Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Parla-parla-parlament

    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by ficfiric Wed Jun 28, 2023 2:07 pm





    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Notxor Wed Jun 28, 2023 2:18 pm

    ----------ma libo me racko.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Wed Jun 28, 2023 3:09 pm

    Zasto danas nema skupstine? Najavljena je i na programu RTS 2, ali je nema.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18959
    Join date : 2014-12-12

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by beatakeshi Fri Jun 30, 2023 10:50 am

    Malo me sramota kolika je budaletina van svog faha Vladeta Janković (glede Crnog Roka).
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Sat Jul 01, 2023 12:57 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by ficfiric Tue Jul 04, 2023 3:14 pm

    Parla-parla-parlament - Page 9 725116_screenshot-2023-07-04-143355_m

    Nezavisni poslanik Dejan Bulatović bio je gost dugog Kolegijuma na Informer TV gde je govorio o svim detaljima sukoba sa Aleksandrom Jovanovićem Ćutom u Skupštini Srbije.

    Bulatović je istakao da je Ćuta jedna ozbiljna kukavica i da ga je napao kao fašista iza leđa i hteo da ga udari, a sve vreme ga je provocirao, jer je rekao da podržava aktuelnu vlast i predsednika Vučića.

    - Ćuta je jedna ozbiljna kukavica. On je meni prišao sa leđa, da me provocira, zatim da mi preti. Iza leđa mi je došao, kao fašista. Pokušao je da me udari u Skupštini Srbije. Govorio sam da opozicija blokira ono što je najvažnije, da su građani mnogo izmanipulisani ovim protestima. Onda je Ćuta ustao, u alkoholisanom stanju. Rekao sam mu da malo pripazi, da se ne dere i da tako ne nastupa prema meni. On mi je pretio i rekao sam mu da ja nisam Zorana Mihajlović i ustao sam da me lakše udari. On kad je čuo moje argumente zašto podržavam predsednika Vučića, on se verovatno uplašio tih argumenata - rekao je Bulatović i dodao da bi voleo da je i Ćuta došao na Informer zajedno sa njim.

    - Ja bih voleo da Ćuta dođe na Informer i da ispriča sve, ali on je jedna obična kukavica. Oni vam prete, a vi i dalje insistirate da dođu svi oni iz opozicije da gostuju kod vas. Predsednik Skupštine je umirivao Jovanovića, govorio da će da ga vežu. Iskreno mislim da Ćuti treba pomoć i da mu se izdvoji novac za lečenje, ja bih to učinio za njega - istakao je Bulatović i istakao je da Ćuta sve vreme spava na sednicama i da se veoma kaje što je bio u Đilasovoj stranci.

    - Ćuta spava sve vreme na zasedanju Skupštine. Da vi vidite to njegovo ponašanje ne bi verovali. On je onda savršen glumac kako to može da izvede. Dejan Bulatović nikad ne ide protiv države i moj najveći politički poraz je što sam jedan jedini minut proveo u Stranci slobode i pravde. Sebi kažem kako sam mogao da provedem sa njima toliko vreme i bio sam izmanipulisan njihovom neiskrenošću - istakao je nezavisni poslanik i dodao da ga je Informer jedini zvao da kaže svoju stranu priče.

    - Informer je prva televizija koja me je zvala da ispričam svoju stranu priče, ispali ste najobektivniji od svih i najprofesionalniji - zaključio je Bulatović.

    Sa druge strane, Aleksandar Jovanović Ćuta je odbio da prisustvuje Kolegijumu Informer TV i da zajedno sa Bulatovićem ispriča detalje incidenta u Skupštini.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Tue Jul 04, 2023 3:24 pm

    - Ćuta je jedna ozbiljna kukavica. On je meni prišao sa leđa, da me provocira, zatim da mi preti. Iza leđa mi je došao, kao fašista. Pokušao je da me udari u Skupštini Srbije. Govorio sam da opozicija blokira ono što je najvažnije, da su građani mnogo izmanipulisani ovim protestima. Onda je Ćuta ustao, u alkoholisanom stanju. Rekao sam mu da malo pripazi, da se ne dere i da tako ne nastupa prema meni. On mi je pretio i rekao sam mu da ja nisam Zorana Mihajlović i ustao sam da me lakše udari. On kad je čuo moje argumente zašto podržavam predsednika Vučića, on se verovatno uplašio tih argumenata - rekao je Bulatović i dodao da bi voleo da je i Ćuta došao na Informer zajedno sa njim.

    Parla-parla-parlament - Page 9 3579118792 Parla-parla-parlament - Page 9 3579118792 Parla-parla-parlament - Page 9 3579118792

    Ovo me podseti na anegdotu koju mi je svojevremeno pričao drugar. Dva klinca prolaze ispod njegovog prozora i jedan uzbuđeno priča drugom: "I on da me udari - a ja ga demantujem. On opet da me udari - a ja ga opet demantujem."


