Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mediji u Srbiji

    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Wed Jul 21, 2021 9:48 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Wed Jul 21, 2021 9:51 pm

    Kaže da ne sme da otkrije brojke jer su potpisali NDA sporazum.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Wed Jul 21, 2021 9:52 pm

    agriment tipa sporazum

    opet nam uvaljuju ugovor sa fi Jatom
    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Wed Jul 21, 2021 9:55 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Wed Jul 21, 2021 10:00 pm

    Talason wrote:agriment tipa sporazum

    opet nam uvaljuju ugovor sa fi Jatom




    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by rumbeando Thu Jul 22, 2021 3:52 pm

    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by rumbeando Thu Jul 22, 2021 4:26 pm

    United Grupa: Vučić ne priča istinu, nudili smo 35 miliona €

    "United grupa" oglasila se danas saopštenjem nakon niza izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića o basnovslovnom otkupu prava "Premijer lige" u korist "Telekomove" TV "Arena Sport".
    Saopštenje prenosimo u celosti:
    „Aleksandru Vučiću, koji se juče razotkrio kao glavni strateg kompanije Telekom Srbija i kao neko ko je učestvovao u pregovorima oko kupovine prava za Premier Ligu na strani Telekoma Srbija, ovog puta se ne obraćamo kao predsedniku Srbije, već kao konkurentu na tržištu.
    Pozivamo Aleksandra Vučića da pokaže papire i dokaže svoje tvrdnje da je United Grupa „ponudila više novca u prvom krugu, ali je Telekom pobedio u drugom krugu“. Građani Srbije tako bi se uverili da ili Vučić laže da je učestvovao u pregovorima pa ne zna tačne cifre ili je zaista učestvovao i zna sve detalje, ali ipak laže. U oba slučaja, Aleksandar Vučić je slagao i obmanuo sve građane Srbije.
    Šta je ono što je tačno i što nijedna laž osobe koja se zove Aleksandar Vučić ne može da negira. Tačno je da je United Grupa imala najuspešnije rezultate od kad postoji i to u prvih šest meseci 2021. godine. Tačno je da je EBITDA kompanije dvostruko veća od Telekoma Srbija (konsolidovano). Tačno je da smo u poslednje tri godine ostvarili rast poslovanja od 300 procenata. Tačno je da zapošljavamo 14.365 ljudi u osam zemalja i da im nikada nije zakasnila plata. Tačno je i da smo uvek mislili i na druge i pomagali kad je najteže donirajući milione evra u regionu, a posebno i u Srbiji, ali su te informacije po naređenu vlasti cenzurisane.
    Ono što je takođe tačno da čak i kao takva uspešna United Grupa, kao lider u telekomunikacijama i medijima u Jugoistočnoj Evropi nije mogla da ponudi više od 35 miliona evra po sezoni za prava prenosa Premier Lige za tržište bivše Jugolsavije. I ta cifra je bila prevelika i nerealna i uslovljena nelegalnom konkurencijom državnog i privatnog kapitala, koja je u zemljama Evropske unije apsolutno nemoguća i zabranjena. Srbija je takođe potpisala, ali ne primenjuje isti zakon. Nažalost očekivano, s obzirom na to da mnogobrojne zakone Srbije Telekom i njihov menadžer Vučić krše svakodnevno.
    United Grupa će se naravno žaliti svim relevantnim institucijama u Srbiji i u Evropskoj uniji. Imamo prava prenosa utakmica Premier Lige još godinu dana na Sport klubu. Premier Liga ima svoja interna pravila o fer ponašanju posebno u oblasti finansiranja. Uvereni smo da jos ništa nije konačno završeno sa pravima za englesku ligu.
    Našeg konkurenta Vučića pozivamo da javno i dokumentovano dokaže svoje tvrdnje, a poznato je da voli da pokazuje razna dokumenta i fotografije na televizijama. Ako se ohrabri da izlista papire neka objasni građanima Srbije i da li je istina da je prava na sportske prenose Telekom Srbija platila nekoliko puta više u odnosu na ranije cene:
    *Za TV prenose italijanske fudbalske lige čija je cena ranije iznosila 5 miliona evra godišnje, Telekom po novom ugovoru plaća 23 miliona evra godišnje;
    *Špansku fudbalsku ligu koja je koštala 8,5 miliona evra po sezoni, po novom ugovoru Telekom plaća 14 miliona evra;
    *Francusku fudbalsku ligu čija su TV prava prenosa godišnje iznosila 800.000 evra, Telekom sada plaća 6 miliona evra po sezoni;
    *Prenose utakmica Lige šampiona čija je cena ranije iznosila 18 miliona evra godišnje, Telekom plaća po novom ugovoru 45 miliona godišnje;
    *Fudbalsku ligu Srbije plaćaju 8 miliona evra, što je takođe duplo veći novčani iznos nego ranije… i tako još u mnogo sportova i različitih liga Telekom se odlučio za strategiju plaćanja višestruko uvećanih cena, sve do Premier Lige za koju su ponudili 10 puta veći iznos od onog koji je ranije plaćala United Grupa.
    Možda menadžer Telekoma Srbija, Aleksandar Vučić zna kako će 3.500.000 gledalaca „Arene Sport“ u regionu uspeti sve to da plati, jer je cena koja se naplaćuje od operatora ispod 2 evra po korisniku za sportske kanale.
    Da li je menadžer Vučić svesno prihvatio da Telekom unapred pravi 150 miliona evra minusa godišnje samo na sportskim pravima ? Da li će tu razliku platiti građani Srbije? Konkurent Vučić bi mogao da pita predsednika Srbije.
    Možda on zna.


