Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Mon Apr 17, 2023 7:13 pm

    fikret selimbašić wrote:
    bradilko wrote:prebijeni su dvojica mladih sarajlija muslimana u baru.
    ako je verovati medijima prebili su ih likovi vernici spc, clanovi nekog njihovog bratstva..
    dan dva se svadjam sa llikovima koji targetiraju, po obicaju, srbe, vernike etc.

    isto radim i kad se desi nesto slicno na cetinju.
    ili kad neko izjednacavao rezim mila djukanovica sa gradjanima crne gore.
    po meni su takvi likovi koliko god bili instruirani obicna nasilnicka stoka.
    da li gresim u insistiranju da je ovo prvenstveno akt nasilnika a ne srba ili jebenih vernika?

     

    tebe nisam nista pitao.
    ti si jedan od onih koji potuljeno hranis mrznju, jedan od onih koji si malo zrtva sa pravom na osvetu  a malo sirokih vidika.
    pitao sam jer je ovde nastala hajka jednih notornih sovinista koji isto tako cute kad neki likovi u budvi prebiju nekog slucajnog srbina jer je pricao ekavski pa mi je to mozda previse iritantno nego sto treba.
    zato aam pitao a ne da bi mi ovaj posto delio lekcije
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2023 7:15 pm

    Wtf, Bradilko?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 17, 2023 7:21 pm

    bradilko wrote:
    fikret selimbašić wrote:

     

    tebe nisam nista pitao.
    ti si jedan od onih koji potuljeno hranis mrznju, jedan od onih koji si malo zrtva sa pravom na osvetu  a malo sirokih vidika.
    pitao sam jer je ovde nastala hajka jednih notornih sovinista koji isto tako cute kad neki likovi u budvi prebiju nekog slucajnog srbina jer je pricao ekavski pa mi je to mozda previse iritantno nego sto treba.
    zato aam pitao a ne da bi mi ovaj posto delio lekcije


    Ja ti nisam ni odgovorio, umjesto mene to je uradio ovaj simpatični mladić. Samo sam bio kurir u ovom slučaju, džaba pucaš na donosioca vijesti.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Mon Apr 17, 2023 7:34 pm

    fikret selimbašić wrote:
    bradilko wrote:
    tebe nisam nista pitao.
    ti si jedan od onih koji potuljeno hranis mrznju, jedan od onih koji si malo zrtva sa pravom na osvetu  a malo sirokih vidika.
    pitao sam jer je ovde nastala hajka jednih notornih sovinista koji isto tako cute kad neki likovi u budvi prebiju nekog slucajnog srbina jer je pricao ekavski pa mi je to mozda previse iritantno nego sto treba.
    zato aam pitao a ne da bi mi ovaj posto delio lekcije


    Ja ti nisam ni odgovorio, umjesto mene to je uradio ovaj simpatični mladić. Samo sam bio kurir u ovom slučaju, džaba pucaš na donosioca vijesti.
    pali sa tim forama.
    isti si kao prosecni zadribanda srbin, hrvat, crnogorac, albanac..
    dzaba ti sve drugo
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 17, 2023 7:41 pm

    ovo je textbook primer nasilja po nacionalnoj i verskoj osnovi
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 17, 2023 7:41 pm

    bradilko wrote:
    fikret selimbašić wrote:


    Ja ti nisam ni odgovorio, umjesto mene to je uradio ovaj simpatični mladić. Samo sam bio kurir u ovom slučaju, džaba pucaš na donosioca vijesti.
    pali sa tim forama.
    isti si kao prosecni zadribanda srbin, hrvat, crnogorac, albanac..
    dzaba ti sve drugo


    Sve si u pravu ali pusti mene, of topik je to. Pogledaj snimak, momak ti je odgovorio na pitanje.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2023 7:48 pm

    Mór Thököly wrote:ovo je textbook primer nasilja po nacionalnoj i verskoj osnovi

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 17, 2023 7:52 pm

    Ipak nismo prošli nekažnjeno, cokt, namig.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Mon Apr 17, 2023 8:19 pm

    Ko zna sta je bilo. Mozda su glumili avione bombardere, kao pokojni Bris


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Mon Apr 17, 2023 8:35 pm

    Pravi sam bumer - uopšte ne razumem ovo coktanje i kreveljenje.
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 17, 2023 8:51 pm

    beatakeshi wrote:Pravi sam bumer - uopšte ne razumem ovo coktanje i kreveljenje.



