Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Garijeva septička jama

    Летећи Полип

    Posts : 11112
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Летећи Полип Sun Jan 22, 2023 1:04 am

    Pušite kurac  Garijeva septička jama - Page 9 1233199462


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Sun Jan 22, 2023 1:05 am

    Јанош Винету wrote:Како мисле да им деца ишта ураде на факултетима ако ово не знају?

    Kako sta misle? Pa da odu i da uzmu diplome Garijeva septička jama - Page 9 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Sun Jan 22, 2023 1:09 am

    Летећи Полип wrote:Pušite kurac  Garijeva septička jama - Page 9 1233199462

    Ma, to je samo petljanje sa razlomcima. Onom ko dvaes godina nije video razlomke to moze da izgleda tesko ali onaj ko se baktao s njima nekoliko nedelja, trebao bi da zna.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Sun Jan 22, 2023 1:10 am

    Летећи Полип wrote:Pušite kurac  Garijeva septička jama - Page 9 1233199462
    Garijeva septička jama - Page 9 3579118792
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Sun Jan 22, 2023 1:20 am

    Pod jedan, žalilo se odeljenje društvenog smera.

    Pod dva, imaš u tvitovima i izjavi direktora prilično dobre pokazatelje da je imao nerealno visok kriterijum.

    Pod tri, problem je mnogo više bio u nipodaštavanju i bolesnom odnosu s učenicima nego u kriterijumu ocenjivanja. Na šta bre to liči da osobi koja je dobila najbolju ocenu u odeljenju ubijaš samopouzdanje rečima "Prepisala si, slučajno si pogodila rezultat, na sledećem kontrolnom ću ti pokazati da ne znaš ništa, dobićeš 1", a da pritom nemaš nikakve dokaze za takve tvrdnje, da se hvališeš na prvom času na kome se upoznaješ s novim odeljenjem da ćeš ih poobarati pola na popravni, a nekoliko i na godinu, da društvenjake ubijaš u pojam rečima da će im presesti pokušaj bežanja od matematike na taj smer kao da ne postoji nijedan drugi važniji razlog zašto bi ljudi upisivali taj smer?

    Pod četiri, lik je ne samo držao časove onima kojima je istovremeno predavao u VI i u tome nije video nikakav problem, već je toliko razgranao posao da je imao svoju privatnu školu matematike gde su ih pored njega držali još neki, a u isto vreme na KZŠ najopuštenije insinuirao da će ga suspenzija ostaviti bez 'leba.


    Last edited by rumbeando on Sun Jan 22, 2023 1:31 am; edited 1 time in total
    bela maca

    Posts : 11026
    Join date : 2014-10-28

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by bela maca Sun Jan 22, 2023 1:27 am

    Vi stvarno ne vidite problem u višedecenijskom iživljavanju nad decom?


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Sun Jan 22, 2023 1:29 am

    Očigledno ne.

    Bar dok njihovo dete ne bude na udaru.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Sun Jan 22, 2023 1:40 am

    Pa ne znam da je izivljavanje. Ne tvrdim nista. Jedni djaci pisu po netu da je bio odlican profesor, drugi pisu da je manijak. Nemam stav posto ne znam kome bih trebao da verujem. Od ove cetiri stavke, prve tri mogu da se podvedu pod rekla-kazala.

    Jedino mogu da komentarisem ove zadatke koji su kaceni po netu i komentarisani kako su strasno teski - nisu. ko uradi prvi zadatak, uradice jos tri zadatka posto nema neke velike razlike medju njima, a peti je laganica samo sto ljudi padaju u nesvest kad im pomenes imaginarne brojeve


    _____


    Uprava napolje!

    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kapetanm Sun Jan 22, 2023 1:49 am

    Regionalno sesta pripada mom kraju. Dete mi, zboh mene ode u Jedanaestu, ali mnogi njeni su zavrsili kod tog Joce, kukali su i onda ali nista stravicno, svaka škola je imala neke zaguljenije. Mi smo recimo iz srpskog, pa je iz razreda uredno troje zavrsilo knjizevnost plus dva solidna pisca. Opismenila nas. Sad ako su vam ovo jezivi metodi, niste videli prave psihiće niti pravo uvažavanje profesora
    Јанош Винету

    Posts : 5218
    Join date : 2016-01-26

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Јанош Винету Sun Jan 22, 2023 1:50 am

    Против сам иживљавања и неморалних ствари (оборим на поправни и после им предајем за новац). То нечовечно, непедагошко понашање уз користољубиву мотивацију је морало бити на време санкционисано. 

    С тим да ови конкретни задаци нису тешки нити су са било каквог такмичења. То се мора знати у гимназији.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Sun Jan 22, 2023 1:55 am

    Ma kakvo takmicenje, fizikalisanje najobicnije. Ali ok, na ovom konkretnom primeru nema razlike u znanju izmedju dvojke i cetvorke. Dvojku ce dobiti ko se zajebe u racunu a cetvorku onaj koji tri puta proverava svaki red. U sustini obojica znaju isto. Ok, zadatak za dvojku je mogao biti prostiji ali i zadatak za pet bi trebao biti tezi


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Sun Jan 22, 2023 2:00 am

    ReKlA kAzAlA



    Direktor VI na 23:58:
    Prošle godine smo imali slučaj učenika U.M, koji je 4 ili 5 puta tražio da mu se ocena... da polaže pred komisijom i svaki put je posle jedinice koju je dobio [kod Joce], dobijao 5 ili 4 [pred komisijom]. Dakle, učenik se žalio, i onda smo na kraju morali, pedagozi su bili na svakom času jer su roditelji insistirali da sede pored njega jer su primećivali provokacije od strane profesora i bojali su se da učenik ne reaguje na način na koji ne bi trebalo. Učenik je bio treći na državnom prvenstvu, a kao mentora nije upisao profesora, već je profesor kasnije sam sebe tako tretirao, i na kraju da kažem, učenik je upisao među najboljim studentima ETF.


