Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Wed Oct 25, 2023 8:56 am

    Ubedljiva vecina tih koji Crnu Goru smatraju neprijateljskom to cini iz potpuno pogresnih razloga. Oni ne podnose Mila, montenegrine, krivo im je sto je Crna Gora nezavisna. I kad bi se to nekako "regulisalo" opet bi u njima procvetala ljubav prema grudima junackim. 

    Alternativno, imas ona malogradjanska govna iz kruga dvojke koji prosto ne podnose dosljake, bili oni dobri ili losi. Nemoj da zaboravis da je Srbija zemlja u kojoj je gradsko stanovnistvo naglo naraslo, pri cemu je u grad uglavnom odlazilo najgore, najgluplje i najnesposobnije stanovnistvo upravo u erama u kojima su u gradove pristizali preci staaaaarih gradjana. U gradovima Srbije su ziveli Turci, Cincari, razan sarenis gde su Srbi, slicno kao i u Bosni, zapravo uglavnom ziveli oko tih gradova.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Oct 25, 2023 9:17 am

    Postavlja se pitanje ko uopste vredi necemu...
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Wed Oct 25, 2023 10:16 am

    I to je tacno.
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Mon Oct 30, 2023 7:09 pm

    Izgleda da smo (opet) anektirali Crnu Goru


    _____
    ????
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Mon Oct 30, 2023 7:34 pm

    To ako uklonimo Milatovic 1 Jakova pa presjednik parlamenta preuzme vlast.
    Del Cap

    Posts : 6843
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Tue Oct 31, 2023 8:14 pm

    Poslanik Albanskog foruma Nikola Camaj izjavio je da DPS identifikuje državu sa sobom, te da će radije sarađivati sa četnicima, nego sa lopovima.



    Neka živi bratstvo među narodima!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Tue Oct 31, 2023 10:31 pm

    Mislis medju forumima?
    Del Cap

    Posts : 6843
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Fri Nov 03, 2023 8:35 pm

    Crna Gora - Page 32 20231110
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4436
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sat Nov 04, 2023 12:14 am

    Crna Gora - Page 32 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Sat Nov 04, 2023 8:27 am

    milenko lerovic jedan od djukanovicevih vodecih mudrijasa skroz flipnuo.
    na zalost svi iz dpsa i slicne bratije su isti

    https://www.aktuelno.me/kolumne/americki-noz-u-crnogorskim-ledjima/
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Sat Nov 04, 2023 9:31 am

    Znam da te moje misljenje nece preterano zanimati, ali bas zato mi je lasno da ti ga dam.

    Mislim da Djukanovic zapravo jeste imao dil sa Amerikancima da moze da vlada desetljecima i njihovu podrsku da radi sve sto je radio. I onda su u jednom trenutku rekli da je dosta i da mora da napusti vlast, on je rekao "Razumijem" i napustio scenu. Jasno je da je to tesko objasniti litijasima, ali meni koji nezainteresovano posmatram stvari sa strane to je vise nego jasno.

    Djukanovic je mafijas vucicevske provenijencije, on je lagano mogao da iskesira par poslanika u ovim sazivima u kojima je toboze sve falilo mandat ili dva. Meni je bilo primetno da se on uopste ne bori grcevito, naprotiv. U Srbiji demokratski orijentisani liberali to pripisuju tome sto je crnogorsko drustvo odmaklo u vesternizaciji, ja koji crnogorsko drustvo smatram mesavinom divljeg zapada i tradicija bliskog istoka mislim da je to otuda sto je dil istekao i sto je Milo dobio precizna uputstva sta i kako dalje ne bi li sacuvao svoju imovinu i familiju.

    Medjutim, kao i svako ogavno zlo, rasejao je po Crnoj Gori razna semena mrznje, bas kao i Vucic po Srbiji. Nesto je tu svakako bilo autohtono (kao i ovde), a nesto se raspomamilo. On je predano radio na raspomamljivanju (bas kao i Vucic ovde) i sada duh ne moze prosto da se vrati u bocu. DPS je radikalizovan preterano, zavrsice kao nekadasnji Kilibardini liberali. Ne sme se nikada izgubiti iz vida da je Crnogorac preletac lakih krila, prebacice se na koju god koordinatu ne bi li nastavio da lapa. Zato i jeste sada frka od popisa, sada kada Mandiceva cetnicevstina dolazi na vlast bice lasno izjasnjavati se Srbinom, mozda na kraju zavrsimo sa vise Srba nego Crnogoraca jer tu ce sada biti kasica prasica.

