Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Van kategorija, društvo kao takvo

    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Ferenc Puskás Mon Mar 29, 2021 1:17 pm

    ćaća wrote:Petr Kellner, Czechia’s richest man, was killed on Saturday in a helicopter crash in Alaska.
    Poskočih na listi najbogatijih Čeha za 1 mjesto.  bounce


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 29, 2021 1:21 pm

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 29, 2021 1:22 pm

    Doduse, sad kad se to rasporedi na obitelj, mozda i padnes par mesta  Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Erős Pista Mon Mar 29, 2021 1:29 pm

    Kelnera su...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by ficfiric Mon Mar 29, 2021 1:33 pm

    RIP P. Kelner

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 MV5BMDgxNDgwNGItNTk3Mi00NzA3LTk4MDYtY2UxYzRlZTE0NTU0XkEyXkFqcGdeQXVyMjQwMDg0Ng@@._V1_

    On bese vlasnik Telenora?


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by plachkica Mon Mar 29, 2021 1:58 pm

    gde su bili đilas i šolak noćas? Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 4101625831
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Јанош Винету Mon Mar 29, 2021 2:09 pm

    ficfiric wrote:RIP P. Kelner

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 MV5BMDgxNDgwNGItNTk3Mi00NzA3LTk4MDYtY2UxYzRlZTE0NTU0XkEyXkFqcGdeQXVyMjQwMDg0Ng@@._V1_

    On bese vlasnik Telenora?

    Да, ППФ група чији је он делимични власник.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Ferenc Puskás Mon Mar 29, 2021 2:19 pm

    Delimični vlasnik, da, njegov udio pukih 99%.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by ficfiric Mon Mar 29, 2021 3:53 pm

    Nego, sa tvitera

    Sada i zvanično:

    Od 01. Maja 2021. gasi se naziv "Vojvođanska Banka".

    Postojaće samo "OTP Srbija".


    Doslo vreme za odlazak na ropotarnicu istorije

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 EjwfuVuXsAAL3Yo


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 29, 2021 4:42 pm

    Na kraju ih ukinuli Madžari
    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by паће Mon Mar 29, 2021 4:47 pm

    Тачније, Државна Штедионица (Országi Takarék Penztár).


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3753
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Bleeding Blitva Fri Apr 02, 2021 11:28 am

    https://www.h-alter.org/vijesti/hrvatska-bez-omladinskih-prosvjeda?fbclid=IwAR0LhsnNDOHEhL23Eb0j8qYCPjkgsaWFs7Nw-w7030hloz9ub7oFvwyOUVI

    O mladima u Hr, ali mislim da može na cijeli region. Eventualno su mi zadnje dvije rečenice kontradiktorne, nešto tu nisam ubrala, al ok, drugo sve ful zanimljivo.

    I ne znam jesam fulala topic  Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 3669857247
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Sat Apr 10, 2021 1:11 pm

    Bleeding Blitva

    Posts : 3753
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Bleeding Blitva Sat Apr 10, 2021 6:11 pm

    Predrag Ličina je napisao scenarij i režirao. Ajde nekad i da fula, nema veze.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by kondo Sat Apr 10, 2021 6:23 pm

    Jel ovo Hristina, zena mu?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Mr.Pink Sat Apr 10, 2021 6:29 pm

    Nisam otvorio niti planiram

    Kao da nije dovoljno sto mi dodje neki norvezanin sa pricom mi vas izucavamo na fakultetima nego mora i magazin jebeni mi daje tu neke zeza upute kako i koga d a mrzim

    Mrsukurac


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Mon Apr 12, 2021 5:12 pm

    Kakvo govnarsko iživljavanje ACAB-a u Mostaru nad momkom kojeg su za vrijeme policijskog sata upecali. Izgleda da nisu znali za kameru pa je Šemso Bonaparta iskočio iz njih. Za sad su suspendovani, nadam se da će biti i otkaza kad već robije neće.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4337
    Join date : 2016-09-29

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Apr 19, 2021 8:20 pm

    od pre mesec dana

    Udruženje sudija podržava inicijativu da posedovanje uređaja za kripto zaštitu bude krivično delo


    Udruženje sudija i tužilaca Srbije (UST) podržalo je inicijativu ministra policije Aleksandra Vulina da posedovanje takozvanih „skaj“ (Sky) i sličnih aplikacija za kriptovanje komunikacije, bude krivično delo.



