Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Van kategorija, društvo kao takvo

    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by No Country Fri Apr 05, 2019 5:40 pm

    KinderLad wrote:
    Тако да она класична варијанта, биоскоп, вечера, вожња до каквог усамљеног места - можда заправо и није била толико компликована колико нам се ономад чинило. 

    Jebote, kad si ti ras'o? Van kategorija, društvo kao takvo 2849097393

    Pa valjda clubbing, koncert i to, kakav bioskop i "vožnja do usamljenog mesta" Van kategorija, društvo kao takvo 1399639816
    Па којих десетак година пре тебе...  Van kategorija, društvo kao takvo 1233199462
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 05, 2019 5:42 pm

    Pa ne znam, teško mi je da poverujem da se 80tih niste upoznavali najviše po klubovima i koncertima (ili na većim žurkama) Van kategorija, društvo kao takvo 1399639816


    Mi nismo ni mogli da se upoznajemo/izlazimo po bioskopima iz prostog razloga što nisu radili  Van kategorija, društvo kao takvo 3579118792

    E da, dobro, zato su tu uvek bile neke demonstracije  Van kategorija, društvo kao takvo 1861198401
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by No Country Fri Apr 05, 2019 5:52 pm

    Не, нисам мислио на упознавање, него на “технологију секса”, предрадње, један аналогни Тиндер.  Van kategorija, društvo kao takvo 4101625831


    Упознавање је било преко “друштва”, журки дабоме, школе, факултета, спортских клубова ако је ко шта тренирао, итд. На крају си имао тај проблем да су углавном сви твоји другари из гимназије пре или касније спавали са твојом првом правом & незаборавном, но боже мој. Свет је напросто био много мањи, и чини се - ментално лакши.
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Летећи Полип Fri Apr 05, 2019 5:57 pm

    Uvek mogu da se upoznaju ljudi. I danas, i bez tindera, i kojih pički materina.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 05, 2019 5:58 pm

    A da

    Jbt, kolko mi je adolescencija bila u nenormalnim uslovima  Van kategorija, društvo kao takvo 3274312807
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Fri Apr 05, 2019 6:01 pm

    disident wrote:U clanku pise da su upitanju muskarci koji nisu imali seks u zadnjih 12 meseci. Pritom, njihov broj se u zadnje tri decenije utrostrucio, ali i broj zena koje nemaju seks se duplirao, tako da postoji tendencija kod oba pola, samo je jace izrazena kod muskaraca. 
    https://www.joe.ie/life-style/amount-men-30-not-sex-nearly-tripled-past-decade-663846
    Van kategorija, društvo kao takvo D205FUnU8AI6FyY

    sve je vise u svetu filozofa iz teretane koji se loze na pitersona, a nejepstvo is strong with that ones
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 05, 2019 6:04 pm

    To sa teretanama mi je potpuno bizarno, moram da priznam, izvinjavam se eventualno pogodjenima. Borilačke veštine, to ok, to razumem, ali teretane...jbg.
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Летећи Полип Fri Apr 05, 2019 6:07 pm

    Meni obrnuto. Iz mog iskustva, na borilačke veštine (i u streljanu) obično idu neki iskompleksirani, nesigurni tipovi. Rekao bih mahom inceli. U teretanu ide baš svašta.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 05, 2019 6:09 pm

    U moje vreme su na borilačke veštine, mahom aikido i tekvondo, išli normalni ljudi. U teretanu ložane. Ne znam, ispao sam iz fazona...
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Fri Apr 05, 2019 6:11 pm

    KinderLad wrote:U moje vreme su na borilačke veštine, mahom aikido i tekvondo, išli normalni ljudi. U teretanu ložane.

    Isto.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by beatakeshi Fri Apr 05, 2019 6:31 pm

    U moje vreme su normalni ljudi igrali fudbal ili basket ispred zgrade, a posle pili pivo na klupici/ispred samiške.
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Sergen Yalçın Fri Apr 05, 2019 6:44 pm

    beatakeshi wrote:U moje vreme su normalni ljudi igrali fudbal ili basket ispred zgrade, a posle pili pivo na klupici/ispred samiške.

    +1
    sta koji kurac.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nino Quincampoix Fri Apr 05, 2019 6:57 pm

    A picke same padaju sa grane
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Sergen Yalçın Fri Apr 05, 2019 7:00 pm

    bilo je, nije da nije.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nino Quincampoix Fri Apr 05, 2019 7:01 pm

    Ne razumem ovo za vredjanje preko Tindera. Sto bi neko to radio? Poenta toga je valjda upravo da se olaksa ta prva faza, odnosno upoznavanje. To jest, da se izbegne stres wink wink nudge nudge situacija prilikom upoznavanja? Takodje, ako je samo kres u pitanju, tu su onda kriterijumi fleksibilniji, ne?
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by No Country Fri Apr 05, 2019 7:13 pm

