Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Alien vs. Anđus

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jun 24, 2017 10:16 am

    Ali pazi samo te formulacije, "njemu ne daju već sve kradu za sebe", dakle ne puštaju i njega da krade Alien vs. Anđus - Page 14 1399639816 , "firma XY koju sam ja dobio da kupim"  Alien vs. Anđus - Page 14 286371741 i tako dalje.

    Realno, treba ga na jedno 20 godina robije samo za ovo što je sam izložio u javnost ovom izjavom. Sada je potpuno jasno i zašto kaže "ne mogu da ne radim emisiju jer ću biti zakinut u drugim oblastima poslovanja".
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Veletin Sat Jun 24, 2017 10:34 am

    ficfiric wrote:https://tanjug.info/dejan-andjus-o-putarskoj-mafiji/

    Tekst od ponedeljka

    Dejan Anđus o „putarskoj mafiji“

    Milojicu – Mikija Markovića, vlasnika Europarka, Krusevac puta i Srem puta Ruma, vodio sam kod Vučića dok je imao krivičnu i pretkrivičnu prijavu i u direktnom dogovoru sa Vučićem spasio ga zatvora u Aferi „putarska mafija“.

    Tada mi je obećao milion evra, ali ja ne naplaćujem ljudske duše i sudbine, nego smo postali partneri u putarskom poslu.
    Priča je počela od 2014.

    Sve je bilo u redu do početka prošle godine,kada je počeo da me zakida, laže i krade, i kada je očigledno počeo novac da nosi na neke druge adrese …
    Vučića sam upozoravao da Milojica vara i da samim tim naš dogovor ne važi.

    Ali, Vučić mi je odgovarao „pozdrav prijatelju“.
    Šeretsko-polumafijaški.

    Tada sam posumnjao da mu NEKO, meni iza ledja, izdaje komande o novcu.
    Ili mu je Vučić naredio da mene zakida i nosi novac u SNS, ili je Milojica Miki Marković u „talu“ sa Zoranom Drobnjakom, direktorom JP Putevi Srbije, počeo sve da krade za sebe.
    Trećeg nema.

    A tek je posebna priča kupovina druge putarske firme Bačka puta, koju sam ja dobio da kupim zajedno sa Milojicom Mikijem Markovićem u direktnoj mojoj pogodbi sa Vučićem.

    Ali, Milojica Miki Marković je i tu odigrao prevarantsku rolu,a Vučić opet nije reagovao na moja upozorenja da Milojica Miki Marković opet vara.
    Nastavak … U utorak.

    Da zaključim ; danas je Vučić sa BIA sklonio i ucenio Milojicu Mukija Markovića i oteo mi sve poslove,hleb i dao otkaz u firmi koju sam ja spasio i napunio novcem u dogovoru sa Vučićem.


    Власник Крушевацпута је МБА Миљковић, још од средине 2011. године, већински власник Бачкапута је Република Србија (preko 73%)
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Sun Jun 25, 2017 11:58 am

    Filipenko wrote:Hu d fak je Vilibald Erić Alien vs. Anđus - Page 14 1399639816

    Evo, Tesa je reagovao




    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sun Jun 25, 2017 1:32 pm

    Hitar je ko Vinčanac koji hita ka Himalajima!
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Ferenz Fri Jun 30, 2017 11:49 am

    Alien vs. Anđus - Page 14 Whnx54
    plachkica

    Posts : 16199
    Join date : 2014-11-06

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by plachkica Fri Jun 30, 2017 11:55 am

    Kako "Blic" nezvanično saznaje, kontroverzni TV voditelj Dejan Anđus uhapšen je jutros pod sumnjom da je reketirao jednu osobu koja ga je prijavila za pokušaj iznude.
    Podsetimo, Anđus (49) našao se u optužnici za trgovinu ljudima kao osoba koja je maloletnici (16) platila za seks 8.500 dinara u januaru prošle godine.