    UST je predložilo Ministarstvu pravde da Radnoj grupi za izmenu Krivičnog zakonika zvanično uputi zahtev po tom pitanju, kako bi počela analiza pravnog okvira i normativnih uslova za uvođenje novog krivičnog dela.

    Predlog tog udruženja je da se inkriminiše upotreba uređaja za komunikaciju sa programima koji onemogućavaju ili otežavaju primenu zakonom propisanih posebnih dokaznih radnji, radi izvršenja, pripremanja ili podstrekavanja na krivično delo, uz obavezno oduzimanje i uništavanje „skaj“ telefona.

    „UST nalazi da bi se uvođenjem novog krivičnog dela izvršio dodatni pritisak na lica iz kriminogenih sredina, koja prema dosadašnjoj praksi najčešće koriste ovaj vid komunikacije, sa primarnim ciljem da izbegnu krivičnu odgovornost ili opstruiraju dokazni postupak“, navodi se u saopštenju.




    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Erős Pista Tue Apr 20, 2021 12:49 am

    Samo Blic i Danas imaju pricu na naslovnici. Ostali ne pominju, kao da se nije desilo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by plachkica Tue Apr 20, 2021 12:50 am

    rts je u drugom dnevniku imao prilog (delić marinikine konferencije, delić svedočenja,
    reakciju palminu i zorane mihajlović), u trećem ni to
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Tue Apr 27, 2021 7:49 pm


    Videosnimak u kojem doktorica u Doboju Sanja Govedarica prijeti pacijentu da će ga udariti u međunožje izazvao je dosta reakcija javnosti. U razgovoru za Klix.ba Govedarica je kazala da narod najbolje zna ko je ona.

    Na snimku koji je objavljen vidi se kako zdravstvena radnica u mantilu prijeti pacijentu da će ga "bubnuti nogom u ja**", dok sve to snima ženska osoba kojoj zdravstvena radnica poručuje da je treba biti stid.
    Video koji je objavio portal Crnahronika je veoma brzo izazvao reakcije javnosti, a čitatelji su potvrdili da je nastao u dobojskoj bolnici, kao i identitet zdravstvene radnice koja radi na Odjelu neuropsihijatrije.
    Redakcija portala Klix.ba telefonski je kontaktirala dr. Govedaricu, koja nije detaljno željela komentarisati događaj rekavši da nije bitno šta narod priča.
    "Narod koji mene zna, zna ko sam i kakva sam. Kako Goran Bregović kaže, 'nije bitno šta narod priča, bitno je kakav sam na slici', e tako i ja. Meni je žao što sam bila ružna, grozna na onom videu, a narod, a to su svi, zna dobro ko sam ja. Žao mi je samo što sam grozna", kazala Klix-u Govedarica.






    Bubnem nogom u jaja je materijal za džingl u jutranjem sa D&M Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 4101625831


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by kondo Tue Apr 27, 2021 8:07 pm

    ne kaže se džabe u narodu - zubima po mudima


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Thu May 13, 2021 7:39 pm


    Po izlasku iz pritvora zbog prevara više stočara, poznati prevarant Nedžad Durmić (44) iz Gračanice opet se našao pod lupom policije zbog sumnje da je nastavio sa starom praksom i jednu osobu u Petrovu ponovo prevario za ovna i jagnje vrijedne oko 420 KM, saznaju "Nezavisne"

    Durmić je nedavno izašao iz pritvora, a policija ga je uhapsila početkom godine zbog sumnje da je takođe varao stočare, od kojih je uzimao ovce, koze i jagnjad, lažno se predstavljajući kao mesar.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Mon May 17, 2021 8:07 pm

    O ovom snimku službenici FUP-a pišu:


    Ovo je jedna ‘najblaži’ i najmanje vulgaran jedan od snimaka na kojem su viši inspektori, koji na snimku u dijelovima policijske uniforma u službenim prostorijama, alkohilizirani, demonstriraju egzibicionizam i nedostojnim ponašanjem vrijeđaju sve nas i širu javnost”, piše u pismu.




    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Јанош Винету Tue May 25, 2021 4:27 pm

    https://www.nytimes.com/2021/05/25/opinion/michel-foucault.html?referringSource=articleShare

    Каже у овом чланку да су десничари почели да читају и цитирају Фукоа, користећи га као оружје да деконструишу левичарске коридоре моћи, поготово у родном и полном систему.

    Ствара се нови хијерархијски поредак, ко сме да зове како кога, ко је изнад кога у хијерархији потлачености, а ко је победник на тој Олимпијади - како ће се организовати пост-патријахални не-цис-хетеро свет.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 28 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:40 am