Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Sun Jun 11, 2023 10:42 pm

    dakle klasicni etno-mafijasi


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 10:43 pm

    Nije da nema tzv. manjina (CG je građanska država) i u drugim strankama.
    Tu je Dritan, a naći će se i neki Bošnjak. Mislim da može da se napravi ok vlada i bez DPS ali sa DF-om.
    Problem sa izbacivanjem DF je što se ruši struktura pravljena 2 godine i koja šljaka kako-tako i u lokalu, a to je veliki problem.
    A najveći problem je što tamo svako za sebe misli da je najpametniji na svetu.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Sun Jun 11, 2023 10:44 pm

    koga briga za babino zdravlje ili kraće putuj igumane


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 10:49 pm

    veri difikult tu translejt maj frend

    Spajić: Nećemo sa DPS-om i Urom, očekujemo da se Vlada što prije formira
    Spajić nije odgovorio na pitanje o mogućoj koaliciji sa listom "Za budućnost Crne Gore" i kako bi EU na to reagovala. Rekao je da je večeras trenutak za slavlje i da je jutro pametnije od večeri


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Sun Jun 11, 2023 10:52 pm

    eto vidis da nisi imao razloga za brigu. sve pet, bezbedan ti knezevic.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Sun Jun 11, 2023 10:52 pm

    svima okupljenima ovde želim da se ili što pre raziđu ili da spontano izdrkaju u šolju, eventualno kašičicu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 10:54 pm

    @BC

    Otkud ti to da je to moja stranka? Promašaj.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Sun Jun 11, 2023 10:56 pm

    Notxor wrote:Nije da nema tzv. manjina (CG je građanska država) i u drugim strankama.
    Tu je Dritan, a naći će se i neki Bošnjak. Mislim da može da se napravi ok vlada i bez DPS ali sa DF-om.
    Problem sa izbacivanjem DF je što se ruši struktura pravljena 2 godine i koja šljaka kako-tako i u lokalu, a to je veliki problem.
    A najveći problem je što tamo svako za sebe misli da je najpametniji na svetu.

    eto. nisam rekao da je tvoje stranka vec da se brines sto ce da ispadnu iz te kombinatorike.

    a inace to je ona standardna EU prica da se na taj nacin kontrolisu nacionalisti tako se kroz 'umereno' nacosku stranku drze u vlasti. case in point AV.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 11:01 pm

    Ne nego će PES iz principa "nema DF" da sad sruši vlast u Podgorici koja nije čestito ni formirana.
    Da li ti uopšte znaš šta pričaš?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Sun Jun 11, 2023 11:04 pm

    ne brini napravice sa DPS-om


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 11:06 pm

    Živi bili.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Sun Jun 11, 2023 11:07 pm

    mislim ovde prvo pricas kako se vodi neka gigantomahija u kojoj 'ambasade' ne daju  za buducnost nase dece CG u vladu i kako ce praviti vlada sa DPS ali to se naravno nece desiti niti ce biti ikakvih posledica kada elton djon udje u vladu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 11:13 pm

    Rekao sam da BS neće u vladu jer je pod kontrolom DPS, pa ako se bude pravila ambasadorska vlada biće to PES, DPS + manjine.
    U suprotnom je realno da DF uđe u vladu.
    Večeras Mickey kaže da neće u vladu sa DPS i URA, što znači da DF ulazi u vladu. Problem je što u njegovoj kombinaciji fale glasovi.
    Čiča miča i gotova priča.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Sun Jun 11, 2023 11:21 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Sun Jun 11, 2023 11:21 pm

    Crna Gora - Page 22 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 11, 2023 11:24 pm

    Gadan Slavko raste
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 11, 2023 11:25 pm

    Notxor wrote:Rekao sam da BS neće u vladu jer je pod kontrolom DPS, pa ako se bude pravila ambasadorska vlada biće to PES, DPS + manjine.
    U suprotnom je realno da DF uđe u vladu.
    Večeras Mickey kaže da neće u vladu sa DPS i URA, što znači da DF ulazi u vladu. Problem je što u njegovoj kombinaciji fale glasovi.
    Čiča miča i gotova priča.

