Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Gejmerstina

    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Thu Jun 04, 2015 11:59 pm

    Verterdegete wrote:Boli me patka, nisam ni cuo za to, i bas me briga. Ne znam zasto me to pitas, izuzev ako trazis metu da joj suknes ono sto ti je trenutno na umu povodom toga.

    pa covek to pominje pod stavkom 3. valjda si mogao da proguglas. mogu ti reci da zapravo uzasno koincidira sa gejterskom populacijom.

    meni se inace gg krece ispod radara ali kao neko ko cita/prati SF/F ispratio sam ceo rabid & sad puppies debakl. ono sto se desava vezano za to je isto kao kada bi deksa organizovao svoju fan bazu etno-cetno da iznajmljuje njegove zvrljotine iz javnih biblioteka kako bi pokupuio neku nagradu a da to onda boli komunjare.
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 12:02 am

    ostap bender wrote:


    pa covek to pominje pod stavkom 3. valjda si mogao da proguglas. mogu ti reci da zapravo uzasno koincidira sa gejterskom populacijom.


    Dobro, i kaze sledece:



     The reactions you see to incidents like Bahar Mustafa and Sad/Rabid Puppies fall far more into the traditional left/right divide than GG vs. anti-GG. (And no, Sad/Rabid Puppies and Gamergate are not the same. Pay attention.)
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Erős Pista Fri Jun 05, 2015 12:13 am

    Vertere, ali ozbiljno, što si okačio onu glupost? Jel ti ono na bilo kom nivou smešno? Što kaže stara profesorska fora, ajd objasni i nama šta je smešno, pa da se svi smejemo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 12:17 am

    William Murderface wrote:Vertere, ali ozbiljno, što si okačio onu glupost? Jel ti ono na bilo kom nivou smešno? Što kaže stara profesorska fora, ajd objasni i nama šta je smešno, pa da se svi smejemo.


    Sjasi, Simo.
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Fri Jun 05, 2015 12:21 am

    they were paying close attention to the strategies and tactics, and made sure to keep them in store for the *next* time that Oberlin nuttiness or identity politics or "social justice" or whatever coughs up an embarrassing story that the right could hang around the neck of "Democrats" or "feminism" or "liberalism."

    kako se ista od ovoga pojavilo kada su u pitanju hugo nagrade?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Fri Jun 05, 2015 12:23 am

    i naravno da postoji uzasno veliko preklapanje kada su u pitanju GG i napad na hugo nagrade. i argumentacija je slicna: fasisticka buncanja o zaveri da ih se drzi izvan neke sobe za povlascene u kojoj su sada manjine i zene.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Erős Pista Fri Jun 05, 2015 12:26 am

    Čekaj, Vertere, ti si okačio ono, nisam ja. Samo sam te pitao nešto u vezi s tim, zašto se sad ljutkaš?

    Ili po tebi topik ne služi za razgovor, nego samo za kačenje propagandnih uradaka Kristinice&ekipe?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 12:28 am

    William Murderface wrote:Čekaj, Vertere, ti si okačio ono, nisam ja. Samo sam te pitao nešto u vezi s tim, zašto se sad ljutkaš?

    Ili po tebi topik ne služi za razgovor, nego samo za kačenje propagandnih uradaka Kristinice&ekipe?


    Slusaj Simane, ja ti nisam Uskok pa da ti ovde skakucem i da se pravdam. Meni se cini da se ti ovde najvise ljutkas, jer ono stripce uopste nije bilo na racun Anite, pa si se ti malo prepoznao.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Erős Pista Fri Jun 05, 2015 12:31 am

    Ko je tražio da skakućeš i da se pravdaš? (A nisam primetio ni da uskok radi išta slično). 

    Ozbiljno te pitam šta ti je onde smešno. U čemu je vic?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Indy Fri Jun 05, 2015 12:32 am

    William Murderface wrote: U čemu je vic?

    Pa, onaj sto ne jebe, vec filozofira.
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Fri Jun 05, 2015 12:33 am

    pa zene zele dobar seks ali point&click intelektualci to ne mogu da im pruza pa moraju da sacekaju nekog FPS machoa kome je prst ogrubeo od sirovog kliktanja po misu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Erős Pista Fri Jun 05, 2015 12:40 am

    Ma razumem šta je pesnik hteo da kaže, samo me zanima šta je verteru tu smešno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 12:48 am

    Pa smešna je je li ironija Gejmerstina - Page 7 1143415371

    Mislim fora nije politička korektna i jeste uvredljiva, al nije nesmešna (nije ni najsmešnija stvar ikad).

