Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    a future to believe in

    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by zvezda je zivot Tue Jan 14, 2020 12:03 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:ne mora čak ni da se ide tako daleko, brat Berni je pre 5 godina nagovarao istu tu Uoren da se kandiduje za predsednika protiv Hilarija i da je on podrži.

    ovo je low blow, Loblaw, ali sasvim očekivano, kampanja joj propada, nema šanse u Ajovi, nije uspela da zaustavi krvarenje kad je napala Mayo Pita, jedina nada je da proba ovu debatu da izvrne u predstavu o njoj samoj i o zlom Jevrejinu ženomrscu koji nam je skrivio 2016.
    raduje što nemaju ništa bolje od vikanja he did a misogyny, evo majke mi  a future to believe in - Page 11 3579118792

    misim da potcenjujes voren, timskog igraca i kapitalistu do koske. ovaj potez prevashodno sluzi da se zatruju odnosi izmedju dve kampanje i da se napravi put vorenki da ne podrzi nijednog kandidata kad ispadne iz trke.


    _____
    ova zemlja to je to
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Mr.Pink Tue Jan 14, 2020 12:12 pm

    +1


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Tue Jan 14, 2020 12:16 pm

    @zvezda

    misliš da je već digla ruke?

    šta znam, tajming je indikativan--pre ovoga bi debatom najverovatnije dominirao Iran, a tu ona ima najmanje da ponudi. em nije bila u vojsci ko Mayo, em nema autsajdersku poziciju kakvu ima Berni, em je pukla pod pritiskom pitanja 1 Megan Mekejn na tu temu, em je, jbg, žensko koje nije poznato kao war hawk za razliku od npr. Hilarija. kakva je onda ona alternativa Tranpari u tom pogledu? ovako se ide na nametanje teme berni bro 2016 i identitetske politike (nećemo ni o MFA da pričamo, naravno).

    ali jbg biće zanimljivo kad bude morala da tamo na bini laže o razgovoru u 4 oka, ja mislim da--pod uslovom da brat Bernard postupi pametno--ovo neće ispasti dobro po nju.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by zvezda je zivot Tue Jan 14, 2020 12:29 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:@zvezda

    misliš da je već digla ruke?

    nije digla ruke, sve to stoji, malo ja preterujem, naravno da je cilj ovog manevra da ju se vrati u trku, ali kapiram da ne treba ocekivati da podrzi bernija kada bude trebalo.

    i ja misim da ovo nema sanse da ispadne dobro po nju.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Tue Jan 14, 2020 4:34 pm








    a future to believe in - Page 11 1931448533
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by zvezda je zivot Wed Jan 15, 2020 5:47 am

    realno hilari sad da ustane iz groba pocistila bi ove prajmrije (i ponovo izgubila od trampa).


    _____
    ova zemlja to je to
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by паће Wed Jan 15, 2020 8:55 am

    zvezda je zivot wrote:realno hilari sad da ustane iz groba pocistila bi ove prajmrije (i ponovo izgubila od trampa).

    Онолико колико би машинерија залегла иза ње и обезбедила јој оних пецијалних гласова. С тим што сад сви знају како се то завршило прошли пут.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by шумидер-модер Wed Jan 15, 2020 9:04 am

    a future to believe in - Page 11 Herblock-098


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Wed Jan 15, 2020 10:26 am

    lolol debata u dva tvita




    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Erős Pista Wed Jan 15, 2020 10:36 am

    Kakvo brukanje. Pa ni Hilari se nije ovako ponasala. CNN ne vredi komentarisati.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Wed Jan 15, 2020 10:38 am

    e da, i ovo


    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Erős Pista Wed Jan 15, 2020 11:04 am

    Ma da, sad gledam, faking hendsejk je glavni utusak debate. 

    Medjutim

    Bernie Sanders’ campaign said the Vermont senator brought in $1.7m tonight, marking his strongest fundraising performance during a presidential debate yet.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Mr.Pink Wed Jan 15, 2020 12:39 pm

    KO STO REKOSMO

    VORENKA SMRAD


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Mr.Pink Wed Jan 15, 2020 12:41 pm

    gotova je. like forever

    berni kersme


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Erős Pista Wed Jan 15, 2020 12:48 pm

    It is not just because Bernie has repeatedly said a woman could be president that I do not believe he told Warren that a woman could not be president. Nor is it just because Warren’s campaign is behind, and desperately in need of some kind of game-changer to improve her fortunes before Iowa—though that certainly gives ample motive to put the worst possible spin on his words. It is also because Elizabeth Warren has a long history of saying things that are deceptive or untrue. 
    I think we have to be careful here, because women are accused of untrustworthiness and inauthenticity far more than men. If we are to question Elizabeth Warren’s truthfulness, it needs to not be because of some vague “vibe,” some sense of being “fake,” but because there is evidence. I have rejected petty criticisms of Warren that are based on her manner or her physical movements, and it’s very important to be on guard against double standards. 
    But when I say there is reason not to trust that Warren always tells the truth, I mean this because she does not always tell the truth. I have documented these at length in a video and in previous articles for this website. Many of them are small, but they are also shameless and show a willingness to bend the truth for political convenience. They include:

