Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Šabac

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Fri Feb 07, 2020 8:41 am

    SNS se jos ne oglasava u vezi Sandokana ali su se zato oglasili botovi na komentarima


    Александар Змај Лукић Pravda za Sandokana i moja puna podrska. Dole zuti spakujem vam kruti😂
    Sakrijte ili prijavite ovo
    Sviđa mi se
    · Odgovor · 2 min
    Draga Pavlovic
    Draga Pavlovic Kako bi im odgovaralo da je Sandokan na njihovoj strani... zato se i bune i panice... a to je samo znak da gube tlo pa se hvataju za nesto i samo o tome...
    Sakrijte ili prijavite ovo
    Sviđa mi se
    · Odgovor · 54 min
    Neđo Ratko
    Neđo Ratko Au brate mili kako ovi političari seru po ovom napaćenom narodu a i dokle više?
    2
    Sakrijte ili prijavite ovo
    Sviđa mi se
    · Odgovor · 10 h
    Dragan Cvetanovic
    Dragan Cvetanovic Živeo Sandokan
    Sakrijte ili prijavite ovo
    Sviđa mi se
    · Odgovor · 3 min
    Majstor Nole
    Majstor Nole Sta ima veze da dodje na vlas Sandokan mozda bi bas on korektno upravljao gradom .


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Fri Feb 07, 2020 4:33 pm

    Citam komentare na fb-u, sns linija je da je Sandokan "svoje odrobijao i sad je slobodan covek"


    Za one koji nisu upoznati sa likom i delom, to je ovaj gospodin https://www.krik.rs/smanjena-kazna-milanu-ostojicu-sandokanu/


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by beatakeshi Tue Feb 11, 2020 7:03 pm

    ficfiric wrote:Naleteo na Milicevu sliku trznice

    Šabac - Page 30 83940792_100532698192449_401663133908729856_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=FCMEqPEQx_gAX-18w9P&_nc_ht=scontent.fbeg1-1


    Je li on to bio na robiji posto je pogled, ako se ne varam, sa mesta starog zatvora?
    Da li znaš gde se nalazi ova slika?
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Tue Feb 11, 2020 7:12 pm

    Ne znam, nisam ni znao za nju


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by plachkica Sun Feb 23, 2020 4:19 pm


    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by kondo Sun Feb 23, 2020 8:25 pm

    čime je ovo zaslužilo pominjanje na forumu?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by Janko Suvar Sun Feb 23, 2020 8:36 pm

    Kondo wrote:čime je ovo zaslužilo pominjanje na forumu?
    odma ti je odgovoreno



    [size=15]Die Patriotin

    @MarijaRatkovic


    ·
    4h

    [/size]
    I neću tolerisati u narednom periodu palamuđenja o našem gradu i lokalnim izborima, jasno je kao dan da ću sve što mogu učiniti da se nastavi pametna, ekološka i socijalno osetljiva politika koja postoji u ovom gradu. I Srbija ako nije dosad, sada mora znati šta je Šabac.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by kondo Sun Feb 23, 2020 8:39 pm

    e do kurca da bih kliknuo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Wed Mar 04, 2020 8:56 pm

    Eo, izgurala je stvar makar na lokalu

    Grad Šabac će finansirati nabavku vakcina protiv HPV virusa

    Grad Šabac će finansirati nabavku vakcina protiv HPV virusa koji je povezan sa 99.7 odsto slučajeva raka grlića materice, a finansiranje iz gradskog budžeta trajaće sve dok sredstva ne budu obezbeđena iz Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje (RFZO), odlučili su danas jednoglasno odbornici u Skupštini grada Šapca.

    Glasali su i naprednjaci. mada su je razvlacili zbog slikanja pored wc solje, pokazivanja srednjeg prsta i tvitova koje su stampali i citali na skupstini


    _____


    Uprava napolje!

