Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sat Jul 13, 2024 9:03 pm

    Да погодим: ...јер све то има своје?


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by tanjajedaska Sat Jul 13, 2024 10:31 pm

    Izgubio se ovaj citat od tebe:
    Пошто су они свете краве, већина неће да се прегања са њима, разиђу се и појео вук магарца.
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sat Jul 13, 2024 10:44 pm

    E, гле, нашао се.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3334
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Fri Jul 19, 2024 12:06 pm

    https://nova.rs/vesti/politika/marinika-tepic-vanredni-izbori/

    izborni uslovi popravljeni opozicija - Page 22 2304934895


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Jul 19, 2024 1:26 pm

    To ne, ali ce biti jesen


    _____


    Uprava napolje!

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3334
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Fri Jul 19, 2024 1:33 pm

    bojkotujemo izbore na kojima možemo da pobedimo ali zato zahtevamo vanredne izbore na kojima ne možemo.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    avatar

    Posts : 18904
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Fri Jul 19, 2024 2:01 pm

    To što ona zahteva se valjda zove referendum.
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by One Eyed Bob Mon Jul 22, 2024 11:51 pm

    Iz nekog nedokučivog razloga Đilas je osetio potrebu da kaže da je protiv nemira u Srbiji. 

    Dosta WTF tekst a možda i nije ako prihvatimo tezu da je jednostavno postao dvorski opozicionar kao u Rusiji pre uvođenja totalne vlasti.

    https://www.danas.rs/vesti/politika/autorski-tekst-dragana-djilasa-zasto-sada-trazimo-izbore/

    A ovo je u svakom pogledu antipolitika. Tražimo izbore iako smo ih bojkotovali pre par meseci, tražimo da režim koji označavamo kao kriminalan izađe u susret i obezbedi pravične uslove za te izbore, pozivamo narod da se ni slučajno ne buni na ulici i ne govorimo koje druge tačke pritiska imamo, pošto naravno nemamo nikakve ako smo izbacili vaninstitucionalnu borbu iz jednačine. Đilas u osnovi traži suspenziju svake opozicione delatnosti osim one virtuelne, koja se odvija na N1 i Novi i na društvenim mrežama. Na stranu Đilasovi motivi, ova politička praksa ne može da smeni vlast, ne ove godine, ne za pet godina, ne za dvadeset godina.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    avatar

    Posts : 18904
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Tue Jul 23, 2024 12:05 am

    Lepa mu je ova slika sa Kenom.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sat Jul 27, 2024 8:36 pm

    Dragan Šormaz osniva novi proevropski pokret
    https://www.danas.rs/vesti/politika/dragan-sormaz-novi-pokret/

    Gostujući u jutarnjem programu televizije Nova S, bivši član Srpske napredne stranke i predsednik Evroatlanskog saveta Srbije, Dragan Šormaz najavio je formiranje novog pokreta koji će, kako kaže, krenuti sa radom na jesen.


    Komentarišući isključivanje iz stranke bivše ministarke rudarskva i energetike Zorane Mihajlović „Uvek za Srbiju„, Šormaz je rekao da je ta stranka bila napravljena „na nagovor nekih drugih“.

    „Nemam pojma da sam isključen, to je ona objavila isto kao što Vučić objavljuje, ja nisam hteo da idem na sastanke jer sam video da od toga nema ništa“, rekao je Šormaz i dodao da je ta stranka trebala da bude „deo šire priče“.

    On je rekao da je ta „šira priča nastavila sa radom“ i da se nada da će od septembra to objaviti.

    „Trenutno učestvujem u kreiranju nečega što će biti jedan novi pokret, koji će biti proevropski potpuno. Ovo što gledamo u opoziciji, tu nema proevropskog pokreta. Možemo reći za jednu članicu pokojne koalicije Srbija protiv nasija, recimo Pokret slobodnih građana, da jeste to“, pojasnio je Šormaz.

    Šormaz je takođe naglasio i da nije ni za ni protiv kopanja litijuma, kao i da je potrebno da se najpre vidi šta je za a šta protiv kopanja.


    _____


    Uprava napolje!

    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by tanjajedaska Sat Aug 03, 2024 10:51 am

    opozicija - Page 22 Chrome18
    opozicija - Page 22 Chrome19
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Aug 11, 2024 10:36 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Solus_Rex

    Posts : 3580
    Join date : 2018-07-03

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Solus_Rex Thu Aug 22, 2024 8:45 pm

    Zoomeri su govna!


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Del Cap

    Posts : 6790
    Join date : 2019-11-04

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Del Cap Sat Aug 31, 2024 12:45 pm

    Comic relief

    Nekadašnji predsednik beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđe Miketić izjavio je da postoji velika grupa ljudi iz tog odbora koja je zainteresovana za pravljenje novog pokreta ili neke druge organizacije, kao i da očekuje da u septembru ili oktobru izađu pred javnost sa nekom idejom.

    Miketić, koji je u aprilu tvrdio da je beogradski odbor kolektivno istupio iz Zajedno zbog odluke stranke da se ne izlazi na junske lokalne izbore, dok je stranka tvrdila da je Miketića isključila iz članstva, sada za agenciju Beta navodi da smatra da je Beogradu potreban pre svega jedan aktivističko-politički pokret.

    „Ja sam večiti aktivista. Tako sam se i uključio u stranku, ali sam uvek bio gradski aktivista. Institucije, kao što vidimo, ne funkcionišu i mislim da će se terenske borbe i borbe direktno sa ljudima sve više odvijati. Tu negde vidimo prostor za naše delovanje“, rekao je on.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Aug 31, 2024 4:14 pm

    Bukv
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sat Aug 31, 2024 4:52 pm

    Del Cap wrote:Comic relief

    Стрип рељеф :паће:


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3334
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Sat Aug 31, 2024 5:10 pm

    pravljenje novog pokreta ili neke druge organizacije, kao i da očekuje da u septembru ili oktobru izađu pred javnost sa nekom idejom.
    važno da postoje jasne ideje i planovi.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sat Aug 31, 2024 6:11 pm

    Uncle Baby Billy wrote:
    pravljenje novog pokreta ili neke druge organizacije, kao i da očekuje da u septembru ili oktobru izađu pred javnost sa nekom idejom.
    važno da postoje jasne ideje i planovi.

    Ма мора да има вишка, чегда се уради 1 сондирање јавног мљења да се види које од тих идеја могу да прођу.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sat Aug 31, 2024 6:17 pm

    Sta god da mislim o Miketicu, on je prvi stao pred bager na mostu u Sapcu


    _____


    Uprava napolje!

    opozicija - Page 22 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:17 am