Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stižu dolari

ficfiric

Stižu dolari - Page 15 Empty Re: Stižu dolari

Post by ficfiric Thu Oct 06, 2022 4:43 pm

Meni vise lici na Djordja Marjanovica

_____

Uprava napolje!
fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić Thu Oct 06, 2022 8:09 pm

Stižu dolari - Page 15 HHU2cPoe9WI

_____
Međuopštinski pustolov.

Miriše mi dan na Pako Raban a tebi na pelene i punjene paprike
Cousin Billy
Korisnik
Korisnik

Post by Cousin Billy Thu Oct 06, 2022 8:31 pm

E moj Putine...

Stižu dolari - Page 15 FeZ73OaWABA9WVk?format=jpg&name=large

_____
Wonder what it is? Wonder if it’s a he or a she or just a plain old it?
паће

Post by паће Thu Oct 06, 2022 8:31 pm

Позирају за Палмин музеј воштаних фигура, већ тако и изгледају, да уметнику буде лакше.

_____
    if a dinner is served in captain's quarters, and the captain veers off the main course and goes straight for the desserts, where will the ship go?
    за само четрнаест дана, строго се придржавајући свих упутстава, изгубио сам две недеље
Cousin Billy
Korisnik
Korisnik

Post by Cousin Billy Thu Oct 06, 2022 8:35 pm

Ma odvratno svetlo, a fotograf nije mogao da doblicava™ i rezultat je zapravo sjajan. Susret bez pompe, ali na vrhu: EU-Francuska-Azerbejdžan-Jermenija, pošto Rusija ima druga posla.

_____
Wonder what it is? Wonder if it’s a he or a she or just a plain old it?
fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić Thu Oct 06, 2022 8:54 pm

паће wrote:Позирају за Палмин музеј воштаних фигура, већ тако и изгледају, да уметнику буде лакше.

Bolje i za Palmin nego za Alijevljeljev.

_____
Međuopštinski pustolov.

fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić Fri Oct 07, 2022 3:33 pm

_____
Međuopštinski pustolov.

Del Cap

Post by Del Cap Tue Oct 18, 2022 11:05 pm

boomer crook

Post by boomer crook Tue Oct 18, 2022 11:15 pm

ti ih krstis oni prde. mada kakav je tu clusterfuck i ko koga podrzava

_____
And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
Filipenko

Post by Filipenko Tue Oct 18, 2022 11:16 pm

Moze im se. Sad su dobri ko i zalivski krvavi despoti.

Stižu dolari - Page 15 %D1%83%D1%80%D1%81%D1%83%D0%BB%D0%B0-%D0%B8-%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D0%B2

Stižu dolari - Page 15 23394951lpw-23490662-article-jpg_8953277_1250x625
boomer crook

Post by boomer crook Tue Oct 18, 2022 11:25 pm

pa dobri su i sa jednima i sa drugima i sa trecima

_____
And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić Mon Oct 31, 2022 8:14 pm

GT:

Ми, председник Републике Азербејџан И. Г. Алијев, премијер Републике Јерменије Н. В. Пашињан и председник Руске Федерације В. В. Путин, састали смо се 31. октобра 2022. године у Сочију и разговарали о примени трипартитних саопштења из новембра. 9. 2020. године, 11. јануара и 26. новембра 2021. године.

Они су поново потврдили своју посвећеност стриктном поштовању свих ових споразума у ​​интересу свеобухватне нормализације азербејџанско-јерменских односа, обезбеђивања мира, стабилности, безбедности и одрживог економског развоја Јужног Кавказа. Договорили смо се да уложимо додатне напоре у циљу хитног решавања преосталих задатака, укључујући и блок хуманитарних питања.

Констатујући кључни допринос руског мировног контингента у обезбеђивању безбедности у зони свог размештања, они су истакли значај његових напора да стабилизује ситуацију у региону.

Договорили смо се да се уздржимо од употребе силе или претње њеном употребом, да разговарамо и решавамо сва проблематична питања искључиво на основу међусобног признавања суверенитета, територијалног интегритета и неповредивости граница у складу са Повељом УН и Алма-Атом. Декларација из 1991.

Они су истакли значај активне припреме за закључивање мировног уговора између Републике Азербејџан и Републике Јерменије у циљу постизања одрживог и дугорочног мира у региону. На основу постојећих дешавања, договорено је да се настави трагање за обострано прихватљивим решењима. Руска Федерација ће у томе пружити сву могућу помоћ.

Они су истакли значај стварања позитивне атмосфере између Републике Азербејџан и Републике Јерменије за наставак дијалога између представника јавности, стручних заједница и верских лидера уз помоћ Русије, као и покретање трилатералних међупарламентарних контаката у циљу ојачати поверење између народа две земље.

Лидери Републике Азербејџан и Републике Јерменије поздравили су спремност Руске Федерације да настави да на сваки могући начин доприноси нормализацији односа између Републике Азербејџан и Републике Јерменије, обезбеђујући стабилност и просперитет на југу. Кавказ“, наводи се у саопштењу

_____
Međuopštinski pustolov.

fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić Wed Nov 23, 2022 8:42 pm

Stižu dolari - Page 15 EBayjcxPXnM

Stižu dolari - Page 15 HL2IPZbz8OQ

Stižu dolari - Page 15 FuFZnseTm-A

Stižu dolari - Page 15 PqbEKuYmfiY

Stižu dolari - Page 15 159BHLRLZDo

Stižu dolari - Page 15 IVrqMKy4oq0

_____
Međuopštinski pustolov.

fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić Thu Nov 24, 2022 3:28 pm

Никол Пашињан је изјавио да је одбио да потпише декларацију самита ОДКБ, јер сматра да је њен текст недовољно дорађен. Према његовим речима, у тексту недостаје јасна политичка оцена ситуације на јерменско-азербејџанској граници, а то може да значи да ОДКБ одустаје од савезничких обавеза и да га Азербејџан тумачи као зелено светло за агресију на Јерменију.

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Nov 29, 2022 2:37 am