Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Izbori 2023.

    hk1

    Posts : 350
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by hk1 Sun Dec 10, 2023 10:27 pm

    ovo je najbolji pajtarin nastup koji sam ja video


    da je pameti i da nema sujete, ovo opozicija treba da vrti narednih  5 dana, a u pozadini fotka pune ulice kneza milosa sa protesta
    boomer crook

    Posts : 37136
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Sun Dec 10, 2023 10:38 pm

    nisam znao da pajtara ima ovo u sebi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51043
    Join date : 2017-11-16

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 11, 2023 12:20 am

    da, bukvalno objasnio(tm)
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Filipenko Mon Dec 11, 2023 7:57 am

    Kaze lepo, bio je svestenicko dete u komunistickom periodu Izbori 2023. - Page 21 29297947

    Sve ovo sto prica je besmisleno. Prosto izrazavanje osecanja, treba ovo, trebalo ono, trebace to. I jos prete gradjanima da ce ovi doci po njih. To nema nikakve poente, jer vecina gradjanstva zapravo ceka svojih 5 minuta, da sebi nesto oposli, a o tom kad i ako ovi dodju razmisljace posle. Uostalom, do tada ce i oni biti medju njima, pa racunaju da ce biti bezbedni. I tako razmisljaju i Mile iz Busija i "ugledna" porodica programera i visokokvalifikovane pravnice, i Cedomir Jovanovic sa suprugom, svi su predatori koji se zale da su istovremeno i zrtve.

    Svi ovi bivsi politicari trebaju najpre da podju od sebe - jeste, bili smo gresni, radili smo to i to, naucili smo lekcije, evo odricemo se toga i toga i neka to bude garant da cemo u buducnosti da radimo drugacije, a ja vam obecavam da cemo zbog ovoga sto rade deci/zenama/starima/mladima itd. sirom zemlje da mi njima uradimo to, to i to, a vi cete zbog toga ziveti bolje jer x/y/z. Ovako, slaba vajda. Oni i dalje zive u ubedjenju da postoji neki rezervoar glasova koji samo ako izadje donece promenu vlasti, previdjajuci da je u najmanju ruku podjednaka sansa da taj rezervoar zapravo voli Vucica i isto tako prizeljkuje da dodje njihovih 5 minuta, ali misle da je Vucic nedovoljno rusofil, da nedovoljno hebe kewoo ptarsijima i slowacima itd.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51043
    Join date : 2017-11-16

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 11, 2023 8:06 am

    ma de je besmisleno
    Erős Pista

    Posts : 81755
    Join date : 2012-06-10

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Erős Pista Mon Dec 11, 2023 9:25 am

    Ceo Utisak je bio odlican, u smislu da su sva tri gosta poslala istu, jasnu poruku - izadji i glasaj protiv naprednjacke vlasti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3233
    Join date : 2021-09-13

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Uncle Baby Billy Mon Dec 11, 2023 9:25 am

    krenule od jutros opet prijave bombi po BG školama. sve sam ubeđeniji da je ovo priprema za nedelju. u školama se po pravilu nalazi po nekoliko biračkih mesta.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Filipenko Mon Dec 11, 2023 9:29 am

    Nije dovoljno biti protiv, treba biti za nesto. Ne mogu naprdnjaci da izgube, a da neko ne pobedi. A ako trebas da izlazis samo da bi bio protiv necega, od tog posla nema leba na toliki broj ljudi.
    boomer crook

    Posts : 37136
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Mon Dec 11, 2023 9:51 am

    Uncle Baby Billy wrote:krenule od jutros opet prijave bombi po BG školama. sve sam ubeđeniji da je ovo priprema za nedelju. u školama se po pravilu nalazi po nekoliko biračkih mesta.

    da ali guraju decu nazad u skolu po kratkom postupku. ludi cira tripuje da dojave imaju veze sa neuvodjenjem sankcija rusiji a naprednjaci papagajisu da djilas licno s maramicom preko slusalice zove direktore skola. ja licno verujem da su ovo neke budale sa dovoljno dobrim softwareom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3233
    Join date : 2021-09-13

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Uncle Baby Billy Mon Dec 11, 2023 9:56 am

    ne znam ko je, ali me brine tajming. čak i da ovo rade neke budale, SNS može da iskoristi tako da ne izgleda previše čudno. dovoljno je u desetak škola u centralnim BG opštinama u nedelju negde oko podne da prijave bombe i da izborni proces ode dođavola. a ako ne baš dođavola, a ono da se gomila ljudi obeshrabri, da se stvore noćni redovi i gužve i slično. može da bude i presudno sa ovako tesnim izborima.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    ficfiric

    Posts : 34729
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by ficfiric Mon Dec 11, 2023 10:01 am

    vrlo moguce. cim se te dojave pojavljuju i prestaju ovako na dugme, zna se ko iza njih stoji. Da je u tim dojavama opsovan Vucic, bili bi nadjeni za pola sata


