Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Tue Apr 04, 2023 11:04 pm

    Ua Milo i sve to, ali nesnosno je gledati dernek u srpskim medijima, a narocito na faking RTSu. Evo Bazdulj, lenja sve 16, Milo diktator, Milo autoritarac, Milo "biciklista" - ponizan prema jacima, okrutan prema slabijima. Setih se gde sam prvi put cuo tu frazu "biciklista" - Sanda R.I. o Vucicu.

    Pa ugasite se, jebo vas Milo.

    I naravno, velika pobeda srpstva. Mrs u picku materinu.


    Last edited by Erős Pista on Tue Apr 04, 2023 11:10 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Tue Apr 04, 2023 11:08 pm

    Prvi komentar realkijakockar, pa vi vidite.



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Tue Apr 04, 2023 11:10 pm

    Evo sad, Ravnogorislav kenja po Vidojkovicu koji je podrzao Mila, a zaboravlja da pomene da je Vidojkovic morao da pobegne iz demokratske Srbije zbog pretnji.

    Sljam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Tue Apr 04, 2023 11:13 pm

    gledala sam emisiju, najava katastrofa 'milo, ne ponovilo se', ravnogorislav naci govno, gosti (-bazdulj, mada u odnosu na gorislava i on je bio podnošljiv) su bili ok, jović i onaj dečko iz crne gore baš dobri, ali se ravnogorislav do kraja emisije nije dao

    bokan je nezadovoljan

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Tue Apr 04, 2023 11:16 pm

    Pa ne, svi su bilo govna osim Jovica. Bukvalno je cela emisija kenjanje po levicarima i liberalima, citaj drugorbijancima, koji su podrzali Mila. Kao da nam se obracaju sa Marsa, a ne iz studija RTS.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Tue Apr 04, 2023 11:20 pm

    BTW, jedino je Jovic pomenuo da u CG pored CG nacionalizma, postoji i *gasp* srpski nacionalizam. Slusajuci ostale sagovornike, pomislilo bi se da tako nesto uopste ne postoji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Tue Apr 04, 2023 11:34 pm

    meni to i jeste najzanimljiviji fenomen crnogorskih izbora, 2020. je pukla srpska građanska scena zbog mila, sad su rovovi još dublji (biljanu đorđević dva dana čereče zbog čestitke milatoviću, zelenovića takođe ma svakog ko se oglasio čestitkom) i to i jeste bilo najavljeno kao tema, problem je što gorislav tu temu nit želi nit može a nit sme da obradi kako treba, a ni rts kao rts nema dovoljno kredibiliteta da se time bavi i zato emisija jeste problematična. (na stranu što se o svemu tome ozbiljno ne može pričati a da se ne spomene vučić i njegova i milova veza)




    'Да ли са нестајењем једне парамедијске хоботнице која није дозвољавала да се заврше ратови из деведесетих можемо до бољих односа између земаља и народа нашег региона?'
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Tue Apr 04, 2023 11:40 pm

    evo ga intervju jakova za dvevnik nova

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Tue Apr 04, 2023 11:51 pm

    plachkica wrote:meni to i jeste najzanimljiviji fenomen crnogorskih izbora, 2020. je pukla srpska građanska scena zbog mila, sad su rovovi još dublji (biljanu đorđević dva dana čereče zbog čestitke milatoviću, zelenovića takođe ma svakog ko se oglasio čestitkom) i to i jeste bilo najavljeno kao tema, problem je što gorislav tu temu nit želi nit može a nit sme da obradi kako treba, a ni rts kao rts nema dovoljno kredibiliteta da se time bavi i zato emisija jeste problematična. (na stranu što se o svemu tome ozbiljno ne može pričati a da se ne spomene vučić i njegova i milova veza)




    'Да ли са нестајењем једне парамедијске хоботнице која није дозвољавала да се заврше ратови из деведесетих можемо до бољих односа између земаља и народа нашег региона?'


    Pa upravo to, ono sede mu isti takvi u studiju i kenjaju. Kaže Bazdulj, "Milova veština je u tome što je shvatio što se intelektualci mogu jeftino kupiti za špricer i kavurmu", i tu je jedino logično sledeće pitanje: "Jel ukusna Vučićeva kavurma?".

    Zapravo imam utisak da je smisao cele emisije da se zaobiđe logično pitanje - kad je pao Milo, kad će Vučić? Svi kenjaju o smenjivosti vlasti i kako je to mnogo važno, a niko ni da pomene Srbiju u tom kontekstu. Cela priča o Milu im se svela na "antisrpstvo" i podršku liberalnih intelektualaca - a zapravo, insinuira se, istim onim koji kritikuju Vučića u Srbiji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Tue Apr 04, 2023 11:59 pm

    da, ali je insinuacija pogrešna, jer ako 'kupljeni intelektualci' i kritikuju vučića (realno se vrlo malo bave njim) spremni su sutra da uzviknu 'vučić, nego ko!' jer će im opozicija biti veći problem (četnici su, nedavači kosova, finansira ih putin, bliski su crkvi, nisu se dovoljno jasno izjasnili o srebrenici*, regionalnom povezivanju koje je srpski svet itd, itd, itd)

    *pritom je najgadnija upravo ta instrumentalizacija srebrenice
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Wed Apr 05, 2023 12:08 am

    Izabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je večeras da će ta država ispunjavati apsolutno sve međunarodne obaveze, uključujući i onu o priznanju nezavisnosti Kosova i da je njena spoljna politika vrlo jasna.

