi da je bio nadopingovan kao zver i da je morao da se detoksira pre nego sto mu daju da ponovo pika vimbldon kako ume...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Jul 29, 2018 4:04 pm

    Olga Danilović, ćerka Predraga Saše Danilovića, je osvojila turnir u Moskvi. Spremite se za narednu turu romantičnih priča o skromnoj devojci koja se iz siromašne Srbije preko Majamija, Bolonje i drugih mesta u kojima je bila primorana da živi, penje uz lestvicu života spuštajući se privremeno u bazene bez vode samo da bi se katapultirala na tron večnih pobednika!



    Novak - četnik sa reketom - Page 34 7514448005b5dbc290c9ab734739038_orig
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sotir Sun Jul 29, 2018 6:26 pm

    Oduvek bio skup sport, za gospodu.
    Nije kao fudbal, za sirotinju.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by darling Mon Jul 30, 2018 8:39 am

    filipenko juce bio u pravu, danas docek ispred skupstine.

    Novak - četnik sa reketom - Page 34 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 9:26 am