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51043
    Join date : 2017-11-16

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 11, 2023 10:11 am

    Anonymous
    Guest

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Guest Mon Dec 11, 2023 12:44 pm

    Uncle Baby Billy wrote:krenule od jutros opet prijave bombi po BG školama. sve sam ubeđeniji da je ovo priprema za nedelju. u školama se po pravilu nalazi po nekoliko biračkih mesta.
    Vrlo moguce. Na proslim izborima je novitet bio spajanje birackih mesta kako bi guzve onemogucile sve opozicione glasace da glasaju, sto ce biti slucaj i na ovim izborima. Dojava bombe znaci prekid glasanja, napustanje birackog mesta, dolazak murije da pregleda prostorije, vracanje na biracka mesta i nastavak glasanja. Svaka od ovih faza ima 1 jak potencijal za izbornu kradju. Prekid kraci od sat vremena ne povlaci nikakvo produzenje glasanja.

    Iako je lako manipulisati izborima na ovaj nacin biranjem birackih mesta naklonjenih opoziciji, mislim da nece to pokusati jer je ipak previse ocigledno. Ono sto ce vrv biti je da ce u slucaju losih rezultata vlast obarati glasanje na pojedinim b.m. jer je ponovljeno glasanje 31. decembra.
    boomer crook

    Posts : 37136
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Mon Dec 11, 2023 1:36 pm

    navodno su ulovili neke.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    hk1

    Posts : 350
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by hk1 Mon Dec 11, 2023 1:41 pm

    Filipenko wrote:Kaze lepo, bio je svestenicko dete u komunistickom periodu Izbori 2023. - Page 21 29297947

    Sve ovo sto prica je besmisleno. Prosto izrazavanje osecanja, treba ovo, trebalo ono, trebace to. I jos prete gradjanima da ce ovi doci po njih. To nema nikakve poente, jer vecina gradjanstva zapravo ceka svojih 5 minuta, da sebi nesto oposli, a o tom kad i ako ovi dodju razmisljace posle. Uostalom, do tada ce i oni biti medju njima, pa racunaju da ce biti bezbedni. I tako razmisljaju i Mile iz Busija i "ugledna" porodica programera i visokokvalifikovane pravnice, i Cedomir Jovanovic sa suprugom, svi su predatori koji se zale da su istovremeno i zrtve.

    Svi ovi bivsi politicari trebaju najpre da podju od sebe - jeste, bili smo gresni, radili smo to i to, naucili smo lekcije, evo odricemo se toga i toga i neka to bude garant da cemo u buducnosti da radimo drugacije, a ja vam obecavam da cemo zbog ovoga sto rade deci/zenama/starima/mladima itd. sirom zemlje da mi njima uradimo to, to i to, a vi cete zbog toga ziveti bolje jer x/y/z. Ovako, slaba vajda. Oni i dalje zive u ubedjenju da postoji neki rezervoar glasova koji samo ako izadje donece promenu vlasti, previdjajuci da je u najmanju ruku podjednaka sansa da taj rezervoar zapravo voli Vucica i isto tako prizeljkuje da dodje njihovih 5 minuta, ali misle da je Vucic nedovoljno rusofil, da nedovoljno hebe kewoo ptarsijima i slowacima itd.
    ovo prosto nije tacno

    imalo bi nekog smisla da je neka 2014, 15ta
    ovako 2023 svi ili ogromna vecina tih koji su zeleli da se "oposle" na takav nacin to su i uradili
    na lokalu je za ovih 10+ godina promenjeno nekoliko garnitura snsovaca, odnosno ne samo na lokalu vec na svim nivoima
    medjusobno se vise mrze nego sto mrze opoziciju

    u tom smislu doterali su do kraja
    slicno piramidalnim semama ovo nema gde dalje da se siri
    odavno nema novih "sigurnih glasova", bara je sve manja, krokodila sve vise i logicno sve vise napadaju sami sebe

    da smo svi ugrozeni, to je apsolutno tacno
    nema mesta u srbiji gde se ne desavaju nekakvi uzasi poput ovog sto pajtic navodi
    sa druge strane gradjanima je dogorelo
    na svakom koraku su neki protesti, samo nema ko to da artikulise u nekakve zajednicke zahteve, a mediji su potpuno zatvoreni i ne izvestavaju o tome
    samo u cacku pored strajka posta,proteklih meseci se vodi pravi mali rat na kablaru oko izgradnje vidikovca, fizicki obracuni su redovni, protestvuju seljaci kojima je oduzeta najplodnija zemlja uz moravu radi izgradnje moravskog koridora, ranije su protestvovali oni u trbusanima, u bresnici ljudima uzimaju poslednje bunare itd itd

    otimacina i nasilje  je na svakom koraku i to je nesto sto je jako tesko prikriti uz svu medijsku kontrolu i ispiranje mozga
    hk1

