Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Sun Nov 18, 2018 7:39 pm

    evo i za dragog konda, prosecna zvezdaska ekipica i pesmica 


    357 – “Sisaj kurac, Jugoslavijo”
    “Dosta nam je komunizma
    I ustaštva i balizma.
    Nema bratstva, ni jedinstva,
    Nema vise komunista!
    Jugoslavijo, Jugoslavijo!
    Volim Zvezdu i Srbiju,
    Pravoslavlje, liturgiju.
    Pevam pesme, palim vatre
    Da se tvoje seme zatre!
    Jugoslavijo, Jugoslavijo!”
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by disident Sun Nov 18, 2018 9:21 pm

    Ruku na srce najbolji pridevi za naciste  za naciste u srbiji je opskurno i marginalno. 
    Al gari koji u 2018 otkriva opus 357  Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 286371741


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Ferenc Puskás Sun Nov 18, 2018 10:45 pm

    Šta, tek sad otkrio opus 357? Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 3579118792


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by bela maca Sun Nov 18, 2018 10:52 pm

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 3579118792


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Erős Pista Sun Nov 18, 2018 10:53 pm

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by disident Sun Nov 18, 2018 11:01 pm

    Zajebavajte zajebavajte  Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 2304934895

    btw tema je jako zanimljiva, ali usled njihove opskurnosti i nevidljivosti, prave podatke o neonacistima u srbiji i njihovoj mrezi mogu da imaju samo sluzbe. Nama samo ostaje da citamo preprice desetak tekstova objavljenih u zadnjih dvadesetak godina i nagadjamo  , kad vec nemamo novinara koji bi se infiltirao i pisao iz prve ruke


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Sotir Sun Nov 18, 2018 11:08 pm

    Imaš ih gomilu na fb, meni iskaču i da ih ne tražim čim se pomene dsr.
    Dano je pitanje koliko otvpreno iznose svoje stavove. I kod ovih koji ne iznose se lako zaključi o kome se radi.
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Mon Nov 19, 2018 12:24 am

    pojava levijatana nam je npr otkrila koliki su zapravo baza i potencijal za pravi nacizam, tu su se lepo mnogi skriveni otkrili, mada nije da to i pre nismo znali, oni su npr uspeli da objedine pod jednu kapu i ohrabre sve one bele kapuljace koje su u tim krugovima i ranije za svo zlo (zlostavljanje i zanemarivanje zivotinja) krivili samo jevreje prljave cigane.


    jbt disidente da li si lud da cu da slusam sve od onih degenerika, oni su se pokazali cim su se pojavili
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Mon Nov 19, 2018 12:36 am

    disident wrote:Zajebavajte zajebavajte  Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 2304934895

    btw tema je jako zanimljiva, ali usled njihove opskurnosti i nevidljivosti, prave podatke o neonacistima u srbiji i njihovoj mrezi mogu da imaju samo sluzbe. Nama samo ostaje da citamo preprice desetak tekstova objavljenih u zadnjih dvadesetak godina i nagadjamo  , kad vec nemamo novinara koji bi se infiltirao i pisao iz prve ruke


    evo raspitaj se malo za klub garaza u bg, u vise navrata gostili su te tajne koncerte i skupove pod parolom "izdali smo lokal za privatnu zurku ne znamo mi to nista" kad ih se pita.
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Thu Dec 06, 2018 12:40 am

    http://bostonreview.net/politics-gender-sexuality/daniel-penny-milosexual-and-aesthetics-fascism

    #Milosexual and the Aesthetics of Fascism


    Tizer


    ...
    Milo, then, occupies this unspeakable place: he is a self-avowed bottom who routinely celebrates the delights of being fucked—by a black man, no less, his supposedly black Muslim boyfriend (whose identity is perhaps Yiannopolous’s only secret). But rather than be embarrassed by his sexual predilections, Milo embraces his desire to bottom for black men, and uses media outlets such as Bloomberg and CNBC to trumpet it at every opportunity. As one example among many, Milo wrote in response to accusations of racism: “Racist? Me? I’ve had more black dick in me than the entire Kardashian family.”
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Thu Dec 06, 2018 3:36 pm

    Ovde nie dovoljno cut/paste, treba više toga. I više emotikona, da se podvuče značaj.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by kondo Thu Dec 06, 2018 3:44 pm

    jojogi, jel posećuješ jasakuni hram kad si u tokiju?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Thu Dec 06, 2018 3:48 pm

    Kondo wrote:jojogi, jel posećuješ jasakuni hram kad si u tokiju?