    Ipak nećemo proći nekažnjeno. Meni ovde izgleda kao da prigovara nekome ko se ne drži dogovora Crna Gora - Page 15 3937953091  

    Drugi namig i cokt su još znakovitiji, kad kaže da su Sarajlije prebačene u Podgoricu i navodi povrede koje su im nanijeli :moždajebradilkoupravugledemene:


    Ovo nije (a bilo bi manje zlo) da je obično internetsko dokazivanje.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Mon Apr 17, 2023 9:15 pm

    Mór Thököly wrote:ovo je textbook primer nasilja po nacionalnoj i verskoj osnovi
    da, i meni jw to izgledalo tako  no mene dva dana zestoko iritira dps/sdp/sd ekipa koja to  zloupotrebljava. svi ali ne oni. po meni su oni otvorili pandorinu kutiju medjunacionalne mrznje.
    hteo sam pitati gde je granica bez neke zadnje namere.
    mozda sam i suvise izlozen nekakvim losim  uticajima pa gubim meru.
    i onda se pojavi ovaj pokvarenjak koji jedva ceka da nekog osudi kao kakav ubogi ravoverni inkvizitor.
    izgleda da sam previse izlozen svemu ovome i da treba da smanjim dozivljaj.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Mon Apr 17, 2023 9:21 pm

    Crna Gora ne pamti ovakav sramotni čin nasilja prema gostima kakav se desio u Baru. Divljački su napadnuti dječaci, mladi sportisti iz prijateljske BiH. Najporaznije od svega bi bilo ako taj vandalski incident ima nacionalni i vjerski predznak, saopštio je predsjednik Crne Gore Milo Đukanović.

    pa sad...

    Više desetina izbjeglih Bošnjaka nezakonito je uhapšeno u Crnoj Gori i predato vojsci bosanskih Srba u Bosni i Hercegovini u svojstvu talaca. Samo dvanaest deportovanih osoba je uspjelo da preživi mučenje u koncentracionim logorima, a posmrtni ostaci većine stradalih još nisu pronađeni.

    Ko li je tada bio predsednik vlade CG?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Mon Apr 17, 2023 11:39 pm

    notxore sve 5 ali da li je bilo nasumicnog prebijanja srba po CG?


    pitam ozbiljno, dehumanizacija muslimana kao turaka je toliko postala deo folklora u srbiji da mene ovako nesto uopste ne iznenadjuje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Tue Apr 18, 2023 8:58 am

    CG policija kad je tukla nije pitala za naciju, a vašem googlu bih preporučio "nasilje u baru" jer ovo traje godinama, samo su sad nastradali stranci pa se svi kao čude.

    Zaboravih na "dehumanizaciju".



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by fikret selimbašić Tue Apr 18, 2023 9:53 am

    bradilko wrote:
    Mór Thököly wrote:ovo je textbook primer nasilja po nacionalnoj i verskoj osnovi
    da, i meni jw to izgledalo tako  no mene dva dana zestoko iritira dps/sdp/sd ekipa koja to  zloupotrebljava. svi ali ne oni. po meni su oni otvorili pandorinu kutiju medjunacionalne mrznje.
    hteo sam pitati gde je granica bez neke zadnje namere.
    mozda sam i suvise izlozen nekakvim losim  uticajima pa gubim meru.
    i onda se pojavi ovaj pokvarenjak koji jedva ceka da nekog osudi kao kakav ubogi ravoverni inkvizitor.
    izgleda da sam previse izlozen svemu ovome i da treba da smanjim dozivljaj.

    Koji ti je kurac? Ne znam kako da ti odgovorim, da li sa krenem sa sprdačinom ili da u Filipenkovom stilu napišem nešto o crnogorskim junacima iz Bara ili da ti otpišem iza ogledala, odnosno da se isto ovako iserem po tebi pripisujulći ti i lijepeči na tebe šta mi već padne na pamet.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Wed Apr 19, 2023 8:47 am

    Notxor wrote:CG policija kad je tukla nije pitala za naciju, a vašem googlu bih preporučio "nasilje u baru" jer ovo traje godinama, samo su sad nastradali stranci pa se svi kao čude.

