Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    pomoć

    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by mstislaw Wed Apr 17, 2024 10:03 am

    Hej, što se tiče SBB-a, imam sličan savet kao drug Hans. Pre dva meseca je isticao ugovor koji sam imao sa njima na dve godine (a pre toga je bio isto ugovor na dve godine, dakle četiri ukupno). Pisao sam im na onaj njihov glavni mail info@sbb.rs, nasrao nešto tipa, Ja kao vaš dugogodišnji korisnik bih želeo da znam zašto nemam pogodnosti kao novi korisnici, i smatram da to nije u redu jer sam zadovoljan vašim uslugama, i ne bih želeo da to menjam, i da bih želeo da me kontaktirate sa mogućim ponudama. Ubrzo su se javili sa ponudom od 8 meseci za pola cene (dakle, 4 meseca džabe). U poslovnici su me odjebali na keca, a osim nekih gluposti, ništa nisu mogli da mi ponude jer imam najveći paket. Savet: piši, probaj, pa onda odluči.
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by паће Wed Apr 17, 2024 10:09 am

    mstislaw wrote:Hej, što se tiče SBB-a, imam sličan savet kao drug Hans. Pre dva meseca je isticao ugovor koji sam imao sa njima na dve godine (a pre toga je bio isto ugovor na dve godine, dakle četiri ukupno). Pisao sam im na onaj njihov glavni mail info@sbb.rs, nasrao nešto tipa, Ja kao vaš dugogodišnji korisnik bih želeo da znam zašto nemam pogodnosti kao novi korisnici, i smatram da to nije u redu jer sam zadovoljan vašim uslugama, i ne bih želeo da to menjam, i da bih želeo da me kontaktirate sa mogućim ponudama. Ubrzo su se javili sa ponudom od 8 meseci za pola cene (dakle, 4 meseca džabe). U poslovnici su me odjebali na keca, a osim nekih gluposti, ništa nisu mogli da mi ponude jer imam najveći paket. Savet: piši, probaj, pa onda odluči.

    Говориш тихо, нагласиш шта треба, и онда види како може.

    Неки рођак, кад му је умро отац, оде до ваљда баш Езбебеа да види за тако неко унапређење, и ови га одјебу, то је само за нове кориснике. Океј, важи, ево папир, то се водило на мог оца, он је умро, затварај налог. А сад сам ту ја, нови корисник.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Wed Apr 17, 2024 2:04 pm

    mstislaw wrote:Hej, što se tiče SBB-a, imam sličan savet kao drug Hans. Pre dva meseca je isticao ugovor koji sam imao sa njima na dve godine (a pre toga je bio isto ugovor na dve godine, dakle četiri ukupno). Pisao sam im na onaj njihov glavni mail info@sbb.rs, nasrao nešto tipa, Ja kao vaš dugogodišnji korisnik bih želeo da znam zašto nemam pogodnosti kao novi korisnici, i smatram da to nije u redu jer sam zadovoljan vašim uslugama, i ne bih želeo da to menjam, i da bih želeo da me kontaktirate sa mogućim ponudama. Ubrzo su se javili sa ponudom od 8 meseci za pola cene (dakle, 4 meseca džabe). U poslovnici su me odjebali na keca, a osim nekih gluposti, ništa nisu mogli da mi ponude jer imam najveći paket. Savet: piši, probaj, pa onda odluči.
    Hvala.Tako nesto sam i mislio... Juce sam bas u poslovnic dogovorioi da me pozovu kolege koje se time bave...

    I mislio sam da moze da se pregovara...

    Hvala na pozitivnom iskustvu pomoć - Page 27 1143415371

    20 godina sam na SBB, uvek neki jak paket... Pa ako im ne treba moj dinar, ima kome treba.

    Na MTS racun i migraciju sam podneo prigovor... Citam da je nekima proslo. Ako ne prodje - RATEL. Iz principa


    Last edited by katamaran on Wed Apr 17, 2024 2:17 pm; edited 2 times in total


    _____
    Belaj Boy
    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Wed Apr 17, 2024 2:09 pm

    паће wrote:
    mstislaw wrote:Hej, što se tiče SBB-a, imam sličan savet kao drug Hans. Pre dva meseca je isticao ugovor koji sam imao sa njima na dve godine (a pre toga je bio isto ugovor na dve godine, dakle četiri ukupno). Pisao sam im na onaj njihov glavni mail info@sbb.rs, nasrao nešto tipa, Ja kao vaš dugogodišnji korisnik bih želeo da znam zašto nemam pogodnosti kao novi korisnici, i smatram da to nije u redu jer sam zadovoljan vašim uslugama, i ne bih želeo da to menjam, i da bih želeo da me kontaktirate sa mogućim ponudama. Ubrzo su se javili sa ponudom od 8 meseci za pola cene (dakle, 4 meseca džabe). U poslovnici su me odjebali na keca, a osim nekih gluposti, ništa nisu mogli da mi ponude jer imam najveći paket. Savet: piši, probaj, pa onda odluči.

