Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Lolek i Bolek

    Thomas Sankara

    Posts : 262
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Thomas Sankara Thu May 16, 2024 1:24 am

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Aug 05, 2024 6:42 am

    Češki SPD (ekstremna desnica)

    Mislim da se razume

    Lolek i Bolek - Page 3 Gujzl710
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by boomer crook Mon Aug 05, 2024 6:50 am

    kako odma kapitalizuju svako sranje


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by boomer crook Mon Aug 05, 2024 6:58 am

    mislim radio geona (followed by monastery decani) nalog na tnjiteru je podivljao. hrpe i hrpe laznih vesti i pozivi na masovnu deportaciju. slike one decice i tipicno nertikulisane slike proslosti (kada su u londonu bili samo englezi - verovatno 970 godine nase ere).

    haos.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by tanjajedaska Mon Aug 05, 2024 12:10 pm

    Govorka se o hibridnom ratu koji Rusija vodi protiv Francuske i Ju-Kej, te da je priča o trandži Kalefu i izvrrtanje činjenica o ubistvu troje dece u Engleskoj sastavni deo destabilizacije. To kažu pravi liberali, i ja ne mogu da odolim da pitam jednog od njih šta je false u toj ju-kej Čukur česmi? Je l' ubojica možda pegavi Šved perač sudova u nekom pabu, ljut zbog nemanja ABe na lokalnom radiju? Ako je to ipak Sudanac i napaljen Kuranom, onda ostaje stalna politika da se izbegava odavanje nacionalnosti i rase počinioca dokle god se može. Ovaj metod izazivanja građanskog rata u svrhu prevrata je opisivao Malaparte. Pod lažnom zastavom izvedeš terorističke akte protiv domaćeg, ozlojeđenog i već nadrkanog pegavog stanovništva, izazoveš OPravdANo neZADovoLJSstvo i reakciju, "da se rešimo zaraze" i eto pobede desničara na sledećim izborima. Da li liberali misle da je Sudanac (ako je on), delovao navođen iz Rusije, možda ispod nekoliko lažnih zastava? Da li je predsednik međunarodne bokserske federacije ucenjen od bivšeg KGB-a?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Aug 05, 2024 1:08 pm

    "Tomi" se baskari na Kipru.

    Ali ok, tu ima dve stvari.

    Prva stvar je - ruske akcije su legitimate. Ja ih mrzim i prezirem i pogotovu kad su protiv malih zemalja (u neku ruku i Srbije), ali njihovi pokusaju destabilizacije UK, F ili US su legitimate. Ono sto u Ukrajini, recimo nije. Ali ovo (ako je) i troll farms i ostalo vs velikih sila su fair game.

    Druga stvar je pitanje - "sta" je ubica, a ne "ko" je.





    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by паће Mon Aug 05, 2024 1:20 pm

    Ма сере ми се сваки пут кад видим западну пропагандну машину кад кења што Русија ради њима оно што су они радили Русији већ дуже од века.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Aug 05, 2024 1:37 pm

    I rusi/sovjeti su to isto radili. I to ne samo njima, nego i recimo 1 nama.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by One Eyed Bob Mon Aug 05, 2024 1:41 pm

    tanjajedaska wrote:Govorka se o hibridnom ratu koji Rusija vodi protiv Francuske i Ju-Kej, te da je priča o trandži Kalefu i izvrrtanje činjenica o ubistvu troje dece u Engleskoj sastavni deo destabilizacije. To kažu pravi liberali, i ja ne mogu da odolim da pitam jednog od njih šta je false u toj ju-kej Čukur česmi? Je l' ubojica možda pegavi Šved perač sudova u nekom pabu, ljut zbog nemanja ABe na lokalnom radiju? Ako je to ipak Sudanac i napaljen Kuranom, onda ostaje stalna politika da se izbegava odavanje nacionalnosti i rase počinioca dokle god se može. Ovaj metod izazivanja građanskog rata u svrhu prevrata je opisivao Malaparte. Pod lažnom zastavom izvedeš terorističke akte protiv domaćeg, ozlojeđenog i već nadrkanog pegavog stanovništva, izazoveš OPravdANo neZADovoLJSstvo i reakciju, "da se rešimo zaraze" i eto pobede desničara na sledećim izborima. Da li liberali misle da je Sudanac (ako je on), delovao navođen iz Rusije, možda ispod nekoliko lažnih zastava? Da li je predsednik međunarodne bokserske federacije ucenjen od bivšeg KGB-a?

    Sve tačno osim što nije Sudanac nego rođeni Britanac, a roditelji su mu hrišćani iz Ruande, vrlo aktivni u lokalnoj crkvi i ne postoji ni najmanja indikacija da je "napaljen Kuranom".


    _____
    Gdje punac drži pive?
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by boomer crook Mon Aug 05, 2024 1:54 pm

    da sve je isto samo nije traktor vec tenk


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18959
    Join date : 2014-12-12

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by beatakeshi Mon Aug 05, 2024 2:30 pm

    "A onda je naš traktor uzleteo i uzvratio vatru".
    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by паће Mon Aug 05, 2024 2:37 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:I rusi/sovjeti su to isto radili. I to ne samo njima, nego i recimo 1 nama.

