Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beogradski restorani

    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Erős Pista Thu Sep 03, 2015 4:30 pm

    Hototo wrote:Dajte predlog, gde izvesti na ručak mladi par Venecijanaca kojima se dopadaju dijametralno suprotne stvari (roštilj i jaka 'rana vs. povrće, piletina i artsy zeleniš) iz balkanskog asortimana?

    Predloži ima da se razvedu i upare sa kulinarski komaptibilnijim partnerima Beogradski restorani - Page 3 1844795956


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Oct 30, 2015 1:57 pm

    Znate onaj Rib'z grill & booze, što smo spominjali kad je Vasudeva rekao da bi voleo da otvori restoran? E odličan im je burger, baš dobar. Sledeće ću da probam pulled pork.

    Inače, u vreme ručka mesto zvrji prazno, ali bukvalno prazno. A pored onaj Roll Bar, u kome je hrana realno krš (ali malo jeftinija) - ljudi ispadaju iz njega, samo što ne stoje u redu..
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Nov 06, 2015 10:52 am

    Je l zna neko zašto ne radi Thai Time i je l to za stalno??
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Fri Nov 06, 2015 2:17 pm

    sejlor wrote:Je l zna neko zašto ne radi Thai Time i je l to za stalno??

    koji? znas da su se preselili jos letos na vracar pa je shodno tome dorcolski zatvoren.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Nov 06, 2015 2:30 pm

    Ma naravno da znam, sinoć je bio zatvoren ovaj u Topolskoj.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Fri Nov 06, 2015 2:58 pm

    ma oni su luzeri big time. nema nista dok nami ne otvori restoran, njena tri thai bruncha u dijagonali su jedna od najboljih stvari ikada u bg kafanama.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Mon Jan 25, 2016 9:59 pm

    Je l se ovde hvale/pljuju kafane? Nesto sto se zove Brener. Tamo gde je bila, ako me secanje sluzi, neka soc drustvena kafana sa cevapima i pljeskavicama u kojoj sam jednom bila kao klinka. Sad je kao uljudjeno. Kuvar je otkrio pavlaku za kuvanje mislim. U njoj plivaju njoke, u nju se pretvara corba od karfiola. Gambori su horor. Proseko je neka kiselica. Jedino sto valja je belo neko testo posuto krupnom solju, toplo. Sta da kazem kad sam preskocila slatkish, a meni inace vera to ne dozvoljava. Nedelja popodne, atmosfera u kafani starachka nekako.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Feb 28, 2016 9:51 am

    Dajte restoran na Vracaru, da mogu psi unutra, bilo bi dobro italijanski. Moze eventualno neka kafanska hrana.. Ono sto ne bih nikako su kina i japan.
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by паће Sun Feb 28, 2016 11:41 am

    sejlor wrote:Dajte restoran na Vracaru, da mogu psi unutra, bilo bi dobro italijanski. Moze eventualno neka kafanska hrana.. Ono sto ne bih nikako su kina i japan.

    Трапава са штапићима?


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Feb 28, 2016 11:45 am

    Ne, volim stapice, nego nisam trenutno raspolozena za azijsku hranu.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Sun Feb 28, 2016 1:18 pm

    sejlor wrote:Dajte restoran na Vracaru, da mogu psi unutra, bilo bi dobro italijanski. Moze eventualno neka kafanska hrana.. Ono sto ne bih nikako su kina i japan.


    Italijanski psi?
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Feb 28, 2016 1:23 pm

    Beogradski restorani - Page 3 3579118792


    Paće 2.0
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Feb 28, 2016 7:48 pm

    homa bistro ima lazanje mada nije italijanski i mogu psi.
    sad ja imam issue sa celim tim homa konceptom ali verujem da ce ti biti OK.
    moja drugarica se doduse otrovala jednom sa tim lazanjama ali to je bilo prvih dana po otvaranju.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Feb 28, 2016 7:49 pm

    takodje sam video pre neki dan da radi onaj tvoj thai koji si volela na dorcolu.

    od dobrih italijanskih piazza je solidna kafana ali je dosta ustogljena i bez vajba, znaci obedovanje i ne puno vise od toga. za italijanske pse ne znam.

    mozda na cosku? opet ne znam za pse.

    od usta do usta tamo sigurno moze pascad.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Feb 28, 2016 7:58 pm

    Moze pas Na cosku.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Feb 28, 2016 8:01 pm

    E, bila sam na kraju u onom Patlidzanu. Jesi bio tamo nekad? Probala telecu corbu (OK) i picu (onako). Iznenadile me niske cene. Enterijer jeziv, uzasno genericki, sa nekim tekstovima okacenim po zidovima, koji kao treba da budu witty a uzasno su glupi.