    Quincy Endicott wrote:Ne razumem ovo za vredjanje preko Tindera. Sto bi neko to radio? Poenta toga je valjda upravo da se olaksa ta prva faza, odnosno upoznavanje. To jest, da se izbegne stres wink wink nudge nudge situacija prilikom upoznavanja? Takodje, ako je samo kres u pitanju, tu su onda kriterijumi fleksibilniji, ne?
    Ма спекулишем, и све из треће руке. Ја сам био у "јао, што ово није било у моје време" фазону, а онда видим да су клинци који су на томе углавном незадовољни и фрустрирани. И често се жале како "никог не могу да нађу". Можда стари 600 channels and nothing on problem?
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nino Quincampoix Fri Apr 05, 2019 7:23 pm

    Ne znam, meni recimo Tinder, koliko znam o tome, deluje savrseno. Izbacujes iz jednacine sve ono sto komplikuje. Ne moras da razmisljas da li ces biti optuzen za seksualno uznemiravanje na poslu ili da ce doci do kancelarijskih tenzija ako nesto ne bude kako treba, ne moras da zuljas dupe po zadimljenim kaficima itd. Takodje, posto za svaki lonac ima poklopac, jedna tako velika datoteka bi trebala da drasticno poveca sanse za uparivanje. Vala ja da sam singl sigurno bih otvorio profil.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by disident Fri Apr 05, 2019 7:27 pm

    Pa u srbiji na tinderu vrv niko nije jebao u tom smislu trazim kres semu sad i ovde, manji deo je smuvao nesto, dok sa druge strane na badoo i grinderu....


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nino Quincampoix Fri Apr 05, 2019 7:29 pm

    Ajd ako znas vise o tome, pisi.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by disident Fri Apr 05, 2019 7:36 pm

    Nemam nesto puno iskustva, otvarao sam ga dva tri puta prednhodnih godina sa srednje zalosnim uspehom(jednocifren broj poklapanja i dopisivanja) i minimalnim cimanjem oko profila, znaci par random slika, sto je greska jer bi trebao da se potudis da te slike ostave utisak da bi uopste doslo do mecovanja. E sad pricao sam i sa par jako dobrih drugara i drugarica, i tu su sve neki isto srednje zalosti rezultati, zenama dize samopouzdanje ali i od desetak dopisivanja, i sest sedam izlazaka(konkretno drugarica sada kad je sutno decko) sve je na kraju smorilo toliko da je obrisala i badu i tinder. U tom smislu muvanja  idalje mnogo vise rade klasicne drustvene mreze, fb i instagram, zajednicko interesovanje, dopisivanje, izlazak pa onda nesto vise ako se skontate.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by disident Fri Apr 05, 2019 7:37 pm

    Msm sigurno ima izuzetaka u smislu muskaraca i zena kojima to muvanje/zavodjenje/instantkres seme idu od ruke, al ovo je neki generalni utisak za vecinu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 05, 2019 9:24 pm

    Quincy Endicott wrote:Ne znam, meni recimo Tinder, koliko znam o tome, deluje savrseno. Izbacujes iz jednacine sve ono sto komplikuje. Ne moras da razmisljas da li ces biti optuzen za seksualno uznemiravanje na poslu ili da ce doci do kancelarijskih tenzija ako nesto ne bude kako treba, ne moras da zuljas dupe po zadimljenim kaficima itd. Takodje, posto za svaki lonac ima poklopac, jedna tako velika datoteka bi trebala da drasticno poveca sanse za uparivanje. Vala ja da sam singl sigurno bih otvorio profil.

    Ali u tome je čar Van kategorija, društvo kao takvo 1399639816 Tj ne po kafićima, nego po klubićima (i ne danas, nego onda, danas da to moram da radim tačno bi se ubio Van kategorija, društvo kao takvo 1399639816 pu pu, mada iz specifičnih razloga nije da baš ne bih mogao, ali...zajebi). Ono, posle 4-5 piva, pa ono to mesto (bilo koje, može i žurka) treba da bude takvo da kao da vanjski svet ne postoji - kao tekma što je recimo, samo na drugi način). Pa onda miris...pa onda nema onog elementa "osvajanja" tj znatno je snižen stepen. Ne prigovaram ništa, nego čisto ističem razlike.
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by No Country Fri Apr 05, 2019 9:47 pm

    KinderLad wrote:A da

    Jbt, kolko mi je adolescencija bila u nenormalnim uslovima  Van kategorija, društvo kao takvo 3274312807
    Де причај...  Van kategorija, društvo kao takvo 1233199462
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 05, 2019 9:52 pm

    Pa sta da pricam, Srbija 90s Van kategorija, društvo kao takvo 1399639816
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Agdw Hmlkh Fri Apr 05, 2019 9:54 pm

    beatakeshi wrote:U moje vreme su normalni ljudi igrali fudbal ili basket ispred zgrade, a posle pili pivo na klupici/ispred samiške.
    +1

    mislim da ne mogu da kazem za sebe da sam stariji milenijal jer sam igrao fudbal i basket ispred zgrade, a bogami i klikere sto je onako dosta oldschool.


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?

    Van kategorija, društvo kao takvo Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 1:54 am