Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    DJB - Nrdule

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Jul 18, 2020 8:11 pm



    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by beatakeshi Sat Jul 18, 2020 8:23 pm

    Ovako su se njuškali i Sergej i Radule onomad u Grmeču.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Sat Jul 18, 2020 8:36 pm

    Ovo je odlicna vest.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Sat Jul 18, 2020 8:38 pm

    Suverenistas

    https://www.peticije.online/ja_sam_suverenista
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Sat Jul 18, 2020 8:41 pm

    Kvalitetni ludaci.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Jul 18, 2020 8:43 pm

    To se tad Sergej uvalio na dzabe klopu. Ovo je najava saveza.


    Btw

    "Сарадња НК и ДЈБ, односно Чеде Антића и Саше Радуловића" => НК = Чеда Антић, ДЈБ = Саша Радуловић


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49678
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 18, 2020 8:46 pm

    Ko je u Nazadnom klubu osim Čede anti-reketa?
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Sat Jul 18, 2020 8:50 pm

    Valjda bio Cirjakovic, ne znam dal je jos uvek.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Jul 18, 2020 8:54 pm

    Органи Напредног клуба

    др Чедомир Антић
    председник и оснивач

    Игор Вуковић,
    генерални секретар

    Милан Динић
    потпредседник и оснивач

    Милош Вулевић, потпредседник

    Дијана Хинић, потпредседница

    Оснивачи Напредног клуба
    Поред председника др Чедомира Антића, оснивачи Напредног клуба су и:

    Јован Атанасијевић, Марио Брудар, Маринко Вучинић, Драгана Декић, Драгиша Живковић, мр Мирослав Маринковић, др Предраг Ј. Марковић, др Слободан Г. Марковић, Драган Миливојевић, др Иван Радојковић, Зоран Ћирјаковић, мр Дејан Хинић, Срђан Смиљанић, Милан С. Милутиновић и Милан Динић.


    http://www.napredniklub.org/osnivaci-i-organi-kluba/


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49678
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 18, 2020 9:24 pm

    Ma pola od tih osnivaca vise nema veze sa tim, ubedjen sam
    ćaća

    Posts : 3378
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ćaća Sat Jul 18, 2020 9:25 pm

    doktori Markovići sigurno nemaju
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Sat Jul 18, 2020 9:28 pm

    Mór Thököly wrote:Ko je u Nazadnom klubu osim Čede anti-reketa?

    DJB - Nrdule - Page 32 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Mon Jul 20, 2020 9:56 am

    DJB - Nrdule - Page 32 EdWjGdhVcAAMTZR?format=jpg&name=large



    nes jebati


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49678
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 20, 2020 9:58 am

    Vaciceva zurka je i dalje bolja
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by паће Mon Jul 20, 2020 11:39 am

    Ошишали Хану?


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Mon Jul 20, 2020 3:18 pm

    DJB - Nrdule - Page 32 EdXwZGYWkAAz79k?format=jpg&name=900x900


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49678
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 20, 2020 3:24 pm

    Ucini mi se isprva da je Vucic...
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Daï Djakman Faré Mon Jul 20, 2020 4:20 pm

    Mór Thököly wrote:Ko je u Nazadnom klubu osim Čede anti-reketa?
    DJB - Nrdule - Page 32 286371741

    ficfiric wrote:nes jebati
    DJB - Nrdule - Page 32 3579118792


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Jul 30, 2020 8:48 pm





    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Jul 30, 2020 8:50 pm

    DJB - Nrdule - Page 32 3960535071


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Jul 30, 2020 8:53 pm

    mongoloidkinja/bezobrazna šarlatankinja.

    ground glass je tehnički opis jedne vrste rentgenskog odraza u plućima.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Jul 30, 2020 8:55 pm

    Lebe


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Tue Sep 08, 2020 10:33 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Fri Sep 25, 2020 11:12 am



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Oct 10, 2020 6:32 pm

    ДЈБ захтева укидање свих мере забране и враћање друштва у нормално стање
    9. октобра 2020.
    Србија срља ка економском колапсу, великом расту јавног дуга и уништењу домаће привреде. Дефицит буџета Републике Србије од почетка увођења полицијског часа и других мера забране, у периоду од марта до августа ове године, износи готово 3 милијарде евра. Просечни месечни дефицит од почетка увођења мера забране износи готово пола милијарде евра. Толико нас месечно кошта хистерична политика власти у вези са вирусом.

    Од негативних последица мера забране по буџет, много су веће последице по домаћу привреду, здравствени и образовни систем. Здравствени систем је потпуно паралисан од стране Кризног штаба и у њему практично нема места за људе који болују од тешких болести много горих од ковида.