    Kontam da ce i u Srbiji daleko mirnije sa vlasti otici Vucic nego njegove bitange koje ce morati da dizu psihopatologiju na n-ti nivo, nesto poput ovog vaseg. Naviklo se to da lapa sa polozaja, gde sad da mu se to onemoguci, i jos da ga pitaju za racun, gde je bio, sta je radio. Ne kaze dzabe Dragan Jakovljevic da ce kada ovi padnu morati najpre par godina negde van Srbije, pa onda da vidi sta ce.
    Del Cap

    Posts : 6843
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Sat Nov 04, 2023 10:21 am

    Rekao im je da će napustiti scenu pa se mimo njihove volje kandidovao za predsednika 2018. CG je taman ušla u fazu kad je završila Nato priču (i pre toga priznala Kosovo) i pokazala da je deo tima, pa je ostalo da se interno "pročisti" kako bi se umila za tamo neko nekad članstvo u EU ali zov vlasti je Milu bio jači, i postao je prepreka, manje-više.
    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Sat Nov 04, 2023 4:40 pm

    Filipenko wrote:Znam da te moje misljenje nece preterano zanimati, ali bas zato mi je lasno da ti ga dam.

    Mislim da Djukanovic zapravo jeste imao dil sa Amerikancima da moze da vlada desetljecima i njihovu podrsku da radi sve sto je radio. I onda su u jednom trenutku rekli da je dosta i da mora da napusti vlast, on je rekao "Razumijem" i napustio scenu. Jasno je da je to tesko objasniti litijasima, ali meni koji nezainteresovano posmatram stvari sa strane to je vise nego jasno.

    Djukanovic je mafijas vucicevske provenijencije, on je lagano mogao da iskesira par poslanika u ovim sazivima u kojima je toboze sve falilo mandat ili dva. Meni je bilo primetno da se on uopste ne bori grcevito, naprotiv. U Srbiji demokratski orijentisani liberali to pripisuju tome sto je crnogorsko drustvo odmaklo u vesternizaciji, ja koji crnogorsko drustvo smatram mesavinom divljeg zapada i tradicija bliskog istoka mislim da je to otuda sto je dil istekao i sto je Milo dobio precizna uputstva sta i kako dalje ne bi li sacuvao svoju imovinu i familiju.

    Medjutim, kao i svako ogavno zlo, rasejao je po Crnoj Gori razna semena mrznje, bas kao i Vucic po Srbiji. Nesto je tu svakako bilo autohtono (kao i ovde), a nesto se raspomamilo. On je predano radio na raspomamljivanju (bas kao i Vucic ovde) i sada duh ne moze prosto da se vrati u bocu. DPS je radikalizovan preterano, zavrsice kao nekadasnji Kilibardini liberali. Ne sme se nikada izgubiti iz vida da je Crnogorac preletac lakih krila, prebacice se na koju god koordinatu ne bi li nastavio da lapa. Zato i jeste sada frka od popisa, sada kada Mandiceva cetnicevstina dolazi na vlast bice lasno izjasnjavati se Srbinom, mozda na kraju zavrsimo sa vise Srba nego Crnogoraca jer tu ce sada biti kasica prasica.