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18959
    Join date : 2014-12-12

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by beatakeshi Tue Jul 04, 2023 3:28 pm

    Odličan je DB.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Filipenko Tue Jul 04, 2023 4:27 pm

    Treba skupiti puno hrabrosti pa otici na informer da podrzis vlast i opljunes opoziciju. Hvala ti Djilase, jer bez tvoje selekcije nikada ne bismo saznali ovakve istine i kakva sve djubrad egzistira u opoziciji.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3343
    Join date : 2021-09-13

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Uncle Baby Billy Wed Jul 05, 2023 8:40 am

    https://www.danas.rs/vesti/politika/martinovic-prozivao-opozicione-poslanike-koji-nemaju-decu-ja-hranim-troje-a-neki-drugi-hrane-pse-i-macke/


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    boomer crook

    Posts : 37335
    Join date : 2014-10-27

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by boomer crook Wed Jul 05, 2023 9:52 am

    kada vidim filipenkov avatar iznad avatara baby bilija ko ono najbolja ilustracija sukoba ego idela tzv. srbije i realnosti.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Wed Jul 05, 2023 9:55 am

    Parla-parla-parlament - Page 9 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3343
    Join date : 2021-09-13

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Uncle Baby Billy Wed Jul 05, 2023 10:06 am

    Parla-parla-parlament - Page 9 286371741


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3343
    Join date : 2021-09-13

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Uncle Baby Billy Wed Jul 05, 2023 11:06 am

    Palma doziva ljude Parla-parla-parlament - Page 9 3137070404

    je l gledao neko ovo veselje?


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by plachkica Wed Jul 05, 2023 3:01 pm

    martinović je, ako sam dobro razumela, isteran iz parlamenta, grupa nevladinih organizacija traži njegovu smenu, srbljanović takođe (iako su svi isti u srbiji a i šire!). izgleda da će pasti on a ne gašić
    (ne znam jel to neka pobeda?)
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest Wed Jul 05, 2023 3:04 pm

    boomer crook wrote:kada vidim filipenkov avatar iznad avatara baby bilija ko ono najbolja ilustracija sukoba ego idela tzv. srbije i realnosti.
     tvoj nastavak pomiruje ta dva.
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Wed Jul 05, 2023 3:19 pm

    plachkica wrote:martinović je, ako sam dobro razumela, isteran iz parlamenta, grupa nevladinih organizacija traži njegovu smenu, srbljanović takođe (iako su svi isti u srbiji a i šire!). izgleda da će pasti on a ne gašić
    (ne znam jel to neka pobeda?)

    Sad pocinje da zvuci kao da su ga zato i doveli.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Del Cap Thu Jul 06, 2023 12:36 pm

    Niz

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista Fri Jul 07, 2023 8:45 am

    https://n1info.rs/vesti/maratonska-sednica-u-brojkama-ko-se-koliko-puta-obracao-u-skupstini/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by rumbeando Tue Jul 11, 2023 4:07 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 11, 2023 5:17 pm

    Ne razume on 1 državništvo
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Janko Suvar Tue Jul 18, 2023 3:22 pm



    _____
    ????
    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by паће Tue Jul 18, 2023 4:34 pm

    Ајд 1 препрч, што краћи то бољи.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7414
    Join date : 2020-03-05

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Jul 18, 2023 5:23 pm

    Spoljna politika nam je F dijagnoza.

    edit: oh pa ja komentarisem post od 11.7.


    Last edited by Vilmos Tehenészfiú on Tue Jul 18, 2023 5:36 pm; edited 2 times in total


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Janko Suvar Tue Jul 18, 2023 5:28 pm

    Osnovan anketni odbor koji se bavi ovim ubistvima. 

    Za predsednicu i potpredsednicu izabrane Tepic (SSP) i Pilja (SNS). Za Tepic glasali skupstinska vecina bez SPSa (uzdrzani)  i Jedinstvena Srbija (protiv) i opozicija osim Dveri, Zavetnici Poks.

    Bosko Obradovic predlozio svog kandidata za predsednika odbora, i rekao da je izbor Tepic stvar dogovora Djilasa i Vucica, sto se dokazuje time da ce naprednjaci glasati za nju. 

    Ton neprimeran temi i generalno uvredljiv prema porodicama zrtava.

    edit: nisam do kraja siguran da je u pravu Obradovic da se radi o  dogovoru. Moguce je takodje da SNSu odgovara da odbor vodi Tepic prema kojoj vecinska javnost gaji opravdano gnusanje, tako da ni legitimna pitanja, nece biti uzeti u obzir kako bi trebalo. Al mozda je i dogovor ko ce ga znati.
    edit2 : protiv Tepic je takodje glasao nezavisni poslanik Bulatovic.


    et pace

    Parla-parla-parlament - Page 9 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 4:03 am