Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sat May 02, 2020 10:30 am

    No Country wrote:
    Halászlé wrote:Aj da probam jos jednom, uz sav rizik koji to nosi: BS je na platnom spisku Ane Brnabic i njen intimus, a njen muz je kontroverzni biznismen povezan sa vrhom (svake) vlasti. Ona je plain and simple formalno i neformalno deo ovog rezima, nije njegov simpatizer vec pripadnik.
    Ako ti se ovo ne prihvata, OK, ali to ne menja na stvari da je ona sada sasvim isto sto i Krle, propagandista ovog rezima, na platnom spisku mafije.
    Ма кул је, Васо, не ради се ту сад о томе да ли 5G мрежа производи коронавирус, па да морамо један другог да убедимо. У питању су нијансе. Питање је и где постављаш границе режима: у једнопартијској држави готово да не постоји немануелни радник који није, на неки начин, ушао у компромис са режимом. Океј, Бики је загазила много дубље него што је морала - и могуће да је баш то у њеном случају отежавајућа околност? То што је заиста имала избор (за разлику од нпр. Крлета, који би без “аранжмана” напросто био нико и ништа)? Ту сад креће прича, прастара, о градским фацама и утицајџијама, о једној дозлабога непринципијелно испреплетеној чаршији, у крајњој линији о таштинама, трачу и вишку слободног времена. О породичним везама и тајнама, мужевима и удадбама, чудним швалерацијама, бизнис комбинацијама, бочним повезивањима, а све то преливено огромном количином зависти. Београд, Васо. Ентропија једна, nothing plain and simple.

    Бики се у том чудном а нама блиском крокодилском екосистему бламира, бесни, свађа, а свако мало каже и по неку храбру и своју реч. Оно по чему је специјална, и ово је збиља последњи пут да тупим о овоме, то је да наилази на у грам подједнак одијум и слева и свесна, и од нас и од њих.Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 1912529702 Што мислим да је чини посебно срећном, јер јој је једина намера и била да се пичкара са свима, те зашто сужавати потенцијално тржиште? Мислим, мени све то много више личи на један плес сујете, него да се под старе дане ухлебила код Напредњака. But to each his own.


    Pa evo sad se pičkara sa svima osim sa Vučićem i Brnabom. Kako se zove to pičkaranje sa svima osim sa vlastima?

    Ja ne poznajem BS, ne znam kakva je kao osopa (a iz onoga što sam uspeo da nazrem, nisam ništa ni propustio), niti me to uopšte zanima. Svako ima svoju tužnu priču, a njena je, po svemu sudeći, vrlo slična svim ostalim kolaboracionističkim narativima - uvek je to mešavina oportunizma, sujete i resantimana prema dojučerašnjim drugarima. To je Krle - nekadašnji lepotan sa zvečkom, zaljubljen u zvuk sopstvenog glasa i glavni junak u svim pričama o svemu, pritom besan na dojučerašnjeg pajtosa Tadića što mu nije obezbedio ne znam ni ja šta. To je Pera Luković - besan na dojučeranje drugare iz Peščanika i CZKD-a jer su oni dobili nešto, a on nije dobio to nešto, a zaslužio je da neko konačno prepozna njegov vrhunski talenat. To je Ćira - valjda ne treba posebno objašnjavati. I to je i BS koja je sada po prvi put zvezda nacionalnih medija - hvale je i na Prvoj i na Pinku, prenose njene tužne ispovesti o samoizolaciji, lifestyle časopisi posvećuju naslovne strane njenoj borbi protiv Covid-a - a pritom se dobijaju i konkursi, angažmani, muž vrti ozbiljnu lovu, a staro društvo marginalaca na koje je imala neke, samo njoj znane pizme, nek pukne od muke!

    Mislim, baš prosto, baš jasno, i baš tipično. Toliko tipično da je potpuno nezanimljivo i nebitno. Ono što je jedino bitno je da ispravno čitamo stvarnost oko sebe. Kad BS nadrlja tekst u Blicu u kojem, usred totalne uzuzrpacije države od strane njenih pajtosa i divljanja naprednjačkih falangi diljem Srbije, odluči da se bavi faking Ivanom Ivanovićem, onda to nije njena ekscentričnost, spremnost da se bez dlake na jeziku svakom popu kaže pop, a svakom bobu bob, nego plain and simple botovanje za vlast, relativizacija i normalizacije, koju smo videli deć hiljadu puta ranije u hiljadu različitih varijanti - eno ga Bazdulj već godinama se u Politici neustrašivo obračunava sa svima, osim sa vlašću.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sat May 02, 2020 10:30 am

    jbt svakom možete da nađete dovoljno nečega da ih humanizujete, ene vučić jede boraniju, toni soprano je teo da da 200 dolara crnji, a daško i mlađa imaju mlađu

    mogao bih da pišem privatne stvari čak i o bs, kakve veze ima razvojni put, zablude, talenat ili bilo šta drugo, kada dođe do toga da se gleda uticaj na društvo i nečija uloga u njemu?