    Što fale glasovi - PES, ZBCG + DCG i voila, da ne kazem viola.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 11:29 pm

    Ne trkam se, videćemo, a wtf is BIEPAG?

    članica BIEPAG-a, Jovana Marović.

    “Nemoguće je isključiti bilo koga jer nije jasna parlamentarna većina, pregovaraće svako sa svakim. Biće široka koalicija. Dio politike DF-a je suprotan sa evropskim vrijednostima i onim što mi treba da ispunimo kao prioritete u okviru evropske agende. Pokret “Evropa sad” je u svom političkom diskursu isključio DPS kao potencijalnog partnera”, podsjetila je Marović, iako bi upravo ta koalicija, prema njenom mišljenju, bila najstabilnija.

    Živković: DPS je jača i od čelika, bez koalicije Zajedno nema stabilne, reformske i evropske vlade


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Sun Jun 11, 2023 11:32 pm

    jebala vas fiola, nato govna


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 11:37 pm

    Da odgovorim sam sebi. EU korito. Ima poznatih imena.

    https://biepag.eu/members/


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Sun Jun 11, 2023 11:41 pm

    Na pitanje sa kim bi pravili vlast, Spajić je rekao da se jasno izjasnio s kim neće u koaliciju - sa Demokratskom partijom socijalista i Građanskim pokretom URA.

    Spajić nije odgovorio na pitanje o mogućoj koaliciji sa listom "Za budućnost Crne Gore" i kako bi Evropska unija na to reagovala. Rekao je da je večeras trenutak za slavlje i da je jutro pametnije od večeri.
    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/660684/spajic-necemo-sa-dps-om-i-urom-ocekujemo-da-se-vlada-sto-prije-formira?fbclid=IwAR2pi8SutzXtXK3VupD7FhLcI27MEnS9xOGzY5CyMzfOB-4GPHRQEy7womI
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Margit Savović Mon Jun 12, 2023 12:24 am

    Slabo sam pratila ove izbore. Moja želja da Milo Djukanović izgubi izbore je ispunjena. Nek se sad jebavaju kako hoće, a primitivci su svi do jednog. 

    Sad sav fokus na Vučićev demise.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Filipenko Mon Jun 12, 2023 12:26 am

    rumbeando wrote:
    Predsednik Bošnjačke stranke i nosilac liste “Jasno je!” mr Ervin Ibrahimović 9.6.2023:
    Podsjetio je da kada se pitala Bošnjačka stranka, bilo je dobro i Bošnjacima i cijeloj Crnoj Gori.
    “Za sredine gdje žive Bošnjaci, ali i za cijelu Crnu Goru, tada su sve one investicije krenule sa realizacijom. Sve to je zaustavila 42. [Krivokapićeva] Vlada i pokušala je da pošalje signal da može Crna Gora bez Bošnjaka, bez bošnjačke mladosti, bez bošnjačke pameti. Ali Ipak nije mogla i zato ćemo poslije 11. juna mi odlučivati sa kim ćemo praviti Vladu i ko može sa nama da razgovara”, kazao je Ibrahimović.
    https://rtvnp.rs/2023/06/11/bosnjacka-stranka-u-nedjelju-cemo-ostvariti-najbolji-rezultat-od-osnivanja/151552


    Meni je najjace sto bosnjacka manjinska stranka koja izlazi pod imenom "Jasno je!" sada kaze da ce sada da odlucuje natenane Crna Gora - Page 22 286371741

    Takodje mi je fascinantno da DPS ostaje na vlasti. Idealan scenario za natozapadnjake - otisao Milo ali i dalje moze da se uzima neka kintica iz narko-drzavice.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Mon Jun 12, 2023 12:27 am

    srbija je bukvalno neka planeta iznad zemlje u odnosu na ovaj trash


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Wed Jun 14, 2023 6:50 pm

    dan cetvrti



    _____


    Uprava napolje!

    Crna Gora - Page 22 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:06 pm