Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Jan 12, 2020 2:20 pm

    Ne slazem se.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Daï Djakman Faré Sun Jan 12, 2020 2:21 pm

    ako opozicija nema logistiku i stranacku infrastrukturu da kontrolise izbore nije besmislena uospte nego je bukvalno jedini smislen potez koji imaju.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Jan 12, 2020 2:21 pm

    Po svemu sudeci i PSG se prikljucio bojkotu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:24 pm

    William Murderface wrote:Po svemu sudeci i PSG se prikljucio bojkotu.
    Ali šta je to bilo kod njih poslednjih dana? Neke desetine ostavki valjda, šta li?
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Sun Jan 12, 2020 2:24 pm

    William Murderface wrote:Ne slazem se.

    +1

    Nemamo zakone, nemamo institucije - zasto bismo se folirali da je stanje redovno, kad nije.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:24 pm

    ne čini ti se, za stranke je besmislena ideja o bojkotu, najviše zato što nemaju mehanizme za vaninstitucionalno delovanje, a ni podršku iz inostranstva

    zbog nedostatka kontrole, nemaju ni mehanizme za insttucionalno delovanje

    za mene bojkot ima smisla, ne zaslužuju i dalje moj glas, nikose ne bavi problemima koje buranija ima, a ja sam to
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Sun Jan 12, 2020 2:25 pm

    Papa Lazarou wrote:
    William Murderface wrote:Po svemu sudeci i PSG se prikljucio bojkotu.
    Ali šta je to bilo kod njih poslednjih dana? Neke desetine ostavki valjda, šta li?

    To bi onda znacilo da su pre tih poslednjih dana imali desetine clanova, ne znam koliko je to realno


    Last edited by ficfiric on Sun Jan 12, 2020 2:26 pm; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Jan 12, 2020 2:25 pm

    Papa Lazarou wrote:
    William Murderface wrote:Po svemu sudeci i PSG se prikljucio bojkotu.
    Ali šta je to bilo kod njih poslednjih dana? Neke desetine ostavki valjda, šta li?


    Pokusavam da provalim i ne ide mi bas najbolje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:27 pm

    "nasilje nigde nikada nije resenje"  


    prilicno otuzno ali ocekivano od hipster projekta 

    plachkica

    Posts : 16128
    Join date : 2014-11-06

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by plachkica Sun Jan 12, 2020 2:28 pm

    za psg, insajd info (pokazao se kao pouzdan), sergej je od početka bio za bojkot,
    na nagovor ovih koji sad daju ostavke, ušli su u pregovore, sa dogovorom da 
    ako se ne ispune zahtevi i oni idu u bojkot. sad je prelomljeno (valjda), a ekipa 
    nije zadovoljna jer je videla sebe sa sigurnim poslaničkim platama i sigurnim novcem
    za finansiranje.
    nema naznaka kako će do kraja da se završi.  (navodno je sergej u stranačkoj komunikaciji
    jako ubedljiv, ni nalik tviter prostaku.)
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:28 pm

    rutinski ulazi u skup svako ko im je potreban, za to im je dovoljno 10-12% glasova, vecinu obezbedjuju od stranackog clanstva po naredjenju, a resto ce direktno uplatiti po crvenu dve grupama koje su i ranije koristili za jednokratno glasanje.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:28 pm

    Neću da širim priču dalje jer sam u suštini team bojkot, samo sa izvesnim rezervama. Ipak ću dodati da se i devedesetih izlazilo na izbore u neregularnim uslovima. Nije to foliranje da je stanje normalno, već borba za onoliko vlasti koliko možeš da osvojiš.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:29 pm

    uuuu psg ulazi u bojkot, znaci tih 0,80% nece uci u izborne glasove, zajebano
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Sun Jan 12, 2020 2:33 pm

    plachkica wrote:za psg, insajd info (pokazao se kao pouzdan), sergej je od početka bio za bojkot,
    na nagovor ovih koji sad daju ostavke, ušli su u pregovore, sa dogovorom da 
    ako se ne ispune zahtevi i oni idu u bojkot. sad je prelomljeno (valjda), a ekipa 
    nije zadovoljna jer je videla sebe sa sigurnim poslaničkim platama i sigurnim novcem
    za finansiranje.
    nema naznaka kako će do kraja da se završi.  (navodno je sergej u stranačkoj komunikaciji
    jako ubedljiv, ni nalik tviter prostaku.)

    Meni je i delovalo da je Sergej sve vreme za bojkot, dok su protiv likovi poput Milenica


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Jan 12, 2020 2:33 pm

    PSG se vrti oko cenzusa, zahvaljujuci Sergeju ofkors. A i bitno je jer su oni jos jedina 'prava' opozicija (dobro, uz Zivkovica, ali njegova stranka stvarno nema birace) koja je jos ucestvovala u pregovorima. Sve ostalo su trojanci.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 2:35 pm

    hahahaha prava opozocija. mozda da, ako se racuna da nisu vucicev parazit iz debelog creva. to sto su desnicarska zgadija odvratna i sto podrzavaju potpuno isto drustveno uredjenje nema veze.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Jan 12, 2020 2:36 pm

    Pa ne kazem da nema veze, ali ne pricamo o tome.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Sun Jan 12, 2020 3:03 pm

    Klačar: Smanjenje cenzusa štetno za SNS

    Izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju (CESID) izjavio je da bi odlukom o smanjenju izbornog cenzusa sa pet na tri odsto Srpska napredna stranka (SNS) išla na svoju štetu i ocenio da nad takvim najavama još stoji znak pitanja.