    milošević je bio simpatičan zato što ima onu fotku trenerka i patike? oh tako su se voleli mira i on? koga to boli kurac?
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by bela maca Sat May 02, 2020 10:40 am

    Talason wrote:jbt svakom možete da nađete dovoljno nečega da ih humanizujete, ene vučić jede boraniju, toni soprano je teo da da 200 dolara crnji, a daško i mlađa imaju mlađu

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 3579118792
    dobar čovek


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Nino Quincampoix Sat May 02, 2020 11:20 am

    Tadić joj je kriv što je pala sa koksom umesto da bude ambasadorka u Parizu.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Mr.Pink Sat May 02, 2020 11:26 am

    tad si bar mogao da padnes za nesto

    aj sad da vidim da ne napravis deal


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sat May 02, 2020 11:27 am

    Dobosz Esterházy wrote:Tadić joj je kriv što je pala sa koksom umesto da bude ambasadorka u Parizu.

    pad sa koksom je dosao kasnije


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Mr.Pink Sat May 02, 2020 11:29 am

    nije nista ona bolja ili posebnija od drugih srafica rezimskih. to sto ko prosecan bot na nacionalnim televizijama iznosi neprijatne poluistine nju ni u jednom smislu ne abolira od full kolaboracije

    ona je kako da vam kažem druga, lepša strana te priče


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sat May 02, 2020 11:39 am

    Mr.Pink wrote:

    ona je kako da vam kažem druga, lepša strana te priče

    pa da. zato su se i ovoliko bili rastrčali oko nje i mrđana koga su 2x vadili iz kliničke smrti. sećate se kako je brnabić to ponosno pomenula u jednom od ovih kič nastupa. baš sam komentarisao sa drugaricom da bi kurac to radili za bilo koga od nas.

    takvi ljudi su im bitniji od svih ovih SNS aparatčika. oni su znak da je SNS postao integrativna stranka svih slojeva srpskog društva.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sat May 02, 2020 11:46 am

    Savez naprednjaka Srbije.
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Janko Suvar Sat May 02, 2020 11:47 am

    Marius Lăcătuș wrote:
    Mr.Pink wrote:

    ona je kako da vam kažem druga, lepša strana te priče

    pa da. zato su se i ovoliko bili rastrčali oko nje i mrđana koga su 2x vadili iz kliničke smrti. sećate se kako je brnabić to ponosno pomenula u jednom od ovih kič nastupa. baš sam komentarisao sa drugaricom da bi kurac to radili za bilo koga od nas.

    takvi ljudi su im bitniji od svih ovih SNS aparatčika. oni su znak da je SNS postao integrativna stranka svih slojeva srpskog društva.
    jes integrisali su onog sto mrzi obicnog coveka radnika, jer mu je poslodavac i dodje mu trosak i onog koji mrzi obicnog coveka radnika zato sto zivi u Borci. 


    svi slojevi!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sat May 02, 2020 11:56 am

    to je slika koju šalju i koja im je jako bitna, šuvare.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36980
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sat May 02, 2020 1:08 pm

    za biki je suki u pravu. njena je racionalizacija da njena politika (sto je LDP) nikada nije bila vise na vlasti. prajd se desava, vucic isao u srebrenicu i sve tako. njoj nije bitno sto av sluzi sovenske pomije svojim glasacima posto ona ionako veruje da oni nista drugo ne razumeju. njoj je bitno da nas on integrise u NATO i EU i eto.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36980
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sat May 02, 2020 1:10 pm

    mislim problem je taj sto je biki kao neki iskrivljeni odraz u ogledalu svih onih dizel levicara koji veruju da je sovinisticki amok prirodna, intutivna, politika tzv. srba. ona samo veruje da nam treba dezurni bolnicar da lupa sedative a dizel levicari navijaju da pobegnemo iz ludare.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18447
    Join date : 2014-12-12

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by beatakeshi Sat May 02, 2020 1:13 pm

    Problem sa Biki je što je glupa i bezobrazna. Jedino ostaje da li je zla.
    boomer crook

    Posts : 36980
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sat May 02, 2020 1:19 pm

    dobro da. ona je lajavi krelac i zna da bude jako zla i da udara tako nisko da bi morao da budes zmija da udaris nize.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18447
    Join date : 2014-12-12

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by beatakeshi Sat May 02, 2020 1:25 pm

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 3579118792
    Baš umeš. Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 3137070404
    zvezda je zivot

    Posts : 7068
    Join date : 2014-11-07

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by zvezda je zivot Sat May 02, 2020 1:31 pm

    ne znam, meni Suvarevo objasnjenje deluje seksi ali neistinito. ja sam vulgaran covek i misim da je ponekad pametnije gledati konkretan materijalan interes nego gledati u ideoloska kriva ogledala. misim i da je biki takva. previse ideologizuje bikicin prelet, u smislu da je ovo istina ldpove politike il sta ti ja znam: da, mozda je prajd pomogo da se normalizuje vucic, ali samo u nekoj meri, nije da se biki izracionalizovala do deluzije. misim da je vaznije sto ona ima svoju poziciju u tom savetu a muz joj je tajkuncic, plus se posvadjala s lanom budimlic. misim da je William u pravu, standardna konvertitska prica.