    Kontam da ce i u Srbiji daleko mirnije sa vlasti otici Vucic nego njegove bitange koje ce morati da dizu psihopatologiju na n-ti nivo, nesto poput ovog vaseg. Naviklo se to da lapa sa polozaja, gde sad da mu se to onemoguci, i jos da ga pitaju za racun, gde je bio, sta je radio. Ne kaze dzabe Dragan Jakovljevic da ce kada ovi padnu morati najpre par godina negde van Srbije, pa onda da vidi sta ce.
    skoro si sve u krivu.
    crnogorci su preletaci kao i ovi tvoji gedzovani. hoces primere? LoL
    sve je to zato sto nema demokrarije koliko treba te jos uvek skoro sve zavisi od partije kojoj pripadas.
    amerikanci su dali neko vreme milu da vlada kako hoce ali im nije vis epotreban. ima veze i to sto je 2020. vladao tramp. ne znam to vec.
    opet freska, milo nije rekao razumijem vec je pognuo glavu i poceo da rovari igrajuci na neslogu i nesposobnist novih vlasti sto je donekle i razumljivo kad je njegova partija drzala sve 30 godina. no i tu se zajebao, i najslabiki su naucili da se ujedine i primire zbog nekog koji bi ih vrario na marginu.
    milo je mafijas jesno 10 puta veci od govnjivov vucica. vucicu je on jedan od ucitelja.
    zasto dpsovci vise mrze dritana nego bilo koga od vucica, mandica i bilo kojeg amfilohija joaniija i slicnih, pa nisu mogli da ga kupe. 
    on je svakakav ali nisu mogli da ga kupe tad kao nekad pajovica iz pozitivne ili kilibardu iz narodne stranke.
    dritan je spiclov, nije neki genije ali shvatio je da sa ce proxi kao pajovic ako uzme pare a sigurno jw ambicioznikinod ovoga koji je veliki kockar i kladionicar.
    posle je napravio deal sa dpsom i onda ih je opet zajebao za temeljac sa spc.
    u srbiji demokratski orjentisani.liberali su mahom mioovi placenici ili im treba na balkanu statu quo.
    i ko su ti liberali iz srbije? balsa bozovic ili dinko gruhonjic i slicni bebini i canetovi puleni?
    popis je frka za dps i za sve sto su radili jer im ro sve propada. identitetskum pitanjima su se bavili zavisnici od koxa, likovi sa privatnih univerziteta i klasicni poltroni koji su mislili da ce vladati tisucu ljeta.
    dps je proplakao pored svih pritisaka sto se gotovo polovina izjasnila na popisu pre 13 godina da govori srpskim jezikom.
    da li je bilo pritisaka? pa naravno da je bilo i tada pritisaka kao pred svake izbore.
    no dps vlast nije tako temeljita i ozbiljna. njima je bilo najvaznije da se odrzavaju na vlasti. 
    sto bi rekao dritanfic jednom prilikom za dps likove, vi da ste sposobni toliko koliko mislite da ste vi bi dobijali izbore lagano a ne uz kbrutalno seljacku kradju u zadnji cas kad stigne 15 hiljada glasova uz prarnju spec jedinicw iz rozaja i to sve u vreme dok traje drzavni udar u organizaciji mande i pipuna LoL
    sad cemo imati pravo stanje na.popisu.
    na zalost mnogih
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Sat Nov 04, 2023 4:47 pm

    Ти си у завади са тастатуром. Подсећа ме на поруке које ми жена шаље…
    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Sat Nov 04, 2023 4:54 pm

    No Country wrote:Ти си у завади са тастатуром. Подсећа ме на поруке које ми жена шаље…
    🤣
    digao sam davno ruke a i malo sam ocoravio.
    a i sad sam malo 🍺 
    ma imam teoriju o tome. nekad sam bio bas pedantan oko pisanja.
    sad tj vec 15-ak godina bas i ne.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Bleeding Blitva Sat Nov 11, 2023 6:35 pm



    Jako uzbudljivo štivo, dođe ti da odeš u hotel Hilton na kavu promatrat ova špijunsko-politička zbivanja Crna Gora - Page 32 3137070404


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 11, 2023 6:51 pm

    Otisao sam na letak Spara i video cene suhomesnatog i sira. 

    Dabogda sve izgorilo.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 11, 2023 6:53 pm

    Da se skupimo pa u Vinkovce po kačkavalj i Švarcvald šunku
    avatar

    Posts : 18962
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Sat Nov 11, 2023 7:12 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Otisao sam na letak Spara i video cene suhomesnatog i sira. 

    Dabogda sve izgorilo.
    Ideja za predizborni plakat!
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Sat Nov 11, 2023 7:20 pm

    steta sto za Novosti nije objavljeno, prigodno bi bilo


    _____
    ????
    rujofil

    Posts : 617
    Join date : 2016-04-16

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by rujofil Sat Nov 11, 2023 7:29 pm

    Bleeding Blitva wrote:

    Jako uzbudljivo štivo, dođe ti da odeš u hotel Hilton na kavu promatrat ova špijunsko-politička zbivanja Crna Gora - Page 32 3137070404
    Sta je sa Tvrtkom jel ovo nasao neki angazman novi u CG pa mora da pise ove pamflete
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by konjski nil Sat Nov 11, 2023 7:43 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Otisao sam na letak Spara i video cene suhomesnatog i sira.
    računaj kurs min 300 rsd za ojro pa će ti biti lakše Crna Gora - Page 32 2304934895


    _____
    Crna Gora - Page 32 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Crna Gora - Page 32 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 11, 2023 7:45 pm

    jbg, niko ne.prima platu po tom kursu
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Thu Nov 16, 2023 2:08 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Nov 16, 2023 2:09 pm

    Srbija - nowhere

    Crna Gora - Page 32 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 11:56 pm