    Milatović je, u intervjuu televiziji Nova S, poručio da će Crna Gora dodatno raditi na unapređenju dobrosusedskih odnosa, ali da je jedna stvar vrlo jasna – nema „otpriznavanja“ nezavisnosti Kosova.

    On je dodao da Srbija podržava dijalog Beograda i Prištine, kao i da želi da bude dobar sused koji će promovisati dobrosusedsku saradnju.

    Na pitanje kad će posetiti Beograd, Milatović je odgovorio da će, nakon što 20. maja stupi na dužnost predsednika Crne Gore, njegova prva poseta biti Briselu, jer Crna Gora teži ka članstvu u Evropskoj uniji, ali da želi najbolje odnose sa Srbijom, kao najvećom zemljom Zapadnog Balkana.

    Prirodno je da će moja poseta Srbiji uslediti uskoro nakon toga, naveo je on.

    Milatović je poručio da sa Srbijom želi da priča o ekonomiji, kao i o olakšanom prelazu granice, a jedna od glavnih stvari biće završetak autoputa koji spaja dve zemlje, uveren da će on biti završen u narednih nekoliko godina.

    Upitan o poboljšanju diplomatskih odnosa sa Srbijom i povratku ambasadora, Milatović je poručio da su to stvari koje će se rešiti i o njima će se razgovarati.

    Ne bih se vraćao u prošlost, ko je kriv, treba da gledamo unapred, naglasio je on.

    Milatović je ponovio da ne krije da je vernik Srpske pravoslavne crkve i da je kršten u Mitropoliji crnogorsko-primorskoj, kao i njegovo troje dece.
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Wed Apr 05, 2023 12:15 am

    biće gore tretiran od krivokapića u režimskim medijima u srbiji
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Wed Apr 05, 2023 12:27 am

    Samo je pitanje trenutka kad će da krenu u ofanzivu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 05, 2023 12:28 am

    plachkica wrote:biće gore tretiran od krivokapića u režimskim medijima u srbiji

    Bar jednako. On je demokratski izabran lider, a Srbija 87 ne voli generalno takve, pogotovu u svojoj okolini
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 05, 2023 1:35 am

    Druga stvar, u CG idu izbori.
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Wed Apr 05, 2023 1:50 am

    ja se nadam da će (p)es, demokrate i ura imati dovoljno da sa manjinama formiraju vladu, 
    nikakvih kolosalnih lomova neće biti a zamrla bi valjda ta besmislena nacionalistička priča u crnoj gori

    (a poseban gušt bi bio gledati dps i df kako zajedno pokušavaju rušiti novu vlast  Crna Gora - Page 11 3579118792  )
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 05, 2023 6:56 am

    Notxor wrote:Prvi komentar realkijakockar, pa vi vidite.


    Kako se samo proširio "srpsko-ruski svet" pobedom Milatovića...
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Wed Apr 05, 2023 8:55 am

    Predsednik CG prema ustavu može jednom da vrati zakon i da postavi ambasadore koje mu predloži vlada.
    Nije CG Srbija i nije Milatović Vučić.
    Vlast je u parlamentu, a izbori su u junu.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 05, 2023 8:57 am

    Pa na to i mislim (posle i tih izbora). Ne verujem da ce se ta politika (spoljna) menjati i posle izbora, sve i da DF ili delovi DF-a udju u vladu.
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Wed Apr 05, 2023 9:37 am

    na srpsko nacoskom tnjiteru & FB je fazon polako polako lakse ce se milat rusiti.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Wed Apr 05, 2023 9:52 am

    To je zato što vole firera i slabo čitaju.
    Tek ćemo videti šta će se nametnuti kao tema izbora.
    Ja mislim da će to biti kriminal DPS - za 7 dana se skida imunitet nekim bitnim poslanicima.



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Wed Apr 05, 2023 9:58 am

    ja mislim da oni precenjuju srpski nacionalizam u CG kao i da ne razumeju srpski nacionalni interes. njih zanima kontrola beograda nad okolnim zemljama a ne, u konacnici, polozaj srba u tim zemljama.

    inace ja ne mislim da je u pitanju samo kavurma i spricer kao sto ne mislim da se bazdulj samo prodaje za sinekurice. naravno i to je deo toga ali postoji i neka iskrena ideoloska pozicija tu.

    za 'liberale' djukanovic je jednostavno 'manje zlo' koje se suprotstavlja vecem zlu zvanicnog beograda a za to vreme vucic i milo jedu ostrige pre lake predigre. bazdulj u konacnici veruje da ambicija tog istog zvanicnog beograda da kontrolise region moze dovesti do nekog veceg regionalnog jedinstva ako ne nove drzave. ono kao da je brak odrziv nakon sto muz siluje i prebije zenu.

    to su lice i nalicije izvitoperenog jugoslovenstva.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Wed Apr 05, 2023 10:10 am

    Istina.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 05, 2023 10:21 am

    Ma od toga nema nista.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Wed Apr 05, 2023 10:40 am

    Evo nešto od čega se živi. Spisak vlasnika jahti pod crnogorskom zastavom. Ima poznatih imena i firmi.
    https://www.gov.me/cyr/clanak/broj-upisanih-jahti-u-registru-jahti-do-aprila-2023godine


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Crna Gora - Page 11 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 3:32 am