Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Tue Feb 01, 2022 11:01 am

    mene sada brine nedostatak simptoma Virus - Page 4 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by bemty Tue Feb 01, 2022 11:11 am

    e da ti kazem ja jer imam iskustva. to ti je ko sa pravim trudovima tokom porodjaja. kad budes pozitivan - znaces. 

    salim se, ljudi su razliciti. ali ja sam se probudila u toku noci, osetila specificno grebanje u grlu i pomislila, to je to, pozitivna. ujutru potvrdila.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50271
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Feb 01, 2022 11:12 am

    Da im se nije nesto desilo?
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Guest Tue Feb 01, 2022 11:32 am

    ja sam uvek ženi i deci govorio da je greška imati decu, stalno šire kojekakve zaraze, a da ne pričam da su me već podsetile da nisam dao februarski džeparac
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Tue Feb 01, 2022 12:01 pm

    Talason wrote:ja sam uvek ženi i deci govorio da je greška imati decu, stalno šire kojekakve zaraze, a da ne pričam da su me već podsetile da nisam dao februarski džeparac

    ima onih, radikalnijih, koji misle da se ne treba zadrzavati na deci vec produziti i u pravcu partnera a i roditelja. to jest najbolje je ne roditi se ali to je samo malobrojnima poslo za rukom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Tue Feb 01, 2022 12:02 pm

    bemty wrote:e da ti kazem ja jer imam iskustva. to ti je ko sa pravim trudovima tokom porodjaja. kad budes pozitivan - znaces. 

    salim se, ljudi su razliciti. ali ja sam se probudila u toku noci, osetila specificno grebanje u grlu i pomislila, to je to, pozitivna. ujutru potvrdila.

    ne ako si hipohondar. to ti je ko draga masin trudnoce.

    Mór Thököly wrote:Da im se nije nesto desilo?

    ako si mislio na simptome nadam se.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Del Cap

    Posts : 6240
    Join date : 2019-11-04

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Del Cap Tue Feb 01, 2022 12:05 pm

    niz

    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Tue Feb 01, 2022 12:30 pm

    bang bang

    morao sam ovo da napisem. prastajte.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Ferenc Puskás Tue Feb 01, 2022 12:35 pm

    Da se prijavim, i ja pozitiva. Samo pozitivno!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 12:37 pm

    jebate gasim kompjuter ovo se širi pikselski


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Tue Feb 01, 2022 12:40 pm

    ako nisi uradio test i nemas simptome 

    da li se kovid desio? 

    znam da se nece mnogima ovo svideti, ali kvantna fizika kaze da kovida nikada nije ni bilo


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by bemty Tue Feb 01, 2022 12:48 pm

    Ferenc Puskás wrote:Da se prijavim, i ja pozitiva. Samo pozitivno!

    your positivity is infectious!


    _____
    Warning: may contain irony.
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Tue Feb 01, 2022 12:48 pm

    bolje kvantna fizika nego kvantna medicina :laughs-in-djokovic:


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Tue Feb 01, 2022 12:49 pm

    drz se ference!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 12:49 pm

    dosta uplašen glas voditeljke na radio beogradu koja danas priča o nekoj podvarijanti omikrona sa nekim skraćenicama koji je sekvenciran juče u hrvackoj i sloveniji.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Notxor Tue Feb 01, 2022 12:52 pm

    Stožer: Umrlo 66 ljudi, 2052 u bolnicama, na respiratoru 183
    OBJAVLJUJU se novi podaci o koronavirusu u Hrvatskoj.

    PODVARIJANTA omikrona otkrivena je i u Hrvatskoj. Potvrđeno je pet slučajeva, a za sada se ne zna mogu li se oni koji su bili zaraženi omikronom ponovno zaraziti tom podvarijantom. Prema sadašnjim podacima, nova podvarijanta koronavirusa zaraznija je od omikrona.

