Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by beatakeshi Sun Oct 29, 2023 11:25 am

    Ovo mora da je Filipov nalog!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Oct 29, 2023 1:16 pm

    Kojesta. Zasto bih Crnogorca uzvisio do Albanca?
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sun Oct 29, 2023 5:13 pm



    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sun Oct 29, 2023 11:47 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 F9o8KLFXMAAQE0M?format=jpg&name=900x900


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Mon Oct 30, 2023 2:23 am

    Slowaci genbenguju gej precednika Francuske?
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by plachkica Mon Oct 30, 2023 11:06 pm

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sat Nov 04, 2023 11:53 pm

    (VIDEO) Đoković nastavio „rat“ sa publikom u Parizu, na zvižduke odgovorio tako što je pokazao „onu stvar“

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Nole-760x560

    https://www.danas.rs/sport/video-djokovic-nastavio-rat-sa-publikom-u-parizu-na-zvizduke-odgovorio-tako-sto-je-pokazao-onu-stvar/


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Nov 05, 2023 5:30 am

    Jao kako je ljudina kralj.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Nov 05, 2023 10:11 am

    Jel to on opet opusteno trazio medicinski tajmaut i masazu u trenucima kada je protivnik dominirao? I posle se cude sto mu zvizde svi.


    Novak - četnik sa reketom - Page 5 F-HCfLGaYAAGDJJ?format=png&name=900x900
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sun Nov 05, 2023 6:58 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Z
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by No Country Sun Nov 05, 2023 7:57 pm

    Мислим да је плакао што се родио у истом веку са Ђоковићем.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    konjski nil

    Posts : 2494
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by konjski nil Mon Nov 06, 2023 10:00 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Konjski/Jokić, Vilmoš/Nolo.
    jokić je bečka škola za kosmetlarsku crnogorčinu

    za 200 god će o nolu govoriti kao sinu srđana Mima đokovića Novak - četnik sa reketom - Page 5 2304934895

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 F-M1AXZW8AAPLjx?format=jpg&name=medium


    _____
    Novak - četnik sa reketom - Page 5 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Novak - četnik sa reketom - Page 5 2692
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Nov 07, 2023 5:30 am

    Kosmetićar je nadriblovan da optimizuje svoju performansu i osvaja slemove u četrdesetoj. Big rispekt.

    Slaninar je optimizovan na loženje da bude vlasnik ergele konja, a boljenje kurca je razvio u umetnički performans. Čudo je da se uspešni mali privrednik kao ti loži na 1 lenčugu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Tue Nov 07, 2023 8:04 am

    Blago. Najpre prica o tome kako se siba sa cerkom koja se sminka i sredjuje:


    Jelena Đoković je dodala da Tara ima izrazito jak karakter, kao i da voli da se sređuje i šminka.

    - Potpuno je drugačija. Kada sam bila trudna sa njom, stalno sam se sređivala. To je bio njen uticaj iznutra. Jednostavno je takva, a ima veliki uticaj i na tatu - rekla je supruga Novaka Đokovića i otkrila da sa ćerkom zbog njenog čvrstog karaktera ima često neslaganja, a onda je kroz osmeh opisala i situaciju koja se pre neki dan dogodila:

    - Posvađale smo se pred spavanje, jer ona neće da ide u krevet kada joj kažem da ide da spava. Meni to ne prija, jer to je rutina i znamo kada se ide na spavanje i sada ja tebe treba da jurim. Ona tada namerno obuje rolere po kući da vozi. U mojoj glavi je to nedopustivo, da se roleri voze po kući. Na kraju smo sedele i ona je meni rekla 'Ti nisi moja mama. Izađi iz kupatila', pošto sam joj rekla da opere zube - ispričala je Jelena i dodala:

    - Ja bih volela da ja i ti duže vremena provedemo grleći se, mazeći se, nego u ovom procesu, gde ja tebe molim da se središ. Onda je bila jako ljuta na mene i između ostalog i rečenica da joj nisam mama, što je mene jako zabolela, ali na kraju se pomirimo i ona je zaspala u mom naručju.


    A potom kako se siba sa saradnicima, zaposlenima, kao i onima s kojima je u braku:

    Na kraju razgovora sa medijima, Jelena je otkrila kako rešava konflikte i nesuglasice sa prijateljima i saradnicima.

    - Ipak, taj proces je da me na nosilima iznesu.  Novak - četnik sa reketom - Page 5 1848198029  To je znak da ja nemam formulu. Ne znam da li postoji idealan brak, prijateljstvo, posao, poslovni saradnik. U bilo kojoj interakciji između dva ljudska bića, mora da postoji neslaganje, konflikt, da to mnogo mirnije razrešimo, a ne agresija, tuča, oduzimanje svega - rekla je Jelena za "Espresso".


