Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Naprednjakluk

    паће

    Posts : 40217
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by паће 2019-05-18, 11:26

    Могли бисмо уз мементо да отворимо тему са свечаним отварањима најбезначајнијих објеката. Шта смо досад имали, онако по сећању - стреју од 1,5квм као аутобуску станицу, пешачки прелаз, јавни веце, капију на пијаци, улицу целу асфалтирану у дужини од 1 ћошка (остатак није асфалтиран ни за наредна два избора)...


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-18, 11:37

    ficfiric wrote:
    Iz "Tržnice" se hvale uspehom direktora - otvaranjem kapije na pijaci

    https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Iz-Trznice-se-hvale-uspehom-direktora-otvaranjem-kapije-na-pijaci.sr.html

    Naprednjakluk - Page 7 800x600_Novi-ulaz-Tvrdjavska-pijaca-Nis1-foto-JKP-Trznica-Nis

    Otvaranje još jednog ulaza u Cvetnu pijacu u niškom Javno-komunalnom preduzeću Tržnica nazivaju još jednim ispunjenim obećanjem direktora Gorana Đorđevića, a to što je pijaca dobila novu kapiju obeleženo je svečarski, uz balone i presecanje vrpce.

    Jedna od najgorih pijaca u Srbiji, prema oceni Sanitarne inspekcije, koja se često suočava sa smećem i loše konstruisanim objektima - dobila je novi ulaz.

    U saopštenju koje prate fotografije i video na kome je prikazano kako se novi ulaz pravio, ali i kako je otvorena kapija, pohvalilo se preduzeće Tržnica koje je zaduženo za brigu o pijacama u Nišu. Deo ograde koja se nalazi oko pijace pored niške Tvrđave pretvorena je u ulaz, a ovaj čin je preduzeće nazvalo “još jednim ispunjenim obećanjem direktora”.




    Naprednjakluk - Page 7 658766951

    Svaka čast Goksitu!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-18, 11:39

    паће wrote:Могли бисмо уз мементо да отворимо тему са свечаним отварањима најбезначајнијих објеката. Шта смо досад имали, онако по сећању - стреју од 1,5квм као аутобуску станицу, пешачки прелаз, јавни веце, капију на пијаци, улицу целу асфалтирану у дужини од 1 ћошка (остатак није асфалтиран ни за наредна два избора)...


    Niš se po tome isticao i u prethodnom režimu!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi 2019-05-18, 11:46

    Naprednjakluk - Page 7 Aleksandar-Vulin-ministarstvo-za-rad-i-socijalna-pitanja-Apatin24.april-2015-7-1024x768
    Naprednjakluk - Page 7 Aleksandar-Vulin-ministarstvo-za-rad-i-socijalna-pitanja-Apatin24.april-2015-4-1024x768
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-18, 15:00

    ZBOG POLITIKE SAM NA UDARU "TVITER-PROFESORA"
    * DA li je na osporavanje vašeg doktorata stavljena tačka posle izveštaja komisije BU?
    - Iskreno se nadam da jeste, s obzirom na to da ova priča traje već pet godina i da su moj rad ocenjivale čak tri komisije. Ono što me najviše boli je to što se eminentnim stručnjacima i uglednim profesorima koji su ocenjivali moj rad i studiozno ga analizirali manje veruje nego nekom "tviter-profesoru", koji se bavi mnome svakodnevno već pet godina. Ja sam taj rad pisao pune tri godine, primenjujući i teorijsko i praktično znanje koje sam stekao u dotadašnjem akademskom i poslovnom životu. Koliko je vremena, izučavanja, čitanja, potrebno za tako nešto - to zna svako ko je pisao tu vrstu rada.
    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:795064-Sinisa-Mali-Bice-novca-za-vece-plate-i-penzije


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi 2019-05-18, 15:06

    Naprednjakluk - Page 7 3579118792
    Bog humora i satire.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-18, 15:08

    Nije kraj.

    * A Vidite li to kao akademsku borbu?
    - Baš "slučajno" kada sam došao na političku funkciju javlja se neki, do tada potpuno anonimni pojedinac, koji napiše tekst za internet-portal i koji na taj način privuče pažnju javnosti. I zato tvrdim - ovo nije nikakva akademska borba, ovo je čista politika. Zbog ulaska u politiku su pokušali da mi ospore doktorat. I lako je "junacima" sa "Tvitera" sada da se šale nazivajući me "doktorom" u pogrdnom smislu te reči. Meni nije bilo lako ni dok sam pisao svoj rad, a ni u poslednjih pet godina, kada su pokušavali da me ospore na svim poljima na kojima sam postizao uspehe. Ali, neka im je na čast. Stručna komisija je dala zvaničan stav, a tu informaciju je primio i Senat Univerziteta. Ja ću nastaviti da se borim za bolju i uspešniju Srbiju i za kvalitetniji život svakog građanina.

    "Potpuno anonimni pojedinac" je Raša Karapandža.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by darling 2019-05-18, 15:30

    Naprednjakluk - Page 7 286371741


    (objedinjeni smeh za devojke iz gruze ispred lifta i sinisu malog)
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi 2019-05-18, 15:53

    Mali je otelotvorenje Zla.
    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-05-18, 15:54

    Ja sam taj rad pisao pune tri godine, primenjujući i teorijsko i praktično znanje koje sam stekao u dotadašnjem akademskom i poslovnom životu.

    Tako se ne piše "platio sam nekim likovima da mi skarabudže disertaciju tek da prođe koliko baš mora, a oni su sjebali stvar jer su previše očigledno prepisivali".

