Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Wed Apr 14, 2021 10:42 am

    Talason wrote:ne znam šta se dešava politički u cg, pretpostavljam da kradu oni koji mogu, a oni koji ne mogu su pošteni

    samo sam pisao na temu loših izrabljivača, kao da ima dobrih
    potcenjivanje crne gore. 
    iz drzave u kojoj nema pristojne novine, televizije. gde crnogorska mafija pokupova pola politicke elite.
    gde 1 Joker iz stripa vlada skoro 10 godina.
    ako ne znas sta se dogadja ima po netu da se vidi.
    ah da tebe ne zanima crna gora ali znas o cemu se tu radi.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 11:12 am

    mislim da nisi baš dobro pročitao šta sam napisao, verovatno ti smeta što pišem nešto, a ne zanima me politička situacija u zemljama regiona

    da me zanima, onda opet ne bi bilo dobro, iz drugih razloga
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Wed Apr 14, 2021 11:16 am

    Mislim da ste se samo mimoišli u razgovoru, a delom sam i ja odgovoran.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Wed Apr 14, 2021 12:47 pm

     БРИСЕЛ - Известилац Европског парламента за Косово, Виола фон Крамон, критиковала је данас одлуку ЕУ да не помогне Црној Гори у отплати задужења према Кини, које износи милијарду долара. Фон Крамон је позвала ЕУ да „два пута размисли” о могућој „стратешки лошој одлуци” и упозорила да Кина, на рачун дугова, може „преузети највећи део црногорске обале”.
    „Корумпирани лидери као што је Мило Ђукановић експлоатисали су државу годинама. Сада нова власт мора да реши финансијске дугове. ЕУ је већ једном направила грешку у Грчкој и Кина је преузела луку Пиреј. Сада се то може догодити са већим делом црногорске обале”, написала је фон Крамон на Твитеру, јавља Танјуг.
    Из Европске комисије су пре два дана, а поводом захтева Подгорице за помоћ Брисела у отплаћивању кинеског зајма од милијарду долара, поручили да „неће отплаћивати дугове Црне Горе”.
    Наглашено је да због оваквих финансијских потеза Подгорице, постоји ризик од макроекономксог дисбаланса и дужничког односа Црне Горе према Кини.
    (Политика)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Wed Apr 14, 2021 12:51 pm

    Drugim rečima, veliki prozapadnjaci i proevropljani su doveli CG u opasnost da postane kolonija, ne EU, ne Nemačke, ne Amerike, nego Kine. EU koja je do juče sve to gledala i klimala glavom, "very democracy much rule of law", sad je u fazonu - jbg, sami se vadite.

    Bar im Viola skresala, videćemo dal će biti vajde.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Wed Apr 14, 2021 1:05 pm

    И гле како неким чудом све неке племениташице заседају на таква места.
    Коме треба нови феудализам.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Margit Savović Wed Apr 14, 2021 1:12 pm

    Moracemo opet da povucemo i potegnemo. Crna Gora - Page 12 1399639816 

    https://www.alo.rs/vesti/region/milo-prodao-crnu-goru-kompaniji-koja-je-obavijena-velom-tajni-njen-sef-plete-mrezu-oko-sveta/374106/vest
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 1:16 pm

    crna gora jest malena al je časna i poštena

    milo ko žuti lopov đilas
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 1:33 pm

    https://www.raskrinkavanje.me/analiza/blekrok-nije-kupio-crnu-goru-nego-dio-njene-poslednje-emisije-obveznica
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Margit Savović Wed Apr 14, 2021 2:01 pm

    To sam okacila kao zajebanciju, posto je ALO tekst potpuno idiotski. 

    Ali jedna stvar koja ide u prilog drami je ta da je Finkova snaja poreklom Crnogorka. Mislim, Srbijanka koja je poreklom Crnogorka. 

    Ovo je moj comic relief, ali je stvar dosta ozbiljna. Mora se nekako izdurati da se ne isplacuju Kinezi resursima i da ne dodje do plenidbe bilo cega.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 2:07 pm

    pa ne znam jel ima u cg neki živi zid nad glavom da dođu kad izvršitelj pokuca da naplati milijardu evra.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Wed Apr 14, 2021 2:15 pm

     БРИСЕЛ - Известилац Европског парламента за Косово, Виола фон Крамон, критиковала је данас одлуку ЕУ да не помогне Црној Гори у отплати задужења према Кини, које износи милијарду долара. Фон Крамон је позвала ЕУ да „два пута размисли” о могућој „стратешки лошој одлуци” и упозорила да Кина, на рачун дугова, може „преузети највећи део црногорске обале”.
    „Корумпирани лидери као што је Мило Ђукановић експлоатисали су државу годинама. Сада нова власт мора да реши финансијске дугове. ЕУ је већ једном направила грешку у Грчкој и Кина је преузела луку Пиреј. Сада се то може догодити са већим делом црногорске обале”, написала је фон Крамон на Твитеру, јавља Танјуг.
    Из Европске комисије су пре два дана, а поводом захтева Подгорице за помоћ Брисела у отплаћивању кинеског зајма од милијарду долара, поручили да „неће отплаћивати дугове Црне Горе”.
    Наглашено је да због оваквих финансијских потеза Подгорице, постоји ризик од макроекономксог дисбаланса и дужничког односа Црне Горе према Кини.
    (Политика)