    "Čini se da je ta podvarijanta još zaraznija od omikrona. Brže se širi. Za kliničku sliku zasad nema podataka da bi bila drugačija od sadašnjeg omikrona, nadamo se da će tako i ostati jer se vidjelo do sada da ima blaže kliničke slike", rekla je u razgovoru za HRT Tatjana Nemeth Blažić, epidemiologinja HZJZ-a.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Tue Feb 01, 2022 12:55 pm

    bemty wrote:
    Ferenc Puskás wrote:Da se prijavim, i ja pozitiva. Samo pozitivno!

    your positivity is infectious!

    Virus - Page 4 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Guest Tue Feb 01, 2022 12:58 pm

    Notxor wrote:Stožer: Umrlo 66 ljudi, 2052 u bolnicama, na respiratoru 183
    OBJAVLJUJU se novi podaci o koronavirusu u Hrvatskoj.

    PODVARIJANTA omikrona otkrivena je i u Hrvatskoj. Potvrđeno je pet slučajeva, a za sada se ne zna mogu li se oni koji su bili zaraženi omikronom ponovno zaraziti tom podvarijantom. Prema sadašnjim podacima, nova podvarijanta koronavirusa zaraznija je od omikrona.

    "Čini se da je ta podvarijanta još zaraznija od omikrona. Brže se širi. Za kliničku sliku zasad nema podataka da bi bila drugačija od sadašnjeg omikrona, nadamo se da će tako i ostati jer se vidjelo do sada da ima blaže kliničke slike", rekla je u razgovoru za HRT Tatjana Nemeth Blažić, epidemiologinja HZJZ-a.

    Koliko sam pratio B02 zamenjuje B01, ali nisam nigde našao ništa bitno drugačije za novu varijantu, to je i dalje omikron.
    паће

    Posts : 40225
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by паће Tue Feb 01, 2022 1:13 pm

    bemty wrote:
    Ferenc Puskás wrote:Da se prijavim, i ja pozitiva. Samo pozitivno!

    your positivity is infectious!

    Па боље тако другарски него оно по уговору, „I have contracted it“... ко зна шта тамо пише ситним словима.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by MNE Tue Feb 01, 2022 2:52 pm

    ajmo ovako kad se pojavio divlji soj bio je šesnajes puta zarazniji od gripa, pa se onda pojavila beta koja je bila 3 puta zaraznija od divljeg soja pa delta koja je još 5 puta zaraznija od bete pa omikron koji je 6 puta zaraznijji od delte i sad imamo omikron2 koji je još zarazniji od prvog omikrona puta puta puta ispada da imamo varijantu koja je bar jedno pesto osamsto puta zaraznija od gripa i obične prehlade
    паће

    Posts : 40225
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by паће Tue Feb 01, 2022 3:03 pm

    Множење је прецењено.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Guest Tue Feb 01, 2022 3:15 pm

    MNE wrote:ajmo ovako kad se pojavio divlji soj bio je šesnajes puta zarazniji od gripa, pa se onda pojavila beta koja je bila 3 puta zaraznija od divljeg soja pa delta koja je još 5 puta zaraznija od bete pa omikron koji je 6 puta zaraznijji od delte i sad imamo omikron2 koji je još zarazniji od prvog omikrona puta puta puta ispada da imamo varijantu koja je bar jedno pesto osamsto puta zaraznija od gripa i obične prehlade

    Piši dubokoj državi da im se ne slaže račun
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Guest Tue Feb 01, 2022 4:51 pm

    DUBOKA DRŽAVA
    BEHIND THE HOT WATER PIPES
    THIRD WASHROOM ALONG
    VICTORIA STATION
    disident

    Posts : 15087
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by disident Tue Feb 01, 2022 10:07 pm

    JUST IN - Norway lifts almost all Covid restrictions from 11pm tonight, Prime Minister Jonas Gahr Støre announced at a press conference.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by kondo Tue Feb 01, 2022 10:50 pm

    sad se žalite evropi, pitjkice forumske


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Virus - Page 4 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:53 pm