    Last edited by rumbeando on Sun Jan 22, 2023 2:15 am; edited 3 times in total
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Sun Jan 22, 2023 2:10 am

    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kapetanm Sun Jan 22, 2023 3:05 am

    Pa eto, sad je umro i sve ih zajebo. Neki ga gotivili neki ga pljuvali i vratice se sve u prosek nase prosvete. Ono kad te dete pita za koju je bolest Banja Luka
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50059
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jan 22, 2023 7:22 am

    Zadaci nisu teski, ali ako se izivljavao verbalno i zaradjivao na svojim ucenicima to jeste problem. 

    Smrt je naravno 1 sasvim druga kategorija stvari.
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by fikret selimbašić Sun Jan 22, 2023 8:29 am

    Летећи Полип wrote:Pušite kurac  Garijeva septička jama - Page 9 1233199462

    Garijeva septička jama - Page 9 3579118792


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    konjski nil

    Posts : 2512
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Sun Jan 22, 2023 10:02 am

    rumbeando wrote:toliko razgranao posao da je imao svoju privatnu školu matematike

    dakle imao je savršeno rešenje za problem koji bez njega i ne postoji 
    klasični primerak srpskog javnog septičkojamsko reketaškog sektora Garijeva septička jama - Page 9 2304934895


    _____
    Garijeva septička jama - Page 9 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 9 2692
    avatar

    Posts : 18371
    Join date : 2014-12-12

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by beatakeshi Sun Jan 22, 2023 10:26 am

    Čovek klasičan degenerik, ne znam čemu rasprava.
    avatar

    Posts : 18371
    Join date : 2014-12-12

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by beatakeshi Sun Jan 22, 2023 10:30 am

    On je tu da poduči, a ne da podjebava. Ako mu se 70 posto ima nedovoljnu ocenu onda on nume.
    bela maca

    Posts : 11026
    Join date : 2014-10-28

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by bela maca Sun Jan 22, 2023 11:02 am

    problem je sistemski, ima toliko profesora za koga "ceo grad zna" ali nekako eto svi uspevaju decenijama da sakate decu zbog sopstvenih kompleksa.

    mislim ja ne kažem da tinejdžeri nisu kreteni, jesu, ali su u isto vreme i jako ranjivi, a osoba koja maltretira slabije od sebe je ništa drugo nego nasilnik.

    čak i ako dete ne zna i ne razume šta mu objašnjavaš barem ga nemoj zlostavljati zbog toga. ako si tu samo zbog plate, jbg, dete će imati slabu ocenu i to je to, ako si tu jer stvarno voliš taj posao ti ćeš naći za svakog đaka šta tačno ne razume i potrudićeš se iz petnih žila da dete to shvati. takođe ćeš se potruditi da dete shvati zašto mu to treba.

    ja sam zamalo pala godinu dva puta u srednjoj zbog identičnog psihopate, jedini period u životu kad sam bukvalno bila suicidalna. to me nije "ojačalo" ili bilo šta slično. nema opravdanja za tavo ponašanje. ako ti se ne sviđa posao, daj otkaz, nemoj izazivati one koji ne smeju da ti vrate.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Del Cap

    Posts : 6161
    Join date : 2019-11-04

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Del Cap Sun Jan 22, 2023 12:40 pm

    takvi profani su prosto pedagoško slepo crevo.

    nisam siguran da postoji taj skup formalnog znanja iz srednje škole koje neko mora nužno da ponese kroz život a koji treba da bude plaćen određenom vrstom traume, odbojnosti prema nekom predmetu, u godinama koje jesu osetljive pa i formativne.
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Sun Jan 22, 2023 12:48 pm

    +1000

    Zato postoji vise ocena, a ne samo dve. Ako prosecno dete na nastavi ne moze da nauci za 2-3 onda nesto nije u redu sa nastavom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Sun Jan 22, 2023 12:50 pm

    koliko sam pročitao, u kontinuitetu je imao probleme sa učenicima - štrajkovali su, pisali peticije, i to u više generacija kroz više decenija. dakle, loše je radio svoj posao, ali se provlačio zahvaljujući strukovnoj solidarnosti.

    sistematski sadizam nastavnika je stravična stvar. doživeo sam to u mlađim razredima osnovne škole i morao sam da menjam školu zbog toga, jer nije postojao nikakav mehanizam za zaštitu učenika.
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Sun Jan 22, 2023 12:58 pm

    +1

    Kada se govori o padu kriterijuma itd, zaboravlja se kako je to nekad izgledalo. Sada se zapravo desava da deca (i roditelji) nece to vise da trpe, a sve manje i moraju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Notxor Sun Jan 22, 2023 1:11 pm

    Mislim da je moj nastavnik iz osnovne šampion

    - Profesor je posle odlaska u penziju davao privatne časove matematike i na teret mu se stavlja da je od oktobra 2010. do aprila 2012. godine bludničio nad šest devojčica od 14 godina! Zavlačio je ruke ispod njihove odeće, dodirivao ih po grudima i genitalijama, grlio ih i ljubio kako bi sebe seksualno zadovoljio - kaže izvor Kurira.Bludni profesor koristio je priliku kad je u stanu ostajao nasamo sa devojčicama.- Neću ti raditi ništa što ne želiš, neću te povrediti! - pokušavao je da ubedi 14-godišnjakinju da mu dozvoli da je dodiruje.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Garijeva septička jama - Page 9 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 03, 2024 5:42 am