Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dr Zoća trenira strogoća

    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by uskok i ajduk Sat Apr 18, 2015 3:03 pm

    Вили, Зоћа је перципиран као неки "бранилац традиционалних вредности" и као такав је проглашен за непријатеља против кога "ратујете". Сејлор, врло добро капирам, опростићете ви много веће "моронлуке" само када је особа из вашег анти-традиционалистичког табора. Ја се са Зоћом у много чему не слажем, и у много чему се слажем, али он је једна сасвим нормална особа, никакав психопата или злоћа.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Sat Apr 18, 2015 3:04 pm

    Šuvar i varivo wrote:Juce je bas Vucicevic rekao Jovani Gligorijevic nesto slicno, samo on se nije pravio da je vitez, zmaj, kurac palac pa je reko kako je mislio Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 1143415371


    Nije uskok baš toliko ogavan, što i ti sam kažeš, ali da - tražiti uzroke političkih stavova žene u tome što je nedojebana (niko je neće)  / previše se jebe (kurva) je definition of the low.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sat Apr 18, 2015 3:13 pm

    Zoća-zloća Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 3579118792

    I šta uopšte znači "branilac tradicionalnih vrednosti"? Evo u ovom intervjuu priča kako Srbi ne valjaju, kako im ne valja taj egaliztarizam, kako smo previše "spljošteno društvo", moramo malo socijalno da se raslojimo, u tome je tajna napretka; kako smo lenji, kako nam nedostaje radna etika. I na koga da se ugledamo? Na Austrijance.

    Hm, na koga mi liči ta priča...

    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by plachkica Sat Apr 18, 2015 3:23 pm

    uskok i ajduk wrote:Вили, Зоћа је перципиран као неки "бранилац традиционалних вредности" и као такав је проглашен за непријатеља против кога "ратујете". Сејлор, врло добро капирам, опростићете ви много веће "моронлуке" само када је особа из вашег анти-традиционалистичког табора. Ја се са Зоћом у много чему не слажем, и у много чему се слажем, али он је једна сасвим нормална особа, никакав психопата или злоћа.


    Zoća je percipiran kao budala, što i nije daleko od istine.
    Zoća je percipiran kao neko ko tezu koju zastupa ne može da održi do kraja teksta.
    Zoća je percipiran kao neko ko igra na talasu popularnost zarad lične koristi, usput pričajući ono što misli da većina želi da čuje.
    Zoća je percipiran kao neko ko povileni, kao histerično dete, ako se ispostavi da to što je on rekao nije ono što većina želi  da čuje.
    Zoća je percipiran kao neko ko se lažno predstavlja kao doktor.
    Zoća je percipiran kao neko ko je prateći Vučićeve nastupe istupio protiv odbrane tradicionalizma. (Od zaštitnika srpske porodice 
    došao je do zaključka da porodicu treba bataliti, i da hijerarhiju treba malo šire ustrojiti. prilično sam simplifikovala, ali mislim da je to to.)

    Ukratko, Zoća je oportunista.
    (Uzgred, mislim da je i onaj ko bi se mnogo radovao da komšiji crkne krava.)

    edit: slovo


    Last edited by plachkica on Sat Apr 18, 2015 3:38 pm; edited 1 time in total
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by uskok i ajduk Sat Apr 18, 2015 3:26 pm

    Вили,
    Нисам ни рекао да је он бранилац традиционалних вредности него да је перцепиран као такав, па онда и када заступа модерне вредности бива дочекан салвама мржње. Хајде рецимо нека је глуп, нека је каријериста, нека је (допиши шта треба).... Опет, човек одаје утисак културне и васпитане особе, нема потребе мрзети га.   

    Сејлор
    Нисам помињао секс, то је искривљивање мојих речи. Ти си раније помињала извесне манипулације у партнерском односу према теби (не у сексуалном смислу), па си онда сходно томе бранила право женама да и оне манипулишу у везама.... равноправности ради...и тако сам стекао утисак да имаш извесну притајену (полусвесну) мржњу према мушкарцима, која датира из давних дана. Друго, ширити мржњу на личном плану није политички став. Политички став би био: "не слажем се са тим и тим због тога и тога." ..... "Овај је огавна морончина" није политички став, него заиста изгледа као нека врста пражњења на интернету. Овај није "наш", хаде да га мрзимо.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sat Apr 18, 2015 3:33 pm

    Ne, nego si rekao da ga mi kritikujemo jer ga vidimo kao "branioca tradicionalnih vrednosti", što nema veze sa istinom. Mogu da kažem za sebe, ostali će već reći u svoje ime, da ga uopšte ne precipiram kao "branioca tradiconalnih vrednosti" , nego kao branioca nejednakosti, nasilja i podređivanja (ovo poslednje i on sam za sebe kaže).

    Dakle, opet učitavaš na osnovu svojih slobodnih asocijacija i doživljajatm.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Sat Apr 18, 2015 3:38 pm

    uskok i ajduk wrote: Политички став би био: "не слажем се са тим и тим због тога и тога." .....