    Говориш тихо, нагласиш шта треба, и онда види како може.

    Неки рођак, кад му је умро отац, оде до ваљда баш Езбебеа да види за тако неко унапређење, и ови га одјебу, то је само за нове кориснике. Океј, важи, ево папир, то се водило на мог оца, он је умро, затварај налог. А сад сам ту ја, нови корисник.
    20 godina sam na SBB. Realno najbolji provajder ovde...

    Al su me uvek izludjivali sa tom poslovnim politikom. Novim korisnicima kule i gradovi.... A dugogodisnjim korisnicima nebuloze tipa filmovi u video klubu.

    Ne prelazi mi se kuci na yetell. Svestan sam da je s konja na magarca, al mislim da bi mi vrsilo posao...

    Plus bih za ukupno 50-ak evra imao resen net i tv kuci i na vikendici+ dobar net za svrckanje


    Opcija ovde je da sačekaš neku akciju, ukoliko te ne mrzi da čekaš, a i malo je neizvesno. Pre nekoliko meseci sam kao aktuelni korisnik dobio ponudu za 5 meseci po dinar.

    To bi moglo, al me mrzi da cekam....

    Pitao sam ih da li nude nesto pametno pa cemo videti


    _____
    Belaj Boy
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by ficfiric Wed Apr 17, 2024 2:16 pm

    katamaran wrote:Novom korisnicima kule i gradovi

    I MTS vija nove korisnike. U poslednje dve-tri godine su me spopadali vise od pedeset puta - danju, nocu, dolazili na vrata... Kod nijh iz inata ne bih prelazio ni da oni meni placaju a ne ja njima, makar poceli i batinase da salju (a mislim da nismo daleko od toga)


    _____


    Uprava napolje!

    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Wed Apr 17, 2024 2:20 pm

    Svi oni vijaju...

    MTS posebno. Oni i iz politickih razloga hoce da sklone ljude sa SBB-a da se ne gleda N1

    Onomad su posebno bili u ofanzivi pa sam morao da isteram omanju grupicu iz dvorista.

    Oni su mi neopisivo ogavni, al sam ih uzeo na vikendici jer mi je delovalo kao najstabilnije resenje.

    Kuci sile nema s njima da imam posla, taman mi ponudili 23 meseca po dinar.


    edit: podseti me ovo na dogadjaj od pre 20-ak godina...

    Mi dogovorili da uvedemo SBB, neke komsije nesto petljale sa drugim provajderom. Ovi stigli pre SBB-a, poceli da buse rupe... Na kraju se desila opsta makljaza ko u Lord of the rings

    SBB ekipa pobedila i od tad smo kod njih.

    E, tako se bori za korisnike...


    _____
    Belaj Boy
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by паће Wed Apr 17, 2024 3:33 pm

    katamaran wrote:
    Al su me uvek izludjivali sa tom poslovnim politikom. Novim korisnicima kule i gradovi.... A dugogodisnjim korisnicima nebuloze tipa filmovi u video klubu.

    Ne prelazi mi se kuci na yetell. Svestan sam da je s konja na magarca, al mislim da bi mi vrsilo posao...

    Не бих се ни лаћао емтееса (имао сам деесел од 2010. до 2023.) да је езбебе икад имао у понуди нешто где бих могао да пред собом будем чист да ни динара нисам дао на телевизије, нарочито не америчке.

    И ту је Јептел исто победио, кад сам рекао хоћу интернет и остало ме не занима, нарочито не њихова телефонија са којом сам јако лоше прошао пред крај, не бих да будем сликан на истој страни улице са њима а камоли да им орах из руке узмем, они су то испоштовали и те две речи на теле- нису ни спомињали.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    One Eyed Bob

    Posts : 1356
    Join date : 2015-08-13

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by One Eyed Bob Wed Apr 17, 2024 3:35 pm

    Na MTS-u sam iz razloga što je pre 14 godina predstavnik SBB-a bila jedna primitivna, drska, neokupana i sumnjiva osoba koja se ponašala kao da će da nam tipuje stan lopovima. Čekam 14 godina obaveštenje o tome da je ta osoba otpuštena, dok to ne dobijem nema prelaska.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Wed Apr 17, 2024 4:10 pm

    паће wrote:
    katamaran wrote:
    Al su me uvek izludjivali sa tom poslovnim politikom. Novim korisnicima kule i gradovi.... A dugogodisnjim korisnicima nebuloze tipa filmovi u video klubu.