    Неразумне мере власти у области образовања остављају трајне последице по целу генерацију наше деце, од предшколских установа и основних школа, све до средњих и  виших школа и факултата. Последице продужетка ове агоније ће се одразити на будућност целе нације.

    Мерама забране, култура је потпуно паралисана и практично нестала из живота грађана.

    Кризни штаб делује као политичко пропагандно тело власти које са струком нема никакве додирне тачке. Свакодневно се застрашују грађани Србије, а да им се не дају никакве корисне информације.

    Од избијања ове пандемије хистерије коју шири Светска Здравствене Организација (СЗО), њени квази-стручњаци, банке и глобалне корпорације, сви глобални медији и велики број политичара у укидању слободе људи виде прилику за огромну економску корист и јачање личне позиције моћи на рачун грађана, демократије и слободе људи.

    Упркос свима њима, од правих стручњака којима је Хипократова заклетва важнија од профита фармацеутске индустрије, смо до сада сазнали следеће:

    Сваки вирус је опасан па и ова нова врста корона вируса. Од сваког вируса људи треба да се чувају, посебно старији и болесни суграђани са ослабљеним имуним системом.

    За неке људе вирус може бити јако опасан, са тешким симптомима који су тежи од симптома сезонских прехлада и грипа. Због тога је потребан посебан опрез. Међутим и у прошлости смо имали вирусе чији су симптоми били тешки и због тога нисмо затварали целе државе.

    ПЦР тест који СЗО користи за статистику заражених и умрлих од КОВИД-19 у ствари уопште не детектује оболеле, тако да су све статистике потпуно искривљене.

    Огромна већина људи за које намештена статистика каже да су умрли од короне су умрли са позитивним резултатом ПЦР теста, не од њега. Статистика о томе колико људи је заиста имало КОВИД-19 и умрло од њега не постоји.

    Смртност утврђена и оваквом намештеном статистиком је на нивоу смртности сезонских прехлада и грипа који постоји од како је света и века.

    Заразност овог вируса није ништа гора од заразности свих других преко 100 различитих вируса сезонских прехлада и грипа.

    Не прети никакво преоптерећење здравственог система.

    Вирус је практично безопасан за децу која немају проблем са имуним системом.

    Маске су, за обичне људе, а посебно децу, више штетне него корисне. Холандија их је укинула. Шведска их никада није ни уводила.

    Мере забране су потпуно беспотребне. Шведска је ово показала и доказала.

    Термин “социјална дистанца” личи на термин из књига Џорџа Орвела. Зашто се користи овај термин уместо термина “физичко одстојање” потпуно је нејасно.

    Никада у историји човечанства нисмо на дневном нивоу бројали људе који су умирали, користили погрешан тест за детекцију наводне заражености ипреносили то преко свих малих екрана.

    У свакој економској кризи страда домаћа привреда и цену плаћају грађани. Од сваке економске кризе профитирају банке и глобалне корпорације.

    Хистерију су подигли глобални медији који су у власништву глобалних корпорација као и глобалистички политичари. Грађани осећају да нешто није у реду. Као да живимо у време Орвела.

    Јавни дуг је од почетка године повећан за 2,7 милијарди евра и износио је 26,6 милијарди евра на крају августа. Само за ових 6 месеци парализе система, власт је земљу задужила готово четири пута више него што је противуставно отела пензионерима од 2014 до 2018 године. Да ли ће власт ову кризу искористити да поново посегне у џепове пензионера?

    ДЈБ захтева од власти која је фалсификовала изборе да врати Србију у нормално стање, укине мере забране и тако спасе Србију од колапса у који нас је све увела тим неразумним мерама.

    Захтевамо укидање свих мера забране. Захтевамо укидање обавезног ношења маски, Захтевамо враћање образовног и здравственог система у нормално стање.

    Грађани Србије су одрасли и одговорни људи који сами себе и своје породице чувају од сваке заразе. За то су им потребне тачне и корисне информације власти као и функционалан здравстевни систем, не дезинформације и ширење страха и хистерије.

    Упозоравамо власт да не посеже за новим мерама забране и да не помишља на поновно увођење полицијског часа.

    Опозиција не може да промени политику власти нити да спроведе другачију политику, јер кад би могла не би била опозиција већ власт. Опозиција може само да предлаже другачију политику грађанима како би грађани могли да виде како би се опозиција понашала када би добила подршку грађана на наредним изборима. ДЈБ, поучен искуством, нажалост не очекује од власти да промени своју политику. На то могу власт да натерају само грађани.


    _____


    Uprava napolje!

    DJB - Nrdule - Page 32 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:05 am