Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Mr.Pink Sun Aug 30, 2015 8:05 pm

    zašto dizel, bolje turbo levica.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Sun Aug 30, 2015 8:08 pm

    Znači da sam kačio Easy-Eja i on bi završio ovde. Dobro, malo neozbiljno je sve to, ali mi je ipak drago da je tako.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 8:23 pm

    Zanimljivo je ovo ničeansko shvatanje levice u kome se žrtvi apsolutno oduzima pravo na samoodbranu u okviru zakona. Čekaj revoluciju posle koje se više niko neće iživljavati na slabijima, a do toga ćuti i trpi pišanje i batine.
    No Country

    Posts : 11116
    Join date : 2015-05-16

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by No Country Sun Aug 30, 2015 8:29 pm

    Код друга Fernouxa је у питању такозвана клин-левица.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    bela maca

    Posts : 11034
    Join date : 2014-10-28

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by bela maca Sun Aug 30, 2015 8:30 pm

    čekaj, problematično je što je htela da zove policiju?! zašto? po kojoj logici???
    šta je trebalo da radi??


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 8:37 pm

    trebalo je da nauči da se kurči !
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Sun Aug 30, 2015 8:41 pm

    "Šta je trebalo da radi" je jedno u startu sumnjivo pitanje, jer podrazumeva samo jedan odgovor. Kao i npr. "Da li podržavaš to da sve žene na Bliskom Istoku budu obavezne da nose veo". Nešto nije u redu sa tim pitanjem.

    A ono što nije u redu sa tim pitanjem je zapravo ideologija. Ideologija koja se krije iza "ne-ideoloških" samoočiglednosti i pitanja na koja već znamo odgovor. Da li iko želi da bude prebijen? Da li iko želi da bude opljačkan? - Znate kako se ovo zove? To se zove način na koji se reprodukuje monopol sile u kapitalizmu.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Sun Aug 30, 2015 8:43 pm

    Šuvar i varivo wrote:trebalo je da nauči da se kurči !

    Trebala je da ne bude histerična i ne mrzi nikog. Eto.

    Sajber je bila revoltirana, kao "feministkinja" pišanjem po ribama. Počela je da histeriše, to nije dozvoljeno, onda je dobila malo od ove ribe, onda je krenula da preti policijom, onda je dobila od ovih tipova.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by plachkica Sun Aug 30, 2015 8:45 pm

    Hajde udahni tri puta i ponovo pročitaj ovo što si ti napisao, molim te.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 8:46 pm

    Ja se istinski plašim sveta koji bi bio organizovan po tvom svetonazoru.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Sun Aug 30, 2015 8:48 pm

    Hehe, pa sećam se da je to prva stvar koju su mi roditelji rekli kada su čuli da sam komunista. "Jel bi voleo da sutra svako može da dođe ovako i da te maltretira?"


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 8:49 pm

    fernoux-h wrote:
    Šuvar i varivo wrote:trebalo je da nauči da se kurči !

    Trebala je da ne bude histerična i ne mrzi nikog. Eto.

    Sajber je bila revoltirana, kao "feministkinja" pišanjem po ribama. Počela je da histeriše, to nije dozvoljeno, onda je dobila malo od ove ribe, onda je krenula da preti policijom, onda je dobila od ovih tipova.

    E pa ovde nije dozvoljeno podržavanje neljudskih svetonazora. Preporučiću da ti se, u skladu sa osnivačkim pravilima foruma, onemogući dalje pisanje ovde, nadam se da će se powers-to-be složiti sa time.
    bela maca

    Posts : 11034
    Join date : 2014-10-28

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by bela maca Sun Aug 30, 2015 8:57 pm

    Ti, komunista? Nemoj da me zajebavas.
    Ja kao deo mod tima podrzavam inicijativu da se maloumnici poput tebe sklanjaju odavde.
    Sta treba da se radi ljudima koji (bez pristanka) pisaju po ljudima? Da ih se voli?!


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Sun Aug 30, 2015 8:59 pm

    Jordan Rivers wrote:Zanimljivo je ovo ničeansko shvatanje levice u kome se žrtvi apsolutno oduzima pravo na samoodbranu u okviru zakona. Čekaj revoluciju posle koje se više niko neće iživljavati na slabijima, a do toga ćuti i trpi pišanje i batine.

    Već sam odgovorio na to, ali još jednu stvar ću da napišem: u "ničeanskom shvatanju levice" postoji još jedna stvar: taj inkluzivni i emancipatorski momenat, hajde da od slabijih napravimo jače pa da ne moraju da se blamiraju zvanjem policije. To si zaboravio. (Mada je pitanje koje se nameće ovde i to, ko je zapravo "slabiji" zaista, onaj koji nikada nije imao porodicu, kome je probijanje kroz život znatno otežano objektivnim okolnostima; ili onaj koji može da "preskače stepenice" u "svetu jednakih mogućnosti" i bude "uspešan".)


