Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Bosna i Hercegovina

    ficfiric

    Posts : 35438
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sun Oct 10, 2021 7:42 pm



    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 10237
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sun Oct 10, 2021 7:49 pm

    Cousin Billy wrote:pa ima namenskih platformi za to, šta komplikuju Bosna i Hercegovina - Page 6 3579118792

    Čuće i vidjeće više ljudi čim se snimak bilo kako poveže sa fb i ig, uklanjanje je usput i dobra reklama. Neko je možda i ss ulovio.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    ficfiric

    Posts : 35438
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sun Oct 10, 2021 7:56 pm

    Sta znam, da ima snimka, onda bi ss, makar blurovan, okacili da prati vest


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 10237
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sun Oct 10, 2021 8:11 pm

    ficfiric wrote:Sta znam, da ima snimka, onda bi ss, makar blurovan, okacili da prati vest

    Ne znam da li si zadnjih dana pratio vijesti o ovome, kakvih se sve naslova i tumačenja izvrtilo, obišlo je 720 stepeni do sad Bosna i Hercegovina - Page 6 4101625831 Meni svakako i djeluje kako većina tih općinskih načelnika drka u kancelariji, oni mi u stvari tako djeluju. Jebiga, kapa na glavi zamjenika nije sama po sebi problem, čini mi se da je ono u nekoj suvenirnici uslikano. Red nalaže da potražim dodatne informacije o njemu pa da vidim je li zajebancija ili loženje, a ne radi mi se to sad.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    ficfiric

    Posts : 35438
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sun Oct 10, 2021 8:37 pm

    Zamenik je u Ujedinjenoj Srpskoj, to su ovi

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Slusaj13


    Inace, na ovog Pavlovica su potezali i crnu magiju Bosna i Hercegovina - Page 6 1090578128

    "Dodik me tri puta zvao danas da me podrži" Pavlović poručuje da ga SNSD nije pustio niz vodu (VIDEO)
    https://srpskainfo.com/dodik-me-tri-puta-zvao-danas-da-me-podrzi-pavlovic-porucuje-da-ga-snsd-nije-pustio-niz-vodu/

    ...


    Pavlović je zagrlio predsjednika GO SNSD Sašu Bursaća.

    – On mi je rekao čuvaj svoje zdravlje i porodicu a politike će uvijek biti.”

    Pavlović je istakao da su mu radili o glavi i da su za to koristili i crnu magiju.



    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 10237
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sun Oct 10, 2021 8:45 pm

    ficfiric wrote:Zamenik je u Ujedinjenoj Srpskoj, to su ovi

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Slusaj13


    Inace, na ovog Pavlovica su potezali i crnu magiju Bosna i Hercegovina - Page 6 1090578128

    "Dodik me tri puta zvao danas da me podrži" Pavlović poručuje da ga SNSD nije pustio niz vodu (VIDEO)
    https://srpskainfo.com/dodik-me-tri-puta-zvao-danas-da-me-podrzi-pavlovic-porucuje-da-ga-snsd-nije-pustio-niz-vodu/

    ...


    Pavlović je zagrlio predsjednika GO SNSD Sašu Bursaća.

    – On mi je rekao čuvaj svoje zdravlje i porodicu a politike će uvijek biti.”

    Pavlović je istakao da su mu radili o glavi i da su za to koristili i crnu magiju.


    Samo drkaj, gutaj i povraćaj, načelniče Bosna i Hercegovina - Page 6 4101625831


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    ficfiric

    Posts : 35438
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Tue Oct 12, 2021 12:34 pm



    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by rumbeando Tue Oct 12, 2021 2:49 pm

    Stiglo na CNN:

    ficfiric

    Posts : 35438
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Tue Oct 12, 2021 2:52 pm

    Nego, dje su mu instalacije? Ajd za struju nije problem ali kako kanalizacija?


