Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beograd

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2024 8:49 am

    Ok, nije posao drzave da kontrolise kvalitet fasade ali lepo je videti sta su bogatuni spremni da plate.


    _____


    Uprava napolje!

    Hans

    Posts : 93
    Join date : 2024-06-24

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Hans Tue Jul 02, 2024 9:21 am

    Nektivni Ugnelj wrote:
    Ja samo da vas ohrabrim da kačite ovakve meleme za dušu.
    Znam da ćemo svi to platiti, al opet, zacakli mi oko.

    Ima neki sajt, da nije X/Instagram o svim sranjima tamo?
    Govna im se izlila, završio im materijal za Rackovićev ajmokac sa govnare u ulazu dabogda, koliko mi se gade.

    e. Znam jednog tupana koji je uzeo stan tamo. Govno od čoveka.
    A i jedna iz škole radila emterijere tamo. Bila teško smeće već sa 15 godina.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2024 9:29 am

    Odakle je uopste ovaj snimak?


    _____


    Uprava napolje!

    Hans

    Posts : 93
    Join date : 2024-06-24

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Hans Tue Jul 02, 2024 9:48 am

    Jedino ako neko uspe da pročita natpis.
    Tamo je sve isto, unificirano, bar onaj deo pored Save.
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by паће Tue Jul 02, 2024 10:00 am

    ficfiric wrote:Odakle je uopste ovaj snimak?

    Hans wrote:Jedino ako neko uspe da pročita natpis.
    Tamo je sve isto, unificirano, bar onaj deo pored Save.

    Па не само тамо, скоро свуда је све исто. Кад гледам нешто, једино што могу по утичницама и квакама да погодим с које стране велике баре је снимљено. Ако је напољу, помаже облик таблица донекле, ал сад и у ЕУ има све мање разлика, једино Холанђани са својим жутим и Немци са својим фонтом за аутоматско очитавање (са одличном дијакритиком, свака част) - Белгијанци одустали од свог црвеног, Италијани од белог на црном...

    Да не спомињем да нема више ни народних мошњи...


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2024 10:02 am

    Ne verujem da je bas bnv. Za ovakvu baru je potrebna nekakva rupa. Alal im vera ako su stvarno tako iznivelisali teren. Cenim ipak da se bnv u tvitu ne odnosi na lokaciju nego na vodu


    _____


    Uprava napolje!

    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by One Eyed Bob Tue Jul 02, 2024 10:06 am

    Autokomanda, Kafe pivnica Arilje. Ne vidim fizički moguć način da u BNV bude voda do kolena, tu postoji prirodan pad.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by паће Tue Jul 02, 2024 10:18 am

    One Eyed Bob wrote:Autokomanda, Kafe pivnica Arilje. Ne vidim fizički moguć način da u BNV bude voda do kolena, tu postoji prirodan pad.

    Ту није питање водостаја него брзака... Миссим лепо је то да си близу воде, ал' кад сабереш колика ти је падина иза леђа и колико воде има да се сјури низ њу...


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Hans

    Posts : 93
    Join date : 2024-06-24

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Hans Tue Jul 02, 2024 11:17 am

    E, jbg, pogreših, naseo sam na sarkazam.
    Mada je i na Autokomandi niklo nekoliko grozomornih zgrada. Hajde što su jako ružne te zgrade, nešto braon-belo, ništa novo za Beograd; nego, zašto bi neko dao onolike paretine za nešto što je konstantno izloženo visokofrekventnom saobraćaju i visokom zagađenju?
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by konjski nil Tue Jul 02, 2024 11:36 am

    zato što je i najgora šupa u centru uvek neki asset koji može povoljno da se trampi zavalja rentira etc ali cena može da padne na 0 posle ovakvih problemčića doduše ovde budale rastu na drvetu pa ćeš uvek naći nekog geaka koji stanovanje u dušegupci smatra za Prestiž

    + ako nisi alav i ako imaš vremena može i pametnije npr 1 moj ortak je skontao da će rulji dopizdeti zlatibori i kopaonici pa je 2018 za 2k ojro pazario 1 ambar s ledinom u pripizdini koja nema šanse da se ikada izurbanizuje renovirao u vikendicu za 3k bacio je na buking za 1 god kupio još 1 i tako ukrug do x komada sad ugl svira frulicu sem što povremeno nešto dokreči zameni slavinu namesti crep opravi ringlu etc Beograd - Page 9 2304934895


    Last edited by konjski nil on Tue Jul 02, 2024 11:54 am; edited 1 time in total


    _____
    Beograd - Page 9 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Beograd - Page 9 2692
    Del Cap

    Posts : 6790
    Join date : 2019-11-04

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Del Cap Tue Jul 02, 2024 11:47 am

    Hans wrote:E, jbg, pogreših, naseo sam na sarkazam.
    Mada je i na Autokomandi niklo nekoliko grozomornih zgrada. Hajde što su jako ružne te zgrade, nešto braon-belo, ništa novo za Beograd; nego, zašto bi neko dao onolike paretine za nešto što je konstantno izloženo visokofrekventnom saobraćaju i visokom zagađenju?

    zato što su ljudi uglavnom glupavi, alavi / u stresu "daj što pre da uzmem da ne propadnu pare", nepromišljeni, a i nemaju mnogo boljih opcija niti su naučili da ih traže.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 12:44 pm

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2024 1:25 pm

    Aleksandar Šapić nakon nevremena u Beogradu: Smejali ste mi se kad sam rekao da postavimo znakove koji upozoravaju na nevreme

    https://www.danas.rs/vesti/drustvo/aleksandar-sapic-nakon-nevremena-u-beogradu/

    ...

