Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beogradski restorani

    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Miki Sat Jan 20, 2018 7:49 pm

    Fala Beogradski restorani - Page 10 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Jan 20, 2018 7:51 pm

    ja sam svojevremeno imao jednog redovnog gosta koga sam morao da vodim na morsku ribu

    tada su mi preporučili marinadu, vodio sam ga par puta

    ja nemam pojma da li je restoran dobar, ribu jedem na veliki petak, on je bio zadovoljan

    znam samo da sam se osećao bezveze zbog iznosa računa, uvek mi je delovalo mnogo
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sat Jan 20, 2018 7:54 pm

    ne treba jesti morsku ribu u beogradu, narocito ne u specijalizovanim "konobama" koje treba bojkotovati zbog mora razloga.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Jan 20, 2018 7:54 pm

    u ns ako hocete ribu u karlovce u dunav, ni slucajno u akva doriju ispod tvrdjave.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Jan 20, 2018 7:56 pm

    najbolja preporuka su visoko pozicionirane mantije iz karlovaca koje tamo non stop zderu ovale sa ribetinom Beogradski restorani - Page 10 1399639816

    a vlasnici su pre drzali poznat restoran ribarska noc na petlovom salasu.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Sat Jan 20, 2018 8:55 pm

    Kondo wrote:ne treba jesti morsku ribu u beogradu, narocito ne u specijalizovanim "konobama" koje treba bojkotovati zbog mora razloga.


    Sem u Saranu  Beogradski restorani - Page 10 29297947

    A sta fali, recimo, konobi kod Goce i Renata? Doduse, da, ne znam za morsku ribu tamo, ali zasto ih bojkotovati umesto se nazdrati somovine i krompir salate?
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Jan 20, 2018 9:17 pm

    Filipenko wrote:
    Kondo wrote:ne treba jesti morsku ribu u beogradu, narocito ne u specijalizovanim "konobama" koje treba bojkotovati zbog mora razloga.


    Sem u Saranu  Beogradski restorani - Page 10 29297947

    A sta fali, recimo, konobi kod Goce i Renata? Doduse, da, ne znam za morsku ribu tamo, ali zasto ih bojkotovati umesto se nazdrati somovine i krompir salate?
    Kradu na salatama i piću, mešaju brašno u paprikaš da bude gust, sve u svemu najveća prevara beogradskih reka. Svaka čast za spasavanje davljenika ali im je restoran sranje.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Sat Jan 20, 2018 9:30 pm

    Heh, zanimljivo. Ja tamo kad odem (a i inace po tim ribljim restoranima) samo narucujem samu ribu i krompir salatu ili krompir sa blitvom. Ne pijem, pa mi to olaksava, a ni standardne salate me ne zanimaju jer se na njima em dere svuda, em mi uvek kvari ukus tog posebnog jela po koje sam dosao. U svakom slucaju, interesantna informacija...
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Jan 20, 2018 9:34 pm

    E pa onda tebi oni završavaju posao. Samo nemoj tamo slati ljude, tj budi oprezan.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sat Jan 20, 2018 11:41 pm

    Filipenko wrote:
    Kondo wrote:ne treba jesti morsku ribu u beogradu, narocito ne u specijalizovanim "konobama" koje treba bojkotovati zbog mora razloga.


    Sem u Saranu  Beogradski restorani - Page 10 29297947

    A sta fali, recimo, konobi kod Goce i Renata? Doduse, da, ne znam za morsku ribu tamo, ali zasto ih bojkotovati umesto se nazdrati somovine i krompir salate?

    ne fali ništa sem to što nemas pojma o čemu pišeš, trebalo bi da se držiš onoga zašta bi trebalo da si ekspert - ličkog krumpira i kupusa i da ne zalaziš u teritorije koje ne postoje u tvom haplotipu. toga se držala i moja baba olga koja nikada nije jela lignje, orade i pičke materine koje ne rastu u reci jasenici koja protiče kroz selo natalinci. ja se ne držim toga pa sam ispao naopako.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kapetanm Sun Jan 21, 2018 6:27 am

    Eh,  mozda je ipak bolje jesti morsku ribu u Beogradu nego recnu izuzev iz ribnjaka
    Evo ja kao pecaros slabo jedem dunavsku ribu, imam osecaj da cu poceti da svetlim
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by ontheotherhand Sun Jan 21, 2018 11:36 am

    Treba biti oprezan i sa morskom i sa rečnom.