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by rumbeando Tue Oct 12, 2021 3:00 pm

    Ima ovde nekoliko priloga, pogledaj, možda je objašnjeno ili može da se prokljuvi.





    boomer crook

    Posts : 37395
    Join date : 2014-10-27

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by boomer crook Tue Oct 12, 2021 3:11 pm

    jebo zemlju koja bosnu nema


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Margit Savović Tue Oct 12, 2021 3:29 pm

    Kolika ljubav. Bosna i Hercegovina - Page 6 1399639816
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by rumbeando Tue Oct 12, 2021 4:22 pm

    Evo kaže čovek tamo:
    Vrv kao kod rotirajućih restorana, voda i kanalizacija fiksno u sredini, sve se rotira oko njih. Za struju je već lakše, plus kapiram da se ne vrti beskonačno, nego max 180 stepeni na svaku stranu.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by rumbeando Tue Oct 12, 2021 10:25 pm

    Izgleda da još nije spojio vodovod i kanalizaciju, bar po ovom klipu (na 0:53)



    Inače, u prilogu RTRS-a kažu da ima samo osnovnu školu, ali je vrlo radoznao, a očigledno i inteligentan.
    ficfiric

    Posts : 35438
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Tue Oct 12, 2021 11:01 pm

    Daleko je od gotovog, nije jos povezao ni uticnice.


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 41273
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by паће Wed Oct 13, 2021 11:07 am

    ficfiric wrote:Daleko je od gotovog, nije jos povezao ni uticnice.

    А ипак се окреће...


    _____
       Now if your Microsoft Outlook 14 interprets it the way it interprets it, why don't you try some other Outlook 14?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by rumbeando Fri Oct 15, 2021 11:38 am

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 52033
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Oct 15, 2021 11:42 am

    Ako idem ja, ima sve da povucem sa sobom.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sun Oct 17, 2021 4:38 pm

    Ja ovde vidim logo "dm".



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 10237
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sun Oct 17, 2021 5:14 pm

    Bosna i Hercegovina - Page 6 873x400

    Krenuli da crtaju Aliju pa im se malo otelo i onda su dodali brkove da zaliči na Mustafu Hajrulahovića Talijana. Beretka se takođe malo otela, prevelika je i liči na veliku pogaču.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 52033
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Oct 17, 2021 5:54 pm

    - ...oćel bit onog rata?
    - Ma kak'og rata bolan...
    fikret selimbašić

    Posts : 10237
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sun Oct 17, 2021 6:28 pm

    Moj otac je dijete poražene strane u WW2. Imao je nepunih sedam godina kad je rat počeo i sasvim dobro je upamtio šta je rat i kako u stvarnosti izgleda. Svjedočio je i tome kako izgleda partizanska naplata duga. Onda je došla poratna bijeda, teret predaka i prezimena, na sav taj belaj nakalemila se gomila porodičinih i ličnih problema pa je tek negdje krajem sedamdesetih uspio da se stabilizuje i krene sa normalnim životom. Čim je vido prve Miloševićeve mitinge počeo je da diže frku, oprezno i pred svega par povjerljivih ljudi govorio je kako ono ništa ne valja.


    A onda je u julu '90. otišao na osnivački skup nekog mjesnog odobora SDA. Od te večeri je bio ubijeđen da će biti rata. Kazao je da se priča koju je na tom skupu čuo 90% poklapa sa onim što je u kasnu jesen 1941. izgovorio izvjesni efendija prilikom postrojavanja legionarske jedinice u njegovom selu. Da su na skupu čak i njuške slične ondašnjima. Samo što je on (masa sličnih biografija takođe) očekivao da će ipak vojska da sredi stvar. Ali sumnje u to da će biti rata kod njega više nije bilo.

