Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Apr 20, 2021 8:58 pm

    Ljudi su ovde osetljivi i to mozda jos jedino na decu i stvari oko njih. Tako da nije ovo uopste tek nesto tako


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kapetanm

    Posts : 5823
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kapetanm Tue Apr 20, 2021 8:59 pm

    Ovo je nesto novo.
    Cak i 1 Kurir objavljuje 50-50 sa naslovima tipa Dačić pere ruke itd. Mislio sam da ce svi ti tabloidi u fulu da pokenjaju lopova Djilasa i fuxu Mariniku, ali ne, malo su se zagrcnuli. Otac nacije i dalje cuti.
    S druge strane za SNS Palma i nije neko za koga se vredi kidati jedino da karaju Dačića
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 20, 2021 9:06 pm

    ne da se marković

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 EzbszpHX0AY6kVR?format=jpg&name=medium


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Летећи Полип Tue Apr 20, 2021 9:09 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 2539361_01page001-3_ff-s


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 20, 2021 9:39 pm

    možete da pričate šta hoćete, ali u pravu je varufakis
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 20, 2021 9:44 pm

    možda su palma i dačić dali neke signale da bi bili voljni sa još nekim kriminalcima da se priklone đilasu i jeremiću. a i ovo je dosta kvalitetno da među rajom sa pamćenjem od dva minuta pomete dosta njihovih sranja, njihovih mislim sns klana.
    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Apr 20, 2021 9:46 pm

    Marius Lăcătuș wrote:ne da se marković

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 EzbszpHX0AY6kVR?format=jpg&name=medium
    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 314-26


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Летећи Полип Tue Apr 20, 2021 9:50 pm

    Zaboravih i Cvijana da pomenem. Ima tu pritisaka spolja, ali i pucanja konstrukcije iznutra. Masa ljudi je ispaljeno, ili se oseća oštećeno. Jebi ga, ne mogu baš svi da lapaju. A ne možeš ni tu tenziju iz provincije da prelivaš na Beograd, i da time zakidaš beogradske kadrove. Ako izgubiš BG, onda se pozdravi sa komplet vlašću.


    Pa onda Neša, koji bi ja mislim i hteo da se pomiri, ali Vučko to ne može niti sme da mu dopusti. Neša je ispao de fakto uz Vučića jedina suverena ličnost na vlasti. Čak smo i mi sa strane počeli da delimo stranku na Vučićevu i Nešinu struju, a kako li je tek unutra, i kolika li je tek Pusijeva paranoja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 20, 2021 9:59 pm

    ja navijam za slinu vs vučić
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 20, 2021 10:10 pm

    ko je nešina struja? kokeza?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Летећи Полип Tue Apr 20, 2021 10:16 pm

    Aleksandar Vučić je skupio hrabrost i odlučio da se obračuna s Nebojšom Stefanovićem. Akciju pod kodnim nazivom „Brisanje Sline" Vučić je pokrenuo s namerom da Srpsku naprednu stranku očisti od svih nepodobnih kadrova i učvrsti poljuljani status neprikosnovenog vođe. Na spisku za odstrel nalaze se Zlatibor Lončar, Nikola Petrović, Zvonko Veselinović, Zorana Mihajlović i još nekoliko viđenijih pripadnika naprednjačkog kartela, ali prvi se na nišanu našao dr Stefanović.
    - Ko mi nije 101 posto lojalan, taj je 100 posto protiv mene - glasi Vučićevo pravilo broj 1.
    Stefanović je bezbroj puta dokazao da je lojalniji sebi i svojim lukrativnim interesima, nego vođi. Dao je mnogo razloga i povoda za sukob, ali Vučić ih je gurao pod tepih, čekajući pravi trenutak za svođenje računa. A, nije mu bilo lako da odoli svim izazovima i sačuva živce u kriznim situacijama.
    Vučić zna da saradnicima mora omogućiti da dođu na neke uticajne funkcije, da se ugrađuju u unosne poslove i realizuju lične ambicije. Ipak, pošto je uveren da je on, i samo on, zaslužan za sve, s tugom u srcu primao je k znanju da Stefanović širi poslovnu imperiju, da mu je vilu na Bežanijskoj kosi dao Zvonko Veslinović, da skida kajmak u trgovini naoružanjem, pa i da uspostavlja sve čvršće kontakte sa stranim diplomatama.
    Kako su rasli Stefanovićevi prihodi i moć, tako su se menjali njegovi odnosi sa šefom. Umesto slepe odanosti, koja je trajala deset dugih godina, učestali su incidenti. Stefanović, isti onaj koji je doskora zube pokazivao samo kad bi nasrnuo na kolenicu u kupusu, odjednom je počeo da se kezi Vučiću u lice. Javno, na sednicama Vlade, dok je Vučić bio premijer, Stefanović je demonstrirao autonomne stavove, odbacujući zahteve i naređenja.
    Verbalne varnice su nedavno, u novembru, izazvale fizički obračun u zemunskom restoranu „Reka". Vučić se na trenutak zaboravio, mislio je da kao nekad može nekažnjeno da ga ćušne. Da se prevario, da više ništa nije isto, shvatio je kad je Stefanović skočio i uhvatio vinsku flašu. Žešći obračun sprečilo je Vučićevo obezbeđenje.
    Sve prave ljubavi su tužne, takva je i njihova. Međutim, Vučić ne mari za emocije. Kad ima interes, može da podnese svako poniženje. Da nije tako, ne bi 15 godina trpeo najprimitivnije šikaniranje kome ga je svakodnevno izlagao Vojislav Šešelj. Trpeo bi i Stefanovića, ali ne sme, dete se osamostalilo i osililo, došlo je vreme da mu se skrešu krila.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 20, 2021 10:17 pm

    Marius Lăcătuș wrote:ko je nešina struja? kokeza?