    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by bela maca Wed Mar 04, 2020 10:52 pm

    svaka joj čast, ovo je velika stvar


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by disident Wed Mar 04, 2020 11:30 pm

    bela maca wrote:svaka joj čast, ovo je velika stvar
    1+
    Uz sav moj licni amonizitet, stvarno je uspela da uradi nesto bitno i veliko


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by Guest Wed Mar 04, 2020 11:32 pm

    bela maca wrote:svaka joj čast, ovo je velika stvar
    +1
    sto se kaze, koristan clan zajednice.
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by boomer crook Wed Mar 04, 2020 11:54 pm

    +1


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by kondo Thu Mar 05, 2020 2:53 am

    bilo bi jos bolje da nije deo zelenoviceve predizborne kampanje, FWIW, ali neka, super.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Wed Mar 11, 2020 10:55 pm

    Evo onog trga i iz drugog ugla

    Šabac - Page 30 Trg211


    Nego, poceo je cirkus oko izbora. Prvo je SNS preko notara ometao ZZS-u skupljanje potpisa, sve dok nije prihvacena njihova lista. Sutradan je Zelenoviceva lista predala potpise a danas je SNS-ova lista oborena zbog FT1P - fali im saglasnost Vucica da lista nosi njegovo ime. Predstavnica SNS u GIK je uhvacena kako pokusava naknadno da ubaci saglasnost pa je GIK resio da obori listu, SNS ima prave zalbe pa se ide na sud


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Wed Mar 25, 2020 9:55 pm

    Izvestio se ovaj lik koji po fbu kaci fotke snimljene dronom



    _____


    Uprava napolje!

    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by bradilko Wed Mar 25, 2020 10:37 pm

    lepo
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by kondo Sat Apr 04, 2020 9:47 am

    sinoć se desilo nešto što me nateralo da razmišljam o šapcu i zelenoviću kao potencijalnom liku koji može da bude tačka ujedinjenja opozicije

    naime okačio sam neki tvit koji je pozitivan o šapcu, ne zbog šapca nego zato što sam shvatio da su počeli da mi prate tviter i da me je čak i precednik pomenuo kada je rekao da na društvenim mrežama ljudi pitaju šta i čemu služi kvasac ali svejedno ima i za takve, što je od reči do reči što sam tvitnuo taj dan kad je bila KZŠ.... pa sam onda učestao sa objavama koje za cilj imaju (citiram vasu) "analne poderotine" i slične povrede. 

    elem umesto standardnih 10 lajkova koliko imaju moji tvitovi, jutros se budim sa preko 1200 na ovom šabačkom.... bacim pogled da vidim ko su, prepoznam mozda 5% usual suspects koje znam ko su, ostalo sve neki novi. onda primetim par tupih botovskih kometara tipa "šabac je prozor u svet srbije" i slično. i zaključim da ovde postoji šabački bot kružok, pritom veličina nije naivna. da je ovih 11-12 sati bilo tokom dana kada su ljudi aktivni a ne kada spavaju, ovo bi do sada naraslo na par hiljada.

    drugim rečima, zeleni ne spava, grad mu šljaka pod konac, natrljao je vulina kurčinom po faci kad je ovaj odbio da pošalje šapcu vojne krevete kupivši normalne lepe drvene krevete, nove madrace i čistu ćebad i posteljinu nenatopljenu naftalinom, ispišao se po beogradskim vlastima ostavivši pijacu otvorenom sa savršeno organizovanim sistemom zaštite, prvi je delio dezinficijanse građanstvu ko koliko hoće da uzme a mislim ako ne grešim delili su i maske za džabe. sve to plus briga o statusu na društvenim mrežama.

    ne znam, mislim da bi bilo idealno da ako opozicija ide u bojkot, obavezno svi odu u šabac da podrže zelenog jer bi opstanak ovakve opštine u današnjoj srbiji puno značio. mi idemo u vreme totalne političke nestabilnosti i jako je važno da postoji "slobodna teritorija" sa koje može da se deluje, daje primer i širi dalje. zelenović ima taj faktor političke neutralnosti koju nema niko iz opozicije, kao i nepotrošenosti u nekom širem smislu koju i ove retke razumne opcije imaju. ne znam kakav je na rejtinzima ali rekoh, da se sačuva šabac pa da se odatle zida.

    tako nekako moja 2 evrocenta ovog jutra... dok sam ovo napisao tvit je nagurao do 1.400


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by Nino Quincampoix Sat Apr 04, 2020 10:10 am

    Istorija je pokazala da ti relativno uspešni lokalni menadžeri uglavnom slabo prolaze na nacionalnom nivou, ako izuzmemo Velju Ilića.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by паће Sat Apr 04, 2020 10:56 am

    Не мора он да буде прецедник 2025, него што каже овај румунски бравар, оно зрнце око кога се из раствора направи кристал.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Sat Apr 04, 2020 11:18 am

    Ne bih rekao da se radi o Zelenovicevim botovima. Sto ih nema kod Marije Ratkovic ako pisu po zadatku?

