Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Zuper Mon Jun 10, 2019 12:59 am

    ficfiric wrote:Ja nikad nisam ni imao nikakav odnos prema Djovaku, zabole me za tenis. Bila mi je muka zbog histerije oko njega kao sto mi je smetalo i ono sa nudjenjem snicli, slanina, vesanju krstova...

    S druge strane, o ocu i stricu imam stav i jos uvek se nadam robiji

    Ako strikan postane ujak oprostices ti kao i Novaku Novaku.
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by No Country Mon Jun 10, 2019 1:56 am

    Одувек навијам за Новака, по чистој српствујушћој линији. А када пукне онда се ич не секирам, јер ме иначе нервира као појава & карактер. Win win.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ontheotherhand Mon Jun 10, 2019 10:55 am

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    jbg to je sport u suštini u rangu pola i onog konjskog preskakanja prepona. što neko reče u tamou, da su britanska gospoda igrala tenis na podlozi od govana, tako bi bilo i danas. 

    Jbg, koliko pojedinačnih sportova ima gde je potrebna koncentracija a da je dozvoljena buka publike na terenu? Od iole popularnijih padaju mi na pamet samo individualne discipline u atletici.

    i ne gutajmo žalbe na uslove! ako to toliko kvari igru što igraju koji moj napolju?

    Zato što je RG najgore organizovani slem u kombinaciji sa krš vremenskim uslovima. Pariska seljana će tek sledeće godine imati izgrađen krov na glavnom terenu, za razliku od ostala tri.

    I generalno, ne samo RG, zbog para neće da organizuju da mečevi završne faze turnira počnu u isto vreme, pa se desi kao sada da neko od polufinalista igra 4 dana za redom i dođe mrtav umoran u finale a drugi finalista ima 2 dana odmora.

    I manje ili više prikriveno favorizovanje igrača u žrebu i rasporedu.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Thu Jul 04, 2019 3:12 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Stripformer_1037_stripformer-2019-07-04
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Fri Jul 05, 2019 2:02 pm

    A sto crta Stanlija?


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 06, 2019 10:53 am


    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by beatakeshi Sat Jul 06, 2019 3:05 pm

    Njemu je potreban psiholog/psihijatar, bilo šta...
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sat Jul 06, 2019 4:09 pm

    Е, мани га, имао је личну кочијуРЖ, да не кажем дијетолошкињу, па знамо како је то изгледало.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 06, 2019 6:45 pm

    Ma ne treba njemu niko i ništa, nego što nam te fazone prodaju kao veliku mudrost i kao opštedopadljiv nastup koji izaziva delirijume širom interneta. Neka, hvala.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sat Jul 06, 2019 7:00 pm

    Ма само нек се пише, може понекад чак и добро, није битно, само да се име врти.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jul 06, 2019 7:06 pm

    meni su oni odvratni
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sat Jul 06, 2019 7:14 pm

    Не знам ко су они, ал' да, јесу.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jul 13, 2019 6:13 pm

    Uh, juče se namrčilo, naoblačilo, dobar izgovor za dva polufinala.

    Ja produžio boravak u Mjuniku još za dan, jer je usrani komšija najavio na ulazu da će „grubi radovi bušenje i razbijanje da traju do 12.07.“ ali jutros oko 09.00 počelo je ono svrdčanje o trajalo do 12.00, izbezumljen sam.