    https://nova.rs/vesti/biznis/united-grupa-vucic-ne-prica-istinu-nudili-smo-35-miliona-e/
    ficfiric

    Posts : 35502
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Fri Jul 23, 2021 3:54 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Fri Jul 23, 2021 8:34 pm

    Buduci da svakim danom postaje sve jasnije da Telekom JESTE platio jbnh 600 miliona evra za jbn Premijer ligu (Kurir je objavio tekst u kojem se to implicitno potvrdjuje), zeleo bih da se ne zaborave ni dubokoumna smatranja ovih FPN vedeta i sveznalaca, profesionalnih imalaca misljenja i sisaca fondova.





    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 35502
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Fri Jul 23, 2021 8:45 pm

    Da, bilo je bas dosta sumnjaca u cifru. Govorilo se kako je to test inteligencije i tome slicno


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35502
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Fri Jul 23, 2021 8:47 pm

    Mislim, ok, glupo je bez dokaza prihvatiti brojku zdravo za gotovo ali glupo je i napadati svakog ko to prenosi jer, je l da,, nema dokaza ni da nije tolika brojka


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Fri Jul 23, 2021 8:50 pm

    Pa upravo. Cifra jeste luda, ali je bila luda i ona od 200 miliona za Kopernikus, tako da tesko da je bez presedana.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Notxor Fri Jul 23, 2021 8:55 pm

    Mene ti veliki brojevi podsećaju na kurve iz zadruge koje pričaju da se jebu za hiljade evara, a u stvari se jebu za majin sendvič i pivo iz limenke - navodno.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    паће

    Posts : 41360
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by паће Fri Jul 23, 2021 9:00 pm

    Може и без пива?


    _____
       cousin for roasting the rakija
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Fri Jul 23, 2021 9:02 pm

    Moze i bez seksistickih fora.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5829
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by kapetanm Fri Jul 23, 2021 9:04 pm

    Jbt telekom mogao da kupi Mbapea Nejmara i Kejna i da ima svoju premijer ligu
    паће

    Posts : 41360
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by паће Fri Jul 23, 2021 9:04 pm

    Могло је исто тако о професионалкама друге врсте, нпр оно продао утакмицу за милион, а оно у ствари за вечеру с пивом. Исто може и без пива.


    _____
       cousin for roasting the rakija
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Notxor Fri Jul 23, 2021 9:08 pm

    Erős Pista wrote:Moze i bez seksistickih fora.

    Deda mraz ne postoji? Ejdžizam?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Bleeding Blitva Sat Jul 24, 2021 3:54 pm

    https://www.portalnovosti.com/balkanska-kultura-otkazivanja
    Balkancel Mediji u Srbiji - Page 16 1233199462 

    Postnikov radi paralele Cece i Thompsona i njihovog tretiranja medija, samo fali karikatura ovih dviju karikatura.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by rumbeando Mon Jul 26, 2021 4:59 pm

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Notxor Mon Jul 26, 2021 5:39 pm

    Ja konzistentno serem u WC šolju, ali ne verujem da bih tako lako mogao da serem na Oliveru Zekić.
    Opet, pozdravio bih svaku sličnu prezentaciju Olivere Zekić u javnom govoru.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 52122
    Join date : 2017-11-16

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 26, 2021 10:50 pm

    Naslov u Objektivu

    On je bio najveća ljubav Sonje Savić: Stradao je u OLUJI

    Covek je bukvalno stradao u oluji, na moru.
    Летећи Полип

    Posts : 11445
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Летећи Полип Mon Jul 26, 2021 10:52 pm

    Mediji u Srbiji - Page 16 286371741 Mediji u Srbiji - Page 16 286371741 Mediji u Srbiji - Page 16 286371741


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 82438
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Wed Jul 28, 2021 10:17 am

    Gledam sad Euronews - ulickani RTS i nista drugo. Isto izvestavanje s druge planete. Nista afere, nista skandali vlasti, samo mini Sengen i u Svedskoj - problemi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Wed Jul 28, 2021 10:20 am

    pa to smo i očekivali, da izgleda kao da je Fabrici glodur.

    Mediji u Srbiji - Page 16 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed Oct 16, 2024 10:47 am