Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 10:17 am

    šta da vam kažem, srbija.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 10:20 am

    ponekad se povuci, kad baš preteraš sa lupetanjem po svaku cenu
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 10:26 am

    ne znam kako na istim lokacijama pre 30-40 godina nije bio problem da deca iz kvarta idu peške ili biciklom u školu
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 10:26 am

    to je svuda sada isti trend, i tamo gde ima objektivne opasnosti za decu, i tamo gde nema nikakve.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 10:29 am

    često je bilo u tik taku ono pronađite razlike

    e tako uslikaj u glavi pre 40 godina i sada, pa pronađi razlike
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Sun Sep 12, 2021 10:31 am

    Erős Pista wrote:Jao, Fico, gle!

    https://rs.n1info.com/auto/pazljivkova-pravila-u-saobracaju/


    pa je pripremila knjigu „Pažljivkova pravila u saobraćaju“, koju prati i adekvatna bojanka

    bounce


    Dobar je i naziv Pazljivkova pravila. Mogao bi Telekom da uradi seriju sa tim nazivom i da glavna uloga bude Vuk Kostic Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 3910318804


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Sun Sep 12, 2021 10:48 am

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 3579118792 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Desmond Bojčinski

    Posts : 121
    Join date : 2016-01-22

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Desmond Bojčinski Sun Sep 12, 2021 10:55 am

    Al da glumi ležećeg policajca koji deli deci savete
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Sun Sep 12, 2021 11:09 am

    Ma jok, daj krv - Pazljivkova pravila na Balkanu Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 469544003 Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 4101451878


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:24 am

    želim da istaknem da su vozači u, aj da kažemo, Beogradu, toliko opasni da je potrebno određeno životno iskustvo da bi se raskrsnice prelazile bezbedno. ovo se naročito odnosi na uslovno desno koje ogroman broj vozača shvata kao poziv da se projuri što brže preko zebre. sada postoji i dodatni problem vozača autobusa - dvadesetpetogodišnjaka bez mozga - koji smatraju da prelaz mora biti obeležen svetlosnom signalizacijom da bi se poštovalo pravilo prvenstva pešaka. sve su češći čisti, namerni prolasci kroz crveno svetlo, uglavnom pri brzinama koje su dvostruko veće od dozvoljenih. priznajem da je i meni bio malo čudan trend vožnje dece do škole, ali sada sam došao u fazu u kojoj bukvalno mrzim da hodam manje uređenim krajevima grada i realno razumem potrebu roditelja da im deca stignu do škole u jednom komadu, bez mnogo obaziranja na tviteraška mizantropska izdrkavanja.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:26 am

    pa većina vozeći decu u školu ih štiti od samih sebe kao vozača, šta ti misliš da ti koji voze decu kolima nisu bahata stoka koja ne jebe nikog na prelazima. jebe im se što ugrožavaju druge kad krenu da se nasađuju ispred ulaza u škole i blokiraju trotoare i kolovoz i pešačke prelaze. ali onda tu kreće "pa vozim DEEEECU". dakle vozim decu može sve, kao i kad se ogrneš srpskom zastavom.
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Sun Sep 12, 2021 11:32 am

    Ok, Bg je drugo, tamo se u planiranju odavno odustalo od pesaka, ima i sve manje trotoara ali takvo ponasanje se rasirilo i po Srbiji. Ja ne mogu razumeti da neko vodi svoje dete od 10 u skolu udaljeno 80-100 m


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:33 am

    tako je, radi se i o kvartovima gde deca imaju i jedan ili nijedan pešački prelaz do škole, ili ulice gde je protok saobraćaja mizeran.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:35 am

    kako je mizeran kad svi voze decu u školu
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:36 am

    a ne znam šta je problem sa bg, zar nisu beograđani one baje što kažu "treba biti oštar kad voziš u beogradu bajo moj, da se ubaciš bahato, da ulećeš, a ne ko ove pičkice po manjim mestima što voze tunjavo"
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:37 am

    Talason wrote:kako je mizeran kad svi voze decu u školu


    pa mimo mamika i tatika, prođe 5 kola na sat ulicom gde je škola.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 11:38 am

    takva ulica ne postoji
    bela maca

    Posts : 11221
    Join date : 2014-10-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by bela maca Sun Sep 12, 2021 1:07 pm

    Koliko sam ja shvatila ta škola u njegovoj ulici je prepoznata kao fensi škola, pa ljudi iz celog novog sada šalju decu u nju i zbog toga im je predaleko da ih šalju pešaka.
    pa zbog toga on ne može tuda ni da prođe a kamoli parkira.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 82298
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Sun Sep 12, 2021 1:11 pm

    Tako je ispred moje osnovne skole, iz istog razloga. Majusna ulica, slabo prometna, a potpuno zakrcena roditeljskim dzipovima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 1:38 pm

    tako je sada ispred svih škola u ns, ova konkretno blizu mene je baš nepopularna i u još uvek mirnom kvartu za saobraćaj. malo je tih đaka koje stvarno dovoze jer su ih drugih kvartova, ni blizu kao automobila ispred škole. deca se dovoze kad se krene na posao.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Sun Sep 12, 2021 1:39 pm

    jbg jovanova kod pere age je blokirana ima škole nema škole
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Mon Sep 13, 2021 8:50 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 E_LxXXzWUAYV8wJ?format=jpg&name=medium
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7414
    Join date : 2020-03-05

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Sep 13, 2021 9:47 pm

    Nemoj da mi migrant donosi Maroko burger. Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 1233199462


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Wed Sep 15, 2021 4:15 pm

    nakaza od države


    kapetanm

    Posts : 5823
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kapetanm Wed Sep 15, 2021 4:53 pm

    Kako covek u par sati pokupi informacije

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 19 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 3:58 am