    Novak - četnik sa reketom - Page 5 EQDKFkdX0AABGI_
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Nov 07, 2023 4:29 pm

    Jao kako su slatki.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    konjski nil

    Posts : 2494
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by konjski nil Tue Nov 07, 2023 4:37 pm

    kiseo je taj osmeh iskrenije se kezečio pored šćiptarite šćiptore  Novak - četnik sa reketom - Page 5 2304934895


    _____
    Novak - četnik sa reketom - Page 5 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Novak - četnik sa reketom - Page 5 2692
    tanjajedaska

    Posts : 94
    Join date : 2018-11-26

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Samo jaja

    Post by tanjajedaska Tue Nov 07, 2023 5:16 pm

    ficfiric wrote:
    (VIDEO) Đoković nastavio „rat“ sa publikom u Parizu, na zvižduke odgovorio tako što je pokazao „onu stvar“

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Nole-760x560

    https://www.danas.rs/sport/video-djokovic-nastavio-rat-sa-publikom-u-parizu-na-zvizduke-odgovorio-tako-sto-je-pokazao-onu-stvar/
    Edit::: pokazao je jaja.


    Last edited by tanjajedaska on Tue Nov 07, 2023 5:50 pm; edited 1 time in total
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Nov 07, 2023 5:40 pm

    konjski nil wrote:kiseo je taj osmeh iskrenije se kezečio pored šćiptarite šćiptore  Novak - četnik sa reketom - Page 5 2304934895
    Ne be to je poslovni osmeh, da mozes da ga stavis na Linkedin.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Daï Djakman Faré Wed Nov 08, 2023 3:10 am

    konjski nil wrote:kiseo je taj osmeh iskrenije se kezečio pored šćiptarite šćiptore  Novak - četnik sa reketom - Page 5 2304934895
    URLIK Novak - četnik sa reketom - Page 5 286371741


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    konjski nil

    Posts : 2494
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by konjski nil Sun Nov 19, 2023 8:30 pm

    kongrec sektaši
    jel avax sad goat ili hvali još nešto Novak - četnik sa reketom - Page 5 2304934895


    _____
    Novak - četnik sa reketom - Page 5 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Novak - četnik sa reketom - Page 5 2692
    паће

    Posts : 40077
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sun Nov 19, 2023 8:37 pm

    Шта је сад освојио, опет неку рибетину или плекану шерпењу?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Sun Nov 19, 2023 10:05 pm

    konjski nil wrote:kongrec sektaši
    jel avax sad goat ili hvali još nešto Novak - četnik sa reketom - Page 5 2304934895
    goat tenisa je odavno, sad ide ka tome da postane najbolji sportista svih vremena, što je malo "klizav teren" jer teško je porediti različite sportove ali ako osvoji olimpijsko zlato i dogura do 30 slemova onda će ga vjerovatno proglasiti
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Nov 19, 2023 10:56 pm

    Ko ce ga to proglasiti najboljim sportistom svih vremena? I hoce li se moci tom deklaracijom makar dupe obrisati?
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Nov 21, 2023 4:49 pm



    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Thu Nov 23, 2023 11:57 pm

    Neprijatna situacija dogodila se neposredno pred početak meča između Novaka Đokovića i Kamerona Norija. Naime, na sat i po vremena do starta drugog duela, Novak je izabran da bude podvrgnut doping kontroli.

    "Ja još nisam uradio kompletnu doping kontrolu, sledi mi krv. Čovek u ćošku sedi, satima me prati. Imao sam raspravu, jer evo za 20 godina i kusur karijere nije mi se desilo da mene doping kontrola, i ne samo mene, izabere. Dobio sam notifikaciju sat i po vremena pre meča. Ja imam svoju rutinu i ne treba mi distrakcija. Da mi uzima krv, da razmišljam da li ću moći da dam urin. Potpuno nelogična odluka. Kada sam pričao sa predstavnikom doping agnecije, rekli su mi da je razlog bio da će biti jako kasno i da se pruži drugoj reprezentaciji vremena da se više odmori, ali sam im onda rekao da pobednik večerašnjeg duela ne igra sutra", rekao je Đoković i dodao:

    "Uvek sam podržavao da se testiram ja ili bilo ko, ali ne pred meč. Šta će to promeniti? Biću tu, kad se završi meč testirajte me. Meni predstoji vađenje krvi. Nadam se da će promeniti odluku", rekao je Novak koji je ovu osluku nazvao - sramnom!

    "Interesantno je da je ta doping agencija privatna kompanija. Trebalo bi da se povede diskusija da mi kao svetska organizacija u okviru našeg, da tako kažem, ekosistema imamo svoju agenciju. Ne znam šta bih dodao, verovatno će se tri puta tumačiti sve što kažem. Ovo je nečuveno. Ništa se ne krije, ali isto tako postoje neke granice. Oni ne razumeju šta se ovde dešava. Ne razumeju sport, ne razumeju gde se nalaze", ističe Đoković.



    _____


    Uprava napolje!

    Novak - četnik sa reketom - Page 5 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:08 pm