    Ja bih ipak branio politički nekorektni humor, ovde...
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Fri Jun 05, 2015 12:51 am

    pa zasto je politicki nekorektna?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Ointagru Unartan Fri Jun 05, 2015 12:51 am

    William Murderface wrote:Ma razumem šta je pesnik hteo da kaže, samo me zanima šta je verteru tu smešno.

    Pa smesne su mu glupave predrasude sprocut seksualnosti levih intelektualaca i feminista.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Fri Jun 05, 2015 12:53 am

    da ostanemo u duhu VIII/1: mozda je imao neko iskustvo koje ga je navelo da na tome bazira svoje stavove?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Erős Pista Fri Jun 05, 2015 12:55 am

    et Šuvar

    Ma ne, ne treba politički nekorektnom humoru nikakva odbrana, ni ovde ni inače. Samo je fora baš jako nesmešna, pa ne znam šta je Vertera navelo da je okači. Naše protivnice su nedojebane, a naši protivnici impotentni. Šta reći?

    et Radagast

    Ali fora je u tome što sumnjam da su mu smešne. Uostalom, što reče Šuvar, od predrasuda može da ispadne sasvim dobar non-pc humor. Problem sa ovom konkretnom forom je što humora nema ni u pokušaju, odnosno imaš samo predrasudu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 12:55 am

    ostap bender wrote:pa zasto je politicki nekorektna?

    Jer implicira da žene žele da ostanu u tradicionalnim rodnim ulogama ...razumem zašto bi uvredilo nekog, al to ne čini nesmešnim...

    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 12:58 am

    William Murderface wrote:et Šuvar

    Ma ne, ne treba politički nekorektnom humoru nikakva odbrana, ni ovde ni inače. Samo je fora baš jako nesmešna, pa ne znam šta je Vertera navelo da je okači. Naše protivnice su nedojebane, a naši protivnici impotentni. Šta reći?

    et Radagast

    Ali fora je u tome što sumnjam da su mu smešne. Uostalom, što reče Šuvar, od predrasuda može da ispadne sasvim dobar non-pc humor. Problem sa ovom konkretnom forom je što humora nema ni u pokušaju, odnosno imaš samo predrasudu.

    Ima sofisticiranijeg humora da Gejmerstina - Page 7 1143415371 samo mislim da je pogrešno da se odriče humor nečemu zato što ne odgovara narativu, mislim jedan deo humora i treba da bude u neočekivanom, provokativnom...
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by boomer crook Fri Jun 05, 2015 12:59 am

    Šuvar i varivo wrote:
    ostap bender wrote:pa zasto je politicki nekorektna?

    Jer implicira da žene žele da ostanu u tradicionalnim rodnim ulogama ...razumem zašto bi uvredilo nekog, al to ne čini nesmešnim...


    pa nisam siguran da seksualne fantazije i preference mogu da se simplifikuju do tradicionalnih rodnih uloga. u to veruje valjda samo g.r.r.martin.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Erős Pista Fri Jun 05, 2015 1:04 am

    Šuvar i varivo wrote:
    William Murderface wrote:et Šuvar

    Ma ne, ne treba politički nekorektnom humoru nikakva odbrana, ni ovde ni inače. Samo je fora baš jako nesmešna, pa ne znam šta je Vertera navelo da je okači. Naše protivnice su nedojebane, a naši protivnici impotentni. Šta reći?

    et Radagast

    Ali fora je u tome što sumnjam da su mu smešne. Uostalom, što reče Šuvar, od predrasuda može da ispadne sasvim dobar non-pc humor. Problem sa ovom konkretnom forom je što humora nema ni u pokušaju, odnosno imaš samo predrasudu.

    Ima sofisticiranijeg humora da Gejmerstina - Page 7 1143415371 samo mislim da je pogrešno da se odriče humor nečemu zato što ne odgovara narativu, mislim jedan deo humora i treba da bude u neočekivanom, provokativnom...

    Slažem se, ali šta je neočekivano u ovom stripu? Šta ne odgovara narativu (gejmergejterskom, u ovom slučaju)? To da su feministkinje nedojebane, a da intelktualcima neće da se digne, to se podrazumeva kao i da Cigani smrde i da Šiptari nose bele kapice i govore lj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Ointagru Unartan Fri Jun 05, 2015 1:11 am

    William Murderface wrote:
    et Radagast

    Ali fora je u tome što sumnjam da su mu smešne. Uostalom, što reče Šuvar, od predrasuda može da ispadne sasvim dobar non-pc humor. Problem sa ovom konkretnom forom je što humora nema ni u pokušaju, odnosno imaš samo predrasudu.

    Znam, zezam se malo.