    Ne slazem se da je prihvatljivo "fizicki kaznjavati " decu, jer je nemoralno nanositi bol drugom ljudskom bicu.


    Last edited by Šuvar i varivo on Sat Apr 18, 2015 3:41 pm; edited 1 time in total
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Ointagru Unartan Sat Apr 18, 2015 3:38 pm

    uskok i ajduk wrote:"Овај је огавна морончина" није политички став, него заиста изгледа као нека врста пражњења на интернету.

    Ovo je tacno.

    Medjutim, tesko je izbeci ad hominem napade kad se radi o osobama koje ama bas uvek zastupaju retrogradne stavove i pricaju besmislice, kao nas dr. Zoca.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Sat Apr 18, 2015 3:41 pm

    uskok i ajduk wrote:
    Сејлор
    Нисам помињао секс, то је искривљивање мојих речи. Ти си раније помињала извесне манипулације у партнерском односу према теби (не у сексуалном смислу), па си онда сходно томе бранила право женама да и оне манипулишу у везама.... равноправности ради...и тако сам стекао утисак да имаш извесну притајену (полусвесну) мржњу према мушкарцима, која датира из давних дана. Друго, ширити мржњу на личном плану није политички став. Политички став би био: "не слажем се са тим и тим због тога и тога." ..... "Овај је огавна морончина" није политички став, него заиста изгледа као нека врста пражњења на интернету. Овај није "наш", хаде да га мрзимо.

    Ikskjuz mi? Ti si mene pobrkao sa nekim. Ja sam branila upravo suprotnu tezu - da je to što sam bila manipulisana u prošlosti isključivo moja krivica, i pri tome podvukla da 'manipulatora' apsolutno ne mrzim. Takođe sam bila vrlo jasna i eksplicitna da se radi o događajima iz mojih ranih dvadesetih godina. Ali ti si bio dovoljno jadan da, prvo, moje reči izvrneš u njihovu suprotnost i, drugo, da na osnovu jedne vremenski jasno locirane anegdote iz mog života donosiš zaključke o mom odnosu prema svim muškarcima u mom životu. Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 3579118792 Ti si težak bednik, aj me se prođi jednom zauvk, pliz.
    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by паће Sat Apr 18, 2015 3:42 pm

    burkholderia mallei wrote:
    imao sam garija u osn skoli koji je posle kontrolnog ili pismenog uvek imao ovakav nastup: ona i ja smo uradili isto, njoj 4, meni 2, dajte i njoj 2.

    Ја сам својевремено на збрљу наше мале РЗЗС нешто гунђао да нема смисла да ми као малтене уже стручно/функционерско тело (дакле пешес програмера с факултетом, генерални, два поддиректора, шеф особља, интерна банка са двоје-троје економиста и ваљда кафе куварицом и две спремачице) морамо да имамо исти просек као оур малопродаја, где огромном већином имају замало средњу школу, да би ту требало мало да се уведе некакав коефицијент да се не брукамо међу колезама и да нам се не разбежавају стручњаци. Што је уредно саслушано, а онда је генерални отишао у малопродају и причао како сам ја тражио да се њима смање плате.

    William Murderface wrote:
    I šta uopšte znači "branilac tradicionalnih vrednosti"?

    По пок. Прачету, то значи "неко ко је управо смислио разлог зашто би неког другог требало обесити".


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Sat Apr 18, 2015 3:48 pm

    Radagast wrote:
    uskok i ajduk wrote:"Овај је огавна морончина" није политички став, него заиста изгледа као нека врста пражњења на интернету.

    Ovo je tacno.

    Medjutim, tesko je izbeci ad hominem napade kad se radi o osobama koje ama bas uvek zastupaju retrogradne stavove i pricaju besmislice, kao nas dr. Zoca.

    Da, jeste tačno, samo što sam ja na ovoj temi (tj više na PPP) ispisala postova i postova o tome sa kojim tačno stavovima ZM imam problem i zašto. Ali, naravno, uskok ne čita ono što se njemu ne čita, ili se pravi lud, pa je sad (jer ne zna šta će drugo) pokušao da mi pripiše da je 'ogavna morončina' jedino što imam da kažem o ZM.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by uskok i ajduk Sat Apr 18, 2015 3:49 pm

    William Murderface wrote:Ne, nego si rekao da ga mi kritikujemo jer ga vidimo kao "branioca tradicionalnih vrednosti", što nema veze sa istinom. Mogu da kažem za sebe, ostali će već reći u svoje ime, da ga uopšte ne precipiram kao "branioca tradiconalnih vrednosti" , nego kao branioca nejednakosti, nasilja i podređivanja (ovo poslednje i on sam za sebe kaže).

    Dakle, opet učitavaš na osnovu svojih slobodnih asocijacija i doživljajatm.