    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 58183_dijanahrkalovic0130102016_f
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Apr 20, 2021 10:19 pm

    Летећи Полип wrote:Zaboravih i Cvijana da pomenem. Ima tu pritisaka spolja, ali i pucanja konstrukcije iznutra. Masa ljudi je ispaljeno, ili se oseća oštećeno. Jebi ga, ne mogu baš svi da lapaju. A ne možeš ni tu tenziju iz provincije da prelivaš na Beograd, i da time zakidaš beogradske kadrove. Ako izgubiš BG, onda se pozdravi sa komplet vlašću.


    Pa onda Neša, koji bi ja mislim i hteo da se pomiri, ali Vučko to ne može niti sme da mu dopusti. Neša je ispao de fakto uz Vučića jedina suverena ličnost na vlasti. Čak smo i mi sa strane počeli da delimo stranku na Vučićevu i Nešinu struju, a kako li je tek unutra, i kolika li je tek Pusijeva paranoja.

    A sad, zamisli da nisu svuda bojkotovani lokalni i da je SNS izgubio neki grad i ostao bez malo plena.


    _____


    Uprava napolje!

    kapetanm

    Posts : 5823
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kapetanm Tue Apr 20, 2021 10:21 pm

    Ovo je staro Pukovnikovo pre Velje i svega. Kao obično sve na vreme pogodi /kaže
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Mr.Pink Tue Apr 20, 2021 10:31 pm

    ja navijam zna se


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Apr 20, 2021 10:34 pm

    Летећи Полип wrote:Pa pazi, Gari. Jedno su bahanalije sa kurtizanama. Drugo je silovanje maloletnica u čoporu sa domaćom i inostranom elitom.

    I naravno, tu je ono neizbežno - a zašto baš sada, u paketu sa Jovanjicom, Veljom Nevoljom, i još masom nekog mulja koji je projurio u zadnjih pola godine. Ovu vlast neko sistematski razjebava već neko vreme.

    Ne mora da ih razjebava, možda ih samo disciplinuje. Nemamo mi pojma šta se sve dešava i koja strana bi to uopšte mogla da bude.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Apr 20, 2021 10:35 pm

    Sto se naslovnica tice

    Informer: Neko mora u zatvor ili Marinika ili ja. Odgovorno tvrdim, sve je cista laz...

    Vecernje novosti: Djilasov "svedok" jurisao i na RTS

    Srpski telegraf: Marinika raskrinkana. Lazni svedok protiv Palme istaknuti clan Djilasove stranke


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 20, 2021 10:36 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Miumo
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Tue Apr 20, 2021 10:43 pm

    Nema vise taj predmet, decko.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 20, 2021 10:44 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 3579118792
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Летећи Полип Tue Apr 20, 2021 10:48 pm

    Pa što se tiče stranaca, ja bih rekao da se Pusiju polako odbrojava, i da tu više neće biti disciplinovanja koliko direktnog urušavanja njegovog režima.  Postojao je taj period u kome je Zapad bio o svom jadu zabavljen, pa im je odgovaralo da imaju nekog ko će održavati stabilnost, a mi ovde ostali sami sa njim. 

    Međutim, sa stanovišta geopolitike i nadolazećih konfrontacija sa Kinom i Rusijom, postaje isuviše rizično držati političara koji instinktivno naginje potonjima. Neki prozapadni čvrstorukaš, tipa Đida, je kudikamo poželjnije rešenje.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Janko Suvar Wed Apr 21, 2021 12:31 am

    Biljana Keller
    3h  · 
    verujem da je ovo sa palmom velikim delom tačno. verovatno ima i udbaške pozadine u "curenju" info, ali je to sad sporedno

    Biljana Keller
    imam svoju keri metison hipotezu kako je to izašlo i zašto baš sad, ali jedino što treba da nas zanima je ZAŠTO TEK SAD.

    Biljana Keller
    ovako, mislim da je apsolutno nevažno da li je "svedok" član bilo koje stranke, pošto to nije zakonom zabranjeno. istovremeno mislim da čak ni ja ne bih odmah našla džemper i ručni sat na stranačkim fotkama, osim kad bi mi neko rekao da baš to tražim. znak raspoznavanja: rendom čuka i štrafta na majici, namig.

    Biljana Keller
    istovremeno, kad bih tela da slupam tadića, pustila bih štraftastog da priča, pa da usput kaže, to datira od pre najmanje deset godina. sad, ko ima interesa da slupa tadića, sa nula posto podrške, a neproporcionalnim prisustvom u nezavisnim medijima, to baška. ali, sve je to nebitno. bitno je da li ćemo i ovo pustiti da se zaboravi za 2 dana.


    _____
    ????
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Wed Apr 21, 2021 7:57 am

    Vi's kako zgodno svaki dogadjaj premotavate unapred-unazad i uvek dodjete na Tadica


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Wed Apr 21, 2021 9:17 am

    čudi me da vučić nije do sada odlikovao tadića
    kapetanm

    Posts : 5823
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kapetanm Wed Apr 21, 2021 4:55 pm

    Mislim da struje SNS ciklično dostavljaju opoziciji raznorazne stvari iz fioka

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 11 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 7:09 pm