    Šteta za baba Serenu. Plakao sam zbog nje, navijao sam za nju, ali nadrogirana omladina je jača. Drago mi je, ipak, zbog naše sudinice, ampirke, stroga ali pravedna, šteta ipak što je počela da ćelavi zbog dušmanskog začešljavanja kose u stilu Hrkalovićke. Bila bi dobra upravnica konclagera ili moderatorka na onom pederskom forumu.
    Serena je i odčna riba, uživo je neverovatno seksi, na sliki može da izgleda kao iskežena crna godzilica, ali je seksi, ima lep osmeh i simpa okice i jačina njenog magnetnog polja joj se meri giga vrednostima tog H.
    A Nole, pak, bravo ti, o, razvejao si moje zle slutnje posle 2. seta kada sam pomislio da će slediti „davljenje žabe od strane zmije“, to he ste tebe od strane onog grdnog Aguta, koji me tako podseća na Šaćirija, uopšte ružnoća se preliva i iz nkegove lože i tenisa i šta taj kamiondžija i novopazarski konobar uopšte traži u belom sportu, za mene je tajna. Ali, sredio si repatog, fala kurci, idi sad lepo po novi GS. I narednih 6 (šes' Zvonko Mihajlovski) da osvojiš. Ko bi mu /da se ne obraćam više lično, kao da mu govorim na sa'rani), jal deda Dederer jal prsudupe, hopacupa, kosa iz auvceta 1 kosa iza uvceta 2, stisak nosa, pomiriš prstić, hopa cupa „Rafa“ Nadal, stalno sam se dovumio tokom drugog polufinala, šteta pto ne može da igra protiv poraženog. Ali i pobednik se umorio, valjda. Dederer je zaustavio ćelavljenje, dok se nadalu transplantacija nije baš primila, moraće to ponovo. Deda je jedini od vrhunskih igrača a da neima teniski lakat. Kod Novaka, lakat je došao na mesto Adamove jabučice. Dedina „lepša polovona“ (hahahaha) je seljakuša, ima aljinčinu kao tetkica iz obrenovačke osnovne škole, ali je valjda rutava dole gde treba pa Dedi fino posle treninga. Treba pohvaliti Nadalovog tatu (ili strica) što je ipak prestao da se farba, tako da ne liči na pedera toreaodora koji ne može da se pomiri s krajem karijere (ili na sudiju takmičenja u flamenku). Kondicioni trener Novaka je imao inspirativnu odevnu kombinaciju: pulover, kravata do grla, kačket, sako, vunene kockaste čarape, lakovane cipele, kišobran, šal je bio u krilu ovog puta, dok je prošle godine u Americi po onoj paklenoj vrućini nosio potkošulju, košulju, džemper od kašmira i sako preko krila plus termo pantalone za smučarsko hodanje. Niks sandale. Ima ružna stopala, kao babetina. Kako god, Novak mora da pobedi, on mora da pobedi, to mi je jedina uteha. Rastužuju me, ipak, njegovi intervjui, evo i ovaj poslednji kojim se, kao, pravda zbog „gesta“, prosto šiklja  ghostwriterstvo na sve strane, šta će mu to, kao da je „uz rad“ završio Višu političku „JB Tito“ u Kumrovcu plus master iz menadžmenta i organizacije u kulturi na fakultetu Braće Karić. Hajdemo, Nole! Sredi dedu. Inače u Mjuniku klopa odlična, onu belu macu koja negde reče da je nemačka klopa grozna, treba naazti mašćom pa karati u dupe i ne dato joj da plače, ali ona je mene metnula na ignor pa ovo nije ni pročitala, ko je jebe,
    他媽的和該死的,當你不能把主持人放在忽略名單上,
    他們可以把你。 我也把持不同政見者放在我的傢伙身上
    a da bi sve bilo politički korektno metnem i disidenta na kurac, ali ni on ovo nije pročitao, jer me je metnuo na ignore, pa nema štete, ali bratwurst s kupusom i krompirima, uh, pa Augustiner dunkel, hmmmm, i dupli ledeni akvavit i apfelštrudl za konac. Ali, to su ukusi, ok, pljunem i ja u tanjur njen pun rukole i avokada, takve Dorčolke se prave nedostupne (a zevala mi i na Džona Lajdona, sto posto neoromantičarka sekla vena na Kraftverk), bedevije na vareniki odrasle, ali onda padnu na šarm nekog tuskog Nemca narkomana i posle svekru peru noge do kraja života. Napred, Nole!
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nino Quincampoix Sun Jul 14, 2019 8:09 pm

    Bravo
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sun Jul 14, 2019 8:11 pm

    Deda crk'o, Nole izdrži još samo malo!
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sun Jul 14, 2019 8:14 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 40 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 2:23 am