Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon May 18, 2020 8:33 pm

    I meni je ta recenica kljucna. Pa da, i treba da dodje samohrana majka koja ne moze sa pregrani decu.

    Et JJJ


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 8:36 pm

    Ali ako dođe samohrana majka onda će biti manje sekundi za agitprop opozicija - Page 21 1949538119. I gde će nas to odvesti, pitam se ja
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon May 18, 2020 10:28 pm

    opozicija - Page 21 EYUzuEgWkAMKKrm?format=jpg&name=small
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Tue May 19, 2020 12:46 am

    Danas sam slučajno razmenio par majčinskih rečenica sa Sandom Rašković Ivić. Žena se zabrinula za moje zdravlje pošto sam napolje izašao u papučama bez čarapa. Ali ozbiljno, sem što ima baš lep glas, moram da kažem da i dalje ima erotski naboj i da se nije ubabila. Moraću da vidim da li ima neku privatnu praksu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Solus_Rex Tue May 19, 2020 12:57 am

    opozicija - Page 21 1233199462


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Daï Djakman Faré Tue May 19, 2020 1:01 am

    Marius Lăcătuș wrote:Ali ozbiljno, sem što ima baš lep glas, moram da kažem da i dalje ima erotski naboj i da se nije ubabila. Moraću da vidim da li ima neku privatnu praksu.
    ovo si ciljano i planski napisao da me provociras za prozivke na gospoda cigani topiku, priznaj


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Tue May 19, 2020 1:02 am

    Jao da, nisam ti odgovorio

    Silazim


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Tue May 19, 2020 5:57 pm

    Dragan Đ. preporučuje da pročitate tekst Branka Miljuša na direktno.rs. Kaže da "stvarno vredi".
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue May 19, 2020 5:59 pm

    Idem odma! Živ nisam da pročitam šta kaže autor rečenice "možete vi ići na te, je li, proteste, samo nemojte da licemerno pišete na društvenim mrežama protiv onog što je naša uređivačka politika", izgovorene u vreme kada je prao novac za Gorana Veselinovića i prvu familiju.
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Tue May 19, 2020 6:05 pm

    Sta je to bilo? Press ili Ekspres? Meni se sve pomutilo. I kako je on odatle presao kod Jeremica eto tek tako?

    Meni nema razlike izmedju Bastaca i Miljusa vs Vucic. Pokvareni bolesnici.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue May 19, 2020 6:10 pm

    Margit Savović wrote:Sta je to bilo? Press ili Ekspres? Meni se sve pomutilo. I kako je on odatle presao kod Jeremica eto tek tako?

    Meni nema razlike izmedju Bastaca i Miljusa vs Vucic. Pokvareni bolesnici.

    Prešao je bukvalno za dan, posle sukoba sa vlasnikom, pošto je Miljuš poznat kao osoba od integriteta, ne da taj na sebe, dozvoljava u dupe samo do pola. 
    Sukob je bio oko intervjua sa Zoranom Mihajlović, koji je on navodno stopirao nakon što je broj već odštampan.


    u Pressu je bio generalni direktor. u Ekspresu je bio glodur.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 19, 2020 6:15 pm

    Naredna stranka
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Tue May 19, 2020 6:15 pm

    Halászlé wrote:
    Margit Savović wrote:Sta je to bilo? Press ili Ekspres? Meni se sve pomutilo. I kako je on odatle presao kod Jeremica eto tek tako?

    Meni nema razlike izmedju Bastaca i Miljusa vs Vucic. Pokvareni bolesnici.