    Anđus je osumnjičen za pokušaj iznude nekoliko desetina hiljada evra.
    Kako saznajemo, lisice na ruke su mu stavljene prilikom primopredaje te sume novca.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Fri Jun 30, 2017 12:00 pm

    Mislim, nije da je krio da se bavio time...Alien vs. Anđus - Page 14 1399639816
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Zuper Fri Jun 30, 2017 12:37 pm

    Ja rekoh da prica o Milojici nije naivna i da moze da podleti.
    Andjus moze biti svedok saradnik jer ocigledno zna kako Aleksandar Vucic reketira.
    zvezda je zivot

    Posts : 7052
    Join date : 2014-11-07

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by zvezda je zivot Fri Jun 30, 2017 1:16 pm

    JARBOL&‏ @SlobaGeorgiev 11

    Upozorenje za SNS "disidente" Činjenica da je Anđus uhapšen pokazuje koliko je on istinski nevin u celoj priči A znamo šta je prethodilo

    JARBOL&‏ @SlobaGeorgiev 7

    Uhapšen je kolega novinar koji je javno govorio o stvarima o kojima su svi drugi javno ćutali A možda se ispostavi da je ON vozio kamtrimena


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81498
    Join date : 2012-06-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Erős Pista Fri Jun 30, 2017 1:47 pm

    A, jel ozbiljno uhapsilo Anđusa?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 2:02 pm

    Informer kaze da je stvarno uhapsen. Prva vest

    UHAPŠEN DEJAN ANĐUS! Rodićev reketaš pao prilikom primopredaje novca!Kontroverzni TV voditelj Dejan Anđus uhapšen je jutros pod sumnjom da je reketirao jednu osobu koja ga je prijavila policiji za pokušaj iznude

    Kao Informer nezvanično saznaje, Anđus je od jednog biznismena više meseci pokušavao da iznudi novac kako u svojim emisijama ne bi otkrivao detalje o njemu i njegovom biznisu. Kako saznajemo, voditelj je od biznismena tražio desetine hiljada evra!

    Policija je Anđusa uhapsila jutros prilikom primopredaje novca. Naime, biznismen je ucenu prijavio policiji, pa su kod Anđusa prilikom hapšenja pronađene obeležene novčanice.

    Kako takođe nezvanično saznajemo postoji i video snimak primopredaje, kao i drugi čvrsti dokazi da je Anđus odgovoran za iznuđivanje i reket.
    S druge strane, reketaški Kurir i njegov gazda Aleksandar Rodić već pokušavaju da Anđusa proglase žrtvom političkog progona, tvrdeći bez ijednog jedinog dokaza da mu je čitav slučaj - namešten?!
    Da podsetimo, Anđus već nedeljama u Kuriru zajedno sa Rodićem učestvuje u besmislenim i izmišljenim optužbama protiv Vučića. On je, naime, pored ostalog, u reketaškom Kuriru tvrdio da Vučić tesno sarađuje s vođama navijačkih grupa, kojima čak i namešta unosne poslove preko tendera u javnim preduzećima?!
    A na kraju, istina je samo da je upravo Anđus mali bedni reketaš, po ugledu na svog "mentora", velikog reketaša Rodića!
    POGLEDAJTE ZA ŠTA JE SVE ANĐUS OPTUŽIVAO VUĆIĆA U EMISIJI REKETAŠKOG KURIRA:


    Anđus plaćao maloletnicama za seks!
    Podsetimo, Anđus (49) našao se u optužnici za trgovinu ljudima kao osoba koja je maloletnici (16) platila za seks 8.500 dinara u januaru prošle godine.