    Na stranu što ološu taj doktorat ni za šta ne treba osim zbog sujete, sve je radio kao puko izdrkavanje.
    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by MNE 2019-05-18, 16:20

    ruku na srce 80% "dr"-a doktorira (regularno ili ne) da bi im stojalo dr ispred imena
    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-05-18, 16:24

    Ne.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-18, 16:29

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-05-18, 17:17

    Gargantua wrote:Na stranu što ološu taj doktorat ni za šta ne treba osim zbog sujete, sve je radio kao puko izdrkavanje.

    Ne zbog sujete vec zbog spina. Sad mu je najveci greh sto je "malo prepisivao" (a ko nije). Ko se seca da se on nekada bavio privatizacijama (secerane, Beopetrol, itd)


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-05-18, 17:22

    počelo onlajn potpisivanje Karapandžine žalbe.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-18, 17:28

    ficfiric wrote:
    Gargantua wrote:Na stranu što ološu taj doktorat ni za šta ne treba osim zbog sujete, sve je radio kao puko izdrkavanje.

    Ne zbog sujete vec zbog spina. Sad mu je najveci greh sto je "malo prepisivao" (a ko nije). Ko se seca da se on nekada bavio privatizacijama (secerane, Beopetrol, itd)


    Pa nije on doktorirao sa namerom da ga otkriju. U pravu je Gargantua, čisto izdrkavanje. Mada ne bih isključio ni nameru da se "osigura" za trenutak kad ovi budu zglajzali i utočište potraži kao profesor na Megatrendu, Singi-dingiju ili nekoj sličnoj instituciji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-05-18, 18:18

    niste uživo upoznali taj svet. oni uopšte ne vezuju pojam akademske titule za nekakvo znanje, učenje i slične stvari. titula je stvar prestiža, nešto što se mora steći, svejedno kako.

    ti ljudi uopšte ne razumeju koncept lične ili kolektivne zasluge. igra se samo na pobedu svim sredstvima.


    DJV je to na jednom kolegijumu lepo sumirao. "ljudi mene boli kurac kako će Zvezda uzeti titulu".
    kojot

    Posts : 62
    Join date : 2018-03-03

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by kojot 2019-05-18, 19:48

    Cekaj, ne smes tu da stanes, daj nam kontekst.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-05-18, 19:57

    Kakav kontekst, isto kaze svaki zumbul Naprednjakluk - Page 7 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Nino Quincampoix 2019-05-18, 20:20

    +1
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi 2019-05-18, 20:30

    Mada sa ovim putovanjem kroz vreme osvajanje titule je poprimilo novu dimenziju.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-05-20, 16:20

    Naprednjakluk - Page 7 D6_8yz10


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-06-05, 09:06




    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-06-08, 16:52

    Poslaniku SNS izgoreo automobil
    Autor: mondo.rs, Fonet

    Poslaniku i predsedniku odbora Srpske napredne stranke (SNS) u Vranju Slaviši Bulatoviću izgoreo je automobil.

    "Požar je ugašen. O slučaju je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo, po čijem je nalogu policija obavila uviđaj i intenzivno radi na rasvetljavanju slučaja", saopštila je policija.

    Automobil je izgoreo ispred porodične kuće šefa vranjskih naprednjaka u Vranjskoj Banji, u noći između petka i subote.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-06-21, 09:52

    Južnim vestima dostavljeni zapisnici sa saobraćajne nesreće Zorana Babića
    21.06.2019.

    https://vesti.istinomer.rs/vesti/2019/06/21/16870/?utm_source=twitter&utm_content=juznvesti_dobile_su
    Ministarstvo unutrašnjih poslova dostavilo je Južnim vestima službene beleške, to jest zapisnike sačinjene posle nesreće na naplatnoj rampi Doljevac u kojoj je učestvovao direktor Koridora Srbije, Zoran Babić. Ime Zorana Babića, ali i ostalih učesnika nesreće je “zamagljeno”.

    U dostavljenim zapisnicima sa lica mesta iz Kliničkog centra i Policijske uprave u Nišu navode se neki detalji, ali je Babićevo ime i ime njegovog vozača na svim mestima zamagljeno. One potvrđuju da su u udesu učestvovala tri vozila: “škoda superb”, “opel astra” i “folksvagen pasat”. Identiteti svih koji su davali izjave su sakriveni, pa je tako sakriven i identitet vozača “škode” koji je priznao da je naleteo na automobile koji su bili u kanalu za plaćanje putarine. Vozaču “škode” u belešci je sakriveno ime, matični broj, pa čak i zanimanje, iako zanimanja ostalih koji su davali izjave nisu “zamagljena”, pišu Južne vesti.

    U Tužilaštvu su ranije rekli da je za volanom “škode” bio D. S, ali u beleškama nisu dostpni čak ni inicijali. Babićev vozač osumnjičen je za nesreću u Doljevcu, a Osnovni sud ga je posle hapšenja pustio na slobodu dok traje istraga. Njemu se na teret stavlja teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

    Osnovno javno tužilaštvo obećalo je da će obelodaniti snimke sa nadzornih kamera tek pošto bude podignuta optužnica protiv Babićevog vozača. Optužnice do danas nema, a Babić je, i pored podnete ostavke, i dalje direktor Koridora.

    Podsećamo da je u nesreći kod Doljevca jedna žena poginula, a pet osoba je povređeno, među kojima je bio i Babić.


    _____


    Uprava napolje!

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 2024-05-19, 12:41