Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    imunizacija.euprava.gov.bi

    Poll

    Aračkinje baračkinje...

    [ 22 ]
    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_left35%imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_right [35%] 
    [ 8 ]
    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_left13%imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_right [13%] 
    [ 8 ]
    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_left13%imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_right [13%] 
    [ 12 ]
    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_left19%imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_right [19%] 
    [ 13 ]
    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_left20%imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Bar_right [20%] 

    Total Votes: 63
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by kondo Fri Mar 05, 2021 10:05 pm

    ne bi rekao da je puko a i da jeste daleko je od prvog


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Mar 05, 2021 10:20 pm

    Ode bafalo bil dan pre njega. Zao mi coveka, od njega si uvek mogao da dobijes koristan link da citas o istorijskim dogadjajima.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Летећи Полип Fri Mar 05, 2021 10:32 pm

    Žao mi je što je bafalo otišao, ali ipak imam jednu zamerku na njegovo ponašanje, a to je boldovanje bitnog u tekstovima. To stvara lenjost kod čitaoca, koji umesto sam da razdvaja bitno od nebitnog, ima sve posluženo na tacni. Karakter se time slabi.

    Eto.  imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 1844795956


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Janko Suvar Fri Mar 05, 2021 10:32 pm

    sta ste uradili Bafalu?

    +1 na polipa, vrmeenom sam prestao da citam duze postove koji nisu boldovani  imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 1143415371
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Sotir Fri Mar 05, 2021 10:41 pm

    Вакцинисао се Бафало АЗ и одмах дигао нос, сад му више нисмо потребни.

    Везано за болд, зар вам није изазов да погледате текст и видите да ли има неки занимљивији део за болдовати?
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Daï Djakman Faré Fri Mar 05, 2021 10:43 pm

    ja sam izuzetno cenio gargantuine boldove i shortcut-ove zbog ustede vremena. stvarno ne moramo svi da se bavimo nekom think-tankovskom regionalnom analizom u potpunosti da bi vezbali karakter i asorptivnost.

    mozda se u sasvim dovoljnoj meri vezbamo na druge nacine i onda ti bold dodje ko porucen.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Bleeding Blitva

    Posts : 3742
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Bleeding Blitva Fri Mar 05, 2021 10:46 pm

    Sotir wrote:Вакцинисао се Бафало АЗ и одмах дигао нос, сад му више нисмо потребни.

    Везано за болд, зар вам није изазов да погледате текст и видите да ли има неки занимљивији део за болдовати?
    Jeste, ali kad ti se dva do tri puta podudara s autorom posta ono istaknuto, svaki sljedeći put vjeruješ boldu. Ti ti je nešto ko google search koji se tebi prilagođava, tako i ti vjeruješ bold ekipi imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 4101625831
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Mar 05, 2021 11:06 pm

    Mnogo serete. On je jedan od retkih ko je ostavljao i link i bitne stvari iz linka, pa ako ti se dajdzest svidja, čitaj. Većina vas je previše kul da bilo šta ostavi osim linka, i ja se odmah smorim kad to vidim i nikad ne kliknem. Ako je tebe mrzelo da u kratkim crtama kvotuješ nešto iz teksta da narod zna o čemu se radi, zašto bih se ja cimao da kliknem?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Guest Fri Mar 05, 2021 11:10 pm

    ja nikad nisam čitao boldovano

    kao brte koji ste moroni, saće vam ja kažem šta je važno

    nisam se ni bunio, verovatno ima ko voli, al kad već potežete eto vam ga

    ne zanima me linkovanje koječega, kaži šta misliš, ako misliš i to je to

    linkovi dolaze u obzir kada u ovom formatu nije moguće reći
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by rumbeando Fri Mar 05, 2021 11:40 pm

    „Iza mene je naš najveći avion A-330 koji je dopremio 500.000 ‘Sinofarmovih’ novih kineskih vakcina. Došao sam da bih još jednom pokazao zahvalnost i poštovanje kinskom predsedniku Si Đinpingu i kineskom narodu, ali i da kažem građanima Srbije da večeras imamo ukupno 2.620.000 vakcina, da smo ugovorili ukupno 13.350.000 vakcina i da pozovem ljude da se vakcinišu, da spasavamo živote i da se borimo za našu Srbiju“, poručio je Vučić u video poruci na instagramu.
    https://www.danas.rs/drustvo/stiglo-jos-pola-miliona-doza-kineske-vakcine-sinofarm-ugovoreno-13-miliona-doza/
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Mar 06, 2021 12:17 am