    Kako je rekao, postoje dva osnovna razloga zbog čega se dešava kolaps nakon padavina.

    „To sam govorio pre godinu i po dana – tada su bili problemi zbog toga što su neki odvodi bili nepročišćeni. Sada taj problem ne postoji, jer komunalne službe redovno čiste naše odvode. Drugi problem su fi cevi koje postoje u našoj kanalizaciji koja ne mogu da prime veću količinu kiše, Beograd - Page 9 1090578128 ali to nije problem samo kod nas, već i u drugim društvima, bogatijim sredinama i gradovima. Treća okolnost je, a to građanima ponekad neće da vide… Kad se desi oluja i nevreme kako je bilo sinoć, tada na šaht voda nosi granje i tog trenutka se ona zatvori. Dok ne dođe i to fizički ne pomeri, voda ne može da ode i tada u malim kotlinama koje se nalaze na putu nastaju velike količine vode“, rekao je on.

    Istakao je Šapić i da „tu nema rešenja“.

    „Kad je mešavina ovakve oluje i količine padavina, jedino rešenje je da se fizički dođe i pomeri to granje. To smo radili, imamo slučajeve gde smo uspeli da spasimo neke naše sugrađane koji su se zadesili na tim ulicama. Sećate se da su ‘umirali od smeha’ neki mediji kad sam rekao da bi trebalo postaviti znakove da u slučaj ovakih padavina ne ulazite u neke ulice. Ismevali smo mene i govorili da se znakovima branim od kiše“, rekao je Šapić.

    „Još jednom da ponovim – ova kiša koja je bila najjača u poslednjih godinu i po dana Beograd - Page 9 2592958355 je nešto što je u odnosu što se dešava u regionu i Evropi još uvek u nekim granicama. Ja tu ne bih stvarno provocirao i „čačk’o“ Boga.. Da budemo malo realni, da pokušamo da pomognemo jedni drugima i reagujemo na terenu“, rekao je on.

    Šapić je rekao da očekuje da se sve smiri do kraja večeri, uz još jednu kišu.

    „Videćemo koja će to biti količina padavina, mi ćemo biti spremni. Beograd - Page 9 3984128386 Apelujem na Beograđane da budemo realni i da se ponašamo u skladu sa novim situacijama koje nose vremenske okolnosti s kojima ćemo živeti u budućnosti“, rekao je Šapić.,


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 1:38 pm

    Čekaj, kako granje dođe do šahtova?
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by паће Tue Jul 02, 2024 1:40 pm

    Сад ће да предложи да се шахтови издигну да не може да улази грање.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 1:41 pm

    .
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 1:42 pm

    Granje dolazi do šahtova (VIDEO)

    Beograd - Page 9 C53e3610
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2024 1:49 pm

    Mozda misli na slivnike. Ali veca kisa je pala u Mitraji pa se tamo ljudi ne dave u barama.

    Sto se tice "fi cevi", zar nije Bakic pricao o infrastrukturi kad su ga on i Vesic nazivali izlapelom budalom? Gle cuda, asfaltiran parking ne moze da upije vodu kao travnjak Beograd - Page 9 1090578128


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by паће Tue Jul 02, 2024 1:52 pm

    ficfiric wrote:Mozda misli na slivnike. Ali veca kisa je pala u Mitraji pa se tamo ljudi ne dave u barama.

    Sto se tice "fi cevi", zar nije Bakic pricao o infrastrukturi kad su ga on i Vesic nazivali izlapelom budalom? Gle cuda, asfaltiran parking ne moze da upije vodu kao travnjak Beograd - Page 9 1090578128

    Само да смисле на коју фору да жути испадну криви за то...


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    plachkica

    Posts : 16382
    Join date : 2014-11-06

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by plachkica Tue Jul 02, 2024 2:34 pm

    rekao je šapić i da se naviknemo na nove vremenske okolnosti kao i da plaćamo osiguranje za automobile i ostala dobra
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2024 3:05 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 3:13 pm

    plachkica wrote:rekao je šapić i da se naviknemo na nove vremenske okolnosti kao i da plaćamo osiguranje za automobile i ostala dobra

    U kom svetu ti ljudi zive...
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4422
    Join date : 2016-09-29

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Jul 02, 2024 3:55 pm

    u istom u kom i njihovi glasaci  Beograd - Page 9 3826186726


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 3:59 pm

    Kako koji.

    Elem, nasi za ovo vrv nisu ni culi

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 02, 2024 3:59 pm

    Dupli

    Beograd - Page 9 Empty Re: Beograd

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:30 am