    Posts : 350
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by hk1 Mon Dec 11, 2023 1:45 pm

    beli listići wrote:
    Uncle Baby Billy wrote:krenule od jutros opet prijave bombi po BG školama. sve sam ubeđeniji da je ovo priprema za nedelju. u školama se po pravilu nalazi po nekoliko biračkih mesta.
    Vrlo moguce. Na proslim izborima je novitet bio spajanje birackih mesta kako bi guzve onemogucile sve opozicione glasace da glasaju, sto ce biti slucaj i na ovim izborima. Dojava bombe znaci prekid glasanja, napustanje birackog mesta, dolazak murije da pregleda prostorije, vracanje na biracka mesta i nastavak glasanja. Svaka od ovih faza ima 1 jak potencijal za izbornu kradju. Prekid kraci od sat vremena ne povlaci nikakvo produzenje glasanja.

    Iako je lako manipulisati izborima na ovaj nacin biranjem birackih mesta naklonjenih opoziciji, mislim da nece to pokusati jer je ipak previse ocigledno. Ono sto ce vrv biti je da ce u slucaju losih rezultata vlast obarati glasanje na pojedinim b.m. jer je ponovljeno glasanje 31. decembra.
    ovo ja ponavljam kao papagaj, ali ne vidim da iko drugi pise o tome
    potcenjuje se znacaj tog problema, a sto je najvaznije, ne vidim da je iko ponudio nekakvo resenje
    ficfiric

    Posts : 34729
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by ficfiric Mon Dec 11, 2023 3:05 pm

    Ovo je spisak ljudi koji su podržali listu „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“: Među njima Dragan Stojković Piksi, Nikola Jokić, Nikola Pejaković


    Otkazan koncert Kolje i Grobovlasnika u Beogradu

    Na koncertu Kolje i Grobovlasnika trebalo je da bude predstavljen novi album “Sreća i druge brige” ali održavanje je onemogućeno zbog iznenadnih tehničkih problema.

    Koncert grupe Kolja i Grobovlasnici, koji je trebalo da bude održan 20. decembra u Beogradu u MTS dvorani, nažalost neće biti realizovan iz tehničkih razloga, objavila je promoterska kuća Long Play.

    Na koncertu Kolje i Grobovlasnika trebalo je da bude predstavljen novi album “Sreća i druge brige” ali održavanje je onemogućeno zbog iznenadnih tehničkih problema.

    Organizator će blagovremeno najaviti nove datume održavanja koncerta i promocije novog albuma.

    Povraćaj novca za kupljene karte biće moguć od 25. decembra putem servisa Tickets.rs i na blagajni MTS Dvorane.

    (Telegraf.rs)


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 37136
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Mon Dec 11, 2023 3:17 pm

    nisam ja siguran da je pejakovic znao sta potpisuje. on je teska dijabola i mislim da je pre na fonu dveri/avetnice.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51043
    Join date : 2017-11-16

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 11, 2023 3:21 pm

    nije dovoljno jako podrzao?
    ficfiric

    Posts : 34729
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by ficfiric Mon Dec 11, 2023 3:26 pm

    Treba izaci pred publiku nakon potpisa


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51043
    Join date : 2017-11-16

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 11, 2023 3:30 pm

    a
    boomer crook

    Posts : 37136
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Mon Dec 11, 2023 4:12 pm

    ficfiric wrote:Treba izaci pred publiku nakon potpisa

    i ovo je tacno.

    a mozda se i boji da ce beograd biti veoma nezdravo mesto za listicare nakon 17tog.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    konjski nil

    Posts : 2786
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by konjski nil Mon Dec 11, 2023 4:18 pm

    neće valjda biti ostrašćenosti i revanšizma Izbori 2023. - Page 21 2304934895


    _____
    Izbori 2023. - Page 21 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Izbori 2023. - Page 21 2692
    avatar

    Posts : 18600
    Join date : 2014-12-12

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by beatakeshi Mon Dec 11, 2023 4:34 pm

    boomer crook wrote:nisam ja siguran da je pejakovic znao sta potpisuje. on je teska dijabola i mislim da je pre na fonu dveri/avetnice.
    Meki su oni za njega.
    hk1

    Posts : 350
    Join date : 2014-12-05
    Age : 43

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by hk1 Mon Dec 11, 2023 4:58 pm

    u nizu tih "rokera", glumaca, koji je vec kurac on, koji su se okrenuli bogu i nacionalizmu, on mi je najodvratniji
    covek koji ljude rodjene u nacionalno mesovitom braku naziva "mesano meso" zasluzuje sve najgore

    Izbori 2023. - Page 21 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Jul 04, 2024 7:25 pm