Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novi frizider

    Anonymous
    Guest

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by Guest Sat 15 Oct - 0:09:56

    Tačno tako. Mi imali sreće sa Whirlpool ugradnim, svinja od dva metra, mnogo sam zadovoljam za sada
    Anonymous
    Guest

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by Guest Sat 15 Oct - 0:14:09

    ma ja sam na kraju kupio bolje, bili su fer pa su malo spustili cenu zato što su me zajebali, ali je ta onlajn prodaja kod nas bez lagera i onda kako se zalomi, kod koga god da kupiš

    btw, Whirlpool menjam ispravan posle 20 godina, to želim da se i tebi desi, bez ijednog kvara

    nervirala me skrdava plastika koja puca na sve strane, što je očekivano zbog starenja materijala

    a i hteo sam da potrošim pare

    i tako će same da se potroše ako ih čuvam
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by kondo Sat 15 Oct - 0:17:24

    dobar si LG nameračio, od njih samo što veći


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by Guest Sat 15 Oct - 0:20:51

    203
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by kondo Sat 15 Oct - 0:24:23

    ja sam se megalo zajebo, 185

    inače imam na ostrvu boschov no frost 201, kara banana


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by Guest Sat 15 Oct - 0:29:15

    znam današnjicu po pitanju ovakvih proizvoda, svestan sam lutrije, ali pokušavam da igram bar sa nekim džokerima

    za veš mašinu nisam imao mnogo dvoumljenja, LG, pa šta mi se zalomi

    za frižider sam tražio dobar LG ili eventualno samsung, ali ovde kod nas dobar samsung nema

    nemam problem da platim malo više nešto što planiram da koristim 10+ godina, zato što se na kraju isplati

    ako nema sreće ovo mi je poslednji frižider, ako me sere onda bude još neki posle, tako da ga jebem baš i za cenu
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by kondo Sat 15 Oct - 0:55:18

    cena je OK, ja sam gledao da kupim LG u grčkoj i to je sve 50% iznad ovdašnje, što ne važi za ove lažne nemce, virlpul i slično. 

    moram da proverim da li LG pravi mašine za sudove da uniformišem kuhinju sad kad imam frižider i veš mašinu, 0 hickups whatsoever


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Novi frizider - Page 4 Empty Re: Novi frizider

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu 28 Mar - 11:18:27