    Prešao je bukvalno za dan, posle sukoba sa vlasnikom, pošto je Miljuš poznat kao osoba od integriteta, ne da taj na sebe, dozvoljava u dupe samo do pola. 
    Sukob je bio oko intervjua sa Zoranom Mihajlović, koji je on navodno stopirao nakon što je broj već odštampan.


    u Pressu je bio generalni direktor. u Ekspresu je bio glodur.
    Hvala! Vidi se da je smece.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 19, 2020 7:01 pm

    ovo je vec nov nivo zajebavanja

    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=05&dd=18&nav_category=11&nav_id=1685126
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Tue May 19, 2020 7:08 pm

    Значи, решили да сахрањују ДС?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue May 19, 2020 7:15 pm

    Mór Thököly wrote:ovo je vec nov nivo zajebavanja

    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=05&dd=18&nav_category=11&nav_id=1685126

    kek
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Tue May 19, 2020 7:17 pm

    opozicija - Page 21 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Tue May 19, 2020 7:33 pm

    Mór Thököly wrote:Naredna stranka
    Dobar!
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Tue May 19, 2020 7:46 pm

    Halászlé wrote:
    Margit Savović wrote:Sta je to bilo? Press ili Ekspres? Meni se sve pomutilo. I kako je on odatle presao kod Jeremica eto tek tako?

    Meni nema razlike izmedju Bastaca i Miljusa vs Vucic. Pokvareni bolesnici.

    Prešao je bukvalno za dan, posle sukoba sa vlasnikom, pošto je Miljuš poznat kao osoba od integriteta, ne da taj na sebe, dozvoljava u dupe samo do pola. 
    Sukob je bio oko intervjua sa Zoranom Mihajlović, koji je on navodno stopirao nakon što je broj već odštampan.


    u Pressu je bio generalni direktor. u Ekspresu je bio glodur.

    Ima po tim novinama simpatizera raznih stranaka




    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue May 19, 2020 7:47 pm

    Mór Thököly wrote:ovo je vec nov nivo zajebavanja

    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=05&dd=18&nav_category=11&nav_id=1685126

    posle čitanja ovog članka, uskok polazi iz fotelje i nastavlja da hoda braunovim kretanjem
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Tue May 19, 2020 7:54 pm

    opozicija - Page 21 12687828_1248544125161377_2531042660768478486_n


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue May 19, 2020 9:28 pm

    ja bih onako odoka rekao da Panin i Legijin ortać polako gradi poziciju iz koje će morati da se, hteo ne hteo, po ceo dan bavi napadanjem opozicije. 




    Ideja bojkota izbora je "prazna" i ne znači ništa, rekao je predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović.

    On takođe kaže da je nakon odluke da izađe na izbore, o tome odmah obavestio lidere SDS i SSP Borisa Tadića i Dragana Đilasa, koji mu je rekao da zna da je bojkot besmislen, piše portal Nova.rs.
    - Odmah sam pozvao dva čoveka sa kojima mogu da razgovaram. To su Boris Tadić i Dragan Đilas. Objasnio sam im da se kod mene u PSG ozbiljno "kuva" zaokret ka izlasku na izbore i da ja više nemam kontraargument za to. Tadić je rekao da će odmah sa nama, ako nas dvojica izlazimo na izbore, a Đilas je rekao da "kapira" da je bojkot besmislen, ali da sada nema kud - objasnio je Trifunović.
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Tue May 19, 2020 10:27 pm

    Па наравно да је бојкот бесмислен, након што су га се сви одрекли.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Wed May 20, 2020 12:10 am

    Nije, jer to nije partijska stvar, već građanska, glasačka.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Wed May 20, 2020 12:14 am

    e pa to je smisao bojkota i jasno se vidi da je to nepostena stvar, jer smisao bojkota je (izmedju ostalog) da mene kao apstinenta pretvori nekom madjijom u Djilasovog glasaca koji je bojkotovao zato sto ga Djilas pozvao da bojkotuje. 

    Tako da nije gradjanska stvar. 


    Moj dojam je da je neki ambasdor stisno dugme pod stolom i prebacio Trifunovica u ovaj moud i sad ode opozicija u vazduh i gotova stvar.

    opozicija - Page 21 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 4:42 pm