    https://vasudeva.forumburundi.com/t600p125-ekologija#203963
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Jan 21, 2018 1:04 pm

    ostavio sam tamo komentar na vasin post o pangazijusu smudju orli. inace u pomenutoj akva doriji u riblji paprikas kod koga je posebno naglaseno - bez kostiju! - provereno se stavlja panga. 

    ja inace imam mnogo manji problem sa tom ribom nego sto se pise po novinama ali mi smeta laž. za to bih u ugostiteljstvu i trgovini životnim namirnicama izdavao životne zabrane.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Jan 21, 2018 2:59 pm

    Kondo wrote:ostavio sam tamo komentar na vasin post o pangazijusu smudju orli. inace u pomenutoj akva doriji u riblji paprikas kod koga je posebno naglaseno - bez kostiju! - provereno se stavlja panga. 

    ja inace imam mnogo manji problem sa tom ribom nego sto se pise po novinama ali mi smeta laž. za to bih u ugostiteljstvu i trgovini životnim namirnicama izdavao životne zabrane.


    pa u paprikase te bez kostiju se svuda stavlja, do 20-30% pange se kao u srbiji medju tim restoraterima smatra jako korektnim udelom, ono u fazonu gazda legenda ako stavlja samo toliko Beogradski restorani - Page 10 1399639816 medjutim akva dorija su trovaci za fensere, skorojevice i ekipu koja o ribi uglavnom ne zna bas nista. cesto im je taj paprikas cinija masti.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Jan 21, 2018 3:02 pm

    Odeš u Bačku, tamo se paprikaš kuva iza čarde, odeš i vidiš proces od početka do kraja i usput gnjaviš Mađara da te nauči fore i fazone.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Jan 21, 2018 3:11 pm

    mislis tamo gde si ti palio na onu vikendaju gore?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Jan 21, 2018 3:16 pm

    nije meni problem ni ovde da ih zamolim sta da mi stave u paprikas (ili riblju muckalicu), tamo gde idem hoce to da urade. a jbga rado bih se spicio na apatinske rukavce i kanale ali podaleko, i za borcaju me mrzi da palim kola.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Jan 21, 2018 3:18 pm

    Arkady Ivanovich wrote:mislis tamo gde si ti palio na onu vikendaju gore?
    Pa taj kraj an ženeral, Apatin, Monoštor, Gornje Podunavlje...
    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kapetanm Sun Jan 21, 2018 3:43 pm

    Ima tamo povoljnih vikendica na obali + camac za rentiranje
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Jan 21, 2018 3:55 pm

    da, nego bas mi je taj kraj slepo crevo, to apatin sombor bezdan. ovo sto kapetan kaze podrzavam za recnu ribu, izmedju gradista i beceja je pik becejov ribnjak i restoran, tamo je fina sveza riba, i pecena i corba.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Sun Jan 21, 2018 8:18 pm

    Izgleda da na najlepsem stadionu (Radnicki NB, prim. Filipenka) u Srbiji dobijamo kafanu Knin. Zna li neko valja li to? Valjda je to beogradska ispostava restorana Knin iz Novog Sada.

    Ajmo novosadisti, ulepsajte mi dan nekim dobrim infoom...


    Beogradski restorani - Page 10 11899880_492925584201715_5743224323784959183_n
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sun Jan 21, 2018 8:27 pm

    to je pecenjara, kazu da nije losa, nikakav spektakl poseban
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Jan 21, 2018 8:57 pm

    islo se u tu pecenjaru i iz beograda. barem ja  Beogradski restorani - Page 10 3579118792... ali davno, ima jedno 5 godina kako nisam isao, jer se ovde digao isti ako ne i bolji kvalitet. u knin se islo tako sto se oko podneva pozovu i pita kada se skida jagnje sa raznja, rezervise komad/kolicina i onda natempira vreme na jedno pola sata posle skidanja, kad se prohladi da moze da se sece. mislim u beogradu su dosta dignuti standardi za jagnjetinu, digli su ih sami krajisnici i ekipa oko knina i to je proces koji traje vec 20 godina, pocelo je sa saricem i uzelcem a zavrsilo sa komazecom i zemljacima sa poteza altina ledine. plus je tu durmitor koji jebe keve sa mesom pa cak i vuk u kome se u nedostatku opcija u centru moze pojesti pristojno jagnje/jare, kad mu je vreme.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sun Jan 21, 2018 8:59 pm

    filipenko, jel si ti jednom kada si bio banovan na PPP odgovorio na moje pitanje za preporuke oko dimitrovgrada, savetom za mesto u brdu iznad koje radi samo mangulicu, lukavica bese?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Sun Jan 21, 2018 9:39 pm

    Jok.

    Beogradski restorani - Page 10 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:23 pm