Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novi Sad

    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Feb 24, 2016 7:28 pm

    yap
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Mon Mar 14, 2016 5:20 pm

    https://www.facebook.com/Zgrada-527338244093464/timeline
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Tue Mar 15, 2016 7:24 pm

    neko bi pomislio crkva, kapela, prostorije neke verske organizacije, but no, mesna zajednica u sekularnoj drzavi srbiji

    Novi Sad - Page 16 Cb0lUkCWIAMQAQx
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Tue Mar 15, 2016 8:15 pm

    pa desno su i "sekularne " licnosti, a na ulazu u americki vrhovni sud je Mojsije...


    oko raspeca moze se raspravlja Novi Sad - Page 16 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Tue Mar 15, 2016 8:18 pm

    gore je od onih divljih taksista sto furaju pokretne bogomolje
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Erős Pista Tue Mar 15, 2016 9:33 pm

    mikelandjelo wrote:pa desno su i "sekularne " licnosti, a na ulazu u americki vrhovni sud je Mojsije...


    oko raspeca moze se raspravlja Novi Sad - Page 16 1143415371

    Brate, kakav bullshit, kao da radis u marketingu Novi Sad - Page 16 1233199462 . Naravno da nema rasprave oko raspeca, nije mu tu mesto. Sve ostalo sto si napisao je prosto nebitno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18425
    Join date : 2014-12-12

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by beatakeshi Tue Mar 15, 2016 9:48 pm

    mikelandjelo wrote:pa desno su i "sekularne " licnosti, a na ulazu u americki vrhovni sud je Mojsije...


    oko raspeca moze se raspravlja Novi Sad - Page 16 1143415371
    Zakuni se na/u Bibliju...
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Tue Mar 15, 2016 10:21 pm

    William Murderface wrote:

    Brate, kakav bullshit, kao da radis u marketingu Novi Sad - Page 16 1233199462 . Naravno da nema rasprave oko raspeca, nije mu tu mesto. Sve ostalo sto si napisao je prosto nebitno.

    beatakeshi wrote:
    Zakuni se na/u Bibliju...
    serem odista, jer nemam pametnija posla, pa se inatim...


    ne bi smele ikone stvarno u drzavnoj zgradi*

    *ima kapela u bolnici (bar u svim bolnicama u kojima sam ja bio), a to mi deluje prigodno...
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Erős Pista Tue Mar 15, 2016 10:27 pm

    To je ok, ali to je drugo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34225
    Join date : 2012-02-10

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by ficfiric Fri Mar 18, 2016 11:33 am

    Dejan Suvajdžić ‏@SuvajdzicD 9m9 minutes ago
    #politbiro RTV1 od 17.20
    Intervju sa T. Bokanom (DDD). Tvrdi, citiram "Ljudi su svjesni sranja u lokalu i pokrajini"

    Novi Sad - Page 16 Cd0syP6WIAA6xM2


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Fri Mar 18, 2016 2:29 pm

    zato ce to sektor udbe za zaludjivanje nacionalno i tamjanski opredeljenih popraviti
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 23, 2016 8:34 pm

    zuri se bagri da rasproda svaki preostali kvadrat gr zemljista


    Novi Sad - Page 16 995343_1532906520338193_7056432630394893177_n
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by паће Thu Mar 24, 2016 11:02 am

    Па свесни су они да је земља дефицитаран артикал, одавно се више не производи.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Sat Mar 26, 2016 8:43 pm

    http://eizbori.com/sramota-ostetila-grad-za-4-miliona-evra-umesto-zatvorom-sada-presedava-skupstinom/

    jedino sto u tekstu nije tacno je da bi gsp ostalo bez posla, ostalo bi samo bez prihoda sa medjumesne stanice, dok bi i dalje jedino obavljalo javni gradski prevoz.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Mon Mar 28, 2016 6:43 pm

    jao, jedva cekam revansizam, ali ne onaj postpetooktobarski. direktor firme koja je kriminalnim vezama sa vrhom sns dobila posao gradnje solitera u centru grada na fb kaci insert lajte kere jakobsfelda  Novi Sad - Page 16 1233199462
    ficfiric

    Posts : 34225
    Join date : 2012-02-10

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by ficfiric Mon Mar 28, 2016 7:29 pm

    ognica efimera wrote:jao, jedva cekam revansizam

    Sumnjam da ces ga docekati. Taj direktor ce i nakon pada SNS-a kaciti isti klip.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Filipenko Mon Mar 28, 2016 7:57 pm