    Last edited by fernoux-h on Sun Aug 30, 2015 9:02 pm; edited 2 times in total


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 9:00 pm

    fernoux-h wrote:Hehe, pa sećam se da je to prva stvar koju su mi roditelji rekli kada su čuli da sam komunista. "Jel bi voleo da sutra svako može da dođe ovako i da te maltretira?"
    nije tajna o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 1399639816 da meni komunizam nije blizak o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 1399639816 al stičem utisak da bi se ovo tvoje u roku od odma (nezavisno od tvoje namere) izvitopeirlo u neki nacional-boljševizam i da bi bilo zastrašujuće.. iskreno govoreći
    No Country

    Posts : 11116
    Join date : 2015-05-16

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by No Country Sun Aug 30, 2015 9:01 pm

    Немој бре Васо - мени баш занимљив овај дизелашки комунизам. Дај да прво макар расплетемо, греота је да се убије а да се претходно не демаскира.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Erős Pista Sun Aug 30, 2015 9:02 pm

    Nije greota.

    The lumpenproletariat, this scum of the depraved elements of all classes, which established headquarters in the big cities, is the worst of all possible allies. This rabble is absolutely venal and absolutely brazen. If the French workers, in every revolution, inscribed on the houses: Mort aux voleurs! Death to thieves! and even shot some, they did it, not out of enthusiasm for property, but because they rightly considered it necessary above all to keep that gang at a distance,, Every leader of the workers who uses these scoundrels as guards or relies on them for support proves himself by this action alone a traitor to the movement.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    bela maca

    Posts : 11034
    Join date : 2014-10-28

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by bela maca Sun Aug 30, 2015 9:02 pm

    Podrzavanje i opravdavanje nasilja nije nista drugo nego glupost i prostakluk, kojom god ideologijom pokusalo da se maskira.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 9:03 pm

    No Country for Old Man wrote:Немој бре Васо - мени баш занимљив овај дизелашки комунизам. Дај да прво макар расплетемо, греота је да се убије а да се претходно не демаскира.

    Ja o tome ne odlučujem, a imam nultu toleranciju prema propagiranju mlaćenja slabijih na ulici. Ne vidim nikakvu razliku između ovoga što Fernu hvali, i ubistva Duška Jovanovića u Beogradskoj ulici.
    Moja preporuka je samo to i ne obavezuje nikoga u mod timu, do sada je to tako bivalo.
    Funkciju admina sam i predao drugome jer sam sklon drastičnim rešenjima.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Sun Aug 30, 2015 9:06 pm

    William Murderface wrote:Nije greota.

    The lumpenproletariat, this scum of the depraved elements of all classes, which established headquarters in the big cities, is the worst of all possible allies. This rabble is absolutely venal and absolutely brazen. If the French workers, in every revolution, inscribed on the houses: Mort aux voleurs! Death to thieves! and even shot some, they did it, not out of enthusiasm for property, but because they rightly considered it necessary above all to keep that gang at a distance,, Every leader of the workers who uses these scoundrels as guards or relies on them for support proves himself by this action alone a traitor to the movement.

    Meni je neverovatno da neko ko čita Žižeka i dovoljno poznaje Marksa i Engelsa kači ovaj citat ovako istrgnut iz konteksta. (i sve to da bi opravdao policijsku intervenciju) Dakle, kontekst, Williame, kontekst...


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    bela maca

    Posts : 11034
    Join date : 2014-10-28

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by bela maca Sun Aug 30, 2015 9:06 pm

    Ban ove budale ne bi bio drasticno, vec razumno i pristojno resenje.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty brisac

    Post by uskok i ajduk Sun Aug 30, 2015 9:06 pm

    Jordan Rivers wrote:

    E pa ovde nije dozvoljeno podržavanje neljudskih svetonazora. Preporučiću da ti se, u skladu sa osnivačkim pravilima foruma, onemogući dalje pisanje ovde, nadam se da će se powers-to-be složiti sa time.

    Зар управо једна шира екипа (Вили, Шувар, Мачка, ти, и још понеко) није подржала светоназор по коме је дозвољено 27-огодишњака претући металним штанглама, само зато што је са својих 20 година био члан вама антипатичне странке.  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 2304934895


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    No Country

    Posts : 11116
    Join date : 2015-05-16

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by No Country Sun Aug 30, 2015 9:07 pm

    fernoux-h wrote:Već sam odgovorio na to, ali još jednu stvar ću da napišem: u "ničeanskom shvatanju levice" postoji još jedna stvar: taj inkluzivni i emancipatorski momenat, hajde da od slabijih napravimo jače pa da ne moraju da se blamiraju zvanjem policije. To si zaboravio. (Mada je pitanje koje se nameće ovde i to, ko je zapravo "slabiji" zaista, onaj koji nikada nije imao porodicu, kome je probijanje kroz život znatno otežano objektivnim okolnostima; ili onaj koji može da "preskače stepenice" u "svetu jednakih mogućnosti" i bude "uspešan".)
    Океј, неко крене из чистог мира да уринира по теби. Рецимо да си у трамвају, седиш, гледаш кроз прозор, и онда ова страва риба крене да пишки по теби, док њена три набилдована пајтоса гледају и гласно одобравају. Како би се ти, у таквој једној ситуацији, еманциповао?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 9:07 pm

    ovo vrlo važan dan za forum, pošto sam proglašen za člana ekipe o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 1399639816

    Dragi dnevniče o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 2304934895
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty brisanje2

    Post by Guest Sun Aug 30, 2015 9:08 pm

    nešto se ovde zbiva što se nikako ne slaže ...

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 2 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 10, 2024 1:38 am