    Klačar je podsetio da je Srpska napredna stranka (SNS) upravo bila ta koja je u razgovorima o izbornim uslovima zastupala stav da krupne promene u izbornom sistemu ne treba donositi samo nekoliko meseci pre održavanja izbora.

    "Mislim da bi SNS na ovaj način radila u korist svoje štete", smatra Klačar i dodaje da bi to bila loša poruka u jeku razgovora o izbornim uslovima. Kao jedan od učesnika dijaloga o izbornim uslovima koji su proteklih meseci vođeni sa predstavnicima opozicije i evropskih institucija on tvrdi da izborni cenzus tokom tih razgovora nije pominjan.

    "Pominjanje smanjenja izbornog cenzusa je iznenađenje", rekao je Klačar i dodao da se stvar verovatno posmatra iz ugla najavljenog bojkota izbora i kao način da se izbori sa time.

    Prema rečima sagovornika FoNeta, smanjenje cenzusa bi u praksi moglo da ide na ruku onim strankama koje su trenutno na ivici izbornog praga, a u tom kontekstu je pomenuo Srpsku radikalnu stranku, Srpski patriotski savez i Pokret slobodnih građana. Klačar je istakao da su se protiv smanjenja cenzusa izjasnile i neke od ovih stranaka sa ovog spiska, poput Pokreta slobodnih građana.

    On smatra da ovakve najave mogu potencijalno loše da zvuče za one aktere koji se još dvoume o tome da li će izaći na predstojeće izbore.

    Izvršni direktor CESID istakao je da je izborni cenzus jedan od najavažnijih elemanata izbornog sistema i da je njegova promena radikalna stvar. Ipak, tvrdi Klačar, sama procedura za takve izmene ne bi bila tehnički teška i zahtevna. To bi, objašnjava on, pretpostavljalo izmenu malog broja članova izbornog zakona i ne bi zahtevalo puno vremena.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Sun Jan 12, 2020 3:06 pm

    Inace, ne znam sto se uzima zdravo za gotovo najava. Cenim da je to pusteno zbog PSG-a a ne zato sto bilo ko ozbiljno misli da smanji cenzus


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 4:09 pm

    Vučićeva Srbija - Page 7 82865328_2635831606454145_4978739678799724544_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=ZTE9CrqMlWwAQnpKDxuFgt4dzqvF6xx-oRqQdgc3sNAK9cyGApNIxhdeQ&_nc_ht=scontent-sof1-1



    Vučićeva Srbija - Page 7 3137070404
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Sun Jan 12, 2020 4:23 pm

    William Murderface wrote:PSG se vrti oko cenzusa, zahvaljujuci Sergeju ofkors. A i bitno je jer su oni jos jedina 'prava' opozicija (dobro, uz Zivkovica, ali njegova stranka stvarno nema birace) koja je jos ucestvovala u pregovorima. Sve ostalo su trojanci.

    Ne vrit se. To ga samo sns drzi na 5-6% da bi ih navukli da izadju. Ako primetis guraju ih sa otkinutim krilom djb(stevke madjija i sms) na 6%.
    Realno su na oko 3%.
    Bili su skocili ali su se izduvali.
    Sada su se jos dodatno podelili a za tu pricu da je Sergej za bojkot, pa nisam bas siguran u to ali da vidimo.
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by шумидер-модер Sun Jan 12, 2020 4:42 pm

    AZ-5 wrote:Vučićeva Srbija - Page 7 82865328_2635831606454145_4978739678799724544_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=ZTE9CrqMlWwAQnpKDxuFgt4dzqvF6xx-oRqQdgc3sNAK9cyGApNIxhdeQ&_nc_ht=scontent-sof1-1



    Vučićeva Srbija - Page 7 3137070404
    Скот комунално-полицајски се фолира: ударац јесте био чист и добар, довољан да је обори, тачније избаци из равнотеже - остало је урадила гузица - али не толико јак да је занесвести.
    Жене даље, по правилу падају на дупе, леђа, мушкарци лицем унапред.
    Ова полицајка је стигла и да подбаци длан под лице.
    А на страну ПЦ, није ми јасно како су и по којим критеријумима особа оба пола, у овом случају жене, са оваквом телесном конституцијом уопште добиле посао полицајца, макар и комуналног.
    Што се такозване обучености за свој посао тиче, из поступака и понашања на овом клипу, види се да тога нема ни у траговима.
    Све у свему, биће да Србија има још једну паравојску у причуви.


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    паће

    Posts : 39815
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sun Jan 12, 2020 4:45 pm

    AZ-5 wrote:Vučićeva Srbija - Page 7 82865328_2635831606454145_4978739678799724544_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=ZTE9CrqMlWwAQnpKDxuFgt4dzqvF6xx-oRqQdgc3sNAK9cyGApNIxhdeQ&_nc_ht=scontent-sof1-1



    Vučićeva Srbija - Page 7 3137070404

    Имамо јунака дана.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sun Jan 12, 2020 4:51 pm

    Jedna ekipa će skupljati pare za plaćanje kazne ukoliko bude primenjen oportunitet. Nadam se da će svi koji se raduju ovom događaju moći da se isprse bar 500 dinara kada dođe vreme.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49670
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jan 12, 2020 4:54 pm

    Komunalnu treba ukinuti

    Vučićeva Srbija - Page 7 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:28 pm