    Eto. Ispade drzavnik od njega.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by rumbeando Sat Mar 06, 2021 2:46 am

    5.3.
    putem portala e-uprava do sada je 1.226.128 osoba iskazalo interesovanje za vakcinaciju protiv kovida 19
    http://www.politika.rs/sr/clanak/474301/Virus-korona-u-senci-straha-od-vakcina

    23.2.
    Do sada je putem Portala eUprava 1.105.699 građana iskazalo interesovanje za vakcinaciju protiv kovida 19.
    https://nova.rs/vesti/drustvo/nova-rs-otkriva-koliko-je-ljudi-zaista-vakcinisano-u-srbiji/

    23.2. 813.266 vakcinisanih barem prvom dozom
    https://nova.rs/vesti/drustvo/nova-rs-otkriva-koliko-je-ljudi-zaista-vakcinisano-u-srbiji/

    5.3. 1.020.779 vakcinisanih barem prvom dozom
    https://www.021.rs/story/Info/Srbija/267784/Kovid-presek-u-Srbiji-Preminulo-17-pacijenata-virus-potvrdjen-kod-jos-4071-osobe.html

    Dakle, za 10 dana prijavilo se 120.429 ljudi, a oni su u tih 10 dana vakcinisali prvom dozom 207,5 hiljada ljudi, što znači da sve njih mogu da vakcinišu prvom dozom za 6 dana. Definitivno će dosta brzo tempo vakcinacije morati da se smanji zbog nedostatka zainteresovanih za vakcine ako se ne krene u ozbiljniju kampanju.
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by rumbeando Sat Mar 06, 2021 3:13 am

    Pitanje je kako će država privoleti ostatak nacije na imunizaciju jer stručnjaci smatraju da je neophodno da se minimum tri miliona ljudi vakciniše kako bi se stekao kolektivni imunitet.

    Profesor dr Branislav Tiodorović, epidemiolog i član Kriznog štaba za suzbijanje kovida 19, smatra da hitno mora da se preduzme nešto kako bi se promovisala vakcinacija, da se kao pozitivni primeri snimaju poznate ličnosti kojima ljudi veruju, a koje su dobile cepivo.

    – Mislim da umetnike, fudbalere, književnike i druge ličnosti koje građani znaju i cene. U medijima moraju da se nađu reklame s njihovim likovima, gde oni govore koju su vakcinu dobili i kako se osećaju. Ako država treba da plati reklame, neka to uradi. Sve to mora što pre da se pokrene jer ćemo doći u opasnu situaciju. Mi moramo vakcinacijom da zaustavimo tu opasnu situaciju i da stvorimo bedem oko žarišta – ističe naš sagovornik.

    Ima mišljenja da će možda uvođenje kovid pasoša koje se najavljuje u EU zapravo privoleti ljude da se vakcinišu, ali dr Tiodorović smatra da to nije demokratsko rešenje. On se pita šta će u tom slučaju da rade ljudi koji zbog zdravstvenog stanja ne mogu da se vakcinišu ili su alergični.

    – Mislim da je to loš potez Evrope. Takođe, nije u redu ni kada pojedini lekari izlaze u javnost s neproverenim informacijama o vakcinama. Nedavno je jedan doktor u televizijskoj emisiji iskazao nepoverenje prema kineskoj vakcini. Na osnovu toga će barem od 20 do 30 odsto ljudi da pomisli kako ta vakcina ne valja ništa. Čudno mi je što se antivakserski lobi ućutao. Mislim da čekaju svoj momenat kada će početi da deluju. Napraviće problem onog trenutka kada opadne interesovanje ljudi za vakcinaciju – naglašava dr Tiodorović. Iako se u nekim zemljama pojavila ideja da će samo vakcinisane osobe moći da ulaze u gradski prevoz, da idu u bioskop i pozorišta, kao i na druga javna mesta, naš sagovornik smatra da je i to loš potez.

    – Ko ulazi u gradski autobus mora da nosi masku. A ne da pokazuje vakcinalni pasoš. Problem je kod nas što se ne kažnjavaju oni koji se voze bez maski. Kažnjavanje mora da bude oštro. Tada nam ne treba ni policijski čas – dodaje dr Tiodorović.

