Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Bela Rusija

    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 5:06 pm

    jeste, politika bi napumpala tako ozbiljnu devijaciju u segmentu kao što je svetski avio saobraćaj, malo si kanda ti prepumpao bitnost jedne belorusije evropi i svetu.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 24, 2021 5:09 pm

    Turul madár wrote:jeste, politika bi napumpala tako ozbiljnu devijaciju u segmentu kao što je svetski avio saobraćaj, malo si kanda ti prepumpao bitnost jedne belorusije evropi i svetu.

    Bela Rusija - Page 37 1233199462

    "svetski avio saobracaj" je go kurac ako se oko neceg dogovore US i EU (ili Kina i Rusija, na drugoj strani), sta je s tobom covece Bela Rusija - Page 37 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 5:11 pm

    Mór Thököly wrote:
    San Saba Songbird wrote:meni frapantno da neko misli da je pilot imao bilo koji drugi izbor osim da se povinuje direktnoj naredbi. to je nezamisliv scenario. verovatno bi bio heroj dana ali svakako više nikada ne bi upravljao komercijalnim putničkim letom.


    Veliko pitanje. Ali samo u slucaju da su mu rekli "spustite avion, hocemo da uzmemo putnika iz aviona". Otpusti ti coveka sa naslovne strane NYT, Guardiana, FAZ-a i ostalog. I don't think so.

    Mogao bi da upravlja avionom ali u NYT i Gardijanu. Dobio bi par meseci odmora da daje intervjue a onda bi tiho bio sklonjen sa letačke dužnosti. Pričamo o potpuno nezamislivom kockanju sa životom posade i putnika. Znam da koncept zvuči ložački ali ignorisanje migova koji ti naređuju da se spustiš ne bi prošlo ni u Holivudu a kamoli u stvarnosti.
    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 5:12 pm

    pa svakako se oko sletanja rajanera u minsk neće ništa dogovoriti, niti bi takvo kršenje pravila bilo ko doživeo kao ne znam kakvo herojstvo.

    u istoriji avio saobraćaja se nije desilo da pilot i pomisli, a kamoli da ignoriše naredbe ratnih aviona koji mu se zakače.
    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 5:14 pm

    a ti što bi čitali naslovne strane guardiana bi malo razmislili pre nego što bi sledeći put seli u avion sa potencijalnim pilotom ubicom i kockarom, i to ne samo sa tim pilotom, nego celom kompanijom i šire
    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 5:20 pm

    This is not the first time when a plane was forced to land in Europe in an attempt to detain a wanted person. Back in 2013, President Evo Morales’ plane had to make an emergency landing upon the request in Austria during the hunt for National Security Agency whistleblower Edward Snowden. The former CIA agent was never on board though.


    very concerned
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 24, 2021 5:30 pm

    San Saba Songbird wrote:
    Mór Thököly wrote:


    Veliko pitanje. Ali samo u slucaju da su mu rekli "spustite avion, hocemo da uzmemo putnika iz aviona". Otpusti ti coveka sa naslovne strane NYT, Guardiana, FAZ-a i ostalog. I don't think so.

    Mogao bi da upravlja avionom ali u NYT i Gardijanu. Dobio bi par meseci odmora da daje intervjue a onda bi tiho bio sklonjen sa letačke dužnosti. Pričamo o potpuno nezamislivom kockanju sa životom posade i putnika. Znam da koncept zvuči ložački ali ignorisanje migova koji ti naređuju da se spustiš ne bi prošlo ni u Holivudu a kamoli u stvarnosti.

    Uopšte ne razmišljam ložački. Niti bi mi ikad na pamet palo da ja to radim da sam pilot.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 24, 2021 5:37 pm

    Turul madár wrote:This is not the first time when a plane was forced to land in Europe in an attempt to detain a wanted person. Back in 2013, President Evo Morales’ plane had to make an emergency landing upon the request in Austria during the hunt for National Security Agency whistleblower Edward Snowden. The former CIA agent was never on board though.


    very concerned

    To nije komercijalni let
    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 5:39 pm

    Mór Thököly wrote:
    San Saba Songbird wrote:

    Mogao bi da upravlja avionom ali u NYT i Gardijanu. Dobio bi par meseci odmora da daje intervjue a onda bi tiho bio sklonjen sa letačke dužnosti. Pričamo o potpuno nezamislivom kockanju sa životom posade i putnika. Znam da koncept zvuči ložački ali ignorisanje migova koji ti naređuju da se spustiš ne bi prošlo ni u Holivudu a kamoli u stvarnosti.

    Uopšte ne razmišljam ložački. Niti bi mi ikad na pamet palo da ja to radim da sam pilot.

    Nisam mislio na tebe nego na ove atlantske trolove po tviteru, ono, izveštavam za Fond strateškog evropromišljanja, otac sam malog Nateusa i male Atlante, ne volim globalno zagrevanje, pauke, Vizigote i Kremlin disinfo.
    паће

    Posts : 40198
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by паће Mon May 24, 2021 5:42 pm

    Mór Thököly wrote:
    Turul madár wrote:This is not the first time when a plane was forced to land in Europe in an attempt to detain a wanted person. Back in 2013, President Evo Morales’ plane had to make an emergency landing upon the request in Austria during the hunt for National Security Agency whistleblower Edward Snowden. The former CIA agent was never on board though.


    very concerned

    To nije komercijalni let

    А летови се деле на комерцијалне и истински уметничке?