    Inace, nisam uveren da je u pitanju bas predrasuda, u smislu da autor crteza veruje u tako karikirane stereotipe, vise lici na resantiman, nameru da se ismeje i ponizi imaginarni social justice warrior.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 1:36 am

    ostap bender wrote:
    Šuvar i varivo wrote:

    Jer implicira da žene žele da ostanu u tradicionalnim rodnim ulogama ...razumem zašto bi uvredilo nekog, al to ne čini nesmešnim...


    pa nisam siguran da seksualne fantazije i preference mogu da se simplifikuju do tradicionalnih rodnih uloga. u to veruje valjda samo g.r.r.martin.

    Sad si me podsetio na jednu temu koju sam pre nekog vremena hteo da počnem na forumu , al prvo nisam znao kako da je sročim, a posle me mrzelo... a interesoala me baš vaša marksistička perspektiva. Počelo je od toga što sam sa nekoliko drugova hejtovao ribe koje stavljajju sliku na fejs "inteligencija je sexy" Gejmerstina - Page 7 1399639816 Misilm indikativno je da ovek rade devojke koje nisu u nekom tradicionalnom smislu intelektulke, a obično baš i nisu u vezama sa intelektulcima (da razgovor je bio pun štreberskog gneva Gejmerstina - Page 7 1143415371 )

    Nekako smo došli do toga, u kojoj meri je poimanje muževnosti, odnosno senzualnosti klasno uslovljeno...bukvalno postoje šabloni, ko je kome privlačan , koji se nekako poklapaju sa socio-ekonomskim položajem.. Ne bih znao kako da o ovome pričam, bez nekih ličnih anegdota pa mi glupo...

    Imaš neke misli? Svi?

    William Murderface wrote:
    Šuvar i varivo wrote:

    Ima sofisticiranijeg humora da Gejmerstina - Page 7 1143415371 samo mislim da je pogrešno da se odriče humor nečemu zato što ne odgovara narativu, mislim jedan deo humora i treba da bude u neočekivanom, provokativnom...

    Slažem se, ali šta je neočekivano u ovom stripu? Šta ne odgovara narativu (gejmergejterskom, u ovom slučaju)? To da su feministkinje nedojebane, a da intelktualcima neće da se digne, to se podrazumeva kao i da Cigani smrde i da Šiptari nose bele kapice i govore lj.

    Humor je kod nje u inverziji očekivanih uloga, a kod njega u ironiji, što ga upravo to prihvatanje dominatnog ženskog narativa (po meni je feminizam dominantna ženski narativ, moguće je da veoma grešim) čini više odbojnog ženama...

    Mislim to je vulgarna fora i razumem zašto bi oni koji su osetljivi na ta pitanja, našli da je uvredljiva, samo nisam za to , da se ograničava šta je smešno i šta se sme, na osnovu tako nejasnih parametara kao što je da se neko oseća neprijatno. (sad ide odma pitanje, šta je sa forama o silovanju i ne bih znao šta da ti kažem, iskreno, ali ovo nije to, ovo je ismevanje stereotipa- da ne ulazimo saad u to koliko uspešno)
    Anonymous
    Guest

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Guest Fri Jun 05, 2015 2:24 am

    Jebi ga, nije svaki humor za svakoga.




    Apropo teksta koji sam okacio, on je odlican, ali pomalo nedorecen u tome zasto je Gamergate toliko zaboleo SJW ekipicu. Tip odlicno primecuje da Gamergate pokret Milenijalaca. Generacije koja je odrasla uz meme kulturu, 4Chan, Anime, South Park isl. Dakle, generaciju slobodoumnih, kreativnih, opsesivno kompulsivnih podjebavaca i trolova. I ono sto je meni licno bilo najupecatljivije u sukobu izmedju GGa i SJW ekipe, jeste upravo ta kreatvna dominacija koju je GG imao u odnosu na potonje. Na svaki suvoparni, patronizirajuci tekst ili twit anti-GGa, ti si imao milion stripova, crteza, gifova, memea, cosplaya... I svaki taj potez GGa je posebno boleo, lii bio posebno otrovan - jer dolazi sa istog bunjista. Opet, gejmergejtlije su liberalno naklonjena omladina. Oni dolaze iz istog kulturnog, klasnog i ideoloskog miljea kao i SJW ekipa. I upravo zbog toga znaju gde da udaraju, i znaju gde boli.

    Glavni metod SJWovske borbe je provokacija. Dinamika sukoba izmedju njih i konzervi je da SJW prvo povuku neki kontroverzni potez, pa se onda konzerve na to antonicevski zgrazavaju, a onda na to SJW uzvracaju nadmenim podjebavanjem sa neke umisljene intelektualne hoklice. Opsti znacaj Gejmergejta je sto je tu paradigmu preokrenuo, obrnuo je uloge. Imas masu ludih klinaca koji su okrenuli celu trolersku internet podkulturu protiv njih, i zasuli ih nenormalnom kolicinom kako pozitivne kreativnosti, tako i najgoreg shitpostinga, na koju ove mukice ne umeju da odgovore bilo cime osim NSPMovskim zgrazavanjem (koje Sima i Ostap ovde odlicno odrazavaju).

