Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    FK Vojvodina

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Nino Quincampoix Wed Jun 21, 2017 11:13 pm

    Taj je još veći šaban od svog oca, što je zaista veliko postignuće.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Wed Jun 21, 2017 11:22 pm

    Saban? Hm...

    Fudbaler nožem isekao Soraju?
    Autor: mondo.rs
    Bivši igrač Crvene zvezde navodno je napao starletu u svojoj vili na Senjaku.

    FUDBALERU PRETI 12 GODINA ROBIJE Stefan Mihajlović rekao da mu je "mnogo žao" zbog smrti čoveka


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Nino Quincampoix Wed Jun 21, 2017 11:24 pm

    prva reč koja mi je pala na pamet. može i govno, gnjida...
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Thu Jun 29, 2017 8:07 pm

    Golcina Malbasica FK Vojvodina - Page 9 3910318804

    Edit: Golcina Malbasica FK Vojvodina - Page 9 3452449058


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Guest Thu Jun 29, 2017 8:46 pm

    a pristina nasa jadna 5 0 gubi u norcepingu  FK Vojvodina - Page 9 3637014155
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Thu Jun 29, 2017 9:51 pm

    Kraj 2:1

    Mladost gubi 0:2 do Intera


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Filipenko Fri Jun 30, 2017 9:06 am

    ficfiric wrote:Kraj 2:1


    I što smeniste trenera?   FK Vojvodina - Page 9 29297947
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 9:30 am

    Nije valjda vec odleteo?

    Bem ti, ne pamtim da je gori sljam upravljao Vosom od ovog Vukovica. Neka se nose i on i "najverniji" koji su ga doveli


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Filipenko Fri Jun 30, 2017 12:10 pm

    Izgleda da jeste. Batak je juče rekao da ne želi da ide, ali mu je predsednik valjda poručio da ga je razočarao i da više ne mora da dolazi na posao. Ne znam da li su formalnosti oko toga završene ili će se čekati još koji dan.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 12:17 pm

    Dnevnik kaze da je gotovo. Cirkus. Prethodni trener nije sastavio ni tri nedelje. Batak je pregurao dva meseca zahvaljujuci pauzi.

    Радослав Батак више није тренер Војводине

    После меча са Ружомбероком, потпуно неочекивано, Војводина је остала без тренера!

    Наиме, након утакмице коју је Војводина на свом стадиону добила резултатом 2:1 (на полувремену 2:0 за црвено беле) уследио је разговор између председника ФК Војводина Душана Мијића, председника Надзорног одбора Драгослава Вуковића и тренера Радослава Батака.

    Епилог: дојучерашњи шеф стручног штаба више није тренер Војводине!

    Иако је првобитна вест гласила да је Батак поднео оставку, сада већ бивши шеф стручног штаба Новосађана обратио се редакцији "Дневника", рекавши да није поднео оставку, већ да му је председник НО Драгослав Вуковић рекао да га је разочарао и да више не мора да долази на посао. Батак је такође напоменуо да он оставку у овој ситуацији не би поднео због својих играча.

    Pre toga je Vukovic oterao Melega

    http://mondo.rs/a1020514/Sport/Fudbal/Dejan-Meleg-o-Vojvodini.html

    Dejan Meleg je jutro posle potpisa ugovora sa Kajzerijem prosledio MONDU njegovu stranu priče.

    "Pamtiću samo najlepše trenutke - a bilo ih je mnogo. Moj odlazak je opravdan, ne znam zašto se iz kluba čude. Uprava je rekla da ne računa na mene i da nisam doprineo ekipi. Skinuli su mi traku bez osnova, nisu me vodili na pripreme iz samo njima znanih razloga, rekavši da ja odbijam trenfer koji je bio rekla-kazala. Ponuda nije postojala. I još mnogo mnogo stvari koje ne želim da iznosim u javnost. Sada kažu da ne znaju gde sam! Nasmejaću se! Ali, ipak, klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina. Pitam se samo gde sve ovo vodi! Nisam se oglašavao do sada, ali osećam potrebu da to kažem navijačima i pružim podršku mojim saigračima. Ne osvrćem se na ono što je bilo, maksimalno sam koncentrisan na svoj novi klub", napisao je Dejan Meleg.

