Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    moj drug metalika

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Fri Jan 27, 2023 4:13 pm

    Da, da moj drug metalika - Page 34 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40204
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by паће Fri Jan 27, 2023 5:19 pm

    Каже се мегадетињасто.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Filipenko Sun Jan 29, 2023 2:30 pm

    Moze i megadetinjasto, samo da nije metalikanta.

    A moze i ovako. Ko ih ne bi pozeleo za gubernaturu u sklopu svoje imperije?

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by kondo Thu Feb 02, 2023 11:36 pm

    moj drug metalika - Page 34 328639147_719384299628705_3465660968387588149_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8byo0hndcjoAX_0CUg9&_nc_ht=scontent.fbeg1-1


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Sun Feb 05, 2023 2:27 am

    moj drug metalika - Page 34 3579118792

    https://citymagazine.danas.rs/popkultura/muzika/ova-pesma-je-zamalo-zavrsila-kao-nas-predstavnik-na-evroviziji-a-masna-je-kradja-velikog-hevi-metal-hita/?utm_campaign=ug.contentexchange.me&utm_medium=referral&utm_source=ug.contentexchange.me&pv=de7957bd-9841-46b6-abf0-96e3858cd09c


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36975
    Join date : 2014-10-27

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by boomer crook Sun Feb 05, 2023 8:27 am

    he is big in japan


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    konjski nil

    Posts : 2570
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by konjski nil Sun Feb 05, 2023 9:44 am

    kad su seljačine a ne carevi ko film koji je pokrao deonice tuđe pesme i izremiksovao tako da su samo renomirani poznavaoci kako najcrnjeg podzemlja tako i mejnstrim pozornica mogli da izvale ko im je bio inspiracija moj drug metalika - Page 34 2304934895



    _____
    moj drug metalika - Page 34 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   moj drug metalika - Page 34 2692
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Sun Feb 05, 2023 11:52 am

    boomer crook wrote:he is big in japan

    moj drug metalika - Page 34 3579118792 moj drug metalika - Page 34 3579118792 moj drug metalika - Page 34 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 2570
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by konjski nil Mon Feb 20, 2023 9:00 pm

    dosta sam izbedačen što su moja nadanja u vezi s intergalaktičkim ratovima čabrirala moj drug metalika - Page 34 2304934895



    _____
    moj drug metalika - Page 34 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   moj drug metalika - Page 34 2692
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Tue Feb 21, 2023 10:30 pm


    moj drug metalika - Page 34 Hard-metal-magazin


    Jugoslovenska i srpska heavy metal istorija

    Preuzmite sve brojeve legendarnog Hard Metal magazina

    smp
    20/02/2023
    Vesti



    Metal fan Vladimir Tatić skenirao je i od zaborava sačuvao sve brojeve Hard Metala, prvog jugoslovenskog magazina koji je u potpunosti bio posvećen najčvršćem muzičkom žanru.
    Časopis je štampan u Novom Sadu pod pokroviteljstvom Dnevnika. Glavni i odgovorni urednik bio je Konstantin Polzović. Prvi broj izašao je maja 1991. godine, a nakon njega je objavljeno još ukupno pet brojeva. Nakon hiperinflacije koja je tih godina zahvatila SFRJ, magazin je prestao sa izlaženjem. Nešto kasnije, braća Konstantin i Aleksandar Polzović osnovali su istoimenu TV emisiju, kao i Explosive Records.
    Hard Metal je objavljivao recenzije novih hard rock i heavy metal izdanja, intervjue i koncertne izveštaje, pokrivajući internacionalnu ali i domaću metal scenu. Magazin je tokom kratkog postojanja objavio i ekskluzivne intervjue sa Megadeth, Metallica, W.A.S.P., Guns N’ Roses, Bon Jovi, Skid Row i mnogim drugim.
    Sve brojeve Hard Metal magazina možete da preuzmete sa ovog linka.




    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Tue Feb 21, 2023 10:44 pm

    Smao za brata fikreta!

    moj drug metalika - Page 34 Hm10


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9610
    Join date : 2020-06-19

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by fikret selimbašić Wed Feb 22, 2023 10:42 am

    Blagodarim, promaklo mi je ovo, o njima sam čitao samo u Polzovićevom fanzinu u doba Vruće linije moj drug metalika - Page 34 359476144

    Svega par brojeva HM sam uhvatio, možda prva tri. Polzovići i JJ su ovo radili, koliko se sjećam, pamtim i da su ti brojevi koje sam imao bili na dobrom papiru i sa vrh štampom.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Wed Feb 22, 2023 10:47 am

    Ja imam sve brojeve. Prvi broj je samo bio malo socko, ali vec od drugog su se prebacili na dobar papiri stvarno izgledali svecki. Raspad SFRJ ih je uhvatio tacno negde posle drugog treceg broja, zato si toliko i video.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9610
    Join date : 2020-06-19

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by fikret selimbašić Wed Feb 22, 2023 11:22 am

    Ljeto '91. čini mi se. Sjećam se da su ozbiljno zalegli za beogradski Bloodbath, pisali su tako da sa mislio kako je Jugoslavija dobila naprednu verziju Slayera. Kasnije će Rogošići tako da pišu o Kraljevskom apartmanu. Ja pizdio što su mi oba benda nedostupna a baš me zanimalo kako zvuče. Godine su prošle i tek sa internetom sam i za to dobio priliku...