    Trenutno sam mlađi sedam godina nego što je on bio u taj vakat. Imam iskustvo raspada države i izbijanja rata ali za razliku od svog oca ja još uvijek ne vidim rat na vidiku. Da li zbog tih sedam godina iskustva koje mi fale, da li što sam uljuljkana naivčina ili iz milion drugih razloga, ne znam, uglavnom, ne uočavam ga još. Ne isključujem mogućnost da ga bude, naročito ako dođe do velikih svjetskih pretumbavanja samo ga trenutno ne vidim. Interesantno je da na svu ovu frku i buku još uvijek ni kafanske tuče na nacionalnoj osnovi nije bilo, kamoli čega ozbilnijeg.
    Ravnoteža straha i bijede je glavni faktor očuvanja mira u BiH.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sun Oct 17, 2021 7:25 pm



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 52033
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Oct 17, 2021 9:27 pm

    fikret selimbašić wrote:Moj otac je dijete poražene strane u WW2. Imao je nepunih sedam godina kad je rat počeo i sasvim dobro je upamtio šta je rat i kako u stvarnosti izgleda. Svjedočio je i tome kako izgleda partizanska naplata duga. Onda je došla poratna bijeda, teret predaka i prezimena, na sav taj belaj nakalemila se gomila porodičinih i ličnih problema pa je tek negdje krajem sedamdesetih uspio da se stabilizuje i krene sa normalnim životom. Čim je vido prve Miloševićeve mitinge počeo je da diže frku, oprezno i pred svega par povjerljivih ljudi govorio je kako ono ništa ne valja.


    A onda je u julu '90. otišao na osnivački skup nekog mjesnog odobora SDA. Od te večeri je bio ubijeđen da će biti rata. Kazao je da se priča koju je na tom skupu čuo 90% poklapa sa onim što je u kasnu jesen 1941. izgovorio izvjesni efendija prilikom postrojavanja legionarske jedinice u njegovom selu. Da su na skupu čak i njuške slične ondašnjima. Samo što je on (masa sličnih biografija takođe) očekivao da će ipak vojska da sredi stvar. Ali sumnje u to da će biti rata kod njega više nije bilo.

    Trenutno sam mlađi sedam godina nego što je on bio u taj vakat. Imam iskustvo raspada države i izbijanja rata ali za razliku od svog oca ja još uvijek ne vidim rat na vidiku. Da li zbog tih sedam godina iskustva koje mi fale, da li što sam uljuljkana naivčina ili iz milion drugih razloga, ne znam, uglavnom, ne uočavam ga još. Ne isključujem mogućnost da ga bude, naročito ako dođe do velikih svjetskih pretumbavanja samo ga trenutno ne vidim. Interesantno je da na svu ovu frku i buku još uvijek ni kafanske tuče na nacionalnoj osnovi nije bilo, kamoli čega ozbilnijeg.
    Ravnoteža straha i bijede je glavni faktor očuvanja mira u BiH.

    Objektivno - ne bi trebalo da može da bude rata. Drugačiji je kontekst bio početkom 90tih.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by rumbeando Mon Oct 18, 2021 10:30 pm











    Manjifiko je u „Šarenici“ sa svojim sastavom izveo pesmu Samo malo, koju je napisao za seriju i film Montevideo, Bog te video.
    „Rad sa Draganom Bjelogrlićem je vrlo jednostavan, on ti kaže šta da uradiš i ti to uradiš“, objasnio je Robert Pešut, kako je Manjifikovo pravo ime.
    Voditelje je zanimalo kako je nastala pesma Pukni zoro koja je postala veliki hit, napisana takođe za ovu seriju.
    „Bjela mi je tražio da bude novo, a da opet bude staro... Kasnije su kružile legende o tome ko je pesmu napisao, čak se pričalo da je zapis nekog starog ratnika ali nije, napisao je jedan Ljubljančanin, to jest ja! Mnogi u to nisu mogli da poveruju, čak sam i svoju majku jedva ubedio da sam ja stvorio Pukni zoro“, našalio se poznati muzičar u „Šarenici“.
    Inače, pesmu je posvetio dedi koji je bio srpski vojnik na Solunskom frontu, u Prvom svetskom ratu.[/size]
    https://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/431/muzika/3098425/manjifiko-u-sarenici-ni-moja-majka-nije-verovala-da-sam-ja-napisao-pukni-zoro.html

    Bosna i Hercegovina - Page 6 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Oct 07, 2024 11:23 am