    Rekao bih da su ti likovi poput Seste kolone - nisu placeni za to sto rade, podrzavaju bilo sta sto je protiv Vucica. Ta ista masa je nazivala Zelenovica izdajnikom, pre par nedelja.

    Danas "bravosapcuju" i ljudi poput Srdjana Dragojevica i slicnih, zbog toga sto se dele dezinfekcijona sredstva i maske. Ja verujem da to rade gradovi i po Albaniji, Moldaviji, itd. Ne vidim razlog za cestitanje. Mene cudi sto ljudi mrtvi hladni gledaju kako im vlast prodaje maske za 120 dinara. To je nenormalno ponasanje.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Sat Apr 04, 2020 11:22 am

    Sto se tice pijace, odustao sam od ulaska kad je komunalka najurila jednog koji je hteo da udje bez maske



    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by kondo Sat Apr 04, 2020 11:29 am

    1,600 lajkova. ne verujem da to moze  slucajno. evo i kontrabotova svi jednim te istim pitanjem, kako je otvorena pijaca kad postoji centralna zabrana.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by ficfiric Sat Apr 04, 2020 11:52 am

    Kazi da pitaju predsednika opstine Ruma iz SNS-a, i kod njih rade pijace Šabac - Page 30 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by disident Sat Apr 04, 2020 11:53 am

    Marius Lăcătuș wrote:sinoć se desilo nešto što me nateralo da razmišljam o šapcu i zelenoviću kao potencijalnom liku koji može da bude tačka ujedinjenja opozicije

    naime okačio sam neki tvit koji je pozitivan o šapcu, ne zbog šapca nego zato što sam shvatio da su počeli da mi prate tviter i da me je čak i precednik pomenuo kada je rekao da na društvenim mrežama ljudi pitaju šta i čemu služi kvasac ali svejedno ima i za takve, što je od reči do reči što sam tvitnuo taj dan kad je bila KZŠ.... pa sam onda učestao sa objavama koje za cilj imaju (citiram vasu) "analne poderotine" i slične povrede. 

    elem umesto standardnih 10 lajkova koliko imaju moji tvitovi, jutros se budim sa preko 1200 na ovom šabačkom.... bacim pogled da vidim ko su, prepoznam mozda 5% usual suspects koje znam ko su, ostalo sve neki novi. onda primetim par tupih botovskih kometara tipa "šabac je prozor u svet srbije" i slično. i zaključim da ovde postoji šabački bot kružok, pritom veličina nije naivna. da je ovih 11-12 sati bilo tokom dana kada su ljudi aktivni a ne kada spavaju, ovo bi do sada naraslo na par hiljada.

    drugim rečima, zeleni ne spava, grad mu šljaka pod konac, natrljao je vulina kurčinom po faci kad je ovaj odbio da pošalje šapcu vojne krevete kupivši normalne lepe drvene krevete, nove madrace i čistu ćebad i posteljinu nenatopljenu naftalinom, ispišao se po beogradskim vlastima ostavivši pijacu otvorenom sa savršeno organizovanim sistemom zaštite, prvi je delio dezinficijanse građanstvu ko koliko hoće da uzme a mislim ako ne grešim delili su i maske za džabe. sve to plus briga o statusu na društvenim mrežama.

    ne znam, mislim da bi bilo idealno da ako opozicija ide u bojkot, obavezno svi odu u šabac da podrže zelenog jer bi opstanak ovakve opštine u današnjoj srbiji puno značio. mi idemo u vreme totalne političke nestabilnosti i jako je važno da postoji "slobodna teritorija" sa koje može da se deluje, daje primer i širi dalje. zelenović ima taj faktor političke neutralnosti koju nema niko iz opozicije, kao i nepotrošenosti u nekom širem smislu koju i ove retke razumne opcije imaju. ne znam kakav je na rejtinzima ali rekoh, da se sačuva šabac pa da se odatle zida.

    tako nekako moja 2 evrocenta ovog jutra... dok sam ovo napisao tvit je nagurao do 1.400
    E da, pomenuo je jedan tvoj tvit, onaj o tumunskom scenariju i onaj kvazimodo iz antidota gostujuci na jutarnjem programu kod sarape


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Šabac - Page 30 Empty Re: Šabac

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:37 am