    On se zahvalio treneru Radoslavu Bataku i poželeo sreću njegovim doskorašnjim saigračima koji već večeras igraju prvi takmičarski meč sezone protiv Ružomberoka (20h, "Karađorđe").

    "Celom stručnom štabu na čelu sa trenerom Batakom želim sve najbolje u predstojećoj sezoni. On je ostavio lep utisak na mene kao čovek i kao trener. Veliko hvala mojim drugovima i igračima sa kojima sam proveo lepih godinu i po dana. Takođe, zelim im ulazak u Ligu Evrope. Biće teško, imaju vrlo teške protivnike... Veliko hvala svim navijačima na podršci", napisao je on i dodao:

    "Možda nisam sa vama večeras, ali srcem sam uz vas. Puno sreće!".


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Guest Fri Jun 30, 2017 1:34 pm

    vukovic vodi sariceve firme, a vojvodinu putem hajduka iz kula i proletera iz zrenjanina.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 2:07 pm

    Druga strana


    Te činjenice prete da oskrnave slavno ime Vojvodine. Čelnici novosadskih crveno-belih kažu za Blicsport da Batak nije smenjen, već je samoinicijativno digao sidro.

    - Ne bih imao problem da kažem da je trener dobio otkaz. Nije, sam je otišao. Posle utakmice sam pokušao da mu ukažem na neke stvari. Uspeo sam samo jednu rečenicu da kažem - da sam razočaran ishodom utakmice. Batak je ustao i rekao “niste zadovoljni, e pa onda tražite novog trenera”. Naša diskusija nije trajala ni minut - kaže za Blicsport Dragoslav Vuković, predsednik Nadzornog odbora Vojvodine.

    Mladi trener, očigledno, nije želeo da mu se čita bukvica.

    - Valjda je normalno da diskutujemo posle meča. I da sukobimo mišljenja. Nije Vojvodina samo trener. Valjda ima i nas koji vodimo klub. I mi se nešto pitamo. Ne razumem tu sujetu Bataka. Zbog nekih poteza koje je vukao u finišu utakmice, i primljenog gola, doveo nas je u sitauciju da se ozbiljno brinemo u revanšu. Batak je trener početnik, nismo ga zatekli u klubu, već smo ga mi doveli. Dužan je bio da nas sasluša.

    U Voši se menjaju treneri kao na traci.

    - Neko će reći da je ovo presedan srpskog fudbala. Ali, ljudi moraju da shvate da za cilj imamo ulazak u Ligu Evrope i, ako treba, menjaćemo trenere svaki dan dok ne nađemo onog koji ima sve potrebne kvalitete da vodi sa klupe klub kakav je Vojvodina - podvukao je Vuković.

    Za “Blic” je slično mišljenje podelio i Dušan Mijić, predsednik “lala”.

    - Taj gol koji smo primili u finišu meča može debelo da nas košta. Vojvodina nije igračka, već klub sa ograničenim resursima, snalazimo se preko štapa i kanapa, i ne možemo sebi da dozvolimo luksuze da dovodimo već u prvom kolu pitanje našeg opstanka u kvalifikacijama za Ligu Evrope - jasan je Mijić.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Guest Tue Jul 04, 2017 9:32 pm

    ti ficko ne guces nista za novog trenera  FK Vojvodina - Page 9 1233199462
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Tue Jul 04, 2017 9:43 pm

    Sta? Da nije smenjen?


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Guest Tue Jul 04, 2017 9:53 pm

    pa ne nego ko je

    trebali su zvati onog brdjanina iz uzica
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Tue Jul 04, 2017 9:58 pm

    Tja, nece ni on dugo


    _____


    Uprava napolje!

    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Kinder Lad Fri Jul 07, 2017 7:25 am

    Još jedan primer da kad dolaziš iz raspaline od države, onda apsolutno svako može sebi da da za pravo da te ponižava

    http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/skandal-trener-ruzomberoka-vredao-srbe-i-vanica/9xtk738


    _____
    alt-lib
    kapetanm

    Posts : 5802
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by kapetanm Fri Jul 07, 2017 5:13 pm

    Ali to nije sve
    https://www.google.rs/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://rs.n1info.com/a281612/Sport-Klub/Fudbal/Navijaci-Vojvodine-napali-Trujica-i-oterali-ga-iz-kluba.html&ved=0ahUKEwj2zdfKuvfUAhWGbZoKHcz8AFQQqOcBCBgwAA&usg=AFQjCNHudA2PDU7oS_d7-EplJIknh_v1Vw
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Kinder Lad Fri Jul 07, 2017 5:18 pm

    Raspad


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Guest Fri Jul 07, 2017 5:37 pm

    Inace bataka su oterali posle prve tekme jer nije hteo da izgube za kladionicu
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Fri Jul 07, 2017 6:53 pm

    Glavno da je krivac lociran i sad ce sve biti u redu.