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 40166
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by паће Fri Jun 30, 2017 2:11 pm

    Па није да не може да се намести. Те паре су могле да буду неки стари дуг.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 2:12 pm

    Ma, to je ovaj biznismen. Kaceno je na prethodnoj strani https://tanjug.info/dejan-andjus-o-putarskoj-mafiji/


    _____


    Uprava napolje!

    kapetanm

    Posts : 5801
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by kapetanm Fri Jun 30, 2017 2:34 pm

    Secam se dogadjanja naroda u Vojvodini. Jednom nepodobnom predsedniku opstine odjednom je bez kucanja uleteo lik i bacio mu koverat na sto. U roku od pola minuta uleteli i inspektori, prebrojali lovu iz koverta i onog uhapsili. Posle sam ga vidjao po konkursima za posao gde je slavno propadao
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Fri Jun 30, 2017 2:38 pm

    aki dirno putare sa severne trebine naseg najgroznijeg stadiona  Alien vs. Anđus - Page 14 3579118792
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Fri Jun 30, 2017 3:48 pm





    Inače, Anđus se upravo ovakvim stvarima bavi. Uzima novac da bi ćutao o jednim i/ili pričao o drugim stvarima. Mislim, on to javno priča po emisijama, jedno 10% vremena ode na neke fantomske poruke tipa "bolje bi bilo da se taj i taj javi na telefon umesto što me ignoriše" ili "pregovori su u toku, ja od toga živim a ne od plate, ubio bih se kada bih živeo od plate" itd. (naravno, do pre koju godinu je non-stop kukao kako se teško živi od plate od 40 hiljada dinara)


    Sve u svemu, ništa nisu imali potrebe da nameštaju, već samo da postupe po PS-u i to je to. Da je Vučko dao zeleno svetlo, u to ne sumnjam. Mislim, Anđus je u poslednjim emisijama i tvitovima krenuo da priča da biznismen Milojica više ne poštuje "dogovor" i da mu ne donosi pare, te da sumnja da ih sada daje Vučiću.  Alien vs. Anđus - Page 14 286371741


    Sve u svemu, ološ.
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Fri Jun 30, 2017 4:21 pm

    i ako su ga zapravo uhapsili, uhapsili su svog coveka.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Veletin Fri Jun 30, 2017 4:25 pm

    Ухапшена једна особа због изнуде

    Београд, 30. јануар 2017. године – Министарство унутрашњих послова Владе Републике Србије саопштило је данас да су припадници полиције у Београду ухапсили Д. А. (1969) због постојања основане сумње да је извршио кривично дело изнуда,одмах након што је од оштећеног грађанина преузео коверту у којој је било 30.000 евра.

    Полицијски службеници су код осумњиченог, осим коверте са новцем, пронашли и мобилни телефон са којег је оштећеном слао претеће СМС поруке.

    Он је у више наврата од оштећеног захтевао веће суме новца.

    Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће, уз одговарајућу кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву, додаје се у саопштењу.
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by boomer crook Fri Jun 30, 2017 4:32 pm

    koverta sa 30 iljada ojra Alien vs. Anđus - Page 14 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by boomer crook Fri Jun 30, 2017 4:32 pm

    inace se iznuda jako tesko dokazuje


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Fri Jun 30, 2017 4:38 pm

    tanusna koverta ako je bilo 30 soma unutra
    zvezda je zivot

    Posts : 7052
    Join date : 2014-11-07

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by zvezda je zivot Fri Jun 30, 2017 4:49 pm

    ne znam kako se dokazuje, ali sto kaze Filipenko, on je u svojim emisijama pricao da se time bavi. nije neka tajna.

    cak ni nebojsa covic nije mogo da veruje da andjus u emisiji preti onom treneru zvezde slavisi stojanovicu zasto sto mu jos nije isplatio 15% ugovora koje zahteva jer ga je preporucio vucicu.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Fri Jun 30, 2017 4:50 pm

    covek je tezak mapet, slobodan mihajlovic bob
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 5:09 pm

    Filipenko wrote:

    Hajd' sto nije bio obavesten (i najobavestenijima to moze da se desi) ali da nije predvideo sta ce da se desi


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81498
    Join date : 2012-06-10

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Erős Pista Fri Jun 30, 2017 5:12 pm

    Stvarno budala.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Alien vs. Anđus - Page 14 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 5:33 am