    Ne znam ni gde je. Što pitaš?
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Erős Pista Thu Dec 06, 2018 3:59 pm

    yoyogi wrote:Ovde nie dovoljno cut/paste, treba više toga. I više emotikona, da se podvuče značaj.

    Yoyogi, ovo je jos jedan primer tvog najblaze receno cudnog ponasanja na forumu. Tvoja je stvar hoces li ti u svoje postove da stavljas linkove, tekstove, itd. Niko te ne tera da to radis ako neces. Ali, da li mozes da prihvatis da drugi to rade, da im ne smeta i da nemaju nista protiv toga? Jel mozes da prestanes da drzis predavanja svakom forumasu koji okaci neki link, tekst, sliku ili video? Na svom forumu radi sta hoces i sprovodi pravila kakva hoces, ali ovde ne mozes to da radis i potpuno je besmisleno da od drugih zahtevas da se pridrzavaju pravila koja si ti sam izmislio.

    Evo, da te posle Fice pitam i ja, da li mozes normalno da komuniciras sa drugima (da ne trolujes sve moguce topike pricama iz Japana, da ne proganjas druge, da ne dolazis na topik o serijama samo da bi po hiljaditi put primetio kako ih ne gledas i kako su svi koji ih gledaju glupe domacice) ili da se razilazimo?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Thu Dec 06, 2018 4:08 pm

    Pita me ćerka, šta je to "Levica", šta je to "Desnica".

    Ako ne znaš da objasniš detetu, onda ni sam ne razumeš.

    "Desnica", kapitalizam (a ima još formacija)  je protiv slabih, kao što su radnici u fabrikama, protiv LGB, protiv migranata.

    "Levica" je protiv jakih, protiv korporacija, protiv bogataša.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Erős Pista Thu Dec 06, 2018 4:13 pm

    Lepo si joj objasnio  Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 1844795956


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Guest Thu Dec 06, 2018 4:33 pm

    William Murderface wrote:
    yoyogi wrote:Ovde nie dovoljno cut/paste, treba više toga. I više emotikona, da se podvuče značaj.

    Yoyogi, ovo je jos jedan primer tvog najblaze receno cudnog ponasanja na forumu. Tvoja je stvar hoces li ti u svoje postove da stavljas linkove, tekstove, itd. Niko te ne tera da to radis ako neces. Ali, da li mozes da prihvatis da drugi to rade, da im ne smeta i da nemaju nista protiv toga? Jel mozes da prestanes da drzis predavanja svakom forumasu koji okaci neki link, tekst, sliku ili video? Na svom forumu radi sta hoces i sprovodi pravila kakva hoces, ali ovde ne mozes to da radis i potpuno je besmisleno da od drugih zahtevas da se pridrzavaju pravila koja si ti sam izmislio.

    Evo, da te posle Fice pitam i ja, da li mozes normalno da komuniciras sa drugima (da ne trolujes sve moguce topike pricama iz Japana, da ne proganjas druge, da ne dolazis na topik o serijama samo da bi po hiljaditi put primetio kako ih ne gledas i kako su svi koji ih gledaju glupe domacice) ili da se razilazimo?

    Niko nije bio više proganjan i vređan nego ja. Niko. Vi ste, ti prvi,  izazvali te hajke.

    William Murderface wrote:vo, da te posle Fice pitam i ja, da li mozes normalno da komuniciras sa drugima (da ne trolujes sve moguce topike pricama iz Japana, da ne proganjas druge, da ne dolazis na topik o serijama samo da bi po hiljaditi put primetio kako ih ne gledas i kako su svi koji ih gledaju glupe domacice) ili da se razilazimo?