    То је зато што читаву "десницу", широко захваћену, која подразумева тржишну привреду, сматраш за традиционалистички поредак, а само револуционарну левицу модернистичком. Мислим да неће пуно воде протећи када ћеш и Сиризу оптужити за "насиље и неједнакост".


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sat Apr 18, 2015 3:54 pm

    Ma uskoče, shvati da se ne okreće ceo svet oko pojmova koje ti smatraš bitnim. Meni to "tradicionalistički-modernistički" ne znači ništa politički relevantno. Nejednakost i nasilje smatram lošim jer su nejednakost i nasilje.

    Ne sećam se da se Siriza zalagala za fizičko kažnjavanje dece, kao ni da se žalila na previše jednnakosti ("spljošteno društvo"), niti da se borila za više podređivanja i hijerarhije. Dakle, opet pričaš gluposti.

    Kod Zoće se sve, ali aaa, sve, vrti oko podređivanja, hijerarhije, i potčinjavanje slabijeg jačem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Ointagru Unartan Sat Apr 18, 2015 3:59 pm

    паће wrote:
    По пок. Прачету, то значи "неко ко је управо смислио разлог зашто би неког другог требало обесити".

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 3579118792

    Uglavnom je tacno.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sat Apr 18, 2015 4:08 pm

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 3579118792 

    Genijalno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Sat Apr 18, 2015 7:17 pm

    uskok i ajduk wrote:Вили, Зоћа је перципиран као неки "бранилац традиционалних вредности" и као такав је проглашен за непријатеља против кога "ратујете". Сејлор, врло добро капирам, опростићете ви много веће "моронлуке" само када је особа из вашег анти-традиционалистичког табора. Ја се са Зоћом у много чему не слажем, и у много чему се слажем, али он је једна сасвим нормална особа, никакав психопата или злоћа.


    niti je milivojevic branilac tradicionalnih vrednosti (sta god to bilo), niti su branioci tih vrednosti nacionalsovinisticke stranke i organizacije koje na toj nekoj ideji jasu samo da bi glasovima morona dosli do pozicija da kradu. milivojevic se istim/slicnim popularnim sranjem u delu (vecinskom) ovog drustva, sluzi iz istih interesa, materijalnih, samo sto covek nije bas bezocna lopovcina kao ostali pomenuti.
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Thu Apr 23, 2015 11:13 am

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 CDQ8D5kVAAA04FS


    moglo je i na (kako nam tri debila za koje niko nije glasao siluju) Novi Sad
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 11:23 am

    A, pa lepo, lepo, da se čuju različita mišljenja... A Fajgeljica napravila i svoje porodično udruženje, Tipper Gore style. Biće sigurno i neka parica iz gradskog, a slutim i republičkog budžeta...

    (BTW, jel i vama Ms Fajgelj izgleda malo onako... muževno?)


    Last edited by William Murderface on Thu Apr 23, 2015 11:51 am; edited 2 times in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Thu Apr 23, 2015 11:29 am

    mhm Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 1399639816 Fajgelj je na dve vodke od da proba da pojebe Parovica, vidi se to po njemu...

    Oni inace pricaju francuski sa decom (kad ih ne biju), el sam pominjao to?
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 11:31 am

    Ne znam, ali sam čuo tu priču iz drugih izvora.

    Pa vidi se da su ljudi iz naroda.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Thu Apr 23, 2015 11:39 am

    Gradjanska klasa, mozda ima i sestru za Uskoka:D

    Neko vreme sam bio razmisljao da li da postavim ovde nesto sto je Paroviceva supruga rekla na fejsu, Nikolina mi ukazala na to, bas je potreslo, isla po kuci i dva dana i govorila kako neko mora sa tom zenom da razgovara Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 1399639816 nego nisam hteo, jer jebiga ona nije javna licnost ni po cemu...Al evo stavicu posto indikativno je kakvi su to ljudi... (ako mislis da ne treba moderiraj jebiga)

    Moj muz me nagradio knjigama jer sam mu podarila nasu divnu Lenku! Volim svoju porodicu! Najvise na svetu! Sreeecnaaa! — feeling loved with Мирослав Паровић.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 11:44 am

    O, jbt. Nekako je istovremeno i slatko i jadno. Ili što bi rekli na tamou, lepo i tužno.

    Podarila mu ćerku, a on je nagradio knjigom. Mogu i žene da čitaju, ali prvo da se - deco, šta? - ostvare kao majke!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Sun Apr 26, 2015 2:26 pm



    Sledeci korak posle ovoga su kreacionisti...
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sun Apr 26, 2015 2:49 pm

    Ali mi mame bismo radije da se šetamo sa svojom dečicom nego da učestvujemo u aktivizmu. Oglašavamo se samo zato da bismo osigurale da mame ostanu u kuhinju i dečijoj sobi. Aktivizam protiv aktivizma.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sun Apr 26, 2015 2:54 pm

    Moć dolazi od glagola "moći"! Umirem!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 5 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:39 am