    Ма не очекујем да ишта може да преваспита велике силе, такве су какве су. Него ми је мњах то пренемагање, „јао види шта нам раде“... чисто оно дрште лопова. Бар да трепну мало.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 07, 2024 12:59 pm



    Krtek meets Lolek & Bolek
    avatar

    Posts : 18959
    Join date : 2014-12-12

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by beatakeshi Wed Aug 07, 2024 1:35 pm

    Lolek i Bolek - Page 3 1233199462
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by tanjajedaska Wed Aug 07, 2024 1:44 pm

    boomer crook wrote:da sve je isto samo nije traktor vec tenk
    E ondak ako, ako je hrišćanin, ako je dete iz prosvetarske familije, e onda u redu, neka m uje Bogom prosto, neka je sašjekao dečurliju, šta su se guzila di im nije mesto, kao što reče Igor Brakus nekoć, "nijedno dete nije povređeno... sva su poginula", meni je najvažije da nije međuversko nasilje i međunacionalno, da nije udario Velšanin na Škotlanđanina, Irac katolik na Engleza anglikanca, kao što mi je 1981. bilo najpreče da saznam kada siluju neku Srokinju da to nije bio Albanac, već Turčin, Crnogorac iiliSrbin, da se ne kvare međunacionalni odnosi, jer vekovima su Albanci i Srbi živeli složno samo iredenta kvari, emo hlijadu godina i pre Viljema Osvajača i pre vikinga i posle, i posle Rimljana, narodi i narodnosti UK i VB i tako dalje živel isu složno i pazili jedni drugima na ognjišta i stounjendže, ode Englez sa Lavljim srcetom da pljačka u bijel isvijet, a Velšanin mu čiuva ognjište i dâ besu da će mu ženu i nejač čuvati i ako se ovaj ne vrati i iškolovati i zaposliti, elem, meni je srce puno, ja sam svoje proživela, imala sam život bogat i častan, mogu reći, 1930-ih ples valcera, pa onda fokstrot, pa špijuni u Antverpenu i Poatjeu,heklala sam dosta i štrikala, hiljade čarapa za naše vojnike, moglo je kuraca biti više, naročito posle AFŽ-a, ali takaj je život bio, istorijska stihija je nosila sve pa i mene, onda ustavni amandmani, Brionski plenum, penzija i sada na kraju života jedino elim da legnem u grob da se odmorim da me crvi pojedu i krtice i da se raspadnem, i jedino mi je bitno da se ova današnja omladina lepo provodi, da se požene i skuće i osnuju porodice i da ih tašte i svekrve ne nerviraju, da se lepo druže, samo da se međunacionalni odnosi u VB i UK ne pokvare, nego da se upiznaju ljudi i narodnosti, da podele svoje folklorne običaje, ječam u buragu od jarca, pa jaje u prasetu, pa ovsene kaše s 12 vrsta suvoga grožđa, pa ručni radovi Škotlanđanki, ljudi moji, nakurnjaci, oprani za muške barabe, pa onda ovi sošljaci, od crnih robova, Pakistanaca, Indijaca i tako dalje, kari, nan hlebovi, mango čatni, pa običaji, da se kamenuju žene neverne, da se kolju ljudi, to sve lepo da se razmeni, na sajmovima, na igrankama, da tečajevima s plavim beretkama, čemu klanje, pa 100 godina da ratujemo, opet ćemo morati sesti da pregovaramo, bolje 1000 ružnih reči no jedna kap krvi da pdne, nekmoli ljudski život da se oduzme, samo mi je mir važan i razumevanje između naroda i narodnosti. Živelo JU Kej.


    Last edited by tanjajedaska on Wed Aug 07, 2024 1:45 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : oko cirka otprilike 392772 tiplerea)
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by One Eyed Bob Wed Aug 07, 2024 2:17 pm

    Najstariji i najgluplji diskusioni manevar. Čekam ga tri dana i eto ga.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by boomer crook Wed Aug 07, 2024 2:31 pm

    ne mogu da citam


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by boomer crook Wed Aug 07, 2024 2:31 pm

    mislim mrzi me


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by tanjajedaska Wed Aug 07, 2024 2:38 pm

    Nije manevar. Manevri su bili svuda oko mene.
    Samim tim nije ni staro ni glupo, Ko b irekao da će mene neko negde da čeka.
    Ti si u teškom egzistencijalnom samopropitivanju od pandemije i komično je da toga uopšte nisi svestan.
    Svita ti daje lažnu sigurnost.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by One Eyed Bob Wed Aug 07, 2024 3:00 pm

    Ja sam u egzistencijalnom samopropitivanju negde od pada Sajgona. Aj sad zdravo i veselo mi se naduvaj jaja, nećemo više komunicirati na ovoj platformi.

    Iz čiste gluposti preneseš fašističku lagariju i dekompenzuješ se kad te demantuju. Tugica.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Aug 08, 2024 6:51 am

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Aug 08, 2024 6:52 am

    Spisak postoji Lolek i Bolek - Page 3 2304934895
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Ferenc Puskás Thu Aug 08, 2024 10:55 am

    Prema trenutnim pollovima u Čehi, nazi stranke dobivaju 45%. Babiš 30, Okamura 10 i jedna potpuno nova nazi stranka, Zakletva, 5. Društvo je dubinski preparirano za fašizam, rasizam i podrška genocidu su potpuno normalizirani u javnom prostoru.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Lolek i Bolek - Page 3 Empty Re: Lolek i Bolek

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 3:58 am