    I autor sada tu odlicno uvidja jednu stvar. Gejmergejtov narativ usled svoje grassroots siline polako pocinje da isplivava u mejnstrim. Termin "SJW", jedan tupavi klinacki izraz sa 4Chana, je usao u svakodnevni govor. Sad ga vidim svugde. I to ne samo u gejmerskoj zajednici, ili u drustvenim mrezama, nego u ozbiljnim medijima.  I tu krece zabavni deo, zbog kog sam i postavio tekst, a koji ste komotno izabrali da ignorisete, dok niste bili istrigerovani ovim stripcetom:



    The right, in fact, missed an opportunity last year to establish the "SJW" as a stereotype of all Dems and manufacture a narrative out of it. I'm sure they will still try to do this, but the Dems have some time to prepare for it and tamp down the endless outrage emanating from the most doctrinaire of the left-wing outlets. Hence the current raft of "Students are so emotional and scary!" articles from Laura Kipnis and TPM and Vox and the like, and Michelle Obama telling Oberlin students to STFU. Some lefties are starting to run out of the burning social justice house, claiming they didn't set fire to it: "I was abused by these social justice maniacs! I wasn't one of them!" Disingenuousness aside, that will make it harder for the social justice movement to be turned into an icon of All That is Wrong with the Democrats. There was a moment of opportunity where, had the right taken the risk of embracing Gamergate, they could have attracted a lot of left-leaning people by taking on an ideology that was peaking at that very time. This was, I believe, precisely Christina Hoff Sommers' thinking. It's too late to do that now. It might not have worked anyway (it was a risky strategy because of factors 1 and 2), but I was scared that it would. 

    My mistake, then, was thinking that because the Dems saw Gamergate as a short-term political football, the Repubs did as well. They didn't, because the timing was wrong for them. The Repubs were concerned with their base, just as the Dems were concerned with theirs, but Gamergate was only a relevant issue (pro AND con) for the Dem base. Had Gamergate rolled around a year or two later, I believe the right would have tried to take up the Gamergate mantle more aggressively to peel off support from Hillary, but 2014 was too early for it to seem like a good idea. The long-term outlook was too unpredictable.

    Instead, you are seeing a slower movement to peel off anti-social justice Dems through less orthodox right-wing venues like the Washington Examiner (keep an eye on Ashe Schow, Dems; hopefully the right is too dumb to allow her to be effective), Breitbart UK, and possibly the Daily Caller. It provides the best opportunity for Republicans to make inroads among the millennials that they have totally lost on social issues. They can't come out loudly for gay marriage or anything, but they can inveigh against the anti-tolerance of certain obnoxious leftist factions, and I'm sure they will. But the left now seems to be trying to rein in those excesses well ahead of Hillary's candidacy, to prevent the Repubs from capitalizing on it too heavily. Who will win the race?

    SJWovi su svojim zilotizmom postali toxic asset Demokratama. Dogadjajima kao sto su Shirtgate, Gamergate, Metalgate itsl. oni su jasno identifikovani pred javnosti, i vise ne mogu svoja ideoloska bulaznjenja nerimeceno da provlace izmedju redova "normalne", ne-levoliberalne  levice. A Gamergate je dao citav toolset materijala kojim se mogu prcati od strane sire javnosti. I kao sto autor, ocigledno demokrata, mudro zakljucuje - krece odjebavanje od strane Demokrata i njima naklonjenih mejnstrim medija. Isto kao sto je ovde Druga Srbija, mudro po demokrate, odjebana 2007/8. a njen narativ zauvek ziv zakopan u CZKD.

    Toliko od mene, i laku noc.

    Gejmerstina - Page 7 Vivian

    Spoiler:
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Ointagru Unartan Fri Jun 05, 2015 3:30 am

    Mnogo buke oko par hiljada debila koji se gadjaju etiketama po Netu jer nemaju sta pametnije da rade (mislim na "aktiviste" sa obe strane).

    Cujes dominacija, grass root pokret, pojavilo se u ozbiljnim medijima...

    Gejmerstina - Page 7 1233199462

    A dobro je i ovo sa normalnom "ne-liberalnom levicom". Posto sigurno nisi mislio na autoritarnu levicu (komunjare) pretpostavljam da si nekim mentalnim kurslusom dosao do konstrukcije "konzervativna levica".

    Gejmerstina - Page 7 1233199462


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.

    Gejmerstina - Page 7 Empty Re: Gejmerstina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:35 am