    A interesantno razmišljanje na ovu temu ima i dr Milanko Šekler, virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta iz Kraljeva.

    On ističe da ne zna kako će ubuduće ići odaziv ljudi na vakcinaciju i da se sada to najviše dovodi u pitanje.

    – Vakcina će biti, ali nije jasno kako ljudi mogu da se motivišu da je dobiju. To će u našem slučaju biti veći problem nego kako doći do cepiva. Antivakseri su čudo. Posebno zato što među njima ima i školovanih ljudi. Građane jedino može da natera neki lični interes. Na primer, da bez potvrde o vakcinaciji neće moći nigde da putuju – rekao je dr Šekler.

    Ali, ima i apsurdnih situacija. Jedna privatna firma u njegovom okruženju, koja ima oko 600 zaposlenih, zabeležila je desetak slučajeva zaražavanja od korone. Kako se bolest ne bi širila, vlasnik firme je zamolio sve radnike da se prijave i vakcinišu.

    – To je bilo u početku, kada je mogao svako odmah da se vakciniše. On im je čak organizovao i prevoz do vakcinalnog punkta. Više od polovine radnika nije prihvatilo imunizaciju. Onda je čovek rekao da će svima koji se vakcinišu dati dodatnih 20 evra na platu. Tada su svi prihvatili da se vakcinišu. Pre toga je među radnicima bilo dosta otpora prema vakcini i priča kako ne znaju šta je u tim bočicama, kako ćemo biti čipovani… Posle to nije bio problem, pa su se za 20 evra svi vakcinisali.
    A zamislite da neke jače firme kažu zaposlenima da će ih častiti s 50 evra. Mislim da bi po dve tražili da prime. To je Srbija – dodao je dr Šekler.

    Prvi deo posla u nabavci vakcina Srbija je dobro uradila, smatra profesor dr Zoran Radovanović, epidemiolog, a dobro je i to što građani imaju izbor u tome koju žele da prime. Međutim, država je po njegovom mišljenju zatajila na pitanju promocije vakcinacije i objašnjavanju ljudima zašto je važna imunizacija protiv korone.

    – Ima dosta i ideoloških predrasuda pa mnogi insistiraju, na primer, isključivo na ruskoj vakcini iako ne znaju zbog čega to rade. Sve vakcine koje su odobrene su dobre. Ali, dolazimo polako u apsurdnu situaciju da imamo vakcine, a nemamo ljude da ih dobiju. Nabavci vakcina je moralo da prethodi zdravstveno prosvećivanje. Ljudi su generalno nepoverljivi, a neki su skloni da poveruju raznim teorijama zavere poput onih da će vakcinom biti čipovani. Mnogo ljudi me je zvalo da pita da li cepiva utiču na sterilitet. Više se čitaju blogovi i internet stranice na kojima se kaže da iza čipovanja stoji Bil Gejts, nego one gde se govori da je vakcina važna zbog sprečavanja razvoja teških formi bolesti. Lažne vesti nemaju nikakve osnove jer iza njih ne stoji nikakvo ozbiljno istraživanje. Mislim da su imali više uticaja na javnost nego Ministarstvo zdravlja i struka – dodaje dr Radovanović.

    Ima i onog dela javnosti koji je hteo da sačeka da vidi kako će „proći” oni koji su prvi vakcinisani, navodi on, a ključno je i organizovati tribine i predavanja da svako može da čuje prave informacije i postavlja pitanja.

    – Treba videti koje strahove imaju ljudi. Bolna je tema i to što je samo do polovine zdravstvenih radnika vakcinisano. Ima čitavih odeljenja u ustanovama gde oni ne žele da se vakcinišu. Kad oni neće, posredno ili neposredno mogu da vrše pritisak na članove porodice ili prijatelje da takođe to ne čine – zaključio je dr Radovanović.
    http://www.politika.rs/sr/clanak/474301/Virus-korona-u-senci-straha-od-vakcina
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 06, 2021 8:56 am

    Dobro, ima i do toga sto iako Srbija ne stoji lose sa vakcinama, njih nema bas u izobilju. Da imamo spremnih, npr, 3 miona doza - to bi bilo drugo.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by kondo Sat Mar 06, 2021 10:24 am

    evo ne znam kako zemlja poput srpije opstaje sa ovoliko strucnjaka na forumu koji ne rade za nju


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Sotir Sat Mar 06, 2021 10:43 am

    Темпо од 20к првих и 20к других доза дневно, који гурамо већ дужи период је сасвим солидан. По најави испорука вакцина је и одржив на дужи период.
    Џаба да имамо 3м вакцина на гомили, кад би то месецима давали.