    Govna, jebo ih Vukovic


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Fri Jul 07, 2017 7:26 pm

    Jebem ti koje govedo je Firma dovela da vodi klub.

    „Уколико будем остао на месту на којем сам данас, наше звездице иду напоље из екипе, јер је доста више било њихове умишљености. Заправо, нису они ни криви, јер немају квалитет, хоће, али боље не могу и не умеју. Ту мислим на Малбашића, Трујића, Вукасовића, Јованчића... Примера ради, Малбашић је у два наврата изашао пред противничког голмана у ситуацијама када је био 'један на један’ и није постигао гол. Управо зато, они више неће носити дрес Војводине, а потпуно ћемо се окренути концепцији да од младих играча, наше деце, створимо екипу која ће за две године играти запажену улогу у домаћем првенству“, поручио је Вуковић.

    Znaci, sledeci batine dobijaju Malbasic, Jovancic...


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Filipenko Fri Jul 07, 2017 7:30 pm

    Lol

    Ovo je barem podjednako odvratno kao beogradski blizanci.
    Anonymous
    Guest

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Guest Fri Jul 07, 2017 8:29 pm

    taj mijic npr je obican vukovicev sibicar, ima prica da mu je krao pare iz torbi kad su negde zajedno putovali, ovaj nosio dzakove novaca za neko placanje, a ovaj kraduckao usput.  a i vukovic je mogao samo da sanja da vodi klub bilo koji neke prve lige, to mu omogucilo vodjenje saricevih firmi, inace nije mogao sa veternikom ili futogom ni jedan razred novosadske lige da preskoci.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by ficfiric Mon Jul 17, 2017 1:19 pm

    Svaka cast Vukovicu

    Dragoslav Vuković, prvi operativac Vojvodine, inicijator je čestih smena trenera i u potrazi za odgovarajućim rešenjem i čovek koji “lomi preko kolena”. On ipak vidi budućnost kluba koji je po mnogima na rubu ponora.

    - Glavni sam “krivac” što sam stao na put “ugrađivanju”, procentima i lopovluku - kaže za “Novosti” Vuković. - Žao mi je, ali dok sam u klubu, bilo to još jedan dan, godina ili decenija, krađe neće biti. Recimo samo da u ugovorima pojedinih igrača postoje “izlazne klauzule” po kojima mogu da idu u inostranstvo uz obeštećenje od kojeg klubu pripadaju “mrvice”. Oni nisu igrači Vojvodine u potpunosti. To je razlog iz kojeg mnogima smetam ali, kome se to ne sviđa, postoje razne poluge i legalni mehanizmi, pa neka me smene.

    Btw, za one koji ne prate, to je ovaj lik

    Saopštenje prenosimo kompletno i bez izmena.

    Bivši potpredsednik FK Vojvodina i vlasnik preduzeća “Vuković 1967″ DOO iz Veternika, Dragoslav Vuković, ove nedelje je protivpravno prisvojio novac sa računa FK Vojvodina.

    Povodom nedavnog prenosa novčanih sredstava u iznosu od 750.000 evra sa računa FK Vojvodina na račun kompanije “Vuković 1967″ DOO, odnosno njenog vlasnika Dragoslava Vukovića, fudbalski klub Vojvodina obaveštava javnost da je reč o protivpravnoj i nezakonitoj zloupotrebi menice od strane bivšeg potpredsednika FK Vojvodina Dragoslava Vukovića, kojom je fudbalskom klubu Vojvodina nanet izuzetno težak finansijski udarac.