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Wed Feb 22, 2023 11:24 am

    Jeste! Bloodbath im je bas bio projekat.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 2570
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by konjski nil Fri Feb 24, 2023 11:48 am

    kaže fikret da je jačiji black magic od raining blood pa sam se setio prekretnice u mom interesovanju za mjetal

    pazario sam kao klinjo i ajronmajron i rajdlajtning i masterofpapec i sve je to bilo nekako polovično i nedojebano i previše solaža i premalo maščobe a motorhed i acdc nah msm oukei ali bajkersko bumerski nekako

    i konačno stigne kablovska i mtv i hedbengers bol koji je u neko nevreme pa ti namincam vcr na rec pa da sutra odgledam u neko normalno doba i ređaju se neki napudrani LA kastrati i tevtonski baletani i krivonogi krokus i neka sojka utegnuta u skaj ko đačka salama i nakon sve te Gušotine grune ovo 



    i posle 1450 godina mirne duše tvrdim da ovde nema pogrešne note ni piksela i da treba da stoji u nekom muzeju mernih jedinica kao etalon gustine mjetala u jedinici vremena moj drug metalika - Page 34 2304934895


    _____
    moj drug metalika - Page 34 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   moj drug metalika - Page 34 2692
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Fri Feb 24, 2023 11:58 am

    Bas juce naleteh na ovaj tekst... ima svasta zanimljivo.

    https://www.loudersound.com/features/the-stories-behind-every-slayer-album-cover


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9610
    Join date : 2020-06-19

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by fikret selimbašić Fri Feb 24, 2023 3:37 pm

    konjski nil wrote:kaže fikret da je jačiji black magic od raining blood pa sam se setio prekretnice u mom interesovanju za mjetal

    pazario sam kao klinjo i ajronmajron i rajdlajtning i masterofpapec i sve je to bilo nekako polovično i nedojebano i previše solaža i premalo maščobe a motorhed i acdc nah msm oukei ali bajkersko bumerski nekako

    i konačno stigne kablovska i mtv i hedbengers bol koji je u neko nevreme pa ti namincam vcr na rec pa da sutra odgledam u neko normalno doba i ređaju se neki napudrani LA kastrati i tevtonski baletani i krivonogi krokus i neka sojka utegnuta u skaj ko đačka salama i nakon sve te Gušotine grune ovo 



    i posle 1450 godina mirne duše tvrdim da ovde nema pogrešne note ni piksela i da treba da stoji u nekom muzeju mernih jedinica kao etalon gustine mjetala u jedinici vremena moj drug metalika - Page 34 2304934895


    Ti se možda i zajebavaš ali ja ozbilje stavljam +tisuću ispod ovog posta, s tim što je meni black magic riff najbolji od Slejerovih, ne i najbolji đeneralno.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9610
    Join date : 2020-06-19

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by fikret selimbašić Thu Mar 02, 2023 9:25 am

    moj drug metalika - Page 34 GEdTt8I


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Erős Pista Thu Mar 02, 2023 9:37 am

    Wow! Ides?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9610
    Join date : 2020-06-19

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by fikret selimbašić Thu Mar 02, 2023 9:46 am

    Lomim se i blizu sam sloma, ali malo šta me umara ko put za Sarajevo, gori je samo povratak odozdo.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Guest Fri Mar 03, 2023 3:15 pm

    Uopšte nije lošo.

    Please generate 10 random black metal band names


    Sure, here are 10 random black metal band names:

    1. Frozen Halls of Blashyrkh
    2. Ashen Descent
    3. Abyssal Throne
    4. Shadows of the Night Horde
    5. Winter's Frostbitten Veil
    6. Vile Enthronement
    7. Hellfire Cultists
    8. Ravenous Winterskald
    9. Infernal Cryptic Summonings
    10. Blackened Eclipse of the Damned
    Anonymous
    Guest

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Guest Fri Mar 03, 2023 3:19 pm

    a Karađorđevo Vojvodaštvo je nešto najbolje ikada  moj drug metalika - Page 34 3579118792


    Naravno, evo deset predloga za hevi metal bendove koji se bave srpskom istorijom i mitologijom:

    1. Vitezovi Kneza Lazara (Knights of Prince Lazar)
    2. Sveti Sava i Četiri Arhanđela (Saint Sava and the Four Archangels)
    3. Karađorđevo Vojvodaštvo (Karadjordjevo Duchy)
    4. Beli Orlovi (White Eagles)
    5. Kosovski Junaci (Heroes of Kosovo)
    6. Zmajevi sa Dunava (Dragons of the Danube)
    7. Vampirska Krv (Vampire Blood)
    8. Gvozdeni Car (Iron Emperor)
    9. Srpkinje iz Oluje (Serbian Women from the Storm)
    10. Kraljevstvo Srbija (Kingdom of Serbia)
    konjski nil

    Posts : 2570
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by konjski nil Fri Mar 03, 2023 9:02 pm

    fikret selimbašić wrote:Ti se možda i zajebavaš 
    brt da se ja pitam od žanrova bi postojali slejer pravi i slejer strana zabavna 
    Spoiler:
    ae ok može još i splitski rap + outrun za tv špice moj drug metalika - Page 34 2304934895


    _____
    moj drug metalika - Page 34 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   moj drug metalika - Page 34 2692
    fikret selimbašić

    Posts : 9610
    Join date : 2020-06-19

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 04, 2023 5:27 pm

    konjski nil wrote:
    fikret selimbašić wrote:Ti se možda i zajebavaš 
    brt da se ja pitam od žanrova bi postojali slejer pravi i slejer strana zabavna 
    Spoiler:
    ae ok može još i splitski rap + outrun za tv špice moj drug metalika - Page 34 2304934895

    Hajmo na pivo moj drug metalika - Page 34 2304934895


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.

    moj drug metalika - Page 34 Empty Re: moj drug metalika

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 10:53 pm