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sat May 02, 2020 1:35 pm

    zvezda je zivot wrote:ne znam, meni Suvarevo objasnjenje deluje seksi ali neistinito. ja sam vulgaran covek i misim da je ponekad pametnije gledati konkretan materijalan interes nego gledati u ideoloska kriva ogledala. misim i da je biki takva. previse ideologizuje bikicin prelet, u smislu da je ovo istina ldpove politike il sta ti ja znam: da, mozda je prajd pomogo da se normalizuje vucic, ali samo u nekoj meri, nije da se biki izracionalizovala do deluzije. misim da je vaznije sto ona ima svoju poziciju u tom savetu a muz joj je tajkuncic, plus se posvadjala s lanom budimlic. misim da je William u pravu, standardna konvertitska prica.


    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 3579118792 

    Ali bukvalno! To sam i zaboravio. Ne bih se iznenadio da je to bio jedan od prelomnij detalja...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36980
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sat May 02, 2020 1:37 pm

    zvezda je zivot wrote:ne znam, meni Suvarevo objasnjenje deluje seksi ali neistinito. ja sam vulgaran covek i misim da je ponekad pametnije gledati konkretan materijalan interes nego gledati u ideoloska kriva ogledala. misim i da je biki takva. previse ideologizuje bikicin prelet, u smislu da je ovo istina ldpove politike il sta ti ja znam: da, mozda je prajd pomogo da se normalizuje vucic, ali samo u nekoj meri, nije da se biki izracionalizovala do deluzije. misim da je vaznije sto ona ima svoju poziciju u tom savetu a muz joj je tajkuncic, plus se posvadjala s lanom budimlic. misim da je William u pravu, standardna konvertitska prica.

    jedno ne iskljucuje drugo. to je kao u standu. prvo sanjas randall flagga pa te tek onda siluje u pustinji nevade. mislim mora da postoji otvor za djavola da radi a u ovom slucaju je to ta neka ideoloska pozicija. nije ni on u stanju da pretvara vodu u vino. to je rezervisano za drugu stranu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36980
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sat May 02, 2020 1:37 pm

    pa zar se ona nije posvadjala s lanom zapravo oko LDP-a?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7068
    Join date : 2014-11-07

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by zvezda je zivot Sat May 02, 2020 1:38 pm

    @William ozbiljno misim da jeste. jer sam na osnovu njenih politickih statusa (valjda o sirizi) na fejsbuku provalio da su se zakrvile iako nemam nikakav upliv u njihov rl. tad mi Kondo reko ma gde su se posvadjale, one mogu da se zakrve samo zbog bifteka. par meseci kasnije smo znali da su raskinule.


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36980
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sat May 02, 2020 1:41 pm

    ma pocela je nesto lana da divlja oko sirize a ova je valjda zakljucila da je cipras zli putinofil pa se to nekako prenelo na cedu i LDP. tako nesto.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Daï Djakman Faré Sat May 02, 2020 1:54 pm

    zvezda je zivot wrote:ne znam, meni Suvarevo objasnjenje deluje seksi ali neistinito. ja sam vulgaran covek i misim da je ponekad pametnije gledati konkretan materijalan interes nego gledati u ideoloska kriva ogledala. misim i da je biki takva. previse ideologizuje bikicin prelet, u smislu da je ovo istina ldpove politike il sta ti ja znam: da, mozda je prajd pomogo da se normalizuje vucic, ali samo u nekoj meri, nije da se biki izracionalizovala do deluzije. misim da je vaznije sto ona ima svoju poziciju u tom savetu a muz joj je tajkuncic, plus se posvadjala s lanom budimlic. misim da je William u pravu, standardna konvertitska prica.
    +1 samo vulgarno materijalisticka analiza. muz joj je u sns-u i to je game set match za materijalisticku analizu.

    that's said, jako je lepo ovo paprika poslozio ovo sa dizel levicom i ludnicom


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    No Country

    Posts : 11134
    Join date : 2015-05-16

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by No Country Sat May 02, 2020 5:32 pm

    beatakeshi wrote:NC normalizuje BS za burunđansko tržište. Jako. (FOTO)
    Лол. На много начина је БС ненормалнија од “нормалног колаборационисте”, ајде опет да потегнемо несрећног Крлета. Мада и он има своју причу.
    Bendegúz Somogyi wrote:Savez naprednjaka Srbije.
    Да, што се тиче политичког аспекта - то је то. Партија са великим “П”.
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Admin Pantokrator Wed May 06, 2020 11:18 am

    ljubitelji biljane ponovo je bezbedno uci na topik

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 4 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 3:14 am