    Ne prelazi mi se kuci na yetell. Svestan sam da je s konja na magarca, al mislim da bi mi vrsilo posao...

    Не бих се ни лаћао емтееса (имао сам деесел од 2010. до 2023.) да је езбебе икад имао у понуди нешто где бих могао да пред собом будем чист да ни динара нисам дао на телевизије, нарочито не америчке.

    И ту је Јептел исто победио, кад сам рекао хоћу интернет и остало ме не занима, нарочито не њихова телефонија са којом сам јако лоше прошао пред крај, не бих да будем сликан на истој страни улице са њима а камоли да им орах из руке узмем, они су то испоштовали и те две речи на теле- нису ни спомињали.
    Kad sam juce krenuo da se raspetljavam sa provajderima jedna od ideja mi je bila da otkacim SBB kuci ali da probam da ih uvedem na placu...  

    em valjaju, em pogodnosti kao nov korisnik.

    Otprilike ovako nesto

    pomoć - Page 27 Fuck_You_And_I'll_See_You_Tomorrow_Meme_Banner


    _____
    Belaj Boy
    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Mon Apr 29, 2024 3:28 pm

    Izboksovao sam bolju ponudu od SBB-a tako da cu kuci ostati kod njih...


    Telekonj me je otkacio za prigovor. Principijelno bih se mlatio sa ratelom al nemam vremena da se bavim tim za male pare. Nek istekne ugovor pa domindzenja. I mobilni cu da otkazem posle vise od 20 god...

    Sad moram da vidim kako cu da resim net i tv (valjao bi mi i fiksni) na placu...


    _____
    Belaj Boy
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by ficfiric Mon Apr 29, 2024 4:03 pm

    Sta ce ti tv na placu? Ako imas net i eon na sbb-u


    _____


    Uprava napolje!

    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Mon Apr 29, 2024 7:10 pm

    Sta znam, dva tv-a...  Ne znam koliko bi mi to bilo zezanje.

    Net na placu tek treba da uvededm kad isteram opremu od necastivih. Yetel ima neku ok varijantu za prenosni net...

    Inace, da podelim i ovo iskustvo. Koristice nekom...

    Apsolutno moze da se pregovara sa njima svima. Kad su u Yetel-u culi da cu da produzim kuci sa SBB nude mi 9 meseci dzabe...

    Fina matematika... Jedino ne znam da li bih se igrao sa menjanjem usluge koja mi provereno radi preko 20 godina.

    edit: ne menja mi se SBB...

    Al je ovo ozbiljno dobra matematika...  Koliko se secam za nekih 5 soma mogu da resim i kucu i vikendicu plus 9 meseci dzabe.

    Cimnuo sam opet SBB... mozda i oni mogu da se otvore preko 3 meseca za dinar...  U startu je to i bilo ono sto sam hteo, al sad uletese ovi sa 9...

    edit: SBB ne da vise od 3 meseca...

    Mislim da cu jetelu da dam svoj devojacki pristanak...  Za manje od 4 soma mesecno resene obe price, net kad putujem plus silni meseci dzabe...

    Volim SBB, 20+ godina se druzimo, al matematika im ne ide u prilog.


    _____
    Belaj Boy
    katamaran

    Posts : 1352
    Join date : 2015-01-20

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by katamaran Tue Apr 30, 2024 5:47 pm

    Koliko me smara ova jezivo komplikovana yettel...   Ako uzmete ovo, dobicete ono po onoj ceni. 9 meseci po dinar, ili ovoliko 6 meseci... Al samo pod uslovom da vam se tetka zove Snezana. Jebote..  Smorio sam se za sve pare.

    Ali matematika je lepa

    Oko 5 somica mesecno za kucu, plac plus taj net za plac mogu da nosim sa sobom kad se svrtjkam po Srbiji...

    Trenutno mi je SBB + necastivi ukupno negde 8-9 hiljada.

    Telefon nisam hteo kod njih, globaltel mi lepo vrsi posao.. Ali... Dobih 30 somica (15 neki vaucer + 15 reciklaza) popust pa cu taman i telefon da uzmem nov.

    Ovi iz SBB-a me tugaljivo pitaju da li sam zadovoljan njihovom uslugom. Jesam, al matematikom nisam...   2 meseca me smaraju idiotskom ponudom da nastavim da placam po istoj ceni ako produzim ugovor. Na kraju na jedvite jade izboksovao 3 meseca po dinar. Yetel ih je realno pojeo sa ponudom


    _____
    Belaj Boy

    pomoć - Page 27 Empty Re: pomoć

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 5:56 am