    U cilju upoznavanja javnosti sa tačnim i preciznim informacijama, fudbalski klub Vojvodina podseća na redosled događaja koji su prethodili ovom nezakonitom delu:

    - 28. 4. 2014. godine, tadašnji Upravni odbor FK Vojvodina, na čelu sa predsednikom Milenkom Jokićem i potpredsednikom Dragoslavom Vukovićem, potpisao je ugovor (delovodni broj 129/2014) sa preduzećem “Vuković 1967″ DOO iz Veternika, čiji je vlasnik upravo tadašnji potpredsednik FK Vojvodina Dragoslav Vuković;

    - Na osnovu tog ugovora, preduzeće “Vuković 1967″ DOO steklo je 50 posto ekonomskih prava koja ostvaruje na tadašnjem fudbaleru Vojvodine Sergeju Milinković-Saviću;

    - Po tom ugovoru, preduzeće “Vuković 1967″ DOO trebalo je da isplati iznos od 360.000 evra na tekući račun FK Vojvodina, što nikada nije izvršeno u potpunosti;

    - 20. 6. 2014. godine, Upravni odbor FK Vojvodina, na čelu sa predsednikom Zoranom Šćepanovićem, realizuje transfer tadašnjeg prvotimca Vojvodine Sergeja Milinković-Savića, koji je prethodno rukovodstvo već bilo prihvatilo, u belgijski FK Genk za iznos od 850.000 evra, pri čemu je preduzeće “Vuković 1967″ DOO steklo pravo na prihod od 425.000 evra, odnosno polovinu obeštećenja koje je pripalo FK Vojvodina.

    Na ime navedenog potraživanja, fudbalski klub Vojvodina je preduzeću “Vuković 1967″ DOO ranije uplatio iznos od 200.000 evra, a to preduzeće je, putem prinudne naplate, ove nedelje sa računa FK Vojvodina naplatilo dodatni iznos od 750.000 evra, čime je preduzeće “Vuković 1967″ DOO od FK Vojvodina naplatilo 525.000 evra više u odnosu na ugovoren iznos.

    Fudbalski klub Vojvodina odlučno demantuje navode Dragoslava Vukovića, koji su se prethodnih dana pojavili u sredstvima javnog informisanja, da FK Vojvodina njegovom preduzeću duguje određeni višemilionski iznos, pri čemu Dragoslav Vuković navodno smatra da mu pripada polovina prihoda od transfera koji je FK Genk ostvario prodajom Sergeja Milinković-Savića u italijanski FK Lacio.

    Prema saznanjima do kojih je došao fudbalski klub Vojvodina, Dragoslav Vuković je u nekoliko navrata kontaktirao fudbalske klubove Genk i Lacio i od njih pokušao da naplati iznos za koji smatra da mu se duguje, ali je u tim klubovima odbijen i to uz konstataciju da su njegovi zahtevi i potraživanja neosnovani i protivpravni.

    Podsećamo da je, upravo sa ciljem sprečavanja ovakvih malverzacija, UEFA nedavno usvojila propis po kojem je klubovima zabranjeno da prodaju pravo na ugovor igrača trećem licu, što je upravo ono što su uradili prethodna uprava FK Vojvodina i njen tadašnji član Dragoslav Vuković.

    Novac koji je Dragoslav Vuković protivpravno prisvojio sa računa FK Vojvodina jeste iznos koji je na račun FK Vojvodina uplaćen kao obeštećenje za transfer Ognjena Ožegovića u kineski FK Čangčun jatai. Iako je bilo planirano da se transfer Ognjena Ožegovića ne realizuje pre završetka tekuće sezone, usled nasleđenih dugovanja koje FK Vojvodina ima prema bivšim igračima, svojim poveriocima, ali i trenutnom igračkom kadru i Radnoj zajednici, Upravni odbor FK Vojvodina doneo je odluku kojom je želeo i morao da reguliše nasleđena dugovanja iz prošlosti.

    FK Vojvodina ne duguje Dragoslavu Vukoviću ništa i nikakva presuda ne postoji, kako on lažno obaveštava medije da bi prikrio svoju nečasnu radnju, jer ne postoji sud koji bi presudio da FK Vojvodina plati 50 posto od iznosa koji je klub iz Belgije ostvario prodajom svog igrača.

    Tokom ove nedelje, pravni i finansijsko-ekspertski tim FK Vojvodina prikupljao je svu potrebnu dokumentaciju, kako bi pred nadležnim sudovima i institucijama započeo proceduru za zaštitu pravde i interesa FK Vojvodina.


    _____


    Uprava napolje!

    FK Vojvodina - Page 9 Empty Re: FK Vojvodina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 4:50 am