    • Saying she opposed fancy wine fundraisers even though she held them herself
    • Raising money using exactly the methods she now denounces as corrupting, and falsely claiming her presidential campaign was “100% grassroots funded” when it carried over millions from a Senate campaign funded by the wealthy
    • Claiming her father was a janitor when her brother insists he wasn’t 
    • Pretending to have been representing the interests of consumers when she was in fact working for corporations who were contesting the legal claims of retired coal miners, women sickened by faulty breast implants, rural cooperatives, and dead NASCAR drivers. (The New York Times and Washington Post both investigated her claims and documented ways in which her campaign had manipulated the truth.) 
    • Claiming for years on government forms that her race was “American Indian”
    • When a mother accused her of having sent her children to private schools, insisting her children “went to public schools” when one of them actually did go to private school
    • Claiming to support Medicare For All but then, when criticized for it, backing off it completely and promising to pass something else
    • Claiming that only billionaires would pay more under her Medicare For All plan, when that wasn’t true
    • Allowing Harvard Law School to claim her as its first “woman of color”
    • Claiming that a DNA test supported the contention that she was an American Indian, then deleting the evidence she had done this
    • Claiming to have been the first nursing mother to take the New Jersey bar, then when asked for evidence, saying that she “was making a point about the very serious challenges she faced.” 
    • Telling a dubious story about her grandparents having to elope because of discrimination
    • Saying she was “not political” in her younger years when she was in fact a “diehard conservative” Republican
    • Claiming recipes she copied word for word from the New York Times were ancient Cherokee family dishes
    • Pretending that she was releasing a health-care plan that did not raise middle class taxes 
    • Claiming to have “created the intellectual foundation” for Occupy Wall Street 
    • Criticizing the revolving door between the banking sector and government despite personally putting bankers in the Consumer Financial Protection Bureau

    https://www.currentaffairs.org/2020/01/the-credibility-gap


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by zvezda je zivot Wed Jan 15, 2020 12:57 pm

    William Murderface wrote:Kakvo brukanje. Pa ni Hilari se nije ovako ponasala. CNN ne vredi komentarisati.

    pa hilari je bila ozbiljan kandidat sa sirokom bazom. vorenkina baza su ona porodica iz get outa i feministkinje s tvitera tipa moira denegan


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Erős Pista Wed Jan 15, 2020 1:08 pm

    a future to believe in - Page 11 3579118792

    They would've voted for Obama for the third term if they could!


    Ali u pravu si, naravno, ovo su potezi ocajnice. Mene raduje sto su krenuli napadi na Bernija sa svih strana. Poceli i republikanci da ga griluju sto pokazuje da ga vide kao moguceg pobednika. 2016 realno nikad nije dosao na red od Hilari.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Zuper Wed Jan 15, 2020 2:25 pm

    To nije dobro i to je razlog zasto je tesko skinuti predsednika koji juri drugi mandant u SAD.
    Poslednji takav slucaj je bio Bus stariji 1992 posle 12 godina vlasti gop predsednika(Regan8+4 Bus) i to samo zbog recesije koja se desila u izbornoj godini.
    Zato oni koji imaju bas ozbiljne ambicije cekaju kraj dva mandata da bi jednako zaprljani usli u borbu sa protivkandidatom gop/dp za predsednika. Ovako je mnogo tesko.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by MNE Wed Jan 15, 2020 2:45 pm

    William Murderface wrote:a future to believe in - Page 11 3579118792

    They would've voted for Obama for the third term if they could!


    Ali u pravu si, naravno, ovo su potezi ocajnice. Mene raduje sto su krenuli napadi na Bernija sa svih strana. Poceli i republikanci da ga griluju sto pokazuje da ga vide kao moguceg pobednika. 2016 realno nikad nije dosao na red od Hilari.
    pa on je sam pristao da glumi opoziciju iako je znao da je sve unaprijed odlučeno
    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Wed Jan 15, 2020 4:05 pm

    a future to believe in - Page 11 1861198401

    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Gargamel Thu Jan 16, 2020 6:12 am

    William Murderface wrote:
    It is not just because Bernie has repeatedly said a woman could be president that I do not believe he told Warren that a woman could not be president.
    Sanders je verovatno rekao kako žena me može da dobije na izborima, ili nešto u tom stilu. to ne znači da on misli da su žene manje vredne ili da bi žena bila lošiji predsednik. 

    to i nije neki posebno sporan stav, obzirom da je sasvim na mestu tvrditi da žene imaju manje šansi od muškaraca na ovdašnjim izborima. pa optužbe za seksizam i mizoginiju ne ferceraju. ali je nepristojno takvo što reći ženi koja želi da se kandiduje, a Sandersu suzdržanost i takt nisu jača strana.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jan 16, 2020 8:23 am

    Gargantua wrote: a future to believe in - Page 11 1861198401


    kako ih jebe...al zasluzili su
    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Thu Jan 16, 2020 8:50 am

    Anonymous
    Guest

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Guest Thu Jan 16, 2020 9:43 am

    Gargamel wrote:
    William Murderface wrote:
    Sanders je verovatno rekao kako žena me može da dobije na izborima, ili nešto u tom stilu. to ne znači da on misli da su žene manje vredne ili da bi žena bila lošiji predsednik. 

    to i nije neki posebno sporan stav, obzirom da je sasvim na mestu tvrditi da žene imaju manje šansi od muškaraca na ovdašnjim izborima. pa optužbe za seksizam i mizoginiju ne ferceraju. ali je nepristojno takvo što reći ženi koja želi da se kandiduje, a Sandersu suzdržanost i takt nisu jača strana.
    ma on verovatno nije rekao ni to--glupo bi bilo to reći kad je na prethodnim izborima žena dobila više glasova od muškarca, i to od ovog muškarca protiv koga se ide na izbore ove godine.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Erős Pista Thu Jan 16, 2020 10:29 am

    Kakva folirantlinja.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    a future to believe in - Page 11 Empty Re: a future to believe in

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 7:17 am