    Пријаве нових су оно где сад заостајемо. Тренутно имамо 12к дневно у просеку, што је мање од 20к колико може да се вакцинише. Мислим да би са добром кампањом то могло да се изгура.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 06, 2021 10:47 am

    Pa da, ako bi mogao da natempiras kampanju bas kako treba. Ako krenu iz sve snage u kampanju kako samo oni znaju za mesec dana bice - prvo me zovu sa svih strana da se vakcinisem, a sad nema!
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by ontheotherhand Sat Mar 06, 2021 11:17 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Mnogo serete. On je jedan od retkih ko je ostavljao i link i bitne stvari iz linka, pa ako ti se dajdzest svidja, čitaj. Većina vas je previše kul da bilo šta ostavi osim linka, i ja se odmah smorim kad to vidim i nikad ne kliknem. Ako je tebe mrzelo da u kratkim crtama kvotuješ nešto iz teksta da narod zna o čemu se radi, zašto bih se ja cimao da kliknem?

    + 1, link bez dajdžesta ko selo bez crkve.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by kondo Sat Mar 06, 2021 1:11 pm

    a šta je bilo, čovek je bio totalno beskonfliktan, ko ga je smorio?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Mr.Pink Sat Mar 06, 2021 1:16 pm

    ja juce fazon pricao sa nekim klijentom iz lavazza, otkuce normalno

    ne lavazza kao srbija ili tako neka smesna ispostava, nego ono fazon original sa kalenica

    i kaze meni brt, nakon iscrpnog razogovora a kao gde si ti sad - ja reko u beogradu. i kako je tamo? 

    ja poceo ko na vestima da mu prenosim kako opet idu zatvaranja iako ima vvakcina

    lik u fazonu bio e do kurca vise i spustio mi slusalicu

    ja se iskidao. inace nemam pojma kakva je situacija, sta sme a sta ne sme vise da se radi

    danas uleteo u hleb i kifle brez maske, bas mi bilo mrsko da je stavljam


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by plachkica Sat Mar 06, 2021 1:46 pm

    wow
    jel su ti aplaudirali na hrarosti?
    porasla ti kita par santima?
    smanji se na anal frendli veličinu kad staviš masku?
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Mr.Pink Sat Mar 06, 2021 1:50 pm

    Iskreno me zabole kurac sta su

    Ali istina je da me kasirka pitala hocu li pecat za kafu, ja reko lupaj sebi pecat

    I ona mi dade 6 pecata i kafu za dz


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    bela maca

    Posts : 11021
    Join date : 2014-10-28

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by bela maca Sat Mar 06, 2021 1:54 pm

    plachkica wrote:smanji se na anal frendli veličinu kad staviš masku?
    ah, fellow aficionado..


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Mr.Pink Sat Mar 06, 2021 2:00 pm

    ovo kad krene da se proliva seks po forumu je moj prirodni habitat

    po izlasku iz leba i kifle u voje ilica, nazovem ortaka koji se preselio u krcedin, a ima stan tamo prekoputa tacno

    reko pederu el si ustao, posto ustaje u 11. kaze ovaj naduven vrv od nekog prskanog unka i xanaxa 

    ma evo usto jos u 8, vodio kucice da se kastriraju

    ja reko odakle ti ta ideja jebena, mora da ti je to neka zena zakazala

    on mi odgovori u fazonu pa da, don marta (gospodja mama koja je fazon rodila njih cetu, sve cerke, a on jedini musko)

    reko brt a to sto zivis u krcedinu ne jebes nista i tripujes se da si otkrio tajnu manastirske rakije nikom nista, sa tom sudbinom si se pomirio

    he he 

    hi hi


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Sotir Sat Mar 06, 2021 2:18 pm

    plachkica wrote:
    smanji se na anal frendli veličinu kad staviš masku?
    Млитава кита и анални секс
    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 17149542


    Last edited by Sotir on Sat Mar 06, 2021 2:20 pm; edited 1 time in total

    imunizacija.euprava.gov.bi - Page 15 Empty Re: imunizacija.euprava.gov.bi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 7:54 am