    ШКК има везе, ако је војни, онда смо можда у рату, ако није војни онда је цивилни.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by fikret selimbašić Mon May 24, 2021 5:48 pm


    Belorusija je saopštila da je avion "Rajanera", na liniji Atina - Vilnjus, prizemljila nakon što je dobila poruku od palestinskog Hamasa koji je zapretio da će letelicu razneti iznad beloruskog vazdušnog prostora, ukoliko Evropska unija ne osudi Izrael zbog nedavnog konflikta u Gazi



    Beloruski ministar saobraćaja Artem Sikorski je izjavo da je u poruci pisalo: "Mi, vojnici Hamasa, zahtevamo da Izrael prestane sa napadima na sektor Gaze. Zahtevamo od Evropske unije da prekine sa podrškom Izraelu. Ukoliko se ne uspune naši zahtevi, eksplodiraće bomba blizu Vilnjusa".


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Mr.Pink Mon May 24, 2021 5:51 pm

    Brt koko glupa cupri haha


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Mr.Pink Mon May 24, 2021 5:52 pm

    Bole ih kurac ukratko


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by fikret selimbašić Mon May 24, 2021 5:52 pm

    Mr.Pink wrote:Brt koko glupa cupri haha

    Namjerno je tako, smišljali su što glupli izgovor i ovaj je pobijedio.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 24, 2021 5:53 pm

    Eto, nista od ovog ne bi bilo da Izrael nije okupirao Palestinu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 24, 2021 5:55 pm

    fikret hadžiabdić wrote:

    Belorusija je saopštila da je avion "Rajanera", na liniji Atina - Vilnjus, prizemljila nakon što je dobila poruku od palestinskog Hamasa koji je zapretio da će letelicu razneti iznad beloruskog vazdušnog prostora, ukoliko Evropska unija ne osudi Izrael zbog nedavnog konflikta u Gazi



    Beloruski ministar saobraćaja Artem Sikorski je izjavo da je u poruci pisalo: "Mi, vojnici Hamasa, zahtevamo da Izrael prestane sa napadima na sektor Gaze. Zahtevamo od Evropske unije da prekine sa podrškom Izraelu. Ukoliko se ne uspune naši zahtevi, eksplodiraće bomba blizu Vilnjusa".

    Bela Rusija - Page 37 3579118792
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Mr.Pink Mon May 24, 2021 5:57 pm

    Sace vidimo sta ce kaze balticki lobi preko bracala nato i izduvanog eu kurtona

    Koliko divizija moz skupimo


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 24, 2021 5:57 pm

    Mislim, naravno, oni im nikad ne bì rekli - podjite sa nasim MiG-om, treba nam jedan covek sa leta, a i Minsk je prelep u ovo doba godine.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Notxor Mon May 24, 2021 5:58 pm

    Šta li je bilo sa onom budaletinom iz Montenegro Airlinesa koji je pun putnika na poslednjem letu putanjom crtao srce iznad Crne Gore?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by fikret selimbašić Mon May 24, 2021 5:58 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Eto, nista od ovog ne bi bilo da Izrael nije okupirao Palestinu.

    Da se i to čuti i pročitati. Licimuri, šta ste digli dreku zbog jednog uhapšenog novinarčića a ignorisali ste onolike pobijene Palestince?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by kondo Mon May 24, 2021 5:59 pm

    Turul madár wrote:ja da sam na mestu tog novinara, ne bi mi palo ni kroz svemir da prelećem iznad faking belorusije. doduše isto tako su ga mogli kidnapovati bilo gde i ubaciti u gepek.

    sasvim sam siguran da novinari pre nego što uđu u avion prouče mape kretanja istog nakon što istraživačkim postupkom utvrde iste.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Guest Mon May 24, 2021 6:00 pm

    ma zabole ih i za tog valerija nebitnjikova beloruskog novinara
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Mr.Pink Mon May 24, 2021 6:02 pm

    Pa malo teze ide gepakovanje u nemackoj i onda spedicija nazad. Obicno im pristave jedan ujka vladimir caj malo jaci

    Al da su ispali glupi svi i dali ga na izvolte, jesu jbg


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 24, 2021 6:02 pm

    fikret hadžiabdić wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:Eto, nista od ovog ne bi bilo da Izrael nije okupirao Palestinu.


    Da se i to čuti i pročitati. Licimuri, šta ste digli dreku zbog jednog uhapšenog novinarčića a ignorisali ste onolike pobijene Palestince?

    Hehe, bas to se i pise po onom drugom forumu da ga ne spominjem sad.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 24, 2021 6:05 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    fikret hadžiabdić wrote:


    Da se i to čuti i pročitati. Licimuri, šta ste digli dreku zbog jednog uhapšenog novinarčića a ignorisali ste onolike pobijene Palestince?

    Hehe, bas to se i pise po onom drugom forumu da ga ne spominjem sad.

    Ljudi uopste ne kapiraju ili ne zele da ukapiraju da stvar savrseno nije u tom 1 novinaru.

    Bela Rusija - Page 37 Empty Re: Bela Rusija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 11:42 am