    A RTCG naravno bez te dve rečenice i uz dodatak "između ostalog":

    Izvjestilac Evropskog parlamenta za Kosovo, Viola fon Kramon, kritikovala je odluku EU da ne pomogne Crnoj Gori u otplati zaduženja prema Kini koje iznosi milijardu dolara.

    Fon Kramon je pozvala EU da ”dva puta razmisli” o mogućoj ”strateški lošoj odluci” i upozorila da Kina, na račun dugova, može ”preuzeti najveći dio crnogorske obale”.

    ”EU je već jednom napravila grešku u Grčkoj i Kina je preuzela luku Pirej. Sada se to može dogoditi sa većim dijelom crnogorske obale”, napisala je, između ostalog, fon Kramon na Tviteru.

    Iz Evropske komisije su prije dva dana, a povodom zahtjeva Podgorice za pomoć Brisela u otplaćivanju kineskog zajma, poručili da ”neće otplaćivati dugove Crne Gore”.
    http://www.rtcg.me/vijesti/politika/317396/eu-dva-puta-da-razmisli-o-odluci-za-cg.html


    Last edited by rumbeando on Wed Apr 14, 2021 2:30 pm; edited 2 times in total
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sotir Wed Apr 14, 2021 2:15 pm

    Turul madár wrote:https://www.raskrinkavanje.me/analiza/blekrok-nije-kupio-crnu-goru-nego-dio-njene-poslednje-emisije-obveznica
    Аутор :
    Darvin Murić
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 14, 2021 2:31 pm

    Jel ova vlast uopste mislida se bavi rtcg-om
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 2:33 pm

    milo se vraća rutinski na vlast do kraja godine
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 14, 2021 2:35 pm

    Pa ako nisu u stanju da smene 1 pisljivo rukovodstvo televizije onda nije ni nemoguce
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 2:37 pm

    pa trenutno rade na građanskom ratu otprilike
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Wed Apr 14, 2021 2:45 pm

    Kako je pojasnio predsjednik Odbora Milun Zogović rok za utvrđivanje predloga liste za imenovanje članova je 19. april, do kada će imati vremena da razmotre biografije i predloge svih potencijalnih kandidata za članove savjeta RTCG.

    Intervjuisanje je započeto juče, kada su obavljeni razgovori sa Stefanom Boškoviće, Radojem Mijuškovićem, Naodom Zorićem, Aleksandra Ćukovićem (predlozi nacionalnih ustanova kulture i NVO), Veselinom Drljevićem, Ljubomirom Mudrešom i Željkom Đukićem (predlozi NVO iz oblasti medija), dok je danas to urađeno sa Veselinom Vujanovićem, Milicom Špajak, Aminom Murić, Jovanom Ulićevićem (predlozi NVO) i Marijanom Camović Veličković (Unije slobodnih sindikata) i Nikolom Tatarom (Saveza sindikata).
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 2:57 pm

    milo obavio razgovore sa ekipom od švedske do kolumbije, i svi počeli da se vraćaju dole.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Wed Apr 14, 2021 7:06 pm

    RTCG (kao i RTS) treba uništiti i iznova napraviti normalnu televiziju. 
    Izgleda da su debili iz RTCG godinama pogrešno obračunavali plate i sad bi da se zaduže milion evra kod poslovnih banaka. 
    Ne znam kakvi su mehanizmi države u kontroli zaduživanja, ali ovo je dobra prilika da đubre bankrotira i da se kao od Montenegro Airlinesa napravi zdrava kompanija.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 14, 2021 8:07 pm

    Crna Gora - Page 12 Tv_Titograd
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed Apr 14, 2021 8:38 pm

    jedino rešenje za sve državne televizije i slična preduzeća je potpuno zatvaranje i otvaranje novih i zapošljavanje od nule
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4343
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Apr 18, 2021 11:21 pm

    Crna Gora - Page 12 17506810


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Sun Apr 18, 2021 11:32 pm

    slabo je ovo, nema repovanja


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7519
    Join date : 2017-03-14

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by MNE Sun May 02, 2021 2:36 pm

    proslavlja ukidanje zabrane ulaska u državu

    Crna Gora - Page 12 5323211_pg--bozovic-4_ff

    Crna Gora - Page 12 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 19, 2024 11:33 pm