Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    FIBA EuroBasket 2017

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Mr.Pink Tue Sep 19, 2017 1:34 pm

    +1


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Erős Pista Tue Sep 19, 2017 2:17 pm

    No Country wrote:
    ficfiric wrote: Nastavite tamo dokle god vam je zanimljivo.
    Не знам како да ти објасним, али уопште ми није занимљиво. Занимљиво ми је то што се нико други не обазире. Занимљиво ми је то што се шешељоидни светоназор не само толерише, већ и не сматра специјално лошим. Таман посла да Шешеља назовемо фашистом!

    Мени уопште није занимљиво. Клао сам се у животу са много инспиративнијим "концептима", и давно се сморио. Нека, бре, није ово више за мене - 'ајд не замерите.


    Baš ti je ružno, a bogami i glupo, učitavanje nekakvih koletivnih forumskih simpatija za Šešelja i šešljevanje. A nije ti prvi put. Potpuno van pameti. Rasprava o Šešeljevom fašizmu (u kojoj sam ti puno toga i dao za pravo) je bila cepkanje konceptualne dlake načetvoro, a ne bilo kakvo pravdanje Šešelja.

    Kad god Filipenko odvali nešto ovakvo ja ga pošaljem na Šoltu (nego slabo pratim ovaj topik, pa mi je ovo promaklo), a vidim da ni drugi nisu naročito tolerantni prema takvim ispadima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ointagru Unartan Tue Sep 19, 2017 3:25 pm

    William Murderface wrote:
    Baš ti je ružno, a bogami i glupo, učitavanje nekakvih koletivnih forumskih simpatija za Šešelja i šešljevanje. A nije ti prvi put. Potpuno van pameti. Rasprava o Šešeljevom fašizmu (u kojoj sam ti puno toga i dao za pravo) je bila cepkanje konceptualne dlake načetvoro, a ne bilo kakvo pravdanje Šešelja.

    Kad god Filipenko odvali nešto ovakvo ja ga pošaljem na Šoltu (nego slabo pratim ovaj topik, pa mi je ovo promaklo), a vidim da ni drugi nisu naročito tolerantni prema takvim ispadima.

    Predlog: da vise ne bi dovodili u zabludu naivne putnike po bespucima Interneta, da promenimo ime foruma u Vojin svet (i naravno da izbacimo ono "anti" iz imena).


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Tue Sep 19, 2017 3:38 pm

    Koje putnike?


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ointagru Unartan Tue Sep 19, 2017 4:24 pm

    ficfiric wrote:Koje putnike?

    Pa Nou Kantrija.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Guest Tue Sep 19, 2017 5:28 pm

    William Murderface wrote:
    No Country wrote:
    Не знам како да ти објасним, али уопште ми није занимљиво. Занимљиво ми је то што се нико други не обазире. Занимљиво ми је то што се шешељоидни светоназор не само толерише, већ и не сматра специјално лошим. Таман посла да Шешеља назовемо фашистом!

    Мени уопште није занимљиво. Клао сам се у животу са много инспиративнијим "концептима", и давно се сморио. Нека, бре, није ово више за мене - 'ајд не замерите.


    Baš ti je ružno, a bogami i glupo, učitavanje nekakvih koletivnih forumskih simpatija za Šešelja i šešljevanje. A nije ti prvi put. Potpuno van pameti. Rasprava o Šešeljevom fašizmu (u kojoj sam ti puno toga i dao za pravo) je bila cepkanje konceptualne dlake načetvoro, a ne bilo kakvo pravdanje Šešelja.

    Kad god Filipenko odvali nešto ovakvo ja ga pošaljem na Šoltu (nego slabo pratim ovaj topik, pa mi je ovo promaklo), a vidim da ni drugi nisu naročito tolerantni prema takvim ispadima.
    На овом форуму су у јасној већини паметни и исправни људи, и са мени блиске стране политичког светоназора. Само сте, брате, млаки. Шешељ је "убеђени парламентарац", Филипенко је "концепт", Саша Јанковић је некакво решење за нешто, а чак је и несрећни Бели пар дана словио за младу наду. Фића, који је за моје паре овде још и најбољи лик, уз Остапа, ми каже да идем у собичак за лудаке, па да тамо "видим са Филипенком то што имам"!? Еј, као да је шовинистичко и фашистичко шизење овог манијака нешто што је само мој проблем??? Ти ћеш да се целог живота нагањаш са Ускоком и Шукијем, да им стрпљиво објашњаваш ствари које су им иначе савршено јасне - шта, у нади да ћеш их убедити?

    Времена нису млака. Времена су штавише муљава, и ствари је потребно чинити јаснијим и краћим, чак и уз ризик да се изгуби део софистицерије. Но ту нам се стазице помало разилазе.

    Океј, доста сам кварио овај свети топик.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Tue Sep 19, 2017 5:37 pm

    Nije soba za ludake, nego ulica ispred kafane. Znas ono - Izadji napolje da se objasnimo


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11717
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Ferenc Puskás Wed Sep 20, 2017 12:22 pm

    Kondo wrote:meni je glavni dobitak od ovog prvenstva to sto mi se cini da se malo smanjila cigansko grobarska tenzija u realnom zivotu. ne mislim toliko na ovaj forum, gde vidimo da ima slucajeva za koje medicina sa naglaskom na psihijatriju tek treba da osvoji nove teritorije, mada je isto tako bilo sasvim suprotinih, pozitivnih primera, nego uopste. 

    ovoliko unakrsnog hejlovanja igraca sa druge strane odavno nije vidjeno a mislim da za to najvise zasluga ima djordjevic zbog raznih stvari, ukljucujuci tu i odnos prema marjanovicu.

    U Istanbulu napadnut otac Bogdana Bogdanovića Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_kosarka/u-istanbulu-napadnut-otac-bogdana-bogdanovica/252382


    Otac srbijanskog košarkaša Bogdana Bobdanovića, Dragan Bogdanović, napadnut je u jednom restoranu u Istanbulu. Njemu je nepoznati napadač zadao udarac u glavu i napravio mu posjekotinu na licu, a incidentu je prisustvovala i njegova kćerka Bojana. Navodno je u restoranu bio veliki broj navijača Srbije, a do tuče je došlo jer se prisutnima nisu dopadale Partizanove pjesme koje je pjevala Bogdanova sestra. To se dogodilo prije polufinalne utakmice Evropskog prvenstva između Srbije i Rusije. 




    Zna li se šta je bilo?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by kondo Wed Sep 20, 2017 7:05 pm

    demantovano je


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Guest Wed Sep 20, 2017 7:51 pm

    Нешто ми је сумњив тај деманти. Гробароциганчење је последњи стадијум, то је као кад у Делијама она двојица на крају пуцају један на другог.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ontheotherhand Wed Sep 20, 2017 8:06 pm




    Jel ovo Sale na kraju kažae "ukradena"? Poslednji sekundi snimka.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by kondo Wed Sep 20, 2017 8:38 pm

    Vidi Bobija kako kida kad nije vise vazno


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by ficfiric Wed Sep 20, 2017 9:13 pm

    Prodao loptu pod svojim kosem


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 37289
    Join date : 2014-10-27

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by boomer crook Thu Sep 28, 2017 9:50 pm

    rasa nestorovic

    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=09&dd=28&nav_id=1308595


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    FIBA EuroBasket 2017 - Page 22 Empty Re: FIBA EuroBasket 2017

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:03 am