    Možda mu eventualno Pajtić očita bukvicu citatima Nikolaja Velimirovića i zatraži pokajnicu u petocifarnom iznosu evara™.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Mon Mar 28, 2016 8:56 pm

    de bas vas dvojica da posumnjate. mislim na opravdani narodni gnev Novi Sad - Page 16 1143415371

    udar na burzoaziju umesto na pastirke koje su postale ministarke Novi Sad - Page 16 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 1:17 pm

    http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/novi-sad-pretnja-vesanjem-zbog-izgradnje-objekta_703557.html

    НОВИ САД -
    Током конференције за новинаре, која је данас одржана у центру Новог Сада поред градилишта за нову пословно стамбену зграду на Булевару Михајла Пупина, жена средњих година почела је да позивала на вешање "Босанаца и других који су у Нови Сад дошли са брда".


    Незадовољна одговором директора Завода за заштиту споменика културе Града Новог Сада Мирослава Копање, да је све урађено по закону и да ће споменик јермејске породице Ченази бити рестауриран и враћен на ту локацију, а на њено питање, шта је било са тим спомеником, она је повикала да би "сви Босанци и сви који су у Нови Сад дошли са брда, требало да висе на Милетићевом споменику".




    Kad su rusili pecurku ™ mladi Suvar je lepo govorio da na njenom mestu treba se digne spomenik Putinu u natprirodnoj velicini. Vladimir Vladimirovic u jednoj ruci drzi maketu grada Beograda, kao Milutin Studenicu, a drugom povlaci za kosu antropomorfizovanu zgradu NISa, s kojom pritom ima analni seks.

    Ista slika, na crveno plavo beloj podlozi treba ujedno da bude zastava Vojvodine.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 7:38 pm

    Zapad Todorović@ZapadTodorovic Mar 29
    Čuva mi se staro jezgro nečega. Javite ako ima nešto...


    Zapad Todorović@ZapadTodorovic Mar 29
    Ja sam stari novosađanin i neću da postoje novi objekti u gradu! Nisam se oporavio od gubitka Pečurke a sad zidaju i nešto više od 3 sprata!


    Zapad Todorović@ZapadTodorovic Mar 29
    Gde u normalnom svetu ima da se gradi zgrada od 13 spratova i to u gradu?Japanci to grade u šumi a Nemci ni ne grade. Gde je nesto stari NS?
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 7:48 pm

    problem nije u kulturi vec ko je i pod kojim uslovima dobio vaznu gradjevinsku parcelu, i za koga moze i da se menja status zastite spomenika kulture, i vise urbanistickih planova, a kome ne moze da se izadje u susret ni prilikom najjednostavnije inicijative za promenu urbanistickog plana na sopstvenoj parceli. 

    a ovakve zgrade vec imamo, poluprazno aleksandrovo sranje na bulevaru i jos nezavrsen "hotel" na cosku futoskog puta i onog novog bulevara.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 7:52 pm

    a opet iz nekog razloga zena nije viklala "postujte propise" nego "obesite bosance"
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 7:56 pm

    njen problem. to je kao kad zlikovce, ratne huskace i lopove zajebavaju zato sto su lazno diplomirali na fabusu. masenje teme. 

    javicu ti se u dogledno vreme sa ishodom zahteva da se u drugom delu grada, mnogo manje zanimljivom i javnosti i investitorima, odobri nesto slicno kao galensu ovde i u kraljevica marka, a bez par desetina hiljada evra mita.

    njima je u ekspresnom roku odobreno nesto sto nikom nije uspelo decenijama, da se sa dva razlicita spomenika kulture skine zastita, i da im se dozvoli duplo veca spratnost od ranije dozvoljene.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 7:59 pm

    ne bih rekao da je masenje teme... radi se o sledecem, autonomaske (autonomisticke?) opcije stalno pustaju da ta struja kultur-rasizma ili otvorenog sovinizma postoji u pozadini njihovih argumenata i onda ponekad ovako izbije na povrsinu. Naravno kad izbije oni se brane upravo tako kao ti sad, mi samo ukazujemo na korupciju, mi samo pricamo o efikasnijoj upravi, a komplicitni su- sve vreme su potajno hranili upravo ovakve sentimente.


    Inace nema spora da si u pravu oko same stvari.
    Anonymous
    Guest

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Guest Wed Mar 30, 2016 8:01 pm

    par koprofagova iz one cuvene price sto urlaju to sto navodis ovih dana, veze nemaju sa zivotom.  

    btw, prica se po gradu da je trovac prodao klanicu.

    Novi Sad - Page 16 Empty Re: Novi Sad

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 11:44 pm