    Zaboravih na "dehumanizaciju".


    sve stoji kako kazes. milo je dripac opsteg smera, ne pita 'ciji si ti mali' pre nego sto pendrek zavali do bubrega.

    medjutoa, sto bi reko bogoljub, ovde je jasno u pitanju etnicko nasilje. pri tome, kao u sarajevskom slucaju kada su jurili onu decu ili onom vaterpolu ludilu u dubrovniku, ovde ja jasno da postoji politicka opcija u CG koja zivi na tome a to nije DPS.

    mislim sve ovo pisem zato sto su razni dritani morali dobrano da stisnu zube da idu u neke dilove sa raznim mandicima koji se za razliku od mila nikada nisu odrekli klase '91/92.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Wed Apr 19, 2023 8:48 am

    @bradilko: ovo o potuljenim nesrbima koji provociraju je ono izliv PPP na mozak. ajde se priberi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Wed Apr 19, 2023 9:03 am

    Nisi pitao gugla?
    Slično nasilje traje u Baru nekoliko godina i pre nekoliko meseci doteralo je do protesta roditelja - jedinog u CG. Da li je činjenica da su ova deca iz Bosne doprinela? Verovatno jeste, ali nasilje ima svoju istoriju i pretvarati se da je nema je isto pogrešno.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by fikret selimbašić Thu Apr 20, 2023 2:36 pm

    Ovo nije međudržavni sukob. Čovjek mi je potvrdio da nije na nacionalnoj osnovi. Pitao sam svog sina i rekao mi je da nije bilo psovki na nacionalnoj osnovi. Nije bilo nacionalno. Također, rekao mi je da izdaje apartmane Bosancima i da ne zna kako će ljude pogledati u oči. Skupljao je pare za kombi našim navijačima, 25 eura dao.  Iz svega ovog se može izroditi velika opomena, ali i prijateljstvo. Moj sin će trebati vremena da shvati da je oprost jedini način. Nisam vjernik praktikant, ja sam vjernik svih vjera. Od svake vjere sam uzeo ono što mi se sviđa. Moramo se dobro zapitati kud gonimo. Smiren um donosi rješenje. Krv se krvlju ne pere. Kako se pere fleka od krvi, pa pere se hladnom i čistom vodom. Pogledajte tu simboliku. Za sve naše gluposti ići će djeca u rovove, a majke u crnine. Ja to govorim ljudima. Vrijeme je da stanemo, kazao je Aldin Kurić.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Thu Apr 20, 2023 4:53 pm

    Crna Gora - Page 15 QfZmVBc

    izvor
    https://europeelects.eu/2023/04/20/exclusive-montenegro-earthquake-poll/


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Thu Apr 20, 2023 5:00 pm

    Nista ne uspeva kao uspeh.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Thu Apr 20, 2023 5:04 pm

    Evropa zdaj! Slovenac opet pobedijo!
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Thu Apr 20, 2023 5:04 pm

    Predlog za promjenu Ustava usvojen je u Skupštini, ako za njega glasa dvije trećine svih poslanika.



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    bradilko

    Posts : 1110
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Fri Apr 21, 2023 10:47 pm

    fikret selimbašić wrote:
    bradilko wrote:
    da, i meni jw to izgledalo tako  no mene dva dana zestoko iritira dps/sdp/sd ekipa koja to  zloupotrebljava. svi ali ne oni. po meni su oni otvorili pandorinu kutiju medjunacionalne mrznje.
    hteo sam pitati gde je granica bez neke zadnje namere.
    mozda sam i suvise izlozen nekakvim losim  uticajima pa gubim meru.
    i onda se pojavi ovaj pokvarenjak koji jedva ceka da nekog osudi kao kakav ubogi ravoverni inkvizitor.
    izgleda da sam previse izlozen svemu ovome i da treba da smanjim dozivljaj.

    Koji ti je kurac? Ne znam kako da ti odgovorim, da li sa krenem sa sprdačinom ili da u Filipenkovom stilu napišem nešto o crnogorskim junacima iz Bara ili da ti otpišem iza ogledala, odnosno da se isto ovako iserem po tebi pripisujulći ti i lijepeči na tebe šta mi već padne na pamet.
    odgovoricu uskoro.
    nisam nametao, nisam se hvalisao, sad sam sa utakmice , pijan pa cu odgovoriti.
    toliko sam opterecen ovih dana ali ovo shvati ne kao opravdanje.
    nadam se da cu objasniti kako valja.

    Crna Gora - Page 15 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:16 pm