    Mislim da Thai Time nazalost vise ne radi, ako mislis na staru lokaciju u Topolskoj tamo je sad neki drugi restoran Beogradski restorani - Page 3 1949538119

    Mogu kucici u Na cosku! (edit: gagorder brza) Zaboravila sam na to mesto. 

    U Od usta do usta mi cak daju da pustim Suncicu i onda ona maltretira goste, a jednom su je pustali i u kuhinju i davali joj tamo da jede. Ali imam neke negativne asocijacije na to mesto, pa necu da idem jedno vreme.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Feb 28, 2016 8:04 pm

    Volim njoke 4 sira + spanac + parmezan na cosku, ovako kad je zima
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Feb 28, 2016 9:21 pm

    bio u patlidzanu jednom. u tom trenutku od jedno 30 jela na meniju po raznim osnovama, samo jedno je imalo patlidzan u sebi pa sam, ukljucujuci i sve do jednog razloge koje si navela, odlucio da im vise ne ostavljam svoje pare. cak se ni ne secam jeftinoce.

    da mislio sam na topolsku, video sam da gori svetlo pre neko vece pa sam mislio da su zivnuli. neko ce se tamo ubiti od para sa onakvom bastom.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Sun Feb 28, 2016 10:11 pm

    Ko još jede teleću čorbu i picu?  Beogradski restorani - Page 3 1090578128
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Thu Mar 03, 2016 11:31 am

    Nemojte se slučajno zajebati pa jesti u restoranu Ottimo kod Studentskog parkića. 

    Prolazila ja tuda pre oko nedelju dana i vidim imaju neke Dane paste - sve paste upola cene, i učinilo mi se da to traje do 5. marta. I juče naručim pastu za poneti, dođem po nju i naplate mi punu cenu. I ja (DEBIL) se istripujem da sam pogrešno videla da to traje do 5. marta i ništa ne kažem. I sad vidim na FB da ti Dani paste traju do 14. marta (!).

    Elem, to što sam platila punu cenu uopšte nije najveći problem. Najstrašnije je to što sam u porciji paste sa lososom dobila 2 (slovima: dva) komadića lososa veličine jednog zalogaja. Plus tona paste, malo belog sosa i mrvica peršuna.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Thu Mar 03, 2016 12:42 pm

    Je l se ovde mrzi ili voli Vapiano Beogradski restorani - Page 3 1399639816
    Elem, ima tamo neka karbonara s lososom. Navukla sam se skroz.
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by паће Thu Mar 03, 2016 12:51 pm

    gagorder wrote:Je l se ovde mrzi ili voli Vapiano Beogradski restorani - Page 3 1399639816
    Elem, ima tamo neka karbonara s lososom. Navukla sam se skroz.

    Ту реч ни не волим да чујем, мада досад нисам ни знао да је ресторан. Него због оног бага на пепепеју, педесет пута сам видео нечију поруку "зока у вапиану, срце хоце да искоци!" - и то утростручену, пошто је успео да је пошаље трипут, а пепепеј ме вечито враћао баш на то место Beogradski restorani - Page 3 3402243210 .


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Fri Aug 12, 2016 9:20 pm

    beni, u ciglani su danas namontirali smoker (pusnicu za dimljenje mesa). viktor kis je napravio u obliku velikog bika, u utrobu se stavlja meso, u butinu se trpa bukovina, dim se pusi kroz rogove (a katran od dima izlazi kroz spolovilo). u nedelju je vatreno krstenje, natrpace 40 kila mesa, ocekuje se da ce oko 5 biti gotovo. 

    i bez toga je super, kuva jovec, svakog dana ima 2 jela, cena je 380 dinara. danasnji kari je za te pare bio strava. nesto manje me impresionirao takos ali svejedno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ♏

    Posts : 4786
    Join date : 2016-06-09
    Location : gotta have those beans

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by ♏ Sun Aug 28, 2016 7:40 pm

    Ko je od vas beše hvalio Dunavsku terasu u Višnjici? Cenim ambijent, komad Slankamena u otomanskom kraju, ali brate koji je raspad sistema kad imaju više od deset gostiju, nemoguće je prepričati... i resident labudovi su neki skroz gubavi.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Erős Pista Sun Aug 28, 2016 7:53 pm

    U Nišu je takav Irish pub. Dobar meni, dobra klopa, ali usluga jezivo spora. Nikad nisam čekao na klopu kraće od 45 minuta, dešavalo se i preko sat vremena. Presedne ti i klopa i sve.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Beogradski restorani - Page 3 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 9:59 pm