Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    ne znam dje bih metnuo

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8061
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by Daï Djakman Faré Fri Apr 05, 2024 2:55 pm

    boomer crook wrote:payola
    da ali, to uopste nije isti nivo. da bi rok postao kanon kakav jeste treba je da postoji citava konstelacija materijalno-istorijskih preduslova, geopoliticka podela kakva je bila, odgovarajuca simbolicka struktura, narativ, poslalnstvo (bumerska mentalna pogodba u fazonu "amerika je pobedila rat, a rok je pobedio ameriku)" i slicno. mislim postoji industry rigging (i postoji CIA i jos stosta) but that can go only so much.

    to je sve nesto sto ti znas, ali me ipak teras da napisem ne znam dje bih metnuo - Page 19 1399639816


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by паће Fri Apr 05, 2024 5:43 pm

    Ех, да је Америка победила рат... ал' јок, оста жив и звао у госте онолико пута.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    fikret selimbašić

    Posts : 9545
    Join date : 2020-06-19

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by fikret selimbašić Fri Apr 05, 2024 6:14 pm

    konjski nil wrote:
    Daï Djakman Faré wrote:kad se jednom budemo pomerili sa ove drustveno-istorijske tacke, ljudi koji ce se baviti evaluacijom muzickim nasledjem naseg perioda u buducnosti ce biti like "jel mozete da verujete kakvim sve mentalnim akrobacijama ljudi bavili da sozercaju neki znacaj, neki smisao u onom totalnom djubretu od ere ? like it was their decision to be made, a matter of viewpoint to be adopted a ne ono sto su deep down i sami znali - rezultat sirih drustveno-politickih procesa"
    muvat ću te ako posto gejom ne znam dje bih metnuo - Page 19 2304934895

    +1

    One Eyed Bob wrote:Beži fuxo on je moj



    Fuxe, za vas sam Ostrog.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    roksi

    Posts : 273
    Join date : 2023-09-09

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by roksi Sat Apr 06, 2024 11:53 pm

    bas imam izrazen propensity for trash  ne znam dje bih metnuo - Page 19 1233199462  ali kanje mi nikada nije lego. a sto se bejonse tice, solange je bolja za sto kopalja. (i janelle monae!)
    avatar

    Posts : 546
    Join date : 2020-12-04

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by Hans Sun Apr 14, 2024 9:00 pm

    Mislim da imam jakog kandidata za najneprijatniji i najgori spot. 
    A svi znaju ovu pesmu, samo možda kao ja, ne bi znali da kažu ko je izvođač.

    Na kraju je prikazan auto koji po prednjoj svetlosnoj grupi jako liči na Zastavu 101, ali nije mu ista zadnjica, biće da je neki Moris ili tako šta.
    konjski nil

    Posts : 2509
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by konjski nil Sun Apr 14, 2024 9:19 pm

    fiat 128 ne znam dje bih metnuo - Page 19 2304934895

    inč nikad čuo ovo


    _____
    ne znam dje bih metnuo - Page 19 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   ne znam dje bih metnuo - Page 19 2692
    avatar

    Posts : 546
    Join date : 2020-12-04

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by Hans Sun Apr 14, 2024 9:33 pm

    Dobro, ispao sam... neobavešten. Stodvaesosmicu nikada nisam video sa okruglim farovima.
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by паће Sun Apr 14, 2024 10:11 pm

    Hans wrote:Dobro, ispao sam... neobavešten. Stodvaesosmicu nikada nisam video sa okruglim farovima.

    Мало ранији модел.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    fikret selimbašić

    Posts : 9545
    Join date : 2020-06-19

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by fikret selimbašić Sun Apr 21, 2024 6:31 pm

    Vrte mi se „Led cepelin“ i komparacije. Zovem Uroša Đurića jer sam zaboravio kako se zvalo selo u kome je „Led cepelin“ spremao sedamdesetih materijal za svoje albume. "Bron-Yr-Aur u Velsu", odgovara Uroš. I Bijelo dugme je imalo svoje selo gdje je spremalo albume. Selo Borike. To nije bilo kopiranje „Cepelina“. To je jasan koncept koji spominje Nele Karajlić, a o tome priča i Uroš u nastavku.
    „Bijelo dugme“ bilo je grupa s jasno profilisanim konceptom, što ne treba da čudi. To je doba uspona konceptualizma na jugoslavenskoj i svjetskoj umjetničkoj sceni, Braco Dimitrijević koji je svega par godina stariji već je imao zapaženih međunarodnih nastupa, studirao na londonskom Sent Martensu. To je sve povezano. Grupu je predvodio gitarista, kompozitor i poeta koji je u trenutku proboja apsolvent na filozofiji na Sarajevskom univerzitetu. Ljepuškast momak koji od svoje petnaeste godine svira po lokalnim kafanama, bircuzima i striptiz barovima izložen svim mogućim iskustvima i uticajima.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9545
    Join date : 2020-06-19

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by fikret selimbašić Thu Apr 25, 2024 6:51 pm

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 19016419


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 26, 2024 4:05 pm

    konjski nil

    Posts : 2509
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by konjski nil Fri Apr 26, 2024 4:35 pm

    najbolji opis ikad ne znam dje bih metnuo - Page 19 2304934895
    My dad: "What are you listening to in here? It sounds like surf music from hell."


    _____
    ne znam dje bih metnuo - Page 19 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   ne znam dje bih metnuo - Page 19 2692
    fikret selimbašić

    Posts : 9545
    Join date : 2020-06-19

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 29, 2024 9:35 pm



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.

    ne znam dje bih metnuo - Page 19 Empty Re: ne znam dje bih metnuo

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Google

      Current date/time is Thu May 02, 2024 4:44 am