    Nisam nedeljama bio na "Serije"

    Pa, da se razilazimo, banujte me. Ajde, urgiraj tamo.
    ficfiric

    Posts : 34116
    Join date : 2012-02-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by ficfiric Thu Dec 06, 2018 5:12 pm

    Nista onda, ako ne zelis da ucestvujes na forumu kao svi ostali, ako nemas ni minimum postovanja prema drugima, ok - budi pozdravljen. Ako se nekad predomislis i budes zeleo da normalno komuniciras sa nama, registruj se ponovo


    _____


    Uprava napolje!

    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by ontheotherhand Thu Dec 06, 2018 5:40 pm

    Može samo da prestane da postuje, ne mora ban, pa kad se zaželi burundija ponovo nek navrati.
    ficfiric

    Posts : 34116
    Join date : 2012-02-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by ficfiric Thu Dec 06, 2018 5:48 pm

    ima vec klon nalog Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    clone of yoyogi

    Posts : 133
    Join date : 2012-02-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by clone of yoyogi Thu Dec 06, 2018 6:03 pm

    ficfiric wrote:ima vec klon nalog Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 1844795956

    Nema   Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 1844795956


    _____
    完璧な
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by паће Thu Dec 06, 2018 6:08 pm

    clone of yoyogi wrote:
    ficfiric wrote:ima vec klon nalog Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 1844795956

    Nema   Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 1844795956

    Има га његов клон, који је нормалан фурунаш, није се измет.нуо на свој калуп.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Erős Pista Thu Dec 06, 2018 6:15 pm

    Ma ima onaj clone oc noskich, ako ga nije ubio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Erős Pista Mon Jan 28, 2019 3:10 pm

    Once fascists achieve a requisite level of respectability, fascism itself can start to plant roots. At its core, fascism is based on a particular understanding of social Darwinian struggle – hence the title of Hitler’s autobiography, Mein Kampf (My Struggle). And social Darwinism, in turn, is the common bond linking neoliberalism (or economic libertarianism) and fascism. This is why it is no surprise to hear Trump talk constantly of “winning” in business, regularly signaling his disdain for “losers.” Now that he is in the White House, this facile ideology is being translated into a project of national struggle against other countries.
    A similar dynamic is also playing out in Europe. In Germany, many of the original members of the neo-fascist Alternative für Deutschland (AfD) previously belonged to the center-right Free Democratic Party. The FDP, more than any other German political party, champions a neoliberal governing ideology, and has presented itself as unabashedly “globalist,” favoring lower taxes and more free trade. Understanding how fascism can emerge from economic libertarianism is essential for comprehending the danger Western democracies face today.
    Economic libertarianism – which should not be conflated with democracy – is a philosophy in which individual struggle is valorized, and success is the determinant of individual worth. Fascism, by contrast, is based on group worth as the product of group struggle. Fascism thus replaces individuals with groups as the subject and object of analysis. It is a clearly distinct position from libertarianism. But recent history shows there are problematic assumptions that allow one to slip from one view into the other, without noticing. For example, those who believe they belong to a group with superior work habits and a greater capacity for struggle can derive individual worth through mere membership in, and solidarity with, that group.
    https://www.project-syndicate.org/onpoint/our-increasingly-fascist-public-discourse-by-jason-stanley-2019-01


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Летећи Полип Tue Jul 02, 2019 11:06 am

    СТОКХОЛМ - У Шведској је данас ступила на снагу забрана пушења на отвореном на појединим јавним мјестима, као што су игралишта и перони жељезничких станица.


    Новим правилима забрањује се и пушење у отвореним дијеловима ресторана, као и у сепареима за пушаче, преноси АП.
    Забрана укључује електронске цигарете.

    Званични подаци показују да је 2016. године редовно пушило 11 одсто од 10 милиона становника Шведске, док их је 10 одсто пушило повремено.
    Шведска је 2005. године забранила пушење у баровима и рестранима.

    Циљ новог закона је да у тој сканидинавској земљи до 2025. године пушење буде потпуно забрањео.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!

    Fašizam i desni ekstremizam ante portas - Page 10 Empty Re: Fašizam i desni ekstremizam ante portas

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:44 am