Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by паће Fri Mar 08, 2024 6:48 pm

    MNE wrote:natürlich

    јаја, натрулих...


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Улични ходач Fri Mar 08, 2024 6:51 pm

    MNE wrote:opošljavao sam njemačke udovice

    Лепо посао друже. Само пази на концетрацију, хоће да падне када мењаш језике због дугог седења.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 4:58 pm

    Kossev wrote:Đurić nakon fotografije sa Radoičićem: Sa srpskim predstavnicima ostvarujem kontakt, volim da se sretnem i danas

    Kosovo* - Page 28 GIQl3dlWwAE-SNU-1024x854

    „Bio bih razočaran da povodom mog skorašnjeg povratka nije povedena negativna kampanja. Makar i prilično jadna“, oglasio se ambasador Srbije u Sjedinjenim Američkim Državama, Marko Đurić, nakon što je objavljena fotografija na kojoj je u društvu Milana Radoičića.

    Ova fotografija pojavila se sinoć na društvenoj mreži „X“, a potom se proširila i na druge mreže. Na njoj se vidi kako Đurić i Radoičić sami sede za stolom u jednom restoranu.

    Fotografija je podeljena na nalogu „RKS NEWS“ uz poruku:

    „U neočekivanom obrtu, pojavila se fotografija na kojoj se vidi Milan Radoičić, trenutno na INTERPOL-ovoj poternici, u bliskom društvu sa Markom Đurićem. Ovo otvara ozbiljna pitanja o vezama između političkih krugova i pojedinaca traženih za kriminalne aktivnosti“.

    Prema navodima pojedinih medija, navodno su uslikani u Srbiji, odnosno u jednom restoranu u Beogradu.

    Međutim, nije poznato kada je nastala fotografija ambasadora Srbije u SAD i bivšeg potpredsednika Srpske liste kojem je ova zemlja uvela sankcije zbog korupcije i koji se najverovatnije sada nalazi na INTERPOL-ovoj poternici.

    Sa srpskim predstavnicima i dalje ostvarujem kontakt i volim da se sretnem i danas
    Na ova pitanja nije odgovorio ni sam Đurić koji se danas oglasio objavom na društvenoj mreži „X“.

    Iako nije konkretno spomenuo Radoičića, kao i fotografiju koja je juče objavljena, Đurić je poručio da „nikada nije krio niti se stideo vrlo javnih kontakata koje ima u okviru posla koji obavlja“.

    Sa druge strane, kaže da bi bio razočaran da „povodom njegovog skorašnjeg povratka nije povedena negativna kampanja“.

    „Nemam nameru da se pravdam Kurtiju i Svećlji niti njihovim botovima i drugim zlonamernima za bilo šta. Sa različitim srpskim predstavnicima sa kojima i dalje ostvarujem redovan kontakt i volim da se sretnem i danas, sastajao sam se mnogo puta“, kaže Đurić.

    Sa druge strane, naglašava da se u okviru posla koji obavlja sastajao i sa „brojnim albanskim liderima koji se od domaćeg i međunarodnog pravosuđa terete za neopisive ratne zločine protiv mog naroda“.

    To mu je lično „uvek padalo neuporedivo teže“:

    „Kao i susreti koje sam morao da imam sa etnonacionalistima Kurtijem i Svećljom koji brutalno gaze osnovna ljudska prava Srba na KiM i imaju nevinu krv na svojim rukama“.

    Potom se osvrnuo na one koji „u javnom prostoru vode kampanju protiv sopstvene zemlje“.

    „Duže sam odsutan iz dnevne politike, pa mi je po malo začuđujuća strast sa kojom neki u javnom prostoru vode kampanju protiv sopstvene zemlje, misleći da će tako da ostvare političku korist“.

    Njima poručuje da ih „očekuju nova velika razočaranja u skoroj budućnosti“.

    „Vraćam se uskoro i jedva čekam da se suočim sa svima njima zajedno“, završio je Đurić svoju objavu.


    _____


    Uprava napolje!

    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by One Eyed Bob Sun Mar 10, 2024 5:08 pm

    etnonacionalistima.

    dobro ne napisa "iredentistima" lol.

    navodno se, u vreme najgoreg Slobe, Vuk Drašković vodio u udbaškim knjigama kao "srpski nacionalista", u birokratskom smislu to je tada bila loša stvar jer se niko nije potrudio oko promene terminologije.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Sun Mar 10, 2024 5:52 pm

    Па да, и Слободан Милошевић се борио против “бирократа”. Него није у питању само јако закаснели апдејт - нису они ни знали где бију. Шведски стандард, брзе пруге, да сачувамо мир и поправимо државу… све је то било у игри, умешано у јединствен чорбуљак са чврсторукашким комунизмом и распомамљеним четништвом. И све су то кусали, удробљено, без икаквих проблема и пробавних тешкоћа.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 6:12 pm

    nego, kaze li sta Hil na ovo sastancenje? pre mesec dana je rekao da Djuricu dugujemo veliku zahvalnost


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15372
    Join date : 2016-03-28

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by disident Sun Mar 10, 2024 7:16 pm

    ficfiric wrote:nego, kaze li sta Hil na ovo sastancenje? pre mesec dana je rekao da Djuricu dugujemo veliku zahvalnost

    Moguce da je i slika isplivala u unutarrežimski igrama oko funkcija


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by konjski nil Sun Mar 10, 2024 8:19 pm

    +1
    očito je da slavni srpski heroj kog nikada nećemo zaboraviti sa sobom vodi fotografa kako bi imao evidenciju o postrojavanju naprednjaka Kosovo* - Page 28 2304934895


    _____
    Kosovo* - Page 28 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Kosovo* - Page 28 2692
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Mar 10, 2024 8:46 pm

    Sto posto.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by One Eyed Bob Sun Mar 10, 2024 8:48 pm

    Rekao sam da je Marko Đurić moj konj u trci za premijera, i sada to otpada a radovao sam se tome, bilo bi urnebesno.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51888
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 10, 2024 8:52 pm

    Ne moze Djuric, uvek se kladite na najgore
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 8:56 pm

    Kosovo* - Page 28 848285_goran-vesic-intervju-29112023-foto-aleksandar-nalbantjan068_f


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51888
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 10, 2024 8:57 pm

    Close, ali nije to najgore
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Mar 10, 2024 9:00 pm

    Mislim da ne bi smeo da stavi Vesica na to mesto, jer je ovaj ipak potencijalno zajeban i autonoman igrac. Tu mora da bude neko ko nikad nece moci da ga ugrozi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ♏

    Posts : 4786
    Join date : 2016-06-09
    Location : gotta have those beans

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ♏ Sun Mar 10, 2024 9:03 pm

    Čadež je u osnovi white straight male verzija dosadašnjeg placeholdera, ne znam kako on nikome nije opcija.
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Mar 10, 2024 9:04 pm

    ♏ wrote:Čadež je u osnovi white straight male verzija dosadašnjeg placeholdera, ne znam kako on nikome nije opcija.

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51888
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 10, 2024 9:09 pm

    Erős Pista wrote:Mislim da ne bi smeo da stavi Vesica na to mesto, jer je ovaj ipak potencijalno zajeban i autonoman igrac. Tu mora da bude neko ko nikad nece moci da ga ugrozi.

    +1

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51888
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 10, 2024 9:11 pm

    Mislim, moram sa žalošću da vas obavestim da ću biti iznenađen ako ne bude Vučević


    Last edited by Nektivni Ugnelj on Sun Mar 10, 2024 9:11 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 9:11 pm

    Zezam se za Vesica. On je uvek delovao sa mesta zamenika i sl. KKCZ, FKCZ, grad Beograd - svuda je upravljao a nigde nije bio predsednik/gradonacelnik


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 9:12 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Mislim, moram sa žalošću da vas obavestim da ću biti iznenađen ako ne bude Vučević

    Bice iznenadjen i list "Poredak"


    Kosovo* - Page 28 IMG_6900


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Mar 10, 2024 9:22 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Mislim, moram sa žalošću da vas obavestim da ću biti iznenađen ako ne bude Vučević

    Vrv. Mada cak i on moze da bude previse opasan. U pravu je Skorpija, Cadez je prava mera, ili ova Djedovic.

    Alternativno, Mali, koji je naprosto deo porodice.


    Last edited by Erős Pista on Sun Mar 10, 2024 9:29 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18962
    Join date : 2014-12-12

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by beatakeshi Sun Mar 10, 2024 9:26 pm

    https://www.dnevnik.rs/politika/danica-vukajlovic-kao-premijer-vucevic-da-osnazi-srbiju-i-pomaze-vucicu-24-02-2024
    Kakva funkcija! Kosovo* - Page 28 3137070404
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 9:28 pm

    Mora biti neko potpuno bezopasan, ko ni u ludilu ne moze postati konkurencija Vucicu (Cadez se uklapa), mora da skace i da sikce na opoziciju svaki put kad pomenu Vucica (tu se vec ne uklapa ali to moze da radi i neki zamenik - kao kombinacija Cicicic/Vesic).... ili krajnja opcija - Andrej


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Sun Mar 10, 2024 10:14 pm

    vucevic ima neku stranacku bazu. to bi ga ranije diskvalifikovalo. videli smo svi peripetije oko nese sline.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Mar 10, 2024 10:18 pm

    Tako je, i ja mislim da je potencijalni problem. Jeste da izgleda nesposobno, ali i Nesa je tako izgledao dok mu se nije ukazal prilika.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